Автор Тема: Вiзок (тележка) вiд "Стимула" - швидко й не дорого...  (Прочитано 838 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Купив собi недорогий вiзок (тележку) для продуктiв - стара зносилася - почали сипатися пласт. колеса, низька ручка тощо...
Зайшов на Пром... в пошуку нового вiзка, подивився рiзнi варiанти, вартiсть, та якiсть колес - все чудово, але... дехто просить... аванс - 100 гр. - я не таке не реагую, бо пiсля авансу... фiрми "зникають", скiльки не телефонуй по моб. номерах...
Та ось надибав одеську фiрму STENSON - не знаю, хто вони, але подивився сайт, товари, вартiсть та вирiшив, якщо через Нову пошту отримую та ще й накладним переказом, буде те, що менi потрiбно...
Заповнив анкету на сайтi Прома, та через пару годин менi телефонують - якiй колiр та колеса треба - е великiй вибiр...
Кажу - менi треба великiй вiзок та металевi колеса, якi краще за пластик...
Так само й зробили - знову передзовинили - за колiр сумки - кажу - який вже буде, такий буду купляти...
За добу... товар вже на Новiй поштi за щр сплатив... майже 440 гр.
Кому потрiбно, ось сайт компанii - вибирайте собi гарного помiчника, бо в серпнi... почiнаються ярмарки та й на дачу з таким вiзком можно iхати, в мандри,  перевозити речi, технiку, iграшки тощо...
https://stimultools.com.ua/