Автор Тема: Довольні хами ситі в них є...Айті форум у Львові  (Прочитано 1862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Вхідний квиток-від 50 до 400 дол.Робоча мова-англійська.Гості з вищих айті компаній світу.В кінці-зняли в оренду Львівську Оперу і влаштували фуршет.Тамада-садовий.Добре бути айтішником.90 проц айті-ненавидять зе.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вхідний квиток-від 50 до 400 дол.
Робоча мова-англійська.
Гості з вищих айті компаній світу.
В кінці-зняли в оренду Львівську Оперу і влаштували фуршет.
Тамада-садовий.Добре бути айтішником.90 проц айті-ненавидять зе.
В Украiнi... за вхiд на Форум беруть в долларах?..
У Садового... все в порядку з головою?..
 :smilie7:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8140
  • Стать: Чоловіча
Та тільки за одне лише ведення того дійства англійською мовою організаторів його треба було розстріляти прямо в Львівській опері й закопати прямо на "клюмбі".

Те, що ай-тішники Зелю ненавидять - це брехня. Остання опора зелені в Україні - це якраз ай-тішники.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
90 проц айті-ненавидять зе.

Давно?
Помнится они массово за него голосовали

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Та тільки за одне лише ведення того дійства англійською мовою організаторів його треба було розстріляти прямо в Львівській опері й закопати прямо на "клюмбі".

Те, що ай-тішники Зелю ненавидять - це брехня. Остання опора зелені в Україні - це якраз ай-тішники.
Хочеш розкажу як читається твоє повідомлення зі сторони?  :gigi:

Цитувати
Я лузер. Англійської не знаю, заздрю молодим та успішним. Я б їх усіх понищив, якби міг, і усе б їхнє добро узяв би і поділив собі. Але я лузер, тому обмежусь гнівними дописами на форумі.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Давно?
Помнится они массово за него голосовали
Насправді по голосувалкам на Dou десь відсотків 60-70 було за Пороха.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27304
Насправді по голосувалкам на Dou десь відсотків 60-70 було за Пороха.

Та хз
В интернете все за Пороха были. На строительном форуме одном была голосовалка так насколько помню за было больше 70%. А в реале почему то все по другому
Просто помнится они были страшно недовольны налогами. Теперь видимо полегчало  :gigi:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Вхідний квиток-від 50 до 400 дол.
А на біса воно треба ІТшникам?  :shuffle: Чи в України зараз така мода?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
А на біса воно треба ІТшникам?  :shuffle: Чи в України зараз така мода?
Ну це більше усіляким манагерам від ІТ. Інших послухати, себе показати, сходити в "Правду" і "Криївку", насинячитись на фуршеті і тд.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
  • Стать: Чоловіча
А на біса воно треба ІТшникам?  :shuffle: Чи в України зараз така мода?
у іt-шників все як усюди. є раби, а є хазяї життя.
біг-босу, взагалі можна в тому не петрати. фукції чисто представницькі, як у зеленого президента, наприклад.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
у іt-шників все як усюди. є раби, а є хазяї життя.
біг-босу, взагалі можна в тому не петрати. фукції чисто представницькі, як у зеленого президента, наприклад.
бред сивой кобылы, или укро реалии.

тут в штатах менеджером работать западло, это как обслуга. главный чел это толковый программист, это серый кардинал на фирме. ну или архитектор который ещё не забыл как код писать.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Вхідний квиток-від 50 до 400 дол.Робоча мова-англійська.Гості з вищих айті компаній світу.В кінці-зняли в оренду Львівську Оперу і влаштували фуршет.Тамада-садовий.Добре бути айтішником.90 проц айті-ненавидять зе.

400 баксов - это цена для купцов, которые приехали людей искать.

скорее всего фирмы туда отрядят своих бизнес девелопмент менеджеров, и они будут тереть с СТО иностранных компаний
 понятно что там только инглиш. ну и цена билета соотв.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
  • Стать: Чоловіча
бред сивой кобылы, или укро реалии.

тут в штатах менеджером работать западло, это как обслуга. главный чел это толковый программист, это серый кардинал на фирме. ну или архитектор который ещё не забыл как код писать.
мені не цікаво як там америці у данному випадку. цікавить своя країна.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
мені не цікаво як там америці у данному випадку. цікавить своя країна.
если ты толковый профи это неважно где тебя будут любить и уважать.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
  • Стать: Чоловіча
угу. не важливо де жити, кого любити і якою мовою розмовляти. чули. я не космополіт в цьому плані.
жодного разу не долучався до обговорення проблем америки та облаштування в ній життя, так що - мимо.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
это смешно слышать в 2021 когда реально гигантский спрос на айти, в той же Украине... бабло можно грести лопатой... и какие то детские обиды - хамы паны ебала...

какое то чувствуется отдушка совка. либо на работе обидели - ну так щас работу сменить на раз два три

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
если ты толковый профи это неважно где тебя будут любить и уважать.
Історія свідчить прямо протилежне.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1771
Історія свідчить прямо протилежне.
++++++

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
Історія свідчить прямо протилежне.

да ну? и какая же история - СССР? ну так это вообще аномалия... я про конкурентную экономику

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
да ну? и какая же история - СССР? ну так это вообще аномалия... я про конкурентную экономику
У Веймарській і нвцистській Німеччині економіка саме така і була і є.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Взагалi-то подiбнi форуми IT, типу вот у нас е де побалакати та себе показати... - повна дурня...
Справа не в грошах, а в тому, що специ, якi 24/7 працюють в Iнтернетi... нiколи не будуть витрачати час на всякi реальнi форуми.
Для того е Iнтернет й чати, де можна скидати своi думки та погляди, вирiшувати питання нових програм та новацiй, знайомитися, кидати лiнки на фiрми та працювати де завгодно... не виходячи з дому...
Але е тi, хто йде шляхом О. Бендера, якому треба було живi грошi...
Садовому приемно, що Львiв постiйно притягуе гостей та мандрiвникiв зi Старого Свiту...
Але IT шники... особлива спiльнота, яка нiколи в життi не буде вiдкривати себе та свiй Бiзнес заради того, аби його бачiли та шанували...
Тим паче, зараз на часi знову корона, яка не дае спокою...
Тому збирати повний зал народу... це такий саме совок, який був 30 рокiв тому, коли старi парт. керiвники збирали масовку для слухання промови свого лiдера, який з папiрця чiтав настанови Партii i Правiтельства...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 12, 2021, 01:40:53 13:40 від Бувалий »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9338
да не буде там айтішніків. зберуться купці та бізнес девелопмент менеджери з контор типу гообал лоджік, епам, люксофт та інше.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
да не буде там айтішніків. зберуться купці та бізнес девелопмент менеджери з контор типу гообал лоджік, епам, люксофт та інше.
:smiley24:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
У Веймарській і нвцистській Німеччині економіка саме така і була і є.

У веймарській - можливо, а у нацистській точно ніт.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16149
У веймарській - можливо, а у нацистській точно ніт.
Вважаєте, що там планова економіка була, все в буржуїв позабирали?

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
:smiley24:

Там був мій онук. 20-ти річний ІТишник. Він працює і вчиться на 4 му курсі ІП. З ним було ще 20-30 подібних. Заплатила за них фірма.
Я дивлюсь скільки ще совка, заздрощів та лайна у головах дописувачів.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
  • Стать: Чоловіча
Там був мій онук. 20-ти річний ІТишник. Він працює і вчиться на 4 му курсі ІП. З ним було ще 20-30 подібних. Заплатила за них фірма.
Я дивлюсь скільки ще совка, заздрощів та лайна у головах дописувачів.
дуже добре, що молодь була, мої вітання!  :smiley24:
а стосовно гілки, пані права - совок, він в головах і не залежить від місця проживання. навіть в америці.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19368
Вважаєте, що там планова економіка була, все в буржуїв позабирали?


Читайте Мізеса: конкурентної економіки у нацистській Німеччині не було, а було дійсно державне планування. І таки позабирали, хоча і не "все": власників зробили по суті "червоними дірехторами" і як розпоряджатися прибутками підприємств їм диктувала держава.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Це я любя.Насправді айтішники-як в пору Колумба толкові шкіпери,найцінніша професія.Я радий за них.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7067
Це я любя.Насправді айтішники-як в пору Колумба толкові шкіпери,найцінніша професія.Я радий за них.
Вдале порівняння :)