Автор Тема: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу  (Прочитано 718 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« : Листопада 04, 2021, 10:40:25 10:40 »
Госпсуд Києва визнав недійсним bail-in акцій "ПриватБанку" за позовом компанії з групи Приват Ігоря Коломойського.
https://www.epravda.com.ua/news/2021/11/3/679381/

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #1 : Листопада 04, 2021, 10:41:16 10:41 »
Націоналізація Приватбанку. Коломойський отримав рішення суду про незаконність процедури Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/nacionalizaciya-privatbanku-kolomoyskiy-otrimav-rishennya-sudu-pro-nezakonnist-proceduri-796183.html

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #2 : Листопада 04, 2021, 10:42:19 10:42 »
бабушке поперло перед концом зебила

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #3 : Листопада 04, 2021, 11:04:33 11:04 »
Все.Нужно уходить из "Примата". Я там счет открыл недавно и руководствовался чисто географическим положением отделения.Теперь это уже вопрос безопасности средств . Жидяра опять все разворует.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #4 : Листопада 04, 2021, 05:02:16 17:02 »
До речі. Які банки в Україні, крім Привата, слід розглядати, якщо треба приватиний рахунок в гривнях? Потрібні нормальний інтернет-банкінг з можливістю робити банківські перекази. Російські і всякі інші кіпріоти не цікавлять.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2776
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #5 : Листопада 04, 2021, 05:21:00 17:21 »
Тільки моно

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #6 : Листопада 04, 2021, 06:20:18 18:20 »
Тільки моно
А він, нібито, належить колишнім приватівським менеджерам.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #7 : Листопада 04, 2021, 06:39:05 18:39 »
До речі. Які банки в Україні, крім Привата, слід розглядати, якщо треба приватиний рахунок в гривнях?
Потрібні нормальний інтернет-банкінг з можливістю робити банківські перекази.
Російські і всякі інші кіпріоти не цікавлять.
Нормальних банкiв... майже не залишилось...
Приват... поки що в Державi - що там Беня собi фантазуе - то його проблеми...
В кожному банку... можно вiдкрити рахунок, але класти... небагато...
Але який сенс кудись класти, коли навiть... на валютний депозит ставка... 10 центiв на рiк...
Пройшли часи романтики та великих вiдсодкiв  - Кращiй Банк той..., який у Вас... пiд подушкою...
:smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #8 : Листопада 04, 2021, 07:40:01 19:40 »
До речі. Які банки в Україні, крім Привата, слід розглядати, якщо треба приватиний рахунок в гривнях? Потрібні нормальний інтернет-банкінг з можливістю робити банківські перекази. Російські і всякі інші кіпріоти не цікавлять.

Я со всеми банками не сотрудничал, но думаю что сейчас трудно найти банк без онлайн сервиса. Есть правда динозавры которые просят за подключение к этому сервису деньги, например Эксим, но это редкость.
Я издревле как то к приват24 привык, остальные мне не удобны или заябуют одноразовыми паролями как ощад например.
Следует быть готовым к тому что любой банк по умолчанию считает вас обладателем если не смартфона то хотя бы просто мобильника. А мобильные приложения зачастую рассчитаны чуть ли не на последнюю версию андроида

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #9 : Листопада 04, 2021, 07:40:57 19:40 »
Приват, кстати, уже не только отделения урезает, а и терминалы снимают кое где.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #10 : Листопада 04, 2021, 10:43:16 22:43 »
Дякую. Телефон купити не проблема. А от знайти нормальний банк, де б просто можно було без проблем тримати гроші, переказувати їх туди із інших рахунків, чи виводити на інші рахунки, здається, не просто. Я дивився в інтернеті, всі пишуть про якісь перекази "з картки на картку", а поняття про переказ грошей з рахунку на рахунок, схоже, для багатьох не відоме. І чомусь усі напирають на кредитні картки, які мені не потрібні. Якісь незрозумілі перекоси в нав'язуванні непотрібних послуг, і відсутність елементарних потрібних.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #11 : Листопада 04, 2021, 11:17:28 23:17 »
Дякую. Телефон купити не проблема. А от знайти нормальний банк, де б просто можно було без проблем тримати гроші, переказувати їх туди із інших рахунків, чи виводити на інші рахунки, здається, не просто. Я дивився в інтернеті, всі пишуть про якісь перекази "з картки на картку", а поняття про переказ грошей з рахунку на рахунок, схоже, для багатьох не відоме. І чомусь усі напирають на кредитні картки, які мені не потрібні. Якісь незрозумілі перекоси в нав'язуванні непотрібних послуг, і відсутність елементарних потрібних.

Кредиты это их заработок.Кредитки навязывать они не могут, но настоятельно везде суют в надежде что клиент попробует
С карточки на карточку просто самый массовый вариант. Но можно и со счета на счет. Для этого надо взять реквизиты, в ощаде например их можно найти прямо на сайте.
Но если будешь открывать какойто счет то 99% выдадут к нему какуюто дебетную карту. Это просто сильно упрощает работу со счетом. И можно будет перечислять "с карты на карту" :)
Кстати. Для открытия счета не знаю, но получитьь карточку можно только лично в отделении

Нормальные в принципе все крупные банки с широкой сетью отделений и банкоматов. Самые самые это приват и ошад. Приват пока более дружствен к клиенту по старой памяти. Ощад  - понабрали детей в манагеры, те зачастую путаются. Банкоматов поменьше чем в привате. Интернет банкинг не такой удобный как в привате. Остальные банки по сети отделений и банкоматов далеко позади. Бывает один банкомат на весь город, рядом с отделением :) Райфазен тоже достаточно крупный. Интернет банкингом их никогда не пользовался, ничего не скажу. Из хренового - они со странностями. например я депозит открвал в люом банке без проблем, а райфайзен отказал, каких то им там документов не хватило.
Насчет надежности - все гарантируют возврат вроде 250 000 в эквиваленте. Ну и понятно что чем крупнее банк тем меньше вероятность что он навернется. Просто не дадут, как с приватом
« Останнє редагування: Листопада 04, 2021, 11:26:52 23:26 від div »

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #12 : Листопада 05, 2021, 01:15:23 01:15 »
Вкотре переконуюсь, що в Україні все так, та тільки трішечки не так. Я підозрюю, що брати гроші в банкоматі іншого банку не можна, або дорожче, ніж в своєму. В НЛ ніякої різниці немає. Навіть останнім часом стали убирати логотипи банків, банкомати в усіх стають однаковими. І ще, можливість переказу "із картки на картку" натякає на те, що у картки є якийсь свій окремий від банківського IBANу рахунок. Якщо це так, то питання - нафіга? В НЛ ніякового карткового рахунку не існує, просто картка прив'язана до IBAN, на який і з якого переказують гроші.  Ще є багато дивних нюансів.

Ще раз дякую. Буду думати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16151
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #13 : Листопада 05, 2021, 06:43:30 06:43 »
Вкотре переконуюсь, що в Україні все так, та тільки трішечки не так. Я підозрюю, що брати гроші в банкоматі іншого банку не можна, або дорожче, ніж в своєму. В НЛ ніякої різниці немає. Навіть останнім часом стали убирати логотипи банків, банкомати в усіх стають однаковими. І ще, можливість переказу "із картки на картку" натякає на те, що у картки є якийсь свій окремий від банківського IBANу рахунок. Якщо це так, то питання - нафіга? В НЛ ніякового карткового рахунку не існує, просто картка прив'язана до IBAN, на який і з якого переказують гроші.  Ще є багато дивних нюансів.

Ще раз дякую. Буду думати.
Якщо боїтеся, то користуйтеся послугами філією західного банку, вже згаданого "Авалю" або "Укрсіббанку". У останього політика дещо ліберальніша у порівнянні з "Авалем" але для місцевих умов вони дійсно дещо дивні. Можливо, бояться, що власні манагери кинуть чи тупануть, бо у нас банки зазвичай не зовсім банки, тому при кризі "сипляться".

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4855
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #14 : Листопада 05, 2021, 09:17:14 09:17 »
Я не боюся, а просто хочу знайти оптимальний сервіс без наворотів. Щоб на рахунку гроші можна було тримати, отримувати туди перекази, виводити, коли хочеться, і переказувати куди хочеться. І все це через інтернет. Власне, все.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27316
Re: Буратино Зиленский отдает приват Карабасу
« Reply #15 : Листопада 05, 2021, 01:55:31 13:55 »
Вкотре переконуюсь, що в Україні все так, та тільки трішечки не так. Я підозрюю, що брати гроші в банкоматі іншого банку не можна, або дорожче, ніж в своєму. В НЛ ніякої різниці немає. Навіть останнім часом стали убирати логотипи банків, банкомати в усіх стають однаковими. І ще, можливість переказу "із картки на картку" натякає на те, що у картки є якийсь свій окремий від банківського IBANу рахунок. Якщо це так, то питання - нафіга? В НЛ ніякового карткового рахунку не існує, просто картка прив'язана до IBAN, на який і з якого переказують гроші.  Ще є багато дивних нюансів.

Ще раз дякую. Буду думати.

Не совсем. Вот это "с карты на карту" обозначает только одно, при переводе клиент указывает только три параметра - два карточных номера и сумму. Не надо писать номера счетов, названия организаций и разные МФО и пр. на самом деле очень удобно. Все остальные техпараметры для перевода добавляет банк, сам перевод происходит между банковскими счетами к которым привязаны карты. Можно и непосредственно между счетами делать переводы с указанием всех положенных параметров, но это делается редко, в основном при расчете с юридической организацией. Насчет банкоматов да, с чужого банкомата будет дополнительная комиссия. В общем если бы у нас делали то что ты написал делают в НЛ я бы был против. Создание и содержание банкоматной и терминальной сети требует немалых затрат и совсем непонятно с каких хует какой нить Правекс с одним банкоматом на всю херсонскую область будет пользоваться приватовскими банкоматами которых в городе на каждом углу по две штуки. думю что подобная "благотворительность" закончится резким уменьшением парка банкоматов вообще. Скорее всего это и есть целью подобной новации - еще одно урезание источника налички