Автор Тема: Сєня  (Прочитано 5974 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Сєня
« : Квітня 26, 2014, 03:47:34 15:47 »

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сєня
« Reply #1 : Квітня 26, 2014, 03:48:06 15:48 »
 :smiley24:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Сєня
« Reply #2 : Квітня 26, 2014, 03:50:13 15:50 »
молодец...

живёт правильно без понтов...

за одно и пиариться не забывает.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сєня
« Reply #3 : Квітня 26, 2014, 03:51:23 15:51 »




Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #4 : Квітня 26, 2014, 03:53:16 15:53 »
Власне завдяки цьому хоча б Сєню і треба тримати прем"єром - чувак не понтується. Понтуватись в бідняцькій країні - моветон, і ніяка нормальна людина цього робити не стане. Хто понтується - з того село не вилізло.
Але питання - як там з особистою безпекою при таких розкладах?

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Сєня
« Reply #5 : Квітня 26, 2014, 03:56:24 15:56 »
Молодец Сеня!!! :smiley24:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сєня
« Reply #6 : Квітня 26, 2014, 03:57:48 15:57 »
Власне завдяки цьому хоча б Сєню і треба тримати прем"єром - чувак не понтується.

вже були звинувачення, що він літає і їздить як усі - щоби понтуватись :weep: :laugh:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #7 : Квітня 26, 2014, 04:02:51 16:02 »
Власне завдяки цьому хоча б Сєню і треба тримати прем"єром - чувак не понтується.

вже були звинувачення, що він літає і їздить як усі - щоби понтуватись :weep: :laugh:
Тут ше є такий нюанс - якшо не понтуватись розкішшю, то втрачається стимул красти бабло, бо толку з того бабла і розкоші, якшо не попонтуєшся?)

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4031
Re: Сєня
« Reply #8 : Квітня 26, 2014, 04:06:56 16:06 »
Говорите понты?

Ну тогда я скажу что это правильные понты.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
Re: Сєня
« Reply #9 : Квітня 26, 2014, 04:15:43 16:15 »
Это не Сеня молодец, а все, кто так же не делает — моральные уроды. А Сеня просто делает все как обычный нормальный человек (в данном случае).

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Сєня
« Reply #10 : Квітня 26, 2014, 04:18:31 16:18 »
Взагалі я це давно повторюю, що в принципі Сєнька нормальний чувак і реально одна з найкращих кандидатур на керівництво державою. Проблема в електораті. З таким населенням ясно що в нього шансів немає.
Ботан, жидок, не харизматичний, не вольовий - так його бачать українські виборці. Дарма...

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #11 : Квітня 26, 2014, 04:20:06 16:20 »
Взагалі я це давно повторюю, що в принципі Сєнька нормальний чувак і реально одна з найкращих кандидатур на керівництво державою. Проблема в електораті. З таким населенням ясно що в нього шансів немає.
Ботан, жидок, не харизматичний, не вольовий - так його бачать українські виборці. Дарма...

нормальний чувак не професія, поки що він нічим не відмітився
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Re: Сєня
« Reply #12 : Квітня 26, 2014, 04:20:29 16:20 »
Да блін, то вам не азіров з лакеями :smiley24:

Offline wind

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1601
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #13 : Квітня 26, 2014, 04:20:33 16:20 »
ось це дійсно прем'єр європейської держави, молодець. :smiley24: :super: :Prapor2:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Сєня
« Reply #14 : Квітня 26, 2014, 04:21:30 16:21 »
Буде гарним мiнiстром 

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #15 : Квітня 26, 2014, 04:22:17 16:22 »
Это не Сеня молодец, а все, кто так же не делает — моральные уроды. А Сеня просто делает все как обычный нормальный человек (в данном случае).
Вірно, але чогось перевжано ці нормальні чєловєкі, як стають можновладцями, то враз перестають себе вести нормально

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сєня
« Reply #16 : Квітня 26, 2014, 04:23:12 16:23 »
його потрібно тримати прем'єром і всіляко підтримувати! якщо хтось забув - це саме він був ініціатором скасування кортежів і саме він вставив пропиздона авакову з цього приводу!!!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Сєня
« Reply #17 : Квітня 26, 2014, 04:25:22 16:25 »
Это не Сеня молодец, а все, кто так же не делает — моральные уроды. А Сеня просто делает все как обычный нормальный человек (в данном случае).
Вірно, але чогось перевжано ці нормальні чєловєкі, як стають можновладцями, то враз перестають себе вести нормально

Нормальні чєловєкі в Україні можновладцями не стають, нажаль. Кролик перший і дай Боже, щоб не останній.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Сєня
« Reply #18 : Квітня 26, 2014, 04:26:08 16:26 »
я ж і кажу: кроля потрібно триматись і захищати його!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Сєня
« Reply #19 : Квітня 26, 2014, 04:32:18 16:32 »
Взагалі я це давно повторюю, що в принципі Сєнька нормальний чувак і реально одна з найкращих кандидатур на керівництво державою. Проблема в електораті. З таким населенням ясно що в нього шансів немає.
Ботан, жидок, не харизматичний, не вольовий - так його бачать українські виборці. Дарма...

нормальний чувак не професія, поки що він нічим не відмітився
Не згоден. Відмітився чимало, просто на наш паблік його вчинки і досягнення не впливають. Обіймав купу високих посад, всюди хороший трек, сорі за суржик. Усілякі там сенсорні кнопки, заявки в НАТО, недопуск тендерної мафії, міжнародні угоди, всюди де він був - був результат, аби принаймні нормальний підхід до справи. Без очевидної корупції, муток і тп

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Сєня
« Reply #20 : Квітня 26, 2014, 05:05:44 17:05 »
Говорите понты?

Ну тогда я скажу что это правильные понты.

А вот это золотые слова! Пусть будут такие панты у всех чиновников.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Сєня
« Reply #21 : Квітня 26, 2014, 05:06:39 17:06 »
я ж і кажу: кроля потрібно триматись і захищати його!

Реально! Классный кроль.  :smiley24: Совершенно на своем месте.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: Сєня
« Reply #22 : Квітня 26, 2014, 05:09:46 17:09 »
Якщо це і PR - то дуже правильний PR. Просто у нас це не вкладається в голові, бо звикли, що царі там на небесах, а народ внизу. Головне, щоб втримав марку, а це дуже нелегко...

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Re: Сєня
« Reply #23 : Квітня 26, 2014, 05:11:16 17:11 »
Якщо це і PR - то дуже правильний PR. Просто у нас це не вкладається в голові, бо звикли, що царі там на небесах, а народ внизу. Головне, щоб втримав марку, а це дуже нелегко...

Пиар, не пиар, какая разница. Главное, что это правильно. И если пиаром становятся правильные вещи, это ОХЕРЕННО!

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Re: Сєня
« Reply #24 : Квітня 26, 2014, 05:45:14 17:45 »
Говорите понты?

Ну тогда я скажу что это правильные понты.

А вот это золотые слова! Пусть будут такие панты у всех чиновников.

Побільше понтів! Хороших та правильних!  :Prapor2:

Тільки, якщо чесно - трохи одоліває якийсь песимізм з приводу того, що у Сєні буде достатнь послідовників, щоб це стало нормою в українському політикумі

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #25 : Квітня 26, 2014, 05:51:22 17:51 »
До речі. головою парламенту теж був хорошим. Короче, Сєня себе добре проявляє там, де є якісь правила, і за ними треба грати. Тому і лідер революції з нього був ніякий

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Сєня
« Reply #26 : Квітня 26, 2014, 05:54:01 17:54 »
Молодец Сеня!!! :smiley24:
Все одно не вкурюю, звідки таке захоплення Яценюком?!

Ні, я згоден, відсутність понтів на фоні номенклатурного жлоб"я, котре в Україні становить правлячий клас, виглядає ковтком свіжого повітря.

А проте як політик та державний діяч Сєня виглядає доволі жалюгідно.
Можна багато що згадувати. Наприклад зміна його ставлення до БЮТу та Юльки. Спочатку тверде й недвозначне: Тимошенко потрібно судити за зраду інтересів України, а через рік - коаліція з БЮТ та участь в канонізації качанівської "мучениці".
Як формальний керівник виборчої кампанії Яценюк показав себе абсолютним нікчемою. Загони тушок, якими поповнювалися янучари - на Сєниній совісті. Саме після виборів до ВР Стецьків констатував, що організаційні якості Яценюка просто мізерні.
На посту в.о. голови Уряду Сєня по суті нічим себе не проявив. Стратегії перебудови економіки України в нього нема ніякої, програма дій уряду включає в себе лише один пункт - позичити якнайбільше грошей на Заході.
Стосовно важливих та принципових моментів в житті країни голова Уряду переважно мовчить. Міністр внутрішніх справ організовує замовне убивство - мовчить, Аваков нічого не робить для наведення порядку у власному відомстві - Яценюк і далі мовчить...
Ну і тиди і типи.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Сєня
« Reply #27 : Квітня 26, 2014, 05:55:13 17:55 »
Взагалі я це давно повторюю, що в принципі Сєнька нормальний чувак і реально одна з найкращих кандидатур на керівництво державою. Проблема в електораті. З таким населенням ясно що в нього шансів немає.
Ботан, жидок, не харизматичний, не вольовий - так його бачать українські виборці. Дарма...

нормальний чувак не професія, поки що він нічим не відмітився
Не згоден. Відмітився чимало, просто на наш паблік його вчинки і досягнення не впливають. Обіймав купу високих посад, всюди хороший трек, сорі за суржик. Усілякі там сенсорні кнопки, заявки в НАТО, недопуск тендерної мафії, міжнародні угоди, всюди де він був - був результат, аби принаймні нормальний підхід до справи. Без очевидної корупції, муток і тп

ну який результат був конкретно, де я не можу згадати так без копання в інтернеті,
заяви, висловлювання позиції, формування уявлення про щось, я пам'ятаю,
але щоб ось займав таку і таку посаду, здійснив такі і такі реформи не пам'ятаю  :smilie2:
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Сєня
« Reply #28 : Квітня 26, 2014, 05:59:48 17:59 »
Говорите понты?

Ну тогда я скажу что это правильные понты.

А вот это золотые слова! Пусть будут такие панты у всех чиновников.

Побільше понтів! Хороших та правильних!  :Prapor2:

Тільки, якщо чесно - трохи одоліває якийсь песимізм з приводу того, що у Сєні буде достатнь послідовників, щоб це стало нормою в українському політикумі
Насправді, бажання виділитись якимись понтовими речами типу "котлів", "мабіли" з цяцьками і т.п. свідчить з одного боку про комплекс меншовартості, з іншого (і пов'язаного з цим) про наднизьку особисту культуру. І не треба бути професором консерваторії щоб це побачити. Достатньо подивитись кілька голівудських фільмів категорії "Б" щоб зрозуміти, що смаки нашої нинішньої еліти відповідають смакам чорношкірих тіейджерів - дрібних наркодилерів з американських гетто. Сподіваюсь, це стає зрозумілим більшості, тож скоро ця циганщина почне зникати.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Сєня
« Reply #29 : Квітня 26, 2014, 06:02:44 18:02 »
Взагалі я це давно повторюю, що в принципі Сєнька нормальний чувак і реально одна з найкращих кандидатур на керівництво державою. Проблема в електораті. З таким населенням ясно що в нього шансів немає.
Ботан, жидок, не харизматичний, не вольовий - так його бачать українські виборці. Дарма...

нормальний чувак не професія, поки що він нічим не відмітився
Не згоден. Відмітився чимало, просто на наш паблік його вчинки і досягнення не впливають. Обіймав купу високих посад, всюди хороший трек, сорі за суржик. Усілякі там сенсорні кнопки, заявки в НАТО, недопуск тендерної мафії, міжнародні угоди, всюди де він був - був результат, аби принаймні нормальний підхід до справи. Без очевидної корупції, муток і тп

ну який результат був конкретно, де я не можу згадати так без копання в інтернеті,
заяви, висловлювання позиції, формування уявлення про щось, я пам'ятаю,
але щоб ось займав таку і таку посаду, здійснив такі і такі реформи не пам'ятаю  :smilie2:
Хіба не досить того, що не пов'язаний з жодним великим скандалом, як абсолютна більшість наших політиків? Не Наполеон? Може, й на краще?