Автор Тема: Економічні методи боротьби з колорадівщиною та саботажем.  (Прочитано 834 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Unic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 587
думаю було б ефективно боротися з цією нечистю економічними методами, деякі варіанти:
- допустили менти зрив проукраїнського мітинга та побиття учасників колорадами- зняття цьому підрозділу місячної зарплати, якщо навпаки то премія
- здали ментовку, сбу колорадам- позбавлення зарплати та пільг поки самі не вигонять колорадів

давайте свої варіанти
Русскій міръ перетворює людей в стадо свиней.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Та воно то так, тільки хто виконуватиме? Там по-доброму взагалі більшість виганяти треба

Offline VikS

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 556
Найкращий і єдиний ефективний варіант - змінити Турчинова на Яроша.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
думаю було б ефективно боротися з цією нечистю економічними методами, деякі варіанти:
- допустили менти зрив проукраїнського мітинга та побиття учасників колорадами- зняття цьому підрозділу місячної зарплати, якщо навпаки то премія
- здали ментовку, сбу колорадам- позбавлення зарплати та пільг поки самі не вигонять колорадів

давайте свої варіанти

як додаток до ідеї преміювання за зданих колорадів, чому б і ні
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Все це паліативи. Треба дивитись глибше. Наразі маємо феодальну структуру. Це дрібні шляхтичі, яким великі пани віддали на відкуп право стригти простолюдинів взамін за захист вельможного панства від цих простолюдинів.

Після республіканської революції у Франції, наприклад, їх усіх просто повбивали. Коротше, неможливо обійтися тут напівзаходами. Уся правоохоронна система потребує радикальної зміни філософії функціонування. Від феодального "доїти й зачищати" поліція повинна перейти до республіканського "служити й захищати".

Offline Grizzly

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1102
  • ИПАЛ Я ЭТУ КАРМУ
так Беня ж платит 10 штук за диверсанта. Или на ментов это не распространяется?