Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20093 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #120 : Вересня 14, 2021, 03:19:01 15:19 »
З тими Прайдами... вони дограються до того, що Зелена Влада... забороить iх - як в Раше...
Так може тобі одразу в рашу переїхати, чого себе мучити?


Цитувати
Дивно, що ображенi... не пишуть листи Омбуцмену з прав людини - Л. Денiсовой, що не йдуть в Армiю, як TG - в США...
Ти впевнений, що не пишуть, а про те що геївгема в армії то ти просто брешеш.

Цитувати
Все на що вони спроможнi - тра"№;%:ся через сраку й одягатися... марсiанами на Прайд...
А ти тільки спроможний на виділення жовчі.

Цитувати
На все iнше... у них здоров'я не мае - хто з них став вiдомим художником, архiтектором чi спiваком?..
Знов брехня.

Цитувати
Хто вчiться на актора чi iнжинера - замiсть того, аби приховати свою статеву суть... вони виставляють своi недолiки, наче це когось хвилюе та не дае спати спокiйно...
У людей нема бiльше проблем, як доводити всiм, що вони... не такi як всi...
Вони якраз хочуть довести, що вони такі як всі, але ти з своєю збоченою логікою все перекрутив.

Цитувати
Тим, хто захищае це лайно... хай буде соромно - бо Природа... помилок не робить - альбiноси... довго не живуть...
 :smilie7:
Покищо, тільки за тебе соромно і таких українців, як ти бо так як замість того щоб вилазити з кацапських кайдан вони себе гомофобськими скрєпами з тими зєднують

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #121 : Вересня 14, 2021, 03:22:06 15:22 »
Під дією безперервної ЛГБТ-пропаганди, за останні 20-25 років, моє ставлення до "нетрадиційних",
змінилося з позитивно-нейтрального до агресивно-негативного.
Прийшло просте розуміння, що не можна робити вигляд, наче це нормально.
Чомусь Бог зробив чоловіка і жінку, а не "гендерно-нейтральних" істот.
Намагання переламати через коліно, гетеросексуальну більшість, вийде дуже великим боком.
Сексуальний "талібан" неминуч.
А там часом ваш Бог не заповідав любити всіх?
Чи ви тільки вибірково вірите в Бога?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6214
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #122 : Вересня 14, 2021, 04:33:00 16:33 »
Під дією безперервної ЛГБТ-пропаганди, за останні 20-25 років, моє ставлення до "нетрадиційних",
змінилося з позитивно-нейтрального до агресивно-негативного.
Прийшло просте розуміння, що не можна робити вигляд, наче це нормально.
Чомусь Бог зробив чоловіка і жінку, а не "гендерно-нейтральних" істот.
Намагання переламати через коліно, гетеросексуальну більшість, вийде дуже великим боком.
Сексуальний "талібан" неминуч.
Ну, вибачайте звісно, але це таке ж "позитивно-нейтральне" як у кацапів до українців. Нас там теж толерують, поки ми тільки у книжках на картинках в національному вбранні намальовані, а у реальному житті про нас ніц не чути.
Щодо сексуального талібану, це відразу до "русскіх казаков з нагайками". Окрім жартів, оце воно і є.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #123 : Вересня 14, 2021, 07:15:15 19:15 »
Codename47, я так розумiю, що на веселковому прапорi ЛГБТ... забули про головний лозунг -  Пiшли всi в сраку...
Все iнше - вiд лукового - навiть скрепи припер - нащо воно марсiанам - не зрозумiло...
Саму суть Прайду нумератор так i не спромiгся зрозумiти - як що вже так - повторю - Прайд, який ми бачiло, це СОРОМ для тих, хто так живе - тому вони свiй сором висталяють як опудало на городi: ми - iншi, тому нам байдуже, що про нас думають...
А думають так, аби в жоднiй фiрмi та офici... не було сорому, коли Голуб Мiру... буде весь час думати - я - iншiй, тому мене не поважають...
В Травестi-комедii "Весельчакi" добре показано суть геiв - пацанчiки... не йдуть на завод, на стають на ринок чi працюють на буд. майданчiках - вони перевдягаються в жiночi сукнi та повзають по сценi приватного клубу, роблячi вигляд, що... спiвають...
Не варто всiх грести пiд одну гребiнку - серед геiв е таки таланти - та ж таки Монро, яка не приховуе, що вона - чоловiк, але роль бабцi на пiдборах... зробила з чоловiка... кловуна, якому пох... родина - може у неi теж скрепи направильнi?..
Чi там взагалi немае скреп?..
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 07:18:43 19:18 від Бувалий »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #124 : Вересня 14, 2021, 07:39:23 19:39 »
Перше хочу подякувати користувачу Комашки, який показав, як відповідати на таки потоки від бувалого - просто розбити їх на частини і показати що більших з них брехня або маразм.

Codename47, я так розумiю, що на веселковому прапорi ЛГБТ... забули про головний лозунг -  Пiшли всi в сраку...
Про яку сраку ти говориш, думаєш забагато про неї?

Цитувати
Все iнше - вiд лукового - навiть скрепи припер - нащо воно марсiанам - не зрозумiло...
Так би й зразу і сказав, що ти не розумієш, що таке скрєпа - це гомофобія яка об'єднує тебе з кацапами.

Цитувати
Саму суть Прайду нумератор так i не спромiгся зрозумiти - як що вже так - повторю - Прайд, який ми бачiло, це СОРОМ для тих, хто так живе - тому вони свiй сором висталяють як опудало на городi: ми - iншi, тому нам байдуже, що про нас думають...
А думають так, аби в жоднiй фiрмi та офici... не було сорому, коли Голуб Мiру... буде весь час думати - я - iншiй, тому мене не поважають...
Гомофоб розповідає в чому суть прайд парадів.
Та прочитай хоч раз за що вони виходять, а не повторюй своє вірунське сором, сором, сором

Цитувати
В Травестi-комедii "Весельчакi" добре показано суть геiв - пацанчiки... не йдуть на завод, на стають на ринок чi працюють на буд. майданчiках - вони перевдягаються в жiночi сукнi та повзають по сценi приватного клубу, роблячi вигляд, що... спiвають...
Робиш висновок про геїв по комедійному серіалі?
Чим ти відрізняєшся від кацапів, які по комедіях про українців роблять висновки?

Цитувати
Не варто всiх грести пiд одну гребiнку - серед геiв е таки таланти - та ж таки Монро, яка не приховуе, що вона - чоловiк, але роль бабцi на пiдборах... зробила з чоловiка... кловуна, якому пох... родина - може у неi теж скрепи направильнi?..
Чi там взагалi немае скреп?..
 :smilie7:
Ну принаймі одної - гомофобської, скрепи в неї немає.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #125 : Вересня 14, 2021, 08:18:22 20:18 »
Сперечатися с шанувальником Гей-туси... не варто: цi солдати постiльно фронту... будуть в столицi 18-19.09.2021 року.
Вони вже зараз нагнiтають панiку - провокацii обовязково будуть писати на фото й вiдео - так каже Громадська орг. Всi разом...
Щодо всього того спаму, що йде вiд нумерованого - скрепи - це прикриття - люди з трад. орiентацiею на це лайно... не звертають увагу, але так приемно робити з себе... жертву соц. тортур - дивиться, якi ми смiливi - нас навiть Полiцiя охороняе...
Але чi варто себе так виставляти - це ще питання...
По-перше, якщо нумерований так розбирае моi пости - тобi треба знати, що кожна дiя мае проти-дiю...
По-друге, якщо виставляти себе не таким як всi, то рано чi пiздно все це лайно перетворить звичайну людину на... шиза...
По-трете, що взагалi проповiдае ЛГБТ - якi такi дii чi щось iнше, нам невiдомо, е у вашоi команди, окрiм... Походу в труселях по Хрещатику...
Четверте - нащо так хвилюватися та шифруватися: давно вiдомо, що на тому Прайдi... будуть не геi, а звичайнi студенти, яким глибоко пох... ваш Рух... - зараз не тi часи, коли за iдею йшли в бiй - все вирiшуеться на Печерську, в кабiнетах Влади...
Пяте - що ти взагалi маеш за еталон життя -  давай без образ та скреп - заспокойся та спокiйно вiдповiдай - я послухаю, подивлюсь, бо крiм САМ ДУРАК... я нiчого не бачу - святiсть ваших активiстiв превищуе всi святих... Афона та Печерська...
Шосте...  - всi ваши пацанаи живуть за Законами та Конституцiею Украiни - тому всi права ти добре розумiеш...
Може на вас хтось палюе, ненавидить вас... за кольор шкiри або... разфарбоване волосся?..
На вiдео я бачу... акторiв, студентiв, яким... байдуже фантазii активiстiв вашого руху...
Давай, нумерний, розкрий нам секрети того, хто так сильно вас не любить, що ви котрий рiк виходите на Прайди...
Чi може... сгущаю фарби?..
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 08:22:29 20:22 від Бувалий »

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #126 : Вересня 14, 2021, 08:21:21 20:21 »
Ну, вибачайте звісно, але це таке ж "позитивно-нейтральне" як у кацапів до українців. Нас там теж толерують, поки ми тільки у книжках на картинках в національному вбранні намальовані, а у реальному житті про нас ніц не чути.
Щодо сексуального талібану, це відразу до "русскіх казаков з нагайками". Окрім жартів, оце воно і є.
Тут цілком "пальцем у небо".
Задовго до початку ЛГБТ-пропаганди, серед наших з жінкою знайомих була гей-пара, з якими ми не один рік товаришували.
Завжди запрошували на свята та дні народження, виходи у місто, та на природу. Десь на початку 2000-х вони емігрували у Бельгію.
Ми ще довго спілкувалися. Ніколи ніхто нічого нікому не нав'язував і не пояснював як поводитись. Якось обходилися нормами звичайної ввічливості
та порядності.
Зараз же у найбільш "просунутих" країнах, відміняють базові поняття людства - чоловік, жінка, батько, мати.
На догоду "нетрадиційним" замінюють на шизофренічні вигадки.
Згідно статистики, ЛГБТ-відхиленням вражено 4% населення. Бажано, щоб в новинах і медіапросторі вони займали свої законні 4%.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #127 : Вересня 14, 2021, 09:22:22 21:22 »
"У Гаркоффі сьоґодні буфф ЛҐБТ парад"
На хера кому потрібна така петеушно-югославо-арабо-турецька латинка? Традиційно Україна та українська мова користується інтеліґентною західнослов'янсько-німецько-анґлійською латинкою. Нехай і залишається

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #128 : Вересня 14, 2021, 09:43:36 21:43 »
Чомусь Бог зробив чоловіка і жінку, а не "гендерно-нейтральних" істот.
Якщо ж припустити що ніякого Бога немає, то все пояснюється набагато простіше.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #129 : Вересня 14, 2021, 09:51:32 21:51 »
мені було ліньки писати окремо але ти висмикнув і хворобливо висміяв. що наводить мене на думку що в тебе до мене є щось особисте . що саме?
Що значить "хворобливо" висміяв? Ти написав смішну дурницю. Я показав наскільки це мене розсмішило. Я її нізвідки не висмикував, це частина твого повідомлення, зміст цієї частини абсолютно мною не змінений. Що саме тут "особистого" я також не розумію.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #130 : Вересня 14, 2021, 09:55:25 21:55 »
Сперечатися с шанувальником Гей-туси... не варто: цi солдати постiльно фронту... будуть в столицi 18-19.09.2021 року.
Вони вже зараз нагнiтають панiку - провокацii обовязково будуть писати на фото й вiдео - так каже Громадська орг. Всi разом...
Чому я не переконую бувалого, б його так виховали - виховали бути не толерантним до інших, тонни радянської пропаганди про кругом адні врагі, ось і маємо покоління гомофобів і людей які хочуть сховати людей з особливими потребами бо бачите деякі з них як фріки виглядають.

Цитувати
Щодо всього того спаму, що йде вiд нумерованого - скрепи - це прикриття - люди з трад. орiентацiею на це лайно... не звертають увагу, але так приемно робити з себе... жертву соц. тортур - дивиться, якi ми смiливi - нас навiть Полiцiя охороняе...
Але чi варто себе так виставляти - це ще питання...
Так ти не звертаєш уваги, що в тебе пригорає і пригорає.

Цитувати
По-перше, якщо нумерований так розбирае моi пости - тобi треба знати, що кожна дiя мае проти-дiю...
Дуже серйозне залякування. І далі очікувати від тебе купу не зв'язаного між собою тексту?

Цитувати
По-друге, якщо виставляти себе не таким як всi, то рано чi пiздно все це лайно перетворить звичайну людину на... шиза...
Я вже десять раз повторив, що вони хочуть щоб до них ставились як до всіх, а те що ти це не бачиш тільки показує, що шиза в тебе.

Цитувати
По-трете, що взагалi проповiдае ЛГБТ - якi такi дii чi щось iнше, нам невiдомо, е у вашоi команди, окрiм... Походу в труселях по Хрещатику...
Ти вже тут строчиш і Строчиш і так не подивився їх вимог чи мети, що ще раз підтверджує що ти гомофоб і відповідь тобі не потрібна.

Цитувати
Четверте - нащо так хвилюватися та шифруватися: давно вiдомо, що на тому Прайдi... будуть не геi, а звичайнi студенти, яким глибоко пох... ваш Рух... - зараз не тi часи, коли за iдею йшли в бiй - все вирiшуеться на Печерську, в кабiнетах Влади...
Ще раз почитай хто там ходить, не тільки геї, але ж ти не можеш погуглити 10 секунд, щоб знайти відповідь.
Я бачу тебе вже й студенти печуть, це ще одна скрєпа.

Цитувати
Пяте - що ти взагалi маеш за еталон життя -  давай без образ та скреп - заспокойся та спокiйно вiдповiдай - я послухаю, подивлюсь, бо крiм САМ ДУРАК... я нiчого не бачу - святiсть ваших активiстiв превищуе всi святих... Афона та Печерська...
Дуже просто - кожна людина не залежно від її орієнтації, віри, національності, кольору шкіри має право на гідність, рівність, справедливість, повагу та незалежність

Цитувати
Шосте...  - всi ваши пацанаи живуть за Законами та Конституцiею Украiни - тому всi права ти добре розумiеш...
Може на вас хтось палюе, ненавидить вас... за кольор шкiри або... разфарбоване волосся?..
На вiдео я бачу... акторiв, студентiв, яким... байдуже фантазii активiстiв вашого руху...
Давай, нумерний, розкрий нам секрети того, хто так сильно вас не любить, що ви котрий рiк виходите на Прайди...
Чi може... сгущаю фарби?..
 :smilie7:
Так може перше що тобі треба зробити так зайти на їх сайти чи що вони мають і подивитись за що вони боряться.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #131 : Вересня 14, 2021, 10:01:34 22:01 »
Згідно статистики, ЛГБТ-відхиленням вражено 4% населення. Бажано, щоб в новинах і медіапросторі вони займали свої законні 4%.
Так може їх є 4%, і просто навіть 1% вас тригерить, що здається, що вони нападають на вас.
А давайте відкрийте якесь інформаційне видання і порахуйте скільки новин про геїв а скільки всіх інших і скажіть нам відсоток

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #132 : Вересня 14, 2021, 10:06:15 22:06 »
Зараз же у найбільш "просунутих" країнах, відміняють базові поняття людства - чоловік, жінка, батько, мати.
Який жах. А кілька столітть тому у найбільш "просунутих" країнах, відмінили базові поняття людства - раб та рабовласник. Я уже мовчу що жінка, базовим поняттям саме людства і стала то зовсім недавно - на Маконському Соборі 585 року з перевагою в 1 голос.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #133 : Вересня 14, 2021, 10:46:16 22:46 »
Панове гомофоби! Вибачайте, ви можете звичайно дуже довго доводити що ви не гомофоби. Що у вас був, або навіть досі є, сусід\знайомий\колега\друг підарас гей, з яким ви навіть кілька разів вітались (з трьох метрів, щоб не заразитись гейством). Але давайте називати речі своїми іменами. В цій гілці дописують дві групи людей, одні з яких є гомофобами (щоб вони там про себе не думали), а інших можна умовно назвати толєрашками. І всі прекрасно розуміють, хто і за яку групу тут топить. Я в принципі, як мізантроп-холєрік, який однаково не любить що жидів, що велосипедистів (і робить виключення лише для москалів, яких ненавидить) можу в залежності від настрою топити за будь-яку команду, але спробую зараз пограти за толєрашок.  :gigi:
Так от, панове гомофоби (вибачайте за довгий вступ). А чого саме ви непокоїтесь через ЛГБТ? Яких наслідків ви так побоюютесь? Чим саме вам це загрожує? Навряд чи якийсь гей вас згвалтує. Ви переймаєтесь за своїх дітей? Ну то якщо це буде їхній вибір, то він не залежатиме ні від вас, ні від відсутності чи наявності прайдів. Навіть в шаріатських країнах, де за це страчують, відсоток ЛГБТ в підпіллі дуже значний. Вас непокоїть доля людства? А вам не пох? Ви через пару десятків років вже не існуватимете. Плюньте на те людство, нехай навіть через сто років воно вимре через те що усі стали гей-лесбі, вам то що до того? Ви дуже релігійна людина, і тому ЛГБТ вас гнітить? Ну то Бог розбереться котрі його. От я реально не можу зрозуміти вашу мотивацію. Моя, до речі, з часів коли ще реально був гомофобом, була мабуть чисто інстинктивною. На рівні "Это не наши!". Тепер абсолютно пофіг, і звичайно смішно це згадувати. А от яка ваша мотивація?  :smilie11:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #134 : Вересня 14, 2021, 10:49:49 22:49 »
Чому я не переконую бувалого, б його так виховали - виховали бути не толерантним до інших, тонни радянської пропаганди про кругом адні врагі, ось і маємо покоління гомофобів і людей які хочуть сховати людей з особливими потребами бо бачите деякі з них як фріки виглядають.
Так ти не звертаєш уваги, що в тебе пригорає і пригорає.
Дуже серйозне залякування. І далі очікувати від тебе купу не зв'язаного між собою тексту?
Я вже десять раз повторив, що вони хочуть щоб до них ставились як до всіх, а те що ти це не бачиш тільки показує, що шиза в тебе.
Ти вже тут строчиш і Строчиш і так не подивився їх вимог чи мети, що ще раз підтверджує що ти гомофоб і відповідь тобі не потрібна.
Ще раз почитай хто там ходить, не тільки геї, але ж ти не можеш погуглити 10 секунд, щоб знайти відповідь.
Я бачу тебе вже й студенти печуть, це ще одна скрєпа.
Дуже просто - кожна людина не залежно від її орієнтації, віри, національності, кольору шкіри має право на гідність, рівність, справедливість, повагу та незалежність
Так може перше що тобі треба зробити так зайти на їх сайти чи що вони мають і подивитись за що вони боряться.
Бред якийсь - свого часу я випадково натрапив на сайт та форум Юлi-Яна, де спершу... йшлося на чарiвнi перетворення...
Аж потiм побачiв петушню та пiд...сiв, яким було весело, що вони... не такi як всi, бо вони... особливi...
Бачу, що у нумерованого... велика тяга до пiвникiв, яких треба захищати вiд iншiх - "ненормальних"...
То нема питать  - ходи собi зi своiми курками на Прайди й не мороч нам голову...
А тепер, нумерований, я тобi розповiм, звiдки ж беруться усi тi супер-чуваки, якi з радiстю зацилаються друг друга й трахають в очко, що для тебе... просто кайф, як приемно, бо ти досi iснуеш в примарах блакитного свiту, де все людi - братья...
Так ось, пiвничок, геi... не просто "не такi як всi", а сурове життя в камерах буцегарнi та зонах, де сильнi бройлери трахали слабих, бо так Природою зроблено, що слабкий повинен йти пiд бройлера, iнакше з курки... просто зроблять котлету.
Чуваки, якi опинилися на зонi роздiляються на слабких та сильних - не можеш за себе постояти - тебе все життя будть трахати...
А коли можеш дати сдачi - будеш справжнiм чоловiком, якому в постелi треба... баба, а не чувак, якого давно опустили...
Опущених... нi де не люблять, не поважають, бо все iх життя - то сором, з яким вони будуть жити до кiнця своiх днiв...
Ти вважаеш, що на Прайд приходять номальнi чуваки?..
То доведи менi iх нормальнiсть - вони воiни, майстри спорту, будiвничi, працюють за контрактом за кордоном - хто вони?..
Нормальнi... на Прайди не ходять - це для них... сором, бо iнакше... вирахують...  й опустят так що самому... життя не буде...
Це тобi iнфа, яка допоможе знайти себе, як що буде бажання...
А далi вже... сам дивись - будеш дружкувати з голубами - про тебе швидко пiде iнфа...
А коли почнеш думати - нащо воно менi - тебе будуть поважати, допоможуть вийти в люди, знайти роботу, грошi, дiвку...
Поки що я бачу, що ти не розумiеш, про що кажеш, вкотре намагаешся мене переконати, що блакитнi клоуни - такi саме як всi...
Даремно все робиш - за свое життя... я таке бачiв, що тобi й не снилося...
Тому 18.09-19.09.2021 року... йди собi на свiй Прайд та не лякай мене своiми постами... про те, що всi, хто не такой - гомофоби...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 10:57:20 22:57 від Бувалий »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #135 : Вересня 14, 2021, 11:00:12 23:00 »
Панове гомофоби! .... А от яка ваша мотивація?  :smilie11:

Огида.  :at

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #136 : Вересня 14, 2021, 11:11:32 23:11 »
Огида.  :at
Буває. Мабуть щось подібне відчували білі учні і студенти шкіл та університетів південних штатів та їх батьки в 1950-60х роках, коли їм доводилось учитись з неграми. Якось призвичаїлись з часом.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #137 : Вересня 14, 2021, 11:12:26 23:12 »
Бред якийсь - свого часу я випадково натрапив на сайт та форум Юлi-Яна, де спершу... йшлося на чарiвнi перетворення...
Аж потiм побачiв петушню та пiд...сiв, яким було весело, що вони... не такi як всi, бо вони... особливi...
Бачу, що у нумерованого... велика тяга до пiвникiв, яких треба захищати вiд iншiх - "ненормальних"...
То нема питать  - ходи собi зi своiми курками на Прайди й не мороч нам голову...
А тепер, нумерований, я тобi розповiм, звiдки ж беруться усi тi супер-чуваки, якi з радiстю зацилаються друг друга й трахають в очко, що для тебе... просто кайф, як приемно, бо ти досi iснуеш в примарах блакитного свiту, де все людi - братья...
Так ось, пiвничок, геi... не просто "не такi як всi", а сурове життя в камерах буцегарнi та зонах, де сильнi бройлери трахали слабих, бо так Природою зроблено, що слабкий повинен йти пiд бройлера, iнакше з курки... просто зроблять котлету.
Чуваки, якi опинилися на зонi роздiляються на слабких та сильних - не можеш за себе постояти - тебе все життя будть трахати...
А коли можеш дати сдачi - будеш справжнiм чоловiком, якому в постелi треба... баба, а не чувак, якого давно опустили...
Опущених... нi де не люблять, не поважають, бо все iх життя - то сором, з яким вони будуть жити до кiнця своiх днiв...
Я так і думав, зонівське виховання, а яке ще виховання може бути, як народився в радянському концтаборі.

Я думаю ти знаєш, що зеки які підтримують оті твої панятія: справжній чоловік, бойлера, курки - були самими гіршими ворогами українців яких засилали в гулаг, але ж тобі так подобається зеківська рамантіка.
Напевно ближча по менталітету.

Цитувати
Ти вважаеш, що на Прайд приходять номальнi чуваки?..
То доведи менi iх нормальнiсть - вони воiни, майстри спорту, будiвничi, працюють за контрактом за кордоном - хто вони?..
Тобі вже тут приводили але хіба ти можеш щось бачити крім своєї жовчі?

Цитувати
Нормальнi... на Прайди не ходять - це для них... сором, бо iнакше... вирахують...  й опустят так що самому... життя не буде...
Тебе на зоні так навчили?

Цитувати
Це тобi iнфа, яка допоможе знайти себе, як що буде бажання...
А далi вже... сам дивись - будеш дружкувати з голубами - про тебе швидко пiде iнфа...
А коли почнеш думати - нащо воно менi - тебе будуть поважати, допоможуть вийти в люди, знайти роботу, грошi, дiвку...
Про тебе вже інфа пішла, що ти гомофоб з кацапським скрєпами.

Цитувати
Поки що я бачу, що ти не розумiеш, про що кажеш, вкотре намагаешся мене переконати, що блакитнi клоуни - такi саме як всi...
Даремно все робиш - за свое життя... я таке бачiв, що тобi й не снилося...
Вони не такі самі як всі вони кращі ніж такі гомофоби, як ти, які на свому просидженому дивані стільки всього передивилися, що мені і не снилось.

Цитувати
Тому 18.09-19.09.2021 року... йди собi на свiй Прайд та не лякай мене своiми постами... про те, що всi, хто не такой - гомофоби...
 :smilie7:
Не всі хто не такожй, а всі гомофоби хто такі як ти.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #138 : Вересня 14, 2021, 11:14:14 23:14 »
мотивація така що зара в американських школах випадки емансіпації та зміни полу стали популярні. і діти можуть то зробити бо з'явилися численні комітети які можуть допомогти змінити пол. і батьки нічого не можуть зробить. а потім життя дитини  скалічене... а все через дурний хайп.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #139 : Вересня 14, 2021, 11:14:17 23:14 »
Гомофобiв у нас за Природою немае, бо це явище... придумано тими, хто з цього мае зиск - треба з кимось боротися...
Не треба, бо на ринг виходять рiзнi вiковi та ваговi категорii...
Нумерований вваже, що його Святiсть простi чуваки... ображають - хто не з нами, той проти нас...
Десь все це вже було... але мова не про те...
Толерантностi до голубiв не було б, яки би цi голуби сидiли як миши та не ходили в панталонах по Хрещатику...
Коли ж вони намагаються нас переконати, що вони... мають право, я спокiйно вiдкриваю Конституцiю та бачу, що у нас всi рiвнi...
Але навiть серед рiвних е... особливi - тобто, вища раса, елiта, бомонд, якi мають право... тодi як iншi... навiть прав не мають...
В iх очках, всi, хто мае родину, дiтей, ходить в Храм - гомофоби, бо вони не мають право судити геiв...
А чого це я не маю право iх судити - у мене такi самi права, як у всiх, то нащо менi вiд когось ховатися?..
Якось виришiв зайти на сайт ЛГБТ та подивитися, що там такого особливого, чiм вони живуть, що роблять, як iснують...
Був приемно здивований, коли побачiв... що сайт... пустий - декiлька лiнкiв за Прайди в рiзних мiстах та й усе...
Оце, думаю, як же Европа дае грошi чувакам, а куди вони йдуть?..
На останок, нумерований чомусь постiйно згадуе про скрепи - це наводить на думку, що у нас все так само як в Раше...
I це... поганий знак, адже за життя... я не бачiв та не вiдчував гоненiй на голубiв Мiру - iх просто не було...
 :smilie7:

« Останнє редагування: Вересня 14, 2021, 11:18:52 23:18 від Бувалий »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #140 : Вересня 14, 2021, 11:21:11 23:21 »
мотивація така що зара в американських школах випадки емансіпації та зміни полу стали популярні. і діти можуть то зробити бо з'явилися численні комітети які можуть допомогти змінити пол. і батьки нічого не можуть зробить. а потім життя дитини  скалічене... а все через дурний хайп.
Це звучить як чергова qanon-страшилка. Наскільки я розумію подібне рішення неповнолітня дитина сама прийняти ніколи не зможе. Потрібна або згода батьків чи офіційних опікунів, або рішення суду. І навіть якщо є одиниці таких, які дійсно через суд добиваються такої можливості, попри незгоду батьків чи опікунів, то тут уже нічого не поробиш. Проактивних іпанутих ніяк не вилікуєш, але їх на планеті мізерний мізер.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #141 : Вересня 14, 2021, 11:21:38 23:21 »
раз пішов час одкровень  - питання до Аутландера - чи хотілось би тобі щоб твої діти якщо вони в тебе є змінили пол.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #142 : Вересня 14, 2021, 11:24:59 23:24 »
раз пішов час одкровень  - питання до Аутландера - чи хотілось би тобі щоб твої діти якщо вони в тебе є змінили пол.
Ні звичайно. Але на відміну від тебе я не бачу тут жодної значущої кореляції з ЛГБТ парадами. Тим більше що наскільки я розумію, саме трансгендерів серед ЛГБТ мізер.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #143 : Вересня 14, 2021, 11:27:09 23:27 »
мотивація така що зара в американських школах випадки емансіпації та зміни полу стали популярні.
і діти можуть то зробити бо з'явилися численні комітети які можуть допомогти змінити пол.
і батьки нічого не можуть зробить. а потім життя дитини  скалічене... а все через дурний хайп.
Я дивився вiдео, де чувiха намагалася свого сина одягати в жiноче - це просто жах - таких батькiв просто карати треба...
Але... Амер. толерантнiсть дiшла до того, що TG можуть спокiйно мiняти стать, коли е таке бажаня...
Про те, що це псих. захворювання - всi якось забули - була iнфа, що дiагноз TG не повинен виходити за межi... нервого зриву.
Тобто, коли у людини е роздвоення психiки та вона вважае себе iншою статтю... то це... просто такий каприз...
Не дивно, що за бугром кожна друга родина... збоченцi й дiтей вчать такому ж...
Я так і думав, зонівське виховання, а яке ще виховання може бути, як народився в радянському концтаборі.
Я думаю ти знаєш, що зеки які підтримують оті твої панятія: справжній чоловік, бойлера, курки - були самими гіршими ворогами українців яких засилали в гулаг, але ж тобі так подобається зеківська рамантіка.
Напевно ближча по менталітету.
Тобі вже тут приводили але хіба ти можеш щось бачити крім своєї жовчі?
Тебе на зоні так навчили?
Про тебе вже інфа пішла, що ти гомофоб з кацапським скрєпами.
Вони не такі самі як всі вони кращі ніж такі гомофоби, як ти, які на свому просидженому дивані стільки всього передивилися, що мені і не снилось.
Не всі хто не такожй, а всі гомофоби хто такі як ти.
Чувак, тобi до лiкаря треба йти - твоя пурга... то вiд нервiв  - приймай пiгулки або... стакан водяри - все буде добре...
Ходи собi на своi Прайди, шукай друзiв серед бройлерiв, але памятай - таких як ти - меншiсть, яка не повинна дiктувати нам норми моралi, бо ти й тобi подiбнi - це виняток, а ми - нормальнi - це норма...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #144 : Вересня 14, 2021, 11:29:35 23:29 »
Гомофобiв у нас за Природою немае, бо це явище... придумано тими, хто з цього мае зиск - треба з кимось боротися...
Ти є гомофоб і не придуманий, а реальний.

Цитувати
Не треба, бо на ринг виходять рiзнi вiковi та ваговi категорii..
Нумерований вваже, що його Святiсть простi чуваки... ображають - хто не з нами, той проти нас...
Десь все це вже було... але мова не про те...
Маразм.

Цитувати
Толерантностi до голубiв не було б, яки би цi голуби сидiли як миши та не ходили в панталонах по Хрещатику...
Скоро такі гомофоби як ти будуть сидіти тихо або поїдуть в свою духовно скрєпну рашку.

Цитувати
Коли ж вони намагаються нас переконати, що вони... мають право, я спокiйно вiдкриваю Конституцiю та бачу, що у нас всi рiвнi...
Але навiть серед рiвних е... особливi - тобто, вища раса, елiта, бомонд, якi мають право... тодi як iншi... навiть прав не мають...
І що ти там про одруження прочитав?

Цитувати
В iх очках, всi, хто мае родину, дiтей, ходить в Храм - гомофоби, бо вони не мають право судити геiв...
А чого це я не маю право iх судити - у мене такi самi права, як у всiх, то нащо менi вiд когось ховатися?..
Знов провтик: не всіх, а тільки таких гомофобів, як ти які люблять судити всіх

Цитувати
Якось виришiв зайти на сайт ЛГБТ та подивитися, що там такого особливого, чiм вони живуть, що роблять, як iснують...
Був приемно здивований, коли побачiв... що сайт... пустий - декiлька лiнкiв за Прайди в рiзних мiстах та й усе...
Оце, думаю, як же Европа дае грошi чувакам, а куди вони йдуть?..
То ти знайшов за що вони боряться чи тільки малюнки розглядав?

Цитувати
На останок, нумерований чомусь постiйно згадуе про скрепи - це наводить на думку, що у нас все так само як в Раше...
I це... поганий знак, адже за життя... я не бачiв та не вiдчував гоненiй на голубiв Мiру - iх просто не було...
 :smilie7:
Поки буде багато таких гомофобів як ти то вони своїми скрєпами Україну будуть тримати ближче до кацапстану ніж до цивілізованого світу

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #145 : Вересня 14, 2021, 11:30:48 23:30 »
Ні звичайно. Але на відміну від тебе я не бачу тут жодної значущої кореляції з ЛГБТ парадами. Тим більше що наскільки я розумію, саме трансгендерів серед ЛГБТ мізер.
якщо ні, то в чому твоя мотивація прихильності саме до відкритої реклами лгбт?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #146 : Вересня 14, 2021, 11:33:26 23:33 »
І чого тут тільки не прочитав... Навіть не думав, що ця тема викличе такі дискусії. Що тут можна було обговорювати? У добіблійні часи педерастія ( тоді під цим словом розуміли секс з хлопчиками... Від слова пед- діти. Як "педагог" Тобто сенс був дещо протилежний- педерасти насправді були активними...) була НОРМОЮ. І у найбільш генетично близьких до людини карликових шимпанзе ( бонобо) вона теж є нормою. В деякому сенсі такого плану лібідо - це такий же атавізм чи рудимент, як наявність сосків на груди в чоловіків. Потреби для продовження роду людського в них ( в сосках чоловіків) немає, але вони є. І, напевно, їх можна якось використовувати в сексуальних іграх для одержання насолоди
Ось і все. Тисячолітня історія людино-мавпячого гедонізму. Архаїка, що перейшла в наш час як тільки ослабли монотеїстичні релігії, що погрожують свідомості картиною Страшного Суду.
Така об'єктивна реальність, як би ми не ставились до релігії чи до психологічної схильності людей до сексу як до насолоди, а не як до релігійного обов'язку.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #147 : Вересня 14, 2021, 11:34:56 23:34 »
Не дивно, що за бугром кожна друга родина... збоченцi й дiтей вчать такому ж...

Що ні дня без раша тудей?
Ти якраз не нормальний, ти меншість в Україні, як хочеш бути гомофобом і в більшості то тобі в рашку пряма дорога

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #148 : Вересня 14, 2021, 11:42:11 23:42 »
якщо ні, то в чому твоя мотивація прихильності саме до відкритої реклами лгбт?
Бо ти ІМНО помиляєшся в цьому повідомленні як мінімум двічі.  :gigi:
У мене немає жодної прихильності. Я нічого не відчуваю до цієї події. Мені абсолютно пофіг. Як на будь-яку іншу подію, в якій я не приймаю участі, і яка не зачіпає мене особисто. Як на який-небудь "Пробіг під каштанами", чи мітинг партії "5.10". Але я і не виступаю проти жодної з цих подій. Це раз.
ЛГБТ-парад не є ніякою рекламою ЛГБТ. Ні закритою, ні відкритою. Взагалі ніякою. Бо наприклад хтось, як Адам Жоржович, відчуває до цього дійства огиду. Яка ж це в біса реклама, якщо велика чатина суспільства відчуває огиду? А ще більшій частині пофіг. І цікаво це лише безпосереднім учасникам, та невеликій групі їх активних супортерів та активних противників. Це два.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #149 : Вересня 14, 2021, 11:44:57 23:44 »
Наш нумерований сьогоднi не в гуморi - я вже не раз бачiв, чув, що таких чувакiв... краще не чiпляти...
Але ми спробуемо розiбратися в тому, в чому наша провина, що ми - бiльшiсть - не кланяемось Голубам мiру...
Цитувати
Ти є гомофоб і не придуманий, а реальний.
Менi, в моi роки... не соромно, бо таких як я - третина Украiни, а таких як ти... жалка купка драчунiв...
Але ти не зупиняйся... - розвивай власну фантазiю - ти молодий, тобi приемно... розважатися, тому... вваляй ще...
Цитувати
Маразм.
Нi, чувак, це у тебе - маразм - ти хоч розумiеш, що твоя доля в руках тих, кому це... не подобаеться?..
Прийде час - зрозумiеш...
Цитувати
Скоро такі гомофоби як ти будуть сидіти тихо або поїдуть в свою духовно скрєпну рашку.
Це ти, голубок, менi погрожуеш - так я зрозумiв чi це у тебя... половое бессилие - нема чого робити, а стояк не працюе...
Цитувати
І що ти там про одруження прочитав?
Тобi це не треба - ти ж не богатий, грошей, будинку у моря, авто... у тебе немае, то ж... не бери в голову - хай тебе iншi проблеми турбують...
Цитувати
Знов провтик: не всіх, а тільки таких гомофобів, як ти які люблять судити всіх
Хiба я тебе суджу - хай тебе сусiдськi пацани судять - таких як ти... швидко вираховують - зараз народ мае фото, вiдео тощо...
Люди все бачать та чують... то ж моя допомога iм не треба...
Цитувати
То ти знайшов за що вони боряться чи тільки малюнки розглядав?
Тобi не все одно, що я там шукав чi дивився?..
Вони роблять те, за що Европа iм платить грошi... - тебе влаштовуе така вiдповiдь?..
Цитувати
Поки буде багато таких гомофобів як ти то вони своїми скрєпами Україну будуть тримати ближче до кацапстану ніж до цивілізованого світу
Май звичку казати за себе, а не за всю Украiну - знову повторю - таких як ти...  - меншiсть, яка не мае права бiльшостi... диктувати умови...
 :smilie7: