Автор Тема: Kinder, Küche, Kirche  (Прочитано 15153 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10256
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #60 : Жовтня 12, 2021, 05:22:46 05:22 »
Послухай трохи лібералку...... ніякої пропаганди...... море історії...... рекомендую багатьому

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #61 : Жовтня 12, 2021, 06:01:40 06:01 »
чисто из вежливости послушал первые три минуты. она разжовывает элементарные вещи. так до сути и не дошла, стало скучно и жалко времени... это она 40 минут муслячить что то будет? как для детей или ретардов?
« Останнє редагування: Жовтня 12, 2021, 06:46:05 06:46 від Ali(UA) »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10256
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #62 : Жовтня 12, 2021, 02:06:06 14:06 »
чисто из вежливости послушал первые три минуты. она разжовывает элементарные вещи. так до сути и не дошла, стало скучно и жалко времени... это она 40 минут муслячить что то будет? как для детей или ретардов?

Там історія одна цікава просто ....... причому тут "разжовывает элементарные вещи".........

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9487
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #63 : Жовтня 12, 2021, 08:14:15 20:14 »
Нє. ну я теж колись думав що

ніхто мене не любить
ніхто не поважає
піду я у садочок
наїмся хробачків

це чисто український віршик.........

Але ж оптимістичний - Черв"ячки чудові, різнокольорові :pooh_lol:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #64 : Жовтня 13, 2021, 12:21:43 00:21 »
Та все очень просто - организованный выезд в Китай в трудовые лагеря. Полное равноправие на стройках КНР
Все й справді просто - прав без обов'язків не буває, тому власне виступаючі за рівні права жінки топлять ще й за рівні обов'язки. До чого тут китайські гулаги - незрозуміло, це як "коли такий патріот, то чому на не нульовій в АТО".
Це, до речі, найбільш містичний з патріархальних приколів  :gigi: такі багаторічні баталії влаштовуються з приводу кожної гендерно-детермінованої посади типу "полярник"

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #65 : Жовтня 13, 2021, 03:55:16 15:55 »
Все й справді просто - прав без обов'язків не буває, тому власне виступаючі за рівні права жінки топлять ще й за рівні обов'язки. До чого тут китайські гулаги - незрозуміло, це як "коли такий патріот, то чому на не нульовій в АТО".
Це, до речі, найбільш містичний з патріархальних приколів  :gigi: такі багаторічні баталії влаштовуються з приводу кожної гендерно-детермінованої посади типу "полярник"

Та лана, не бывает, бывает еще и как.
"жінки топлять" это слишком в общем. Там куча разнородных течений самые радикальные из который вообще ебанутые на всю голову. Типа их оскорбляют когда предлагают сумку поднести или еще что подобное.
Как по мне феминизм достиг своей цели добившись равных избирательных прав, после этого он стал вырождаться в разные глупости.
Это я пишу как человек который выступает за полное равноправие полов. Те игнорирование половой принадлежности в любой сфере деятельности и отбор кандидатов строго по функциональным критериям. Но современному "феминизму" сторонники которого топят за квоты и феминитивы это как раз не подходит

Кст насчет феминитивов. Я еще помню времена когда феминистки выступали за их отмену типа "специальные названия профессий для женщин выделяет их и нарушает равноправие". Теперь они же все перекрутили взад и трендят прямо противоположное. Я бля за линией партии не успеваю

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #66 : Жовтня 13, 2021, 05:23:01 17:23 »
Та лана, не бывает, бывает еще и как.
"жінки топлять" это слишком в общем. Там куча разнородных течений самые радикальные из который вообще ебанутые на всю голову. Типа их оскорбляют когда предлагают сумку поднести или еще что подобное.
Как по мне феминизм достиг своей цели добившись равных избирательных прав, после этого он стал вырождаться в разные глупости.
Это я пишу как человек который выступает за полное равноправие полов. Те игнорирование половой принадлежности в любой сфере деятельности и отбор кандидатов строго по функциональным критериям. Но современному "феминизму" сторонники которого топят за квоты и феминитивы это как раз не подходит

Кст насчет феминитивов. Я еще помню времена когда феминистки выступали за их отмену типа "специальные названия профессий для женщин выделяет их и нарушает равноправие". Теперь они же все перекрутили взад и трендят прямо противоположное. Я бля за линией партии не успеваю
Право без обов'язку - то привілей. Власне третя хвиля зайнята намаганням побільше їх якось нахапати :) Воно б й нічого, якби поточні права та все інше було забезпечено girl power. Але оскільки такої речі не існує, то все це нагадує типову поведінку українських депутатів партій типу зе. Півкопи вцарювати та втекти - бо з феміністичних привілеїв онукам точно не вистачить.
Стосовно феміністок - це як з патріотами, типу якесь таке визначення, що об'єднує мене, вас, зе-виборця та чувака з плакатом "свінарчукеее". Цілей своїх фемінізм не досягнув бо це банально неможливо за короткий час, на це й сотні років мало. Але загалом серед чоловіків така думка є вельми розповсюдженою :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #67 : Жовтня 13, 2021, 06:33:40 18:33 »
Право без обов'язку - то привілей. Власне третя хвиля зайнята намаганням побільше їх якось нахапати :) Воно б й нічого, якби поточні права та все інше було забезпечено girl power. Але оскільки такої речі не існує, то все це нагадує типову поведінку українських депутатів партій типу зе. Півкопи вцарювати та втекти - бо з феміністичних привілеїв онукам точно не вистачить.

Ну дык а я пра шо

Стосовно феміністок - це як з патріотами, типу якесь таке визначення, що об'єднує мене, вас, зе-виборця та чувака з плакатом "свінарчукеее". Цілей своїх фемінізм не досягнув бо це банально неможливо за короткий час, на це й сотні років мало. Але загалом серед чоловіків така думка є вельми розповсюдженою :)

Какието течения достигли, какието не достигнут никогда. Если феминизм это движение политическое то будем рассматривать цели политические. Кроме равного избирательного права я не слышал других политических целей, ну не беря в расчет современные заскоки типа квотирования.
Если феминизм это движение общественное то боюсь что своих целей он действительно может недостигнуть никогда. Просто в силу биологических причин. Женщина и мужчина могут быть равноправны, но не могут быть равны

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #68 : Жовтня 14, 2021, 10:10:02 10:10 »
Ну дык а я пра шо

Какието течения достигли, какието не достигнут никогда. Если феминизм это движение политическое то будем рассматривать цели политические. Кроме равного избирательного права я не слышал других политических целей, ну не беря в расчет современные заскоки типа квотирования.
Если феминизм это движение общественное то боюсь что своих целей он действительно может недостигнуть никогда. Просто в силу биологических причин. Женщина и мужчина могут быть равноправны, но не могут быть равны
Я взагалі не дуже розумію драми квотування, особливо для українців. Де-де, а в нас квоти по-перше ще з радянського союзу працювали та працюють, а по-друге є дієвим інструментом послаблення домінування російської. Жіночі квоти є так само інструментом зламу патріархальної традиції.
А так-то все вірно, залізобетонно рівні права в цьому сенсі з'являться після досягнення такого рівня контролю над біологією, що справжня зміна статі стане можливою. Звісно, це не про планету без ГМО  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #69 : Жовтня 14, 2021, 04:03:31 16:03 »
Я взагалі не дуже розумію драми квотування, особливо для українців. Де-де, а в нас квоти по-перше ще з радянського союзу працювали та працюють, а по-друге є дієвим інструментом послаблення домінування російської. Жіночі квоти є так само інструментом зламу патріархальної традиції.
А так-то все вірно, залізобетонно рівні права в цьому сенсі з'являться після досягнення такого рівня контролю над біологією, що справжня зміна статі стане можливою. Звісно, це не про планету без ГМО  :laugh:

Да потому что всякие квоты за редким исключением Зло. А исключение это там где квоты есть просто злом меньшим. Например для представительства разных меньшин в избираемых органах.
Женщины как избиратели имеют стабильное большинство голосов практически в любой стране и наличие квот для них просто абсурдно. Оправдания в стиле "для слома патриархальных традиций" просто отмазка. Нет никаких традиций. Тетчер без всяких квот премьером стала, и традиции не помешали. И один такой пример делает для слома традиций на порядкИ больше чем сотня тупых куриц пропихнутых по квотам на теплые места

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #70 : Жовтня 14, 2021, 04:07:34 16:07 »
Кстати. Что там Тетчер.
Возьми наших. Тимошенко которой ни традиции ни камни с неба не мешают и депутатом быть и премьером и чуть президентом не выбрали. И совковых депутатш что по квотам советы попадали. Пропали квоты, пропали депутатши

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #71 : Жовтня 15, 2021, 10:09:11 10:09 »
Да потому что всякие квоты за редким исключением Зло. А исключение это там где квоты есть просто злом меньшим. Например для представительства разных меньшин в избираемых органах.
Женщины как избиратели имеют стабильное большинство голосов практически в любой стране и наличие квот для них просто абсурдно. Оправдания в стиле "для слома патриархальных традиций" просто отмазка. Нет никаких традиций. Тетчер без всяких квот премьером стала, и традиции не помешали. И один такой пример делает для слома традиций на порядкИ больше чем сотня тупых куриц пропихнутых по квотам на теплые места
Квоти - єдина дієва міра проти інерції суспільного мислення, тобто традицій. Тому що по-перше прийняти указ народити десять Тетчер не видається можливим, а по-друге - чесно так кажучи :) - приклад видатної особистості робить набагато менше, ніж сотня тупих курок. Бо не дуже багато людей мають амбіції перевершити Тетчер, але перевершити тупу курку - це легко. Також сотня сприймається нормою, а одна видатна особистість - виключенням з норми.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #72 : Жовтня 15, 2021, 12:18:15 12:18 »
Квоти - єдина дієва міра проти інерції суспільного мислення, тобто традицій. Тому що по-перше прийняти указ народити десять Тетчер не видається можливим, а по-друге - чесно так кажучи :) - приклад видатної особистості робить набагато менше, ніж сотня тупих курок. Бо не дуже багато людей мають амбіції перевершити Тетчер, але перевершити тупу курку - це легко. Також сотня сприймається нормою, а одна видатна особистість - виключенням з норми.

Нет
Это вам так сказали а вы и поверили на слово не подумав. Кто решил что квоты изменят традиции, на чем основано это утверждение? И вообще, имеют ли назначения на должности хоть какоето отношение к традициям вообще?
Ты занимался когдато набором кадров в контору? Я занимался. И всегда предпочитал, как и все кадровики, мужчин. И это мое решение не было основано ни на каких традициях, а было просто продиктовано здравым смыслом. Я думаю не нужно объяснять почему женщина проблемней на работе чем мужчина? Бо если таки надо то дискуссия теряет смысл. Более того. Если кадровиком назначит женщину, то она тоже будет предпочитать набирать мужчин, по тем же причинам что и я.
А квоты это просто способ пристроить на теплое место человека который в конкурентной среде туда не сможет попасть. Тоесть на должность назначается человек который по умолчанию будет работать хуже чем в среднем по выборке.
А насчет "десяти Тетчер" то я такое скажу. Если женщина не Тетчер или не Тимошенко то ей нечего делать в политике вообще, ни с квотами, ни без.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #73 : Жовтня 15, 2021, 12:42:57 12:42 »
Нет
Это вам так сказали а вы и поверили на слово не подумав. Кто решил что квоты изменят традиции, на чем основано это утверждение? И вообще, имеют ли назначения на должности хоть какоето отношение к традициям вообще?
Ты занимался когдато набором кадров в контору? Я занимался. И всегда предпочитал, как и все кадровики, мужчин. И это мое решение не было основано ни на каких традициях, а было просто продиктовано здравым смыслом. Я думаю не нужно объяснять почему женщина проблемней на работе чем мужчина? Бо если таки надо то дискуссия теряет смысл. Более того. Если кадровиком назначит женщину, то она тоже будет предпочитать набирать мужчин, по тем же причинам что и я.
А квоты это просто способ пристроить на теплое место человека который в конкурентной среде туда не сможет попасть. Тоесть на должность назначается человек который по умолчанию будет работать хуже чем в среднем по выборке.
А насчет "десяти Тетчер" то я такое скажу. Если женщина не Тетчер или не Тимошенко то ей нечего делать в политике вообще, ни с квотами, ни без.
:smiley24:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #74 : Жовтня 16, 2021, 12:59:50 00:59 »
Нет
Это вам так сказали а вы и поверили на слово не подумав.
Що це з вами сьогодні :)
Кто решил что квоты изменят традиции, на чем основано это утверждение? И вообще, имеют ли назначения на должности хоть какоето отношение к традициям вообще?
Ну, для мене це є більш-менш очевидним. Для більшості інших дописувачів теж, особливо якщо сховати "квоти для жінок", та кинути на сукно "квоти україномовного контенту"  :laugh:
Ты занимался когдато набором кадров в контору? Я занимался. И всегда предпочитал, как и все кадровики, мужчин. И это мое решение не было основано ни на каких традициях, а было просто продиктовано здравым смыслом. Я думаю не нужно объяснять почему женщина проблемней на работе чем мужчина? Бо если таки надо то дискуссия теряет смысл. Более того. Если кадровиком назначит женщину, то она тоже будет предпочитать набирать мужчин, по тем же причинам что и я.
Звісно. Ще й не в одній країні :) Ви напевно гадаєте, що оцей ваш "здоровий глузд" теж щось з області біологічно-фізичних законів всесвіту, але насправді це всього навсього відстала традиція. Норвегії, наприклад, знадобилося всього кілька десятирічь та пара законів, щоб повністю нівелювати жахливу невимовну проблему жіночої вагітності як таку. Усього-то треба було привчити чоловіків теж ходити у декрет. І всьо - традиція зламалася.
А квоты это просто способ пристроить на теплое место человека который в конкурентной среде туда не сможет попасть. Тоесть на должность назначается человек который по умолчанию будет работать хуже чем в среднем по выборке.
А насчет "десяти Тетчер" то я такое скажу. Если женщина не Тетчер или не Тимошенко то ей нечего делать в политике вообще, ни с квотами, ни без.
Ну тобто квоти роблять зі злої волі щоб людям нашкодити, а в політиці ми з якогось дива будемо застосовувати для жінок максималізм.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #75 : Жовтня 16, 2021, 08:11:56 08:11 »
Що це з вами сьогодні :)Ну, для мене це є більш-менш очевидним. Для більшості інших дописувачів теж, особливо якщо сховати "квоти для жінок", та кинути на сукно "квоти україномовного контенту"  :laugh: Звісно. Ще й не в одній країні :) Ви напевно гадаєте, що оцей ваш "здоровий глузд" теж щось з області біологічно-фізичних законів всесвіту, але насправді це всього навсього відстала традиція. Норвегії, наприклад, знадобилося всього кілька десятирічь та пара законів, щоб повністю нівелювати жахливу невимовну проблему жіночої вагітності як таку. Усього-то треба було привчити чоловіків теж ходити у декрет. І всьо - традиція зламалася.Ну тобто квоти роблять зі злої волі щоб людям нашкодити, а в політиці ми з якогось дива будемо застосовувати для жінок максималізм.
Квоти для жінок і контенту не мають жодного стосунку, бо жінок і чоловіків виховують по різному, звідси різне як відношення до роботи, так і методи як роботи, так і "роботи". А контент - це боротьба рівнозначних явищ. Я, наприклад, добором кадрів не займався, а працював уже з наслідками, і з досвіду можу сказати, що реалізують себе у роботі може 5, у кращому разі 10 відсотків, інші - баласт у кращому разі. З чоловічім баластом до певної межі ще можна працювати. Але моя сфера праці досить екстремальна.
 Коли жінок мало у колективі, то ще можна працювати, коли багато - важко, чисто жіночі колективи - ще той терраріум.
 І ще: мова не про максималізм, а про нормального працівника.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #76 : Жовтня 16, 2021, 11:40:10 11:40 »
Мають, мають :) Й власне ваш маневр зумовлений тим, що ви нічого не можете сказати проти мовних квот - й тому від парадигми "квоти зло, й на злам традицій не працюють" мусите відскочити в бік "ой це зовсім інше".
Але де-факто все, що в цій ситуації "інше" - це ваша позиція. З мовою ви належите до групи що зазнала утиску, а от зі статтю все навпаки. Тому й риторика особливо не відрізняється. Усе це "от у Океана Ельзи й без квот все пучком", "якщо виконавець не дотягує до Вакарчука або хоча б Скрипки - то й нема чого йому робити у естраді" всі ми чули. Й необов'язково від каліброваних кацапів - так щиро вважало до біса українців ще двадцять років тому. Бо традиція.
Стосовно жінок, що варті 5% чоловіка, я не коментую - це як у гейській темі, коли Outlander прозрів з тез  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #77 : Жовтня 16, 2021, 02:58:43 14:58 »
Мають, мають :) Й власне ваш маневр зумовлений тим, що ви нічого не можете сказати проти мовних квот - й тому від парадигми "квоти зло, й на злам традицій не працюють" мусите відскочити в бік "ой це зовсім інше".
Але де-факто все, що в цій ситуації "інше" - це ваша позиція. З мовою ви належите до групи що зазнала утиску, а от зі статтю все навпаки. Тому й риторика особливо не відрізняється. Усе це "от у Океана Ельзи й без квот все пучком", "якщо виконавець не дотягує до Вакарчука або хоча б Скрипки - то й нема чого йому робити у естраді" всі ми чули. Й необов'язково від каліброваних кацапів - так щиро вважало до біса українців ще двадцять років тому. Бо традиція.
Стосовно жінок, що варті 5% чоловіка, я не коментую - це як у гейській темі, коли Outlander прозрів з тез  :gigi:
Мають ось такий стосунок:


А квоты это просто способ пристроить на теплое место человека который в конкурентной среде туда не сможет попасть. Тоесть на должность назначается человек который по умолчанию будет работать хуже чем в среднем по выборке.
А насчет "десяти Тетчер" то я такое скажу. Если женщина не Тетчер или не Тимошенко то ей нечего делать в политике вообще, ни с квотами, ни без.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #78 : Жовтня 16, 2021, 08:00:04 20:00 »
Що це з вами сьогодні :)
Ну, для мене це є більш-менш очевидним. Для більшості інших дописувачів теж, особливо якщо сховати "квоти для жінок", та кинути на сукно "квоти україномовного контенту"  :laugh:
Звісно. Ще й не в одній країні :) Ви напевно гадаєте, що оцей ваш "здоровий глузд" теж щось з області біологічно-фізичних законів всесвіту, але насправді це всього навсього відстала традиція. Норвегії, наприклад, знадобилося всього кілька десятирічь та пара законів, щоб повністю нівелювати жахливу невимовну проблему жіночої вагітності як таку. Усього-то треба було привчити чоловіків теж ходити у декрет.
І всьо - традиція зламалася.Ну тобто квоти роблять зі злої волі щоб людям нашкодити, а в політиці ми з якогось дива будемо застосовувати для жінок максималізм.

Комашки, про мужской декрет я поддерживаю, но это не имеет никакого отношения к квотам. Это хороший ход, работодатель просто не знает кто уйдет в декрет. Понятно что это скорее всего женщина, но так как мужчина то же имеет на это право я, как кадровик, ну никак не могу гарантировать отсутствие "женских" проблем с мужским контингентом. И поэтому разница сильно нивелируется. Но опять таки это не квоты. Такая же история с инвалидами и налоговыми льготам. Это не квоты, это компенсация со стороны государства работодателю дополнительных расходов что он несет.
И женский декрет никакой "традицией" не является. Ну не может мужик родить и грудью кормить хоть ты тресни.


Теперь про контент.
"З мовою ви належите до групи що зазнала утиску, а от зі статтю все навпаки." Сразу видно умного человека который старается не подставится  :smilie5: Как расплывчато - группа что зазнала утиску, натянуть можно на что угодно, например на одиноких отцов или просто рыжих и лопоухих. :) Дурак написалбы "угнетаемое меньшинство", но Камашки то понимает что на женщин это никак не натянуть и поэтому решил выразится туманно.
Я уже писал что квоты зло, но имеют право на жизнь если являются злом меньшим. Как например с квотами для крымских татар в крымском парламенте которые я поддерживал. Так и тут. Вопрос не в "угнетаемой группе" и не в традициях, вопрос в том что наш "культурный рынок" целенаправленно деформировался со стороны врага в его практических целях. Грубо говоря русскоязычный контент всячески, и экономически и политически и пр, дотировался со стороны РФ. Пока этого небыло наш рынок неплохо себя чувствовал и без квот. Но эта ситуация имеет место быть, экономически мы не можем противостоять РФ которую накачивают баблом "наши европейские партнеры", и поэтому есть решение политическое, это квоты.
Какое это имеет отношение к женщинам которые ни меньшинством не являются и против которых не предпринимается никаких агрессивных действий с третьей стороны для меня не ясно.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14509
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #79 : Жовтня 16, 2021, 11:41:31 23:41 »
Дуже глибока думка від Вовчика.
Майже запорізька школа алкофілософії :weep:

Mocsia delenda est

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10256
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #80 : Жовтня 17, 2021, 02:20:47 02:20 »
Глянув на ту гілку...... Там далі Кадра його підтримала........ Все так аморально всюди...... Треба всих моралям вчити примусово......... :weep:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10256
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #81 : Жовтня 17, 2021, 07:23:02 07:23 »
Класна сцена


Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #82 : Жовтня 18, 2021, 12:06:09 00:06 »
Ali(UA), чого я за тебе працювати маю?  :gigi:

https://hromadske.ua/posts/pismennicya-z-ispaniyi-zdobula-literaturnu-premiyu-i-miljon-yevro-zyasuvalosya-sho-pid-yiyi-imenem-pisali-troye-cholovikiv

«Письменниця» з Іспанії здобула літературну премію і мільйон євро. З'ясувалося, що під її іменем писали троє чоловіків.

Переможцем літературної премії «Планета», яку вручають за найкращий роман іспанською мовою, у 2021 році стала «письменниця» під псевдонімом Кармен Мола. На церемонії з'ясувалося, що насправді це ім'я вигадали троє чоловіків-сценаристів.

Про це повідомляє El Mundo.

Під іменем Кармен Мола «ховалися» Антоніо Мерсеро (один із найдосвідченіших сценаристів іспанського телебачення), Аґустін Мартінес (сценарист, автор роману «Монте-Пердідо») і Жорже Діас (відомий за роботою над серіалом «Центральна лікарня», що виходив в Іспанії протягом 12 років).

Призову нагороду, яка у 2021 році вперше зросла до одного мільйона євро, Мерсеро, Мартінес і Діас розділять між собою порівну. Як зауважує El Mundo, колектив авторів став власником найбільшої літературної премії у світі.

Чоловіки заперечують звинувачення в тому, що вони писали під жіночим псевдонімом, щоб їхні книги продавалися краще. За їхніми словами, це дозволило уникнути тиску з боку критиків і «зацикленості на особистості автора».

«Причина, з якої Кармен Мола стала успішною — це її цікавість для читача. Відкинути егоїзм важко, але ми намагаємося це робити. Глибоко в душі нам усе одно [що ми стоїмо за успішним літературним автором]», — сказав у інтерв'ю виданню Фернандес.

А втім, такі аргументи здалися переконливими не всім. Колишня директорка Інституту жінок Іспанії Беатріс Гімено назвала чоловіків шахраями: «Йдеться не просто про ім’я, а про створення фейкової особистості, яку вони використали для обману читачів і журналістів».

Кармен Мола (приблизний переклад — «Кармен крута») — відносно відоме в іспанськомовному світі літературне ім’я. В нечисленних інтерв’ю «жінка» розповідала, що живе у Мадриді, працює професоркою та має трьох дітей, а анонімність зберігає через те, що не хоче публічності.

У Кармен Мола є власний вебсайт і літературний агент. У її профілі замість фото «письменниці» зображена жінка, що стоїть спиною до камери в різних локаціях. Мола порівнюють із відомою постаттю італійської літератури Еленою Ферранте (це теж псевдонім, до речі).

У всіх опублікованих романах Мола головною героїнею є детектив Елена Бланко — «дивна й самотня жінка, яка обожнює граппу, караоке, класичні авто й секс у SUV», як описує її видавець Penguin Random House.

Поки вийшли три романи «письменниці» накладом у 250 тисяч примірників. Останній — роман «Дівчинка» (La Nena) — у 2020 році увійшов до переліку рекомендованої феміністичної літератури Інституту жінок Іспанії.

Відзнаку «Планета» здобув четвертий, поки неопублікований роман — «Звір» (La bestia). Він оповідає про події 1834 року, коли в Іспанії вирувала епідемія холери. На тлі цього виникає серійний маніяк, що вбиває дівчат та розчленовує їхні тіла.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #83 : Жовтня 18, 2021, 12:09:19 00:09 »
Загалом там найбільша інтрига в тому, що феміністична тусовка рекомендувала цю книгу, як написану жінкою, про жіночі проблеми та переживання, які зрозуміти та описати може лише жінка. Тепер намагаються якось цей фарш назад в м'ясорубку прокурутити.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #84 : Жовтня 18, 2021, 12:21:18 00:21 »
Загалом там найбільша інтрига в тому, що феміністична тусовка рекомендувала цю книгу, як написану жінкою, про жіночі проблеми та переживання, які зрозуміти та описати може лише жінка.
Тепер намагаються якось цей фарш назад в м'ясорубку прокурутити.  :gigi:
Донцова... теж строчить романи... разом зi своiми рабами...
 :smilie7:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #85 : Жовтня 18, 2021, 02:28:15 02:28 »
Ali(UA), чого я за тебе працювати маю?  :gigi:

ты точно ко мне неравнодушен.  :smilie5:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27066
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #86 : Жовтня 18, 2021, 09:15:40 09:15 »
Загалом там найбільша інтрига в тому, що феміністична тусовка рекомендувала цю книгу, як написану жінкою, про жіночі проблеми та переживання, які зрозуміти та описати може лише жінка. Тепер намагаються якось цей фарш назад в м'ясорубку прокурутити.  :gigi:

 :laugh:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #87 : Жовтня 18, 2021, 12:04:11 12:04 »
Комашки, про мужской декрет я поддерживаю, но это не имеет никакого отношения к квотам. Это хороший ход, работодатель просто не знает кто уйдет в декрет. Понятно что это скорее всего женщина, но так как мужчина то же имеет на это право я, как кадровик, ну никак не могу гарантировать отсутствие "женских" проблем с мужским контингентом. И поэтому разница сильно нивелируется. Но опять таки это не квоты. Такая же история с инвалидами и налоговыми льготам. Это не квоты, это компенсация со стороны государства работодателю дополнительных расходов что он несет.
И женский декрет никакой "традицией" не является. Ну не может мужик родить и грудью кормить хоть ты тресни.
Ну по-перше ця частина коментаря стосувалася не стільки квот як таких, скільки отієї великої невимовної проблеми працевлаштування, котру ви згадали. Оскільки ви знаходитеся в українській традиції працевлаштування, вам й зараз зрозуміло, що в декрет піде скоріш за все жінка.
На практиці, в декрет підуть обидва, на однаковий строк та не одночасно. Принаймі, це вигідніше в матеріальному сенсі, тому практично всі роблять саме так.
Й так, з появою штучного харчування це таки стало просто традицією, беззалежно від вашого особистого негативного ставлення до цієї їжи.
Теперь про контент.
"З мовою ви належите до групи що зазнала утиску, а от зі статтю все навпаки." Сразу видно умного человека который старается не подставится  :smilie5: Как расплывчато - группа что зазнала утиску, натянуть можно на что угодно, например на одиноких отцов или просто рыжих и лопоухих. :) Дурак написалбы "угнетаемое меньшинство", но Камашки то понимает что на женщин это никак не натянуть и поэтому решил выразится туманно.
Я уже писал что квоты зло, но имеют право на жизнь если являются злом меньшим. Как например с квотами для крымских татар в крымском парламенте которые я поддерживал. Так и тут. Вопрос не в "угнетаемой группе" и не в традициях, вопрос в том что наш "культурный рынок" целенаправленно деформировался со стороны врага в его практических целях. Грубо говоря русскоязычный контент всячески, и экономически и политически и пр, дотировался со стороны РФ. Пока этого небыло наш рынок неплохо себя чувствовал и без квот. Но эта ситуация имеет место быть, экономически мы не можем противостоять РФ которую накачивают баблом "наши европейские партнеры", и поэтому есть решение политическое, это квоты.
Какое это имеет отношение к женщинам которые ни меньшинством не являются и против которых не предпринимается никаких агрессивных действий с третьей стороны для меня не ясно.
А перед ким мені тут підставлятися :) Різні погляди на складні соціальні явища, як на мене, більш ніж нормальна річ. Мені зазвичай більш цікаво розуміти хід думок; наприклад рівень ризиків від штучного харчування - це не те що зазвичай спадає на думку коли обмірковуєш те чи інше.
Щодо груп, зазнавших утиску, то з цим все просто - однією з груп, що зазнала утиску від патріархального типу суспільства, є чоловіки, і я в цьому не бачу нічого дивного. Тож тут ніякої туманності :) Ситуація з мовою умовного Юраса не влаштовує, ситуація з працевлаштуванням влаштовує, ото й вся різниця у підході до квот.
Щодо вас, то я можливо просто не розумію в якому сенсі ви використовуєте поняття "менше зло". Загалом ясно, що квоти - це завжди тимчасове рішення, хай й сам часовий проміжок може виявитися довгим (ну й загалом інколи недоречно їх взагалі прибирати, як ото з українським контентом, навіть коли в нас він буде органічно досягати 95%). Під час дії квоти вона злом не є аж ніяк, бо є інструментом зламу традиції - котра, у випадку з контентом, була встановлена рашкою.
Коли у рашки були скрутні часи, та агенти впливу недоотримували грошей - то вибух української культури був значною мірою стриманим саме сформованою традицією. Ніяких агресивних дій (тм) у ті часи ніхто ні до кого не застосовував, але цього й не треба, коли вже сформовано норму, яка в себе спробу прослуховування "Мертвого півня" не включає.
З жінками те саме. Вас з Юрасом не потрібна ніяка агресивна змова :) щоб не прийняти жіночу кандидатуру. Бо воно реально зашкодить вашому бізнесу у тактичній перспективі, а стратегічна вас цікавити не має. Так само як й для директора радіостанції - йому об'єктивно простіше та вигідніше напхати у етер рашн-парашн.
З квотами буде зламано що ту, що іншу традицію та її об'єктивні наслідки - хоча ані ви, ані умовний директор радіо цьому особливо радіти не будете :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6703
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #88 : Жовтня 18, 2021, 12:06:37 12:06 »
Загалом там найбільша інтрига в тому, що феміністична тусовка рекомендувала цю книгу, як написану жінкою, про жіночі проблеми та переживання, які зрозуміти та описати може лише жінка. Тепер намагаються якось цей фарш назад в м'ясорубку прокурутити.  :gigi:
Колись мав з'явитися жіночий Андре Нортон  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15929
Re: Kinder, Küche, Kirche
« Reply #89 : Жовтня 18, 2021, 06:01:29 18:01 »

З жінками те саме. Вас з Юрасом не потрібна ніяка агресивна змова :) щоб не прийняти жіночу кандидатуру. Бо воно реально зашкодить вашому бізнесу у тактичній перспективі, а стратегічна вас цікавити не має. Так само як й для директора радіостанції - йому об'єктивно простіше та вигідніше напхати у етер рашн-парашн.
З квотами буде зламано що ту, що іншу традицію та її об'єктивні наслідки - хоча ані ви, ані умовний директор радіо цьому особливо радіти не будете :)
Трохи не зрозумів: ви вважаєте, що неприйняття на роботу жінки якось зашкодить роботі?