Автор Тема: Супєрмєн  (Прочитано 1887 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Супєрмєн
« : Жовтня 12, 2021, 01:33:28 13:33 »


Новий Супермен буде бісексуалом

Романтичні стосунки в них почнуться після того, як Джон почне страждати від "розумового і фізичного вигоряння через спроби врятувати всіх, кого може".

Ця сюжетна арка почалася в червні цього року, у ній Джон Кент бореться з лісовими пожежами, запобігає стрілянині в школі й виходить на протест проти депортації іммігрантів.

Строго по лінії партії. По завєтам Ільіча  :gigi:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #1 : Жовтня 12, 2021, 01:42:20 13:42 »
За що нам такий сором...
 :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17590
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Супєрмєн
« Reply #2 : Жовтня 12, 2021, 01:49:27 13:49 »
Если дядя с дядей нежен, СПИД ребята неизбежен!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20943
Re: Супєрмєн
« Reply #3 : Жовтня 12, 2021, 01:53:47 13:53 »
спартанские воины были би
ничто не ново под луной

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #4 : Жовтня 12, 2021, 01:53:49 13:53 »
Если дядя с дядей нежен, СПИД ребята неизбежен!
Щас прибежит наш нумерованный друг и начнёт всех матом крыть: А вот в США и Европе... - всё это...  :smiley24:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #5 : Жовтня 12, 2021, 02:04:53 14:04 »
А у кого з присутніх у гілці вдома є комікси про Супермена? Або спрощу задачу - взагалі хоча б один комікс будь-якої серії, будь-якого видавця? Якщо ні, то чого вам це муляє?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #6 : Жовтня 12, 2021, 02:12:04 14:12 »
"Ідея замінити Кларка Кента іншим прямим білим рятівником здалася упущеною можливістю", - сказав Том Тейлор, який пише серіал.

 :fp2

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Супєрмєн
« Reply #7 : Жовтня 12, 2021, 02:19:30 14:19 »
Строго по лінії партії. По завєтам Ільіча  :gigi:

Та де ж там...
Що це за расизм на малюнку?
Де бодіпозитивний ніггер?  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Супєрмєн
« Reply #8 : Жовтня 12, 2021, 02:27:01 14:27 »
За що нам такий сором...
 :smilie7:
+100
Доеволюцинувались...

Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #9 : Жовтня 12, 2021, 02:31:56 14:31 »
А у кого з присутніх у гілці вдома є комікси про Супермена? Або спрощу задачу - взагалі хоча б один комікс будь-якої серії, будь-якого видавця? Якщо ні, то чого вам це муляє?  :gigi:
комікси я думаю мало у кого ... але по тих коміксах знімають фільми.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #10 : Жовтня 12, 2021, 02:38:51 14:38 »
комікси я думаю мало у кого ... але по тих коміксах знімають фільми.
Поки що мова ніби саме про комікси. І купу старих дідів дуже непокоїть що буде у тих коміксах, яких вони ніколи в житті в руках не тримали, виданих в країні, в якій абсолютна більшість з них ніколи в житті не була і не буде.
А щодо фільмів, ну то не дивіться такі фільми. Чи вас заставляють?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Супєрмєн
« Reply #11 : Жовтня 12, 2021, 02:52:39 14:52 »
Поки що мова ніби саме про комікси. І купу старих дідів дуже непокоїть що буде у тих коміксах, яких вони ніколи в житті в руках не тримали, виданих в країні, в якій абсолютна більшість з них ніколи в житті не була і не буде.
А щодо фільмів, ну то не дивіться такі фільми. Чи вас заставляють?  :gigi:
У старих дідів є онуки, юначе, і їм би не хотілося щоб їхнім онукам втокмачувалив голови, що підерастія це круто. :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10250
Re: Супєрмєн
« Reply #12 : Жовтня 12, 2021, 02:56:48 14:56 »
У старих дідів є онуки, юначе, і їм би не хотілося щоб їхнім онукам втокмачувалив голови, що підерастія це круто. :smilie7:

прикладом свого жалюгідного існування ви якраз допомагаєте втовкмачувачам........
Будьте круче та розумніше чим вони.... тоді діти самі до вас потягнуться......

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Супєрмєн
« Reply #13 : Жовтня 12, 2021, 03:17:13 15:17 »
прикладом свого жалюгідного існування ви якраз допомагаєте втовкмачувачам........
Будьте круче та розумніше чим вони.... тоді діти самі до вас потягнуться......
О ясновельможний пане !
Ви вважаєте, що пхати куя в піхву це жалюгідно, а місити лайно в дупі це так шляхетно?
Яким же високим сенсом наповнене Ваше життя, що Ви цілодобово не вилазите з форумів, навіть погодилися на модерування?
Навчить нас жалюгідних рагулів, Ваша Високість.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #14 : Жовтня 12, 2021, 03:21:51 15:21 »
Поки що мова ніби саме про комікси. І купу старих дідів дуже непокоїть що буде у тих коміксах, яких вони ніколи в житті в руках не тримали, виданих в країні, в якій абсолютна більшість з них ніколи в житті не була і не буде.
А щодо фільмів, ну то не дивіться такі фільми. Чи вас заставляють?  :gigi:

цікаво а чому ви вважаєте що традиційна орієнтація тільки у старих дідів? уся без винятку молодь голуба ?

а про країну де ніхто не був та таке інше - Супермен та голівуд дивляться у всіх куточках світу...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10250
Re: Супєрмєн
« Reply #15 : Жовтня 12, 2021, 03:22:00 15:22 »
Ви вважаєте, що пхати куя в піхву це жалюгідно, а місити лайно в дупі це так шляхетно?

Я вважаю що всим про це з гордістю розповідати та пишатись цим вигляда жалюгідно .........

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Супєрмєн
« Reply #16 : Жовтня 12, 2021, 03:27:06 15:27 »
Я вважаю що всим про це з гордістю розповідати та пишатись цим вигляда жалюгідно .........
О, вже тепліше! :buba:
Гетеросексуалам вже непристойно і жалюгідно демонструвати свою орієнтацію, а називати тата татом, маму мамою то взагалі за межею моралі.
Тільки радітєль номер один, радітєль номер два.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #17 : Жовтня 12, 2021, 03:32:06 15:32 »
О ясновельможний пане !
Ви вважаєте, що пхати куя в піхву це жалюгідно, а місити лайно в дупі це так шляхетно?
Яким же високим сенсом наповнене Ваше життя, що Ви цілодобово не вилазите з форумів, навіть погодилися на модерування?
Навчить нас жалюгідних рагулів, Ваша Високість.
Жалюгідно це нити на форумі. Якщо ви боїтесь що ваші онуки виберуть красиву картинку з чоловіками що цілуються, то причину вам Uki назвав абсолютно чітко. Бо ви не можете запропонувати їм жодної цікавої візії майбутнього окрім старечого буркотіння. Покажіть їм інші способи цікаво проводити час - спорт, пригоди, подорожі, туризм, активний відпочинок, рибалка. Навчіть їх чомусь новому. Станьте людиною яка ніколи не буде їм вказувати як жити, а людиною до якої вони самі прийдуть за порадою. Людиною, яка здатна прийняти нове, але в тому числі і зможе продемонструвати переваги чогось класичного. От тоді ваші страхи вивітряться. В іншому випадку вас очікує ще багато сюрпризів. Бо світ змінюється. І перемелює усіх тих хто змінюватись не здатен. І це нормально.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10250
Re: Супєрмєн
« Reply #18 : Жовтня 12, 2021, 03:38:22 15:38 »
О, вже тепліше! :buba:
Гетеросексуалам вже непристойно і жалюгідно демонструвати свою орієнтацію, а називати тата татом, маму мамою то взагалі за межею моралі.
Тільки радітєль номер один, радітєль номер два.

Ви не вставляйте свої слова мені в рота........ НЕПРИСТОЙНО та ЖАЛЮГІДНО - то є абсолютно різні епітети....... непристойно сказали ви, а не я.......
жалюгідно - це є антонім поняття "круто" ........... 
так от шоб не виглядати жалюгідно треба не про ці речі пояснювати дітям, а про суть проблеми........ а суть саме в створенні та підтримці масових трендів......... тупо слідувати цим трендам - то є абсолютно не круто....... а от аналізувати та розуміти що і для чого робиться та створювати власні звички та тренде незалежно від суспільних, і насолоджуватись ними - це є круто.......

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #19 : Жовтня 12, 2021, 03:38:50 15:38 »
цікаво а чому ви вважаєте що традиційна орієнтація тільки у старих дідів? уся без винятку молодь голуба ?

а про країну де ніхто не був та таке інше - Супермен та голівуд дивляться у всіх куточках світу...
Той, хто практично в кожному своєму повідомленні ниє що світ змінюється в напрямку який йому не подобається, є старим дідом. Той, хто перестав розвиватись, змінюватись і сприймати нове є старим дідом. При цьому абсолютно пофіг скільки цій людині насправді років.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Супєрмєн
« Reply #20 : Жовтня 12, 2021, 09:24:22 21:24 »
Жалюгідно це нити на форумі.
Абсолютно згоден!!!
Так чому ж ви, педіки, ниєте на форумах, ходите парадами?





Все вас бідненьких ображають.
Цитувати
От тоді ваші страхи вивітряться.
Страхи у вас, педріл, тому ви ходите парадами, скавчите як недорізані.
Ображають вас бідненьких, дітей забороняють всиновлювати.
Самі,самі,самі.
Як їпетеся в дупи, так і народжуйте.
Цитувати
Бо світ змінюється.
Господи!
Ну що тут нового?!
Ще в давнину ця куєта існувала, згадати хочаб Содом і Гомору.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #21 : Жовтня 12, 2021, 09:28:21 21:28 »
Той, хто практично в кожному своєму повідомленні ниє що світ змінюється в напрямку який йому не подобається, є старим дідом. Той, хто перестав розвиватись, змінюватись і сприймати нове є старим дідом. При цьому абсолютно пофіг скільки цій людині насправді років.  :gigi:
куди змінюється? у мужиків масово опадають хєри? чи різко всі починають добитися в жопу?

чи різко зростає кількість підарів ?

не зрозуміло про які зміни ви продовжуєте говорити

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1758
Re: Супєрмєн
« Reply #22 : Жовтня 12, 2021, 09:28:51 21:28 »
Подобається смоктати куя якого перед тим вам у дупу пхали, ради бога, ваша справа.
Але верещати, що це норма...
А зрештою, ідіть ви туди куди їпетеся.
Набридли.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #23 : Жовтня 12, 2021, 09:30:22 21:30 »
куди змінюється? у мужиків масово опадають хєри? чи різко всі починають добитися в жопу?

чи різко зростає кількість підарів ?

не зрозуміло про які зміни ви продовжуєте говорити
Ну якщо не змінюється, то тим більше не розумію чого ви ниєте.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #24 : Жовтня 12, 2021, 09:31:36 21:31 »
Ну якщо не змінюється, то тим більше не розумію чого ви ниєте.  :gigi:
ну так ви конкретизуйте які зміни ви говорите

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33622
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #25 : Жовтня 12, 2021, 09:32:28 21:32 »
Сірожа Квартирний не гей, а підарас  :weep:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #26 : Жовтня 12, 2021, 09:33:43 21:33 »
ну так ви конкретизуйте які зміни ви говорите
Про ті, щодо яких ви по кілька нових тем на день відкриваєте. З анонімними твітами про жахи фемінізму, гомосексуалізму та толерастії.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #27 : Жовтня 12, 2021, 09:35:23 21:35 »
я конкретно описую зміни що мені не подобаються. голубий Супермен. чорний людина америка. відміна інститута сім'ї феміністками. вам подобаються ці зміни ? мені ні. висновок я відсталий старий дід? також ні. зараз уся молодь різко поголубіла також ні

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Супєрмєн
« Reply #28 : Жовтня 12, 2021, 09:41:05 21:41 »
і при чому тут України. тому шо Українські дурочки у лінкедіні почали приписувати собі she/her та говорити беременні люди...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Супєрмєн
« Reply #29 : Жовтня 12, 2021, 09:49:31 21:49 »
я конкретно описую зміни що мені не подобаються. голубий Супермен. чорний людина америка. відміна інститута сім'ї феміністками. вам подобаються ці зміни ? мені ні. висновок я відсталий старий дід? також ні. зараз уся молодь різко поголубіла також ні
Мені пофіг на ці зміни. Мені пофіг голубий Супермен. Мені пофіг "чорний людина америка" (капітан америка мабуть мався на увазі?  :vinsent:). Мені пофіг якщо хтось десь ходить парадами. Я цілком можу адаптуватись до світу що змінюється і не нити 27/7. Якщо мені щось не цікаво - я це не дивлюсь, я це не читаю, я це не купую, я в цьому не приймаю участі. В той же час я поважаю право інших мати змогу дивитись, читати, купляти і приймати участь в тому що їм цікаво. На відміну від збоченця Старого, мені абсолютно пофіг хто. кого і куди. Головне щоб це було за взаємної згоди. :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos