Автор Тема: Жінки і талібан  (Прочитано 687 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Жінки і талібан
« : Серпня 17, 2021, 08:48:58 08:48 »
Всі хто не вірить що Талібан-смерть для жінок-почитайте книжку Халеба Тисяча сонць.Там описано поневіряння жінки,яка вагітна з ускладненнями і попасти в госпіталь жінці практично неможливо.Жінкам заборонено вчитись,заборонено виходити самій з дому.Апендицит для жінки-смерть.Втрата кормильця -автоматично смерть.Сміливий і вольнолюбивий народ Афгану обрік жінок на пекло,та й мужиків теж.
Але не варто сміятись з Афганців тим,в кого самих чорт за плечима.73 проц-приговор,і надовго.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #1 : Серпня 17, 2021, 09:13:11 09:13 »
Я читав і "A Thousand Splendid Suns", і Kite runner". Але я сподіваюсь ви розумієте що це художня література, а не документалка?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6571
Re: Жінки і талібан
« Reply #2 : Серпня 17, 2021, 09:36:42 09:36 »
Ну зате талібан практику бача-базі прикриє  :gigi:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #3 : Серпня 17, 2021, 09:48:23 09:48 »
Ну зате талібан практику бача-базі прикриє  :gigi:
Ну "Kite runner" якраз описує що не дуже прикриє.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8109
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #4 : Серпня 17, 2021, 10:48:29 10:48 »
Про Центральну Азію і про тамтешні "норми життя" порозпитуйте тих, хто там прожив хоча б декілька місяців.

Бо багато з тих, хто там не був, навіть не уявляють собі, що просто звичайна людина там - ніхто, піщинка. Людині поза межами їхнього соціума жити не можливо в принципі.
Туди можна з"їздити тільки в гості до знайомих на чи родичів, на тиждень-два. Тоді буде все нормально.
Але якщо хтось думає, що хтось зможе отак запросто жити так як в нас, абсолютно вільно й не залежно, то той поняття не про загальноазійську ментальність.

Там і зараз пам"ятають чиї предки до якого клану належали і від цього залежатиме їхній соціальний статус там.
А в Афганістані ще й досі збережені навіть на феодальні взаємовідносини, а родоплеменні.
......
Жінка сама по собі там ніхто, в принципі. Майже не людина.
Статус жінки залежить тільки від статуса її чоловіка.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Жінки і талібан
« Reply #5 : Серпня 17, 2021, 11:37:13 11:37 »
Я читав і "A Thousand Splendid Suns", і Kite runner". Але я сподіваюсь ви розумієте що це художня література, а не документалка?

А є таки книжки, які ти не читав і не можеш скласти про них компетентної думки?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Жінки і талібан
« Reply #6 : Серпня 17, 2021, 11:46:23 11:46 »
Всі хто не вірить що Талібан-смерть для жінок-почитайте книжку Халеба Тисяча сонць.Там описано поневіряння жінки,яка вагітна з ускладненнями і попасти в госпіталь жінці практично неможливо.Жінкам заборонено вчитись,заборонено виходити самій з дому.Апендицит для жінки-смерть.Втрата кормильця -автоматично смерть.Сміливий і вольнолюбивий народ Афгану обрік жінок на пекло,та й мужиків теж.
Але не варто сміятись з Афганців тим,в кого самих чорт за плечима.73 проц-приговор,і надовго.

ну, тут у стартовому пості наче як два різних твердження. Спершу- афгані є каками, потім- малороси є ще більшими каками

Сучасні "не зовсім українці - не зовсім адін нарот" від афгані відрізняються так же, як від гаїтян. Бо там інше. Афганістан і Гаїті є прикладами того, що можна перемогати всіх у війнах на території, що вважаєш своєю- й жити в повному бездеці.

Українці ( ті, що 73% і більше хахлофф-маларосаф, ТЩ73%ІБХМ) не настільки войовничі. Навіть навпаки- зовсім не войовничі, навіть для захисту своєї країни в більшості своїй не здатні й не придатні. Тут інше. Гаїтяни та афгані непридатні для мирного життя тому що надто войовничі та ледачі, а українці ( ТЩ73%ІБХМ)- просто тупі жлоби, що деволюціонують у бік мавп

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #7 : Серпня 17, 2021, 11:47:28 11:47 »
А є таки книжки, які ти не читав і не можеш скласти про них компетентної думки?
Діду, кінчай уже ганьбити свою сиву бороду, бігаючи за мною по всім гілкам і провокуючи срач. Все одно нічого у тебе не вийде - у мене сьогодні настрій неагресивний.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Жінки і талібан
« Reply #8 : Серпня 17, 2021, 12:22:45 12:22 »
Діду, кінчай уже ганьбити свою сиву бороду, бігаючи за мною по всім гілкам і провокуючи срач. Все одно нічого у тебе не вийде - у мене сьогодні настрій неагресивний:gigi:

Виблядку, я навіть уявити собі не можу, який ти буваєш в інші дні, коли маєш настрій агресивний...
Така у мене бідна уява...

Бідна, зовсім бідна... Не можу уявити собі настільки обдаровану людину, що все встигає читати й осмислювати на такому високому рівні, на який й ТС виявився не здатний, хоч сам і відкрив цю тему ( з твого поста витікає саме це- тільки ти маєш право носити білий фрак, всі інші мусять ходити в лайні)

Тут або колектив тролів працює ( із спеціалізацією), або Щось проходить Тест Т'юринґа
Особисто я схиляюсь до другого кейсу. Судячи з того, як ти кваліфікуєш кейси, що я описував як типові для Полтави ( ти кваліфікував як партикулярні, а не загальні, не придатні для дедукції)
Але для ordinary people ти цей тест пройшов

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17482
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Жінки і талібан
« Reply #9 : Серпня 17, 2021, 01:17:43 13:17 »
Я читав книгу якогось поляка про Туреччину (на жаль не знайшов).
Там теж не мед, окрім туристичних районів.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14495
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Жінки і талібан
« Reply #10 : Серпня 17, 2021, 01:25:25 13:25 »
Були часи, коли професор хтів іслам прийняти :weep:
Mocsia delenda est

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #11 : Серпня 17, 2021, 01:41:56 13:41 »
Виблядку
Діду, ти повторюєшся. Лаятись також треба уміти. А ти лаєшся якось одноманітно і не цікаво.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Жінки і талібан
« Reply #12 : Серпня 17, 2021, 02:14:24 14:14 »
Діду, ти повторюєшся. Лаятись також треба уміти. А ти лаєшся якось одноманітно і не цікаво.  :gigi:

А "дід"- це дуже різноманітно?
Невже незрозуміло, що то є відпвідь? Я навіть болдом виділяв, для дохідливості

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10239
Re: Жінки і талібан
« Reply #13 : Серпня 17, 2021, 02:37:41 14:37 »
Кажуть цього разу Таліби пообіцяли бути добрими до жінок........ Навіть запрошують їх до уряду  :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Жінки і талібан
« Reply #14 : Серпня 17, 2021, 02:42:45 14:42 »
Кажуть цього разу Таліби пообіцяли бути добрими до жінок........ Навіть запрошують їх до уряду  :smilie1:
Ось у нас одна... вже готова лягти... в крiсло свого нового Емiра...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Жінки і талібан
« Reply #15 : Серпня 17, 2021, 05:11:08 17:11 »
Хехе, дідок лайкмуві темку відкрив.

Дідку, як Ви там ридали від людяності Бідона, а зараз він же цих жіночок та дівчаток на талібанський ХХХ послав, і не тільки фігурально?

Де ж його людяність, співчуття, моральність, порядність і взагалі він що, садист і педофіл???

http://ukrpravda.net/index.php?topic=60761.msg1417312#msg1417312


Offline likemovie
Hero Member
*****
Повідомлень: 868
Перегляд профілю Email Особисте повідомлення (Offline)

Re: Трамп визнав перемогу Байдена на виборах
« Reply #133 : Листопада 27, 2020, 09:46:48 09:46 »
Цитувати
Дивлюсь і плачу з людяності Байдена.Підійшов поговорити до звичайного безхатченка,не боїться говорити про неприємні речі,чудова сильна команда!Яка сильна людина!
Я ненавиджу зебіла,трумпа,задового і мертвечука однаково сильно.Це-вороги,люті вороги України.Їх хвалить шарій-а це -індикатор зла


 :weep: :weep: :weep: :weep: :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19233
Re: Жінки і талібан
« Reply #16 : Серпня 19, 2021, 11:06:29 23:06 »
Кажуть цього разу Таліби пообіцяли бути добрими до жінок........ Навіть запрошують їх до уряду  :smilie1:

А хуйло пообіцяло гарантувати незалежність і територіальну цілісність України. :alen