Автор Тема: Пряма мова Авакова: "Коли РНБО у нас перетворилася на хайпі – абсолютно на хайпі  (Прочитано 432 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21607
Колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що інформацію про компанії та людей, щодо яких збиралися запровадити санкції, члени РНБО отримували за 5 хвилин до засідання і там часто не було доказової бази.

Джерело: Аваков в ефірі каналу "Україна 24"

Пряма мова Авакова: "Коли РНБО у нас перетворилася на хайпі – абсолютно на хайпі – на ситуацію штампування санкцій – це було неприпустимо, я не хотів у цьому брати участь.

Тому що кожне РНБО я приходив – я, член РНБО, не маленький, не останній – я приходив і чекав, і мені за 5 хвилин до цього (засідання – ред.) видавали папочку. Я відкривав папочку і уважно читав, потім піднімав голову і казав: "А ось ця фірма сюди внесена на підставі чого?" Вони кажуть: "Як? Ну подивіться, там є оперативна довідка". Я казав: "Ну, у мене таких довідок повний стіл завалений – вони половина неправда, а половина їх треба доопрацьовувати. На основі чого (внесена фірма – ред.)?".

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 34312
  • Стать: Чоловіча
Гряде епічний батл жидів з вірменами  :smilie7:



Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А. Аваков зробив одну "добру" справу - своiм бе-бе-бе... вiн "опустив". М. Саакашвiлi...
Зараз "Опущений"... - в клiтцi, ще й голодае (на знак протесту), стан здоров'я... - не той, що ранiше, та й перспектив повернення в Украiну - немае...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9784
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Цей "патріот" Аваков здається ще той колаборант. Збирається знову запустити сепарів до влади, після возз"єднання з окупованими територіями. Типу - змиріться, вони всі такі. А думка про те, щоби просто не допускати сепарів до виборів йому в голову не приходила?

https://censor.net/ua/news/3297794/mene_vlashtovuye_peremoga_separiv_na_vyborah_na_donbasi_yakscho_tse_bude_v_mejah_ukrayinskyh_zakoniv


Мене влаштовує перемога "сепарів" на виборах на Донбасі, якщо це буде в межах українських законів, - Аваков

Ексміністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що на окупованих територіях Донбасу на виборах за українськими законами переможуть люди сепаратистських поглядів.

"У мене ілюзій немає. На цих територіях переможуть не представники Києва чи Центральної України. Переможуть місцеві "сепари", яким вони (місцеві жителі. – Ред.) довіряють. Мене влаштовує це. Це буде в межах законів України, коли вони прийдуть в українське законодавче поле. Далі минуть роки, і ми впораємося з цим. Ситуація почне змінюватися", - вважає Аваков.

"Можна скільки завгодно сил витрачати на оборону, фундаментальні речі; величезні гроші, мільярди витрачати, будувати танки тощо. Але якщо при цьому твій народ живе таким рівнем життя, який не хоче захищати, нічого не вийде. Я маю жити у своїй країні і хотіти захищати свою країну, свій спосіб життя. Українці були згуртовані, у 2014 році Путін отримав несподіваний ефект, бо українці воювали за свободу, ця категорія - не порожнє місце, і якщо до цього додати гідний спосіб життя, який хочеться захищати, ось цього я хочу", - пояснив Аваков. Джерело: https://censor.net/ua/n3297794