Автор Тема: Духовні Скрєпи  (Прочитано 388 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Духовні Скрєпи
« : Вересня 19, 2021, 08:15:12 08:15 »
В іншій темі svit в одному з коментарів написав, що гомофобія це не остання скрєпа яку українці мають спільно з росіянами, що надихнуло мене створити цю тему.

Я вважаю, що це одна сама сильна скрєпа, яка робить українців, так сказати братами по розуму з кацапами.

Ще є трішки менша скрєпа - гендерні стереотипи, хоча українці набагато кращі в цьому плані і рухаються в напрямку, щоб позбутися її.

Прошу додавати ваші думки які, ще скрєпи з'єднують українців з росіянам.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18399
Re: Духовні Скрєпи
« Reply #1 : Вересня 19, 2021, 08:16:03 08:16 »
Я вважаю, що це одна сама сильна скрєпа, яка робить українців, так сказати братами по розуму з кацапами.

З поляками на цю тему розмовляв?  :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Духовні Скрєпи
« Reply #2 : Вересня 19, 2021, 08:54:21 08:54 »
З поляками на цю тему розмовляв?  :smilie7:
І з угорцями також.
Як ви думаєте, що спільного в історії Польщі, Угорщини, Росії по відношенню до України?
Це не ті країни на які потрібно рівнятись, навіть історія нам підказує

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34313
  • Стать: Чоловіча
Re: Духовні Скрєпи
« Reply #3 : Вересня 19, 2021, 09:30:17 09:30 »
І з угорцями також.
Як ви думаєте, що спільного в історії Польщі, Угорщини, Росії по відношенню до України?
Це не ті країни на які потрібно рівнятись, навіть історія нам підказує

До поляків нам зараз - як рачки до неба. Причому по всіх параметрах.

Про мадярів не знаю, не бував ніколи. З кацапами все зрозуміло.

Ставлення до голубих не є ніякою скрепою само по собі. Скрепою його робить держава, коли починає робити елементом державної політики. В Україні з цим нібито зарах немає особливої проблеми.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Духовні Скрєпи
« Reply #4 : Вересня 19, 2021, 09:40:07 09:40 »
В іншій темі svit в одному з коментарів написав, що гомофобія це не остання скрєпа яку українці мають спільно з росіянами, що надихнуло мене створити цю тему.
Я вважаю, що це одна сама сильна скрєпа, яка робить українців, так сказати братами по розуму з кацапами.
Ще є трішки менша скрєпа - гендерні стереотипи, хоча українці набагато кращі в цьому плані і рухаються в напрямку, щоб позбутися її.
Прошу додавати ваші думки які, ще скрєпи з'єднують українців з росіянам.
В Раше... геi... поза законом - нема так скреп або чогось iншого - на рiвнi Держ. полiтики та релiгii - РПЦ: повна заборона всього того, що не е в Законах РФ, а всi вони... проти однополих шлюбiв, мистецтва, науки та освiти, як що там буде тема LGBT...
Це не стосуеться депутатiв ДД, чiновникiв та наближених до Хуйла - вони живуть по понятiях а не по Законах...
В Украiнi - якщо коротко - клали болт на LGBT - не забороняють але й не дають зелене свiтло... Медiа -Держ. ЗМI - нi якоi iнфи, окрiм коментарiв на 1-2 хв., приватнi  - кому що подобаеться...
Деякi Медiа... з цього лайна... роблять Шоу - як Новий канал - з Травестi Монро... - краще - гумор - анiж проблеми...
 :friends: