Автор Тема: Прийшов час перемагати.  (Прочитано 2408 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Прийшов час перемагати.
« : Листопада 23, 2021, 08:10:49 20:10 »
Започаткую нову тему про те, чому українці переможуть , якщо виберуть Петра Порошенка.
Буду збирати аргументи на користь Пороха .
Пора прощатися з зеленою епохою зрад і поразок.
Пора перемагати !

 :smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33434
  • Стать: Чоловіча

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #2 : Листопада 23, 2021, 08:40:18 20:40 »
Жмуруку, обнимаю - фейк !

 " ....НАБУ та САП тихенько, не привертаючи зайвої уваги, закрили всі справи по "плівках Деркача", тобто про нібито записи, нібито розмов Порошенка з нібито Байденом і нібито Путіним. Підстава - відсутність складу злочину.

Тобто не тільки США, а й українські правоохоронці визнали "плівки Деркача" ніцою брехнею. Всі. Включаючи "абнімаю - жму руку". Порохоботи, що все буде от саме так, казали ще в день публікації цих "плівок". Нагадаю, що США назвали осіб що публікували "плівки" агентами Москви і впровадили проти них санкції.

(click to show/hide)

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #3 : Листопада 23, 2021, 08:57:55 20:57 »
Президенти Порошенко і Зеленський на екваторі
 
(click to show/hide)

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20797
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #4 : Листопада 23, 2021, 09:09:43 21:09 »
снова бестолковая хитрожопая темка

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #5 : Листопада 23, 2021, 10:01:41 22:01 »
снова бестолковая хитрожопая темка
Синагога... новых тем не подкидывает?..
 :smilie7:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #6 : Листопада 25, 2021, 10:40:43 10:40 »
Дні народження Петро Порошенко часів його президентської каденції завжди припадали на відкриття Генасамблеї ООН.

Насичений виступами і зустрічами день ( а зовнішньополітичні радники і протокол формували йому хард- графіки , щоб втиснути по максимуму переговорів) завжди закінчувався близько 22 і наша маленька делегація їхала в якийсь нью- йорський ресторан.

Рахунок сплачував сам іменинник, до речі.

Пам’ятаю, в 18 році одна із зустрічей, з  президентом Ердонаном, відбувалася в розкішному готелі поблизу Трамп - Тауера. Там , серед іншого, говорили і про «Байрактари».

І ось , закінчується розмова, Ердоган широко посміхається, відкриваються двері і в приміщення заносять… імениний торт.

Турецький  президент і привітав Порошенка з днем народження,пожартувавши, що інакше той , в цій череді зустрічей , зовсім забуде, що в нього сьогодні свято.

Чомусь згадалося…
( ірина геращенко ).

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #7 : Листопада 25, 2021, 10:50:40 10:50 »






.
« Останнє редагування: Листопада 25, 2021, 10:56:04 10:56 від злата »


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #9 : Листопада 25, 2021, 03:46:53 15:46 »
Наша людина -  :smiley24:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #10 : Листопада 28, 2021, 11:17:10 11:17 »
Не Зеленському, який чотири рази тікав від мобілізації, питати мене про окупований Донбас – Порошенко

"“Точно не Зеленському ставити мені питання, як українські Збройні сили і я як верховний головнокомандувач звільняли Донбас. Не Зеленському, який чотири рази тікав від мобілізації. Не Зеленському, який під час того, як я був в окупованому Луганську у ста метрах від захопленого будинку СБУ, як я під час кампанії був в Ізварине, яке вже тоді було захоплено російськими так званими прикордонниками”, – заявив Петро Порошенко.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #11 : Листопада 28, 2021, 11:18:57 11:18 »
“А він фотографувався в той час на Червоній площі в Москві або в Горлівці вже під час окупації. Був там такий “Бес”. І він за замовленням цього “Беса” в палаці культури “Стіролу” грав свої абсолютно безвкусні корпоративи для сепаратистів в той час, коли прямо там, в ста метрах від цього вбивали Володимира Рибака в окупованій Горлівці. І він жартував щодо захоплення українських танків. Не йому ставити ці питання”, – додав п’ятий президент України.

За словами Петра Порошенка, він дуже добре пам’ятає усі етапи звільнення окупованої російськими збройними формування частини Донецької та Луганської областей.

“Вночі мене розбуди – і я вам скажу, коли і як українські Збройні сили, добровольчі підрозділи звільняли під керівництвом верховного головнокомандувача Порошенка Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, тоді ще Дзержинськ, Маріуполь, Краматорськ, Костянтинівку і дві третини окупованого Донбасу. І я пишаюся тим, що так ми зруйнували план Путіна побудови “Новоросії” на базі дев’яти областей України”, – додав він.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #12 : Листопада 28, 2021, 11:21:15 11:21 »
"Мені було б цікаво: а за два з половиною роки, який населений пункт звільнив пан Зеленський перед тим, як ставити мені питання? Може, нагадати підписане ним так зване розведення військ, де він здав українську землю, политою кров’ю українських воїнів для того, щоб прибігти і зараз мені ставити це питання?"

“Можу нагадати, що в той час, коли українські воїни воювали, він, вибачте на слові, ч*еном на роялі грав, і сьогодні набирається наглості ставити мені питання. Не вам ставити ці питання, Володимире Олександровичу”, – підкреслив п’ятий президент.


За його словами, з 2014-го до 2019-го років були дуже важкі часи, і під час війни команда робила певні помилки і певні прорахунки.

“І я точно маю вибачитись перед родинами загиблих українських героїв за ці помилки та прорахунки”, – додав Петро Порошенко

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #13 : Листопада 28, 2021, 11:39:26 11:39 »
"Відповіді на питання – як, чому він спільно з Коломойським відмивав гроші, які були вкрадені у вкладників ПриватБанку, що було оприлюднено в розслідуванні Pandora papers”, – Порошенко.

“Ще раз наголошую – це не про офшори. Це про спільну крадіжку, відмивання і несплату податків з десятків і десятків мільйонів доларів, які ще не всі оприлюднені. Про це мовчить Зеленський вже більше місяця”, –  п’ятий Президент Порошенко
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 11:44:07 11:44 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #14 : Листопада 28, 2021, 11:40:42 11:40 »
“Пояснити ситуацію про”вагнерівців”. Хто буде розслідувати? Комісія Безуглої, де зібралися всі з конфліктом інтересів, вісім “слуг” з однією метою – відмити Єрмака і відмити Зеленського?”, –  Порошенко.

“Пояснити, в який спосіб ти на  День Революції гідності влаштував ці незграбності з гелікоптерами МНС?”, –  Порошенко.

"Чи були отримані якісь відповіді – ні. Ми почули жорстку і агресивну атаку на журналістів. У нас було тільки два журналісти, які мали добре відношення пана Зеленського. Це представник каналу “1+1”, який “ніякого відношення до нього і до олігархів” не має. І канал “ДОМ”, який існує за рахунок коштів платників податків."- Порошенко

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #15 : Листопада 28, 2021, 11:48:13 11:48 »
" Досить ганьбити українську розвідку, це еліта нашої армії" - Петро Порошенко.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #16 : Листопада 28, 2021, 01:01:22 13:01 »
Жмуруку, обнимаю - фейк !

 " ....НАБУ та САП тихенько, не привертаючи зайвої уваги, закрили всі справи по "плівках Деркача", тобто про нібито записи, нібито розмов Порошенка з нібито Байденом і нібито Путіним. Підстава - відсутність складу злочину.

Тобто не тільки США, а й українські правоохоронці визнали "плівки Деркача" ніцою брехнею. Всі. Включаючи "абнімаю - жму руку".


Відсутність складу злочину у якихось діях не є визнанням брехнею, тобто запереченням того, що дії відбулися:

Цитувати
Склад кримінального правопорушення — сукупність об'єктивних та суб'єктивних ознак, що дозволяють кваліфікувати суспільно-небезпечне діяння як конкретне кримінальне правопорушення. Кожний склад кримінального правопорушення обов'язково складається з наступних елементів:[1]

    Об'єкт кримінального правопорушення, має ознаки:
        суспільні відносини (власне об'єкт кримінального правопорушення);
        предмет кримінального правопорушення;
        потерпілий від кримінального правопорушення.
    Об'єктивна сторона кримінального правопорушення, має ознаки:
        суспільно небезпечне діяння;
        злочинні наслідки;
        причиновий зв'язок між діянням і наслідками, що настали;
        місце;
        час;
        спосіб;
        обстановка;
        знаряддя;
        засоби вчинення кримінального правопорушення.
    Суб'єкт кримінального правопорушення, має ознаки:
        фізична особа;
        осудність;
        вік кримінальної відповідальності;
        ознаки спеціального суб'єкта.
    Суб'єктивна сторона кримінального правопорушення, має ознаки:
        вина;
        мотив;
        мета;
        емоційний стан.

Відсутність хоча б одного з цих елементів свідчить про відсутність у діянні особи складу кримінального правопорушення, що виключає кримінальну відповідальність особи.

Тобто, те, що слова: „Жму руку, абнімаю“, наприклад, мали наслідком якісь події, що можуть кваліфікуватися як злочин, просто не встановлено слідством. Оце й усе. А не „брехня“.

І, щоб мене тут не звинувачували в зебілізмі чи якихось інших гріхах, додам, що Порошенко, наприклад, міг мати метою таких розмов з Хуйлом і благо України і власні блага. Що ніяк не є злочином.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 01:05:19 13:05 від а баба галамага »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #17 : Листопада 28, 2021, 01:17:33 13:17 »

Відсутність складу злочину у якихось діях не є визнанням брехнею, тобто запереченням того, що дії відбулися:

Тобто, те, що слова: „Жму руку, абнімаю“, наприклад, мали наслідком якісь події, що можуть кваліфікуватися як злочин, просто не встановлено слідством. Оце й усе. А не „брехня“.

І, щоб мене тут не звинувачували в зебілізмі чи якихось інших гріхах, додам, що Порошенко, наприклад, міг мати метою таких розмов з Хуйлом і благо України і власні блага. Що ніяк не є злочином.

Відсутність складу злочину - це означає, що плівки змонтовано, або, взагалі, начитано сторонніми людьми.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #18 : Листопада 28, 2021, 01:21:00 13:21 »
У Порошенка назвали «фальсифікатом» оприлюднені Деркачем записи
09 липня 2020, 16:08
«Це такий же грубо змонтований, ретельно скомпільований фальсифікат, як і нібито бесіди з Байденом», – йдеться в заяві пресслужби «Європейської солідарності»
«Це такий же грубо змонтований, ретельно скомпільований фальсифікат, як і нібито бесіди з Байденом», – йдеться в заяві пресслужби «Європейської солідарності»

Пресслужба «Європейської солідарності» назвала «фальсифікатом» оприлюднені 9 липня позафракційним народним депутатом Андрієм Деркачем записи нібито розмови п’ятого президента України Петра Порошенка з президентом Росії Володимиром Путіним і колишнім віцепрезидентом США Джо Байденом.

«Протягом шести років фейки є одним із постійних інструментів російської гібридної війни проти України, рівно як і проти особисто Порошенка. Від «розіп’ятого хлопчика у Слов’янську» до «вбивства Петром Порошенком рідного брата». «Розмова» з Путіним, оприлюднена випускником Вищої школи КДБ, – із цієї ж серії. Це такий же грубо змонтований, ретельно скомпільований фальсифікат, як і нібито бесіди з Байденом», – йдеться в заяві пресслужби, отриманій Радіо Свобода.

В «Європейській солідарності» наголошують, що про те, як насправді проходили переговори Порошенка з Путіним, «засвідчив один із очевидців, Франсуа Олланд: «Тримався дуже гідно та твердо відстоював свої позиції».
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 01:25:19 13:25 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #19 : Листопада 28, 2021, 01:23:11 13:23 »

Відсутність складу злочину у якихось діях не є визнанням брехнею, тобто запереченням того, що дії відбулися:

Тобто, те, що слова: „Жму руку, абнімаю“, наприклад, мали наслідком якісь події, що можуть кваліфікуватися як злочин, просто не встановлено слідством. Оце й усе. А не „брехня“.

І, щоб мене тут не звинувачували в зебілізмі чи якихось інших гріхах, додам, що Порошенко, наприклад, міг мати метою таких розмов з Хуйлом і благо України і власні блага. Що ніяк не є злочином.
Жмурук - це кацапська брехня.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #20 : Листопада 28, 2021, 01:51:14 13:51 »
Виключений із владної партії «Слуга народу» депутат Верховної Ради Олександр Дубінський стверджує, що до оприлюднення депутатом Верховної Ради Андрієм Деркачем так званих «плівок Порошенка – Байдена» причетний офіс глави держави.

[«Саме Офіс президента Зеленського вимагав від мене участі в створенні слідчої комісії Верховної Ради за темою «плівок Порошенка – Байдена». І саме Офіс президента вимагав від мене участі в тій пресконференції, де Деркач опублікував відповідні плівки. Так от, спеціально для аферистів і шахраїв із вулиці Банкової нагадую, що я тоді від участі в цій афері відмовився. І тоді створювати слідчу комісію довелося особисто голові фракції «Слуга народу» в парламенті Давиду Арахамії», – заявив Дубінський.

В Офісі президента України наразі не коментували звинувачень Дубінського. Також на заяву колишнього колеги по фракції ще не відреагував Давид Арахамія.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #21 : Листопада 28, 2021, 02:25:28 14:25 »
Відсутність складу злочину - це означає, що плівки змонтовано, або, взагалі, начитано сторонніми людьми.

Де судовий позов проти тих людей?
Він є чи його нема?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #22 : Листопада 28, 2021, 02:54:51 14:54 »
Де судовий позов проти тих людей?
Він є чи його нема?

Може і є судовий позов.
Я не слідкую.
Зєлька з портновим відкрили більше ста ! справ проти Порошенка .
Йому треба від них відбитися, а потім ще й дати позови до тих, хто чинить беззаконня і оббрехує Порошенка цими надутими судовими справами.
А ще треба витягати з тюрми вояків.
А ще депутатство.
У Порошенка багато справ, і він з ними справляється.
Я собі уявляю, скільки б корисного зробив би порошенко для українців, якби його вибрали би на другий термін !
 З такою енергетикою і дієвістю !
І ви б баба галамага мали би зараз гарну пенсію, і плювалися би на порошенка, але жили би в добрі і в достатку.
А так.... грошей немає, ціни в магазинах страшні, ковід лютує,а реформ в медицині немає і президент - брехун.
А баба голомага будує дороги, аеропорти, (шо там ще напридумував за народні гроші зеленський ?)
Замість гарної пенсії - дорога в буковель !
Навіщо ви за це голосували, баба голомага ?



Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #23 : Листопада 28, 2021, 03:31:47 15:31 »
Може і є судовий позов.
Я не слідкую.
Зєлька з портновим відкрили більше ста ! справ проти Порошенка .
Йому треба від них відбитися, а потім ще й дати позови до тих, хто чинить беззаконня і оббрехує Порошенка цими надутими судовими справами.
А ще треба витягати з тюрми вояків.
А ще депутатство.
У Порошенка багато справ, і він з ними справляється.
Я собі уявляю, скільки б корисного зробив би порошенко для українців, якби його вибрали би на другий термін !
 З такою енергетикою і дієвістю !
І ви б баба галамага мали би зараз гарну пенсію, і плювалися би на порошенка, але жили би в добрі і в достатку.
А так.... грошей немає, ціни в магазинах страшні, ковід лютує,а реформ в медицині немає і президент - брехун.
А баба голомага будує дороги, аеропорти, (шо там ще напридумував за народні гроші зеленський ?)
Замість гарної пенсії - дорога в буковель !
Навіщо ви за це голосували, баба голомага ?

Пенсія мені не світить, я до неї, швидше за все, не доживу, тим більше, що порошенки вже встигли „багато зробити“ - відсунути мені пенсію подалі.
Але я це усвідомлював і раніше і в цьому якраз порошенків не звинувачую, - за пенсії.
А ось за те, що додаткових 5 років мене змусив пустелями плестися, Пєцик від мене голосу вже не отримає. Мойсей довбаний.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 05:57:40 17:57 від а баба галамага »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6529
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #24 : Листопада 28, 2021, 04:01:36 16:01 »
Пенсія мені не світить, я до неї, швидше за все, не доживу, тим більше, що порошенки вже встигли „багато зробити“ - відсунути мені пенсію подалі.
Але я це усвідомлював і раніше і в цьому якраз порошенків не звинувачую, - за пенсії.
А ось за те, що додаткових 5 років мене змусив пустелями плестися, Пєцик від мене голосу вже не отримає. Мойсей довбаний.
А хто отримає, до речі? :) Є плюс-мінус кандидати, чи так само як з ковідом?

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #25 : Листопада 28, 2021, 04:03:07 16:03 »
хто пустив сюди цю галамагу?  :Sho_za:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14494
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #26 : Листопада 28, 2021, 04:52:49 16:52 »
хто пустив сюди цю галамагу?  :Sho_za:

нехай побавиться жабенятко
макакій же є :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #27 : Листопада 28, 2021, 05:00:01 17:00 »
Пенсія мені не світить, я до неї, швидше за все, не доживу, тим більше, що порошенки вже встигли „багато зробити“ - відсунути мені пенсію подалі.
Але я це усвідомлював і раніше і в цьому якраз порошенків не звинувачую, - за пенсії.
А ось за те, що додаткових 5 років мене змусив пустелями плестися, Пєцик від мене голосу вже не отримає. Мойсей довбаний.
Ти дядько ?
Не баба ?
І про пенсію брешеш.

З 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок в Україні становитиме 60 років, це передбачає пенсійна реформа, ухвалена попередньою владою ще у 2011 році. Як пояснили у Пенсійному фонді, йтимуть на пенсію в 60 років ті жінки, які народилися після 1 квітня 1961 року.
А у тебе усе Пєтя винен.
А знаєш, зєлька з МВФ підписали підвищення пенсійного віку ще на п'ять років .
« Останнє редагування: Листопада 28, 2021, 05:03:37 17:03 від злата »

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #28 : Листопада 28, 2021, 05:25:58 17:25 »
Започаткую нову тему про те, чому українці переможуть , якщо виберуть Петра Порошенка.
Буду збирати аргументи на користь Пороха .

 :smiley24:

Нужно опираться на то , что уже проверено на работоспособности и то что  реально является проверенной опорой , а не бульбой на поверхности зелёного болота.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Прийшов час перемагати.
« Reply #29 : Листопада 28, 2021, 05:40:03 17:40 »
А хто отримає, до речі? :) Є плюс-мінус кандидати, чи так само як з ковідом?

Про ковід не зрозумів.

А кандидатів не бачу. Може хтось з вояків виділиться, а може хтось з рехворматорів молодих?
Пьотр Алєксєіч мав би з трусів вискочити для того, щоб двічі в ту саму річку зайти. Хіба - на прем’єра-канцлера може рипнутися, в пику Жуль Владіміровнє, але хто ж їх, збитих льотчиків, ризикне в „команду“ взяти?   :smilie2: :weep: