Автор Тема: Про майнінг валют  (Прочитано 11853 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34285
  • Стать: Чоловіча
Re: Про майнінг валют
« Reply #180 : Квітня 06, 2022, 07:34:19 19:34 »
Поговоримо за кріпту в контексті війни
На власному досвіді виходу з Ірпеня і досвіду товаришів

Валюта і золото - заберуть або орки на блокпостах, або можуть бути проблеми з перетином кордону.
В момент, коли залишав родину в безпеці - передав ключі гаманців.
В той момент кожні 1000долл в кріпті значили для мене в десятки разів більше бо це гарантія того, що якщо що зі мною станеться - родіни не так тяжко фінансов буде довший час.

Для себе вирішив, що якщо я купую карту чи асік і він починає щось приносити - він відразу окупився бо в певні моменти життя 1000долл в кріпті цінніші 100000долл налом чи золотом

Бльо, кому що  :fp2

І як ти за ту крипту виміняєш хліба чи води, коли не буде що жерти ?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #181 : Квітня 06, 2022, 07:40:55 19:40 »
Поговоримо за кріпту в контексті війни
На власному досвіді виходу з Ірпеня і досвіду товаришів

Валюта і золото - заберуть або орки на блокпостах, або можуть бути проблеми з перетином кордону.
В момент, коли залишав родину в безпеці - передав ключі гаманців.
В той момент кожні 1000долл в кріпті значили для мене в десятки разів більше бо це гарантія того, що якщо що зі мною станеться - родіни не так тяжко фінансов буде довший час.

Для себе вирішив, що якщо я купую карту чи асік і він починає щось приносити - він відразу окупився бо в певні моменти життя 1000долл в кріпті цінніші 100000долл налом чи золотом

А лежали б гроші у банку цього питаня взагалі б не виникало.  :smilie8:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #182 : Квітня 06, 2022, 08:17:23 20:17 »
Бльо, кому що  :fp2
І як ти за ту крипту виміняєш хліба чи води, коли не буде що жерти ?

Легко, в пару кліків

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #183 : Квітня 06, 2022, 08:20:38 20:20 »
А лежали б гроші у банку цього питаня взагалі б не виникало.  :smilie8:

Точно?
1. Бо тільки недавно стало можливо міняти обслуговуюче відділення. Сходив би в Бучі в ПРиват за грошима ще 2 тижні назад?
А цей час бомжувати?
2. Депозити можна назад не отримати... власне так і трапляється коли 20%+ вкладників біжать знімати бабло
3. Розкажи щось про банки України жружині мого загинувшого коллеги, особливо коли вона в Литві
Тільки поверення назад і тільки через пів року вона матиме доступ до грошей чоловіка

ЗІ. Я зрозумів, що розкидаю бісер перед свиньми... але то ок

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #184 : Квітня 06, 2022, 08:40:15 20:40 »
Точно?
1. Бо тільки недавно стало можливо міняти обслуговуюче відділення. Сходив би в Бучі в ПРиват за грошима ще 2 тижні назад?
А цей час бомжувати?
2. Депозити можна назад не отримати... власне так і трапляється коли 20%+ вкладників біжать знімати бабло
3. Розкажи щось про банки України жружині мого загинувшого коллеги, особливо коли вона в Литві
Тільки поверення назад і тільки через пів року вона матиме доступ до грошей чоловіка

ЗІ. Я зрозумів, що розкидаю бісер перед свиньми... але то ок

Точно-точно. Картки будь-якої глобальної системи типу Візи працюють незалежно від банку, де в тебе грошва лежить. Купа людей, котрі повтікали на західну Україну чи за кордон спокійно продовжують користуватися своїми грошима.

А стосовно "грошей чоловіка" - якби тримали спільний рахунок, то не було б такої проблеми. Воно власне якось дивно, коли дружина не має картки до рахунку чоловіка.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #185 : Квітня 06, 2022, 08:53:03 20:53 »
Точно-точно. Картки будь-якої глобальної системи типу Візи працюють незалежно від банку, де в тебе грошва лежить. Купа людей, котрі повтікали на західну Україну чи за кордон спокійно продовжують користуватися своїми грошима.

А якби Україна капітулювала за 2 дні?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #186 : Квітня 06, 2022, 09:26:50 21:26 »
А якби Україна капітулювала за 2 дні?

Це вже було: Україна капітулювала за 2 дні в Криму.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #187 : Квітня 06, 2022, 10:19:50 22:19 »
Це вже було: Україна капітулювала за 2 дні в Криму.

Я натякаю, що банк може внєзапно все
Все сказане про банки - правда, якщо вони Швейцарські
У кріпти цієї проблеми нема

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #188 : Квітня 06, 2022, 10:33:36 22:33 »
Я натякаю, що банк може внєзапно все
Все сказане про банки - правда, якщо вони Швейцарські
У кріпти цієї проблеми нема

Ймовірність "банк внєзапно все" дуже і дуже низька. Чисто емпірічно. А от куди пхатися з кріптою прибувши на вокзал у Пшемишлі, та ще й не самому кріпто-хакеру, а його дружині (чи, не дай бог, удові)....

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #189 : Квітня 06, 2022, 10:48:11 22:48 »
Ймовірність "банк внєзапно все" дуже і дуже низька. Чисто емпірічно. А от куди пхатися з кріптою прибувши на вокзал у Пшемишлі, та ще й не самому кріпто-хакеру, а його дружині (чи, не дай бог, удові)....

Сірники в Пшемисліне купити
А от якщо в Пшемислі пробути пару днів - легко можна занйти як обналити кріпту... і так по всьому світу
Мало того
У тому ж Пшемислі можуть відібрати всю налічку і заставити зняти все з картки... а осівши і заспокоївшись - можна легко обналити кріпту

Повторюсь
От зараз родина в Берліні.
І вони захищені кріптою мінімум на пів року... якби в мене в банку валялась така сума для їх страховки - я б В РАЗИ був збентежений тим, що не захистив родину

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #190 : Квітня 07, 2022, 01:50:41 01:50 »
Сірники в Пшемисліне купити
А от якщо в Пшемислі пробути пару днів - легко можна занйти як обналити кріпту... і так по всьому світу
Мало того
У тому ж Пшемислі можуть відібрати всю налічку і заставити зняти все з картки... а осівши і заспокоївшись - можна легко обналити кріпту

А, пару днів, кажеш. Ну то вже розкіш, коли у тебе є "пару днів знайти як кріпту".  :smilie8: В процесі втечі буває що їсти і заправляти машину треба зараз, а не "через пару днів, знайшовши".  :smilie8:

Повторюсь
От зараз родина в Берліні.
І вони захищені кріптою мінімум на пів року... якби в мене в банку валялась така сума для їх страховки - я б В РАЗИ був збентежений тим, що не захистив родину

Та кріпта бовтається туди-сюди, як гівно в ополонці. Сьогодні вони "захищені" на 100 одиниць, а через тиждень - раптом на 60, а то і на 40.  :smilie8: Може, звичайно, і в інший бік пощастити....




Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #191 : Квітня 07, 2022, 07:59:25 07:59 »
А, пару днів, кажеш. Ну то вже розкіш, коли у тебе є "пару днів знайти як кріпту".  :smilie8: В процесі втечі буває що їсти і заправляти машину треба зараз, а не "через пару днів, знайшовши".  :smilie8:

Не зрозумію про що ти спориш?
Якщо є кріпта, то автоматом нема картки ви налу?
Кріпта ідеальна перестраховка

Цитувати
Та кріпта бовтається туди-сюди, як гівно в ополонці. Сьогодні вони "захищені" на 100 одиниць, а через тиждень - раптом на 60, а то і на 40.  :smilie8: Може, звичайно, і в інший бік пощастити....

Та зрозумів я вже, що ти не розумієш в крипті нічого


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Re: Про майнінг валют
« Reply #192 : Квітня 07, 2022, 06:16:05 18:16 »
Не зрозумію про що ти спориш?
Якщо є кріпта, то автоматом нема картки ви налу?
Кріпта ідеальна перестраховка

Тю, перестрахуйся другою карткою. Причому краще не дебетовою, а кредитною. Кріпта не робить буквально ніхуя краще, ніж кредитка. І дохуя чого робить гірше, бо вимагає
дохуя додаткових танців. Не кажучи вже про те, що транзакції "аканчятєльниє і вазврату ніпадлєжат". А з карткою такого нема: у мене колись спиздили гроші з дебетовки через фальшивий банкомат на заправці в Італії - подав скаргу і все повернулося.  :smilie7: З дебетовки, Карл! З кредикою ще простіше і швидше.

Та зрозумів я вже, що ти не розумієш в крипті нічого

Чудово я в ній все розумію (теж мені, блядь, ракетна хірургія  :smilie8:). Скажеш біток не скаче, як йобнутий? Ну на, подивись:


Рік:




Тиждень:




3 місяці:



І це я не вибирав самі красиві ділянки, просто взяв поточні.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Про майнінг валют
« Reply #193 : Квітня 07, 2022, 06:50:45 18:50 »
Тю, перестрахуйся другою карткою. Причому краще не дебетовою, а кредитною. Кріпта не робить буквально ніхуя краще, ніж кредитка. І дохуя чого робить гірше, бо вимагає
дохуя додаткових танців. Не кажучи вже про те, що транзакції "аканчятєльниє і вазврату ніпадлєжат". А з карткою такого нема: у мене колись спиздили гроші з дебетовки через фальшивий банкомат на заправці в Італії - подав скаргу і все повернулося.  :smilie7: З дебетовки, Карл! З кредикою ще простіше і швидше.

Та я зрозумів, що ти в іншій реальності знаходишся
Як видеш з пекла цілим - поговоримо... а поки ти живеш у світі розових поні

Цитувати
Чудово я в ній все розумію (теж мені, блядь, ракетна хірургія  :smilie8:). Скажеш біток не скаче, як йобнутий? Ну на, подивись:

Та плювати скільки він скаче
Не бітком єдиним
І грошей я за нього не платив

Offline Lilianna

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 21
Re: Про майнінг валют
« Reply #194 : Серпня 22, 2024, 02:10:13 14:10 »
Я вот как раз криптовалюту для себя выбрала, как способ заработка на дому. Недавно вот смотрела dash курс к доллару https://whitebit.com/ru/assets/DASH тут подробнее, на сайте только актуальная информация и при этом всегда свежий курс, посмотрите, мне это в торгах помогает участвовать

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18306
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Про майнінг валют
« Reply #195 : Серпня 22, 2024, 02:37:55 14:37 »
Я вот как раз криптовалюту для себя выбрала, как способ заработка на дому. Недавно вот смотрела dash курс к доллару https://whitebit.com/ru/assets/DASH тут подробнее, на сайте только актуальная информация и при этом всегда свежий курс, посмотрите, мне это в торгах помогает участвовать

А йобарь у тебе є? :smilie7:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: