Автор Тема: Байден з кацапами...  (Прочитано 1655 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Байден з кацапами...
« : Грудня 04, 2021, 10:59:04 10:59 »
... говорить трохи інакше, ніж бидлан   :smilie7:

Президент США Джо Байден заявив, що не визнає червоних ліній щодо України, про які каже Москва.

Така заява пролунала на тлі побоювань про неминуче вторгнення російських військ в Україну.

За словами Байдена, його дії "дуже, дуже ускладнять" Росії можливість вторгнення у сусідню країну.


Байден застеріг Росію від "червоних ліній" щодо України

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6700
Re: Байден з кацапами...
« Reply #1 : Грудня 04, 2021, 11:25:46 11:25 »
А що, окрім військового контингенту інших країн, може ускладнити кацапам можливість вторгнення?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Байден з кацапами...
« Reply #2 : Грудня 04, 2021, 03:32:49 15:32 »
А що, окрім військового контингенту інших країн, може ускладнити кацапам можливість вторгнення?

Лучше всего, даже лучше упомянутого, подействует запрет на экспорт всего чего только можно . Это перекроет поток валюты в Рашу и обвалит всю их экономику до уровня СССР

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33625
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #3 : Грудня 04, 2021, 08:27:56 20:27 »
Лучше всего, даже лучше упомянутого, подействует запрет на экспорт всего чего только можно . Это перекроет поток валюты в Рашу и обвалит всю их экономику до уровня СССР

Ну, совок ще й був значно автономнішим в плані залежності від імпорту - технології, споживчі товари.

Зараз, якщо це перекрити хоча б наполовину, то Кацапія просто наїбнеться   :moskali:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Байден з кацапами...
« Reply #4 : Грудня 04, 2021, 11:11:31 23:11 »
У вівторок конференція з хуйлом, будуть нас обговорювати

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10250
Re: Байден з кацапами...
« Reply #5 : Грудня 04, 2021, 11:14:08 23:14 »
SWIFT?.........

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #6 : Грудня 05, 2021, 09:23:16 09:23 »
SWIFT?.........
Останне Кiтайське попередження...
 >:(

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Байден з кацапами...
« Reply #7 : Грудня 05, 2021, 12:21:44 12:21 »
Якщо звести до купи усі страшилки, якими лякують хутіна, то виходить:
1. Ембарго на все.
2. Відключення від SWIFT.
3. Арешт "рашкінського трильйона".
4. Персональні санкції проти широкого кола кацапоможновладців, включно із коханками, родичами коханок і їхніми бультер'єрами.

Більше не бачив. При найжорсткіших санкціях самі вперті можуть, все одно, переорієнтуватися на Азійські країни. Товариш Сі, думаю спроможний купити рашкінський газ. Питання, чи він це робитиме, чи, широко посміхаючись, вичикуватиме, і трохи згодом візьме все задарма .

Введення "пекельних санкцій" залишається ще під великим питанням. Але, навіть, якщо вони будуть введені, то важко прогнозувати, як розвиватимуться події.

Божевільні патрушеви захочуть погратися у войнушку, або царевий почт вирішить шукати табакерку поважче - ось в чому питання.

А якщо знову увесь пар вийде в свисток, то матимемо повтор 2014-го із глибокими занепокоєннями.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20960
Re: Байден з кацапами...
« Reply #8 : Грудня 05, 2021, 12:22:44 12:22 »
Вчера клиенты украинского "ОТП Банка" получили рассылку-предупреждение о том что немецкий Deutsche Bank не будет проводить платежи в долларах и евро в белорусские банки. С этой проблемой столкнулся и ряд других белорусских банков, который также с помощью писем оповещали своих пользователей.

Об этом сообщает Infobank.

Сообщается, что санкции против финансового сектора Беларуси начали активно вступать в силу, теперь для белорусских банков и компаний стало невозможным проводить платежи в долларах и евро.

Первым с этой проблемой столкнулся "ОТП Банк". Украинский экономист Владислав Колодяжный в Facebook опубликовал соответствующее письмо-предупреждение. В комментариях начали писать, что такая же информация пришла и в МТБанк.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #9 : Грудня 05, 2021, 12:43:47 12:43 »
Вчера клиенты украинского "ОТП Банка" получили рассылку-предупреждение о том что немецкий Deutsche Bank не будет проводить платежи в долларах и евро в белорусские банки. С этой проблемой столкнулся и ряд других белорусских банков, который также с помощью писем оповещали своих пользователей.
Об этом сообщает Infobank.
Сообщается, что санкции против финансового сектора Беларуси начали активно вступать в силу, теперь для белорусских банков и компаний стало невозможным проводить платежи в долларах и евро.
Первым с этой проблемой столкнулся "ОТП Банк". Украинский экономист Владислав Колодяжный в Facebook опубликовал соответствующее письмо-предупреждение. В комментариях начали писать, что такая же информация пришла и в МТБанк.
Будут через посредников... бабки переводить - есть много Фин. групп и компаний-прокладок - под Рашей - всё то же самое, только... чуть дороже и спокойно...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Байден з кацапами...
« Reply #10 : Грудня 05, 2021, 12:56:18 12:56 »
Якщо звести до купи усі страшилки, якими лякують хутіна, то виходить:
1. Ембарго на все.
2. Відключення від SWIFT.
3. Арешт "рашкінського трильйона".
4. Персональні санкції проти широкого кола кацапоможновладців, включно із коханками, родичами коханок і їхніми бультер'єрами.

Більше не бачив. При найжорсткіших санкціях самі вперті можуть, все одно, переорієнтуватися на Азійські країни. Товариш Сі, думаю спроможний купити рашкінський газ. Питання, чи він це робитиме, чи, широко посміхаючись, вичикуватиме, і трохи згодом візьме все задарма .

Введення "пекельних санкцій" залишається ще під великим питанням. Але, навіть, якщо вони будуть введені, то важко прогнозувати, як розвиватимуться події.

Божевільні патрушеви захочуть погратися у войнушку, або царевий почт вирішить шукати табакерку поважче - ось в чому питання.

А якщо знову увесь пар вийде в свисток, то матимемо повтор 2014-го із глибокими занепокоєннями.

Вопрос не в том смогут ли они что то под санкциями продать, а в том что бы перекрыть им поток западного бабла.
Именно оно позволяет им "платить пенсии выше украинских" и проводить другие аукционы щедрости и укреплять армию.
Неужели ты реально думаешь что их экономика модерновей нашей? Я думаю что она еще в большей жоме и если оттуда выдернуть костыль западного бабла то с голоду они конечно не умрут, но пылу там поуменьшится в разы

Но я не думаю что запад санкции введет, слишком сильно кацапское лобби там

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Байден з кацапами...
« Reply #11 : Грудня 05, 2021, 01:17:04 13:17 »
перекрыть им поток западного бабла.

 ...


Неужели ты реально думаешь что их экономика модерновей нашей?

Я про це й кажу. Якщо кацапи знайдуть канали для збуту своїх вуглеводнів, то їм на хліб вистачатиме. На масло, вже, може, не усім. Тому передбачити результат санкцій важко.

Я ніде не казав, що в них економіка краща, ніж українська. Я бачу деградацію в окремих галузях, наприклад, в космічній, але, думаю, там усе приблизно таке ж. Просто газпромівські гроші дають можливість тримати це все на плаву. Це як страшенно неефективний паровоз, який спалює купу вугілля, більшість виділеної енергії йде на нагрів і забруднення атмосфери, але він, все одно, тягне вагони.

Я, взагалі, думаю, що найбільшим ворогом кацапів зараз є зелена енергетика, для дискредитації якої вони не жаліють грошей. Це так, невеличкий ліричний відступ.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #12 : Грудня 05, 2021, 01:19:53 13:19 »
Вопрос не в том смогут ли они что то под санкциями продать, а в том что бы перекрыть им поток западного бабла.
Именно оно позволяет им "платить пенсии выше украинских" и проводить другие аукционы щедрости и укреплять армию.
Неужели ты реально думаешь что их экономика модерновей нашей? Я думаю что она еще в большей жоме и если оттуда выдернуть костыль западного бабла то с голоду они конечно не умрут, но пылу там поуменьшится в разы
Но я не думаю что запад санкции введет, слишком сильно кацапское лобби там
Раше пох... все санкции - денег у них валом (печатный станок пашет, когда надо...) - газ открывает все двери и ни какие запреты... не действуют...
В обход США и ЕС... Раша спокойно и уверенно торгует с Китаем и пр. Азиатскими странами...
Кроме того, сонная и усталая от короны Европа... не будет цапаться с Хуйлом - прекрасно понимая, что Вован... всех на понт берет...
 :smilie7:

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20960
Re: Байден з кацапами...
« Reply #13 : Грудня 05, 2021, 01:25:39 13:25 »
Вопрос не в том смогут ли они что то под санкциями продать, а в том что бы перекрыть им поток западного бабла.
Именно оно позволяет им "платить пенсии выше украинских" и проводить другие аукционы щедрости и укреплять армию.
Неужели ты реально думаешь что их экономика модерновей нашей? Я думаю что она еще в большей жоме и если оттуда выдернуть костыль западного бабла то с голоду они конечно не умрут, но пылу там поуменьшится в разы

Но я не думаю что запад санкции введет, слишком сильно кацапское лобби там

с одной стороны рынок азии
только труб туда нет и разве что дирижоблями


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #14 : Грудня 05, 2021, 01:32:27 13:32 »
с одной стороны рынок азии
только труб туда нет и разве что дирижоблями
С Китаем труб нет?...
Да они в горах туннели прокладывают...
Что им 1000 км. до Бурятии трубо-провод провести...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27065
Re: Байден з кацапами...
« Reply #15 : Грудня 05, 2021, 02:09:24 14:09 »
с одной стороны рынок азии
только труб туда нет и разве что дирижоблями

В азии столько газа нах не всралось, не говоря уже про за такую цену

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Байден з кацапами...
« Reply #16 : Грудня 05, 2021, 05:05:01 17:05 »
 :Sho_za:
... говорить трохи інакше, ніж бидлан   :smilie7:

Президент США Джо Байден заявив, що не визнає червоних ліній щодо України, про які каже Москва.

Така заява пролунала на тлі побоювань про неминуче вторгнення російських військ в Україну.

За словами Байдена, його дії "дуже, дуже ускладнять" Росії можливість вторгнення у сусідню країну.


Байден застеріг Росію від "червоних ліній" щодо України

А "дії" у чому конкретно полягають?  popcorn1

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Байден з кацапами...
« Reply #17 : Грудня 05, 2021, 05:09:43 17:09 »
Введення "пекельних санкцій" залишається ще під великим питанням. Але, навіть, якщо вони будуть введені, то важко прогнозувати, як розвиватимуться події.

А що тут прогнозувати?
Все - дуже просто, елементарно.

Захід, Європа, потребує від Московії тільки і виключно нафту і газ.
Взимку.
Цим Московія й шантажувати хоче.
Європу.
Гамерика і цього від Московії не потребує.
Танків і бурятів Московії на окупацію всього світу ніяк не вистачить.

Прогнозуємо.
1. Відбулася окупація України... Зі стріляниною чи без, без різниці. Повна чи часткова - без різниці.
2. Введене ембарго на все з Московії і експорт всього в Московію.
3. Рятувальні поставки енергоносіїв в Європу.
4. В Україні - партизанська війна і диверсії.
5. В Московії - голод і бунти.
„Азії“ - пофіг.
6. В Кремлі - переворот і капітуляція. Переговори. „Тимчасова адміністрація“ ООН в Московії. Демонтаж останньої імперії.
7. Профіт.

 :gigi:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4851
Re: Байден з кацапами...
« Reply #18 : Грудня 05, 2021, 05:34:02 17:34 »
Можна на рівному місці придумати ще десятки сценаріїв, а життя піде по непередбаченому варіанту. Політика дуже далека від детермінізму, та й вхідних факторів, що впливають на результат стільки, що ніякий квантовий комп'ютер не врахує.

Тобто, сліпий казав "побачимо!".

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6700
Re: Байден з кацапами...
« Reply #19 : Грудня 05, 2021, 05:46:25 17:46 »
А що тут прогнозувати?
Все - дуже просто, елементарно.

Захід, Європа, потребує від Московії тільки і виключно нафту і газ.
Взимку.
Цим Московія й шантажувати хоче.
Європу.
Гамерика і цього від Московії не потребує.
Правлячі еліти ЄС потребують чорного налу кацапів, США хоче щоб кацапи не ослабли настільки щоб їх почав накривати Китай - й так далі, й тому подібне. А так, звісно, все дуже просто й елементарно  :gigi:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Байден з кацапами...
« Reply #20 : Грудня 05, 2021, 06:14:16 18:14 »
Правлячі еліти ЄС потребують чорного налу кацапів

Це не „еліти“, а чинуші корумповані.
Справжні еліти поставлять чинуш раком і все буде добре.

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Байден з кацапами...
« Reply #21 : Грудня 05, 2021, 06:20:29 18:20 »
США хоче щоб кацапи не ослабли настільки щоб їх почав накривати Китай

США про такі свої хотілки нічо не заявляли.   :laugh:
І союз не з кацапами, а з британцями і австралійцями уклали.
Кацапи - так, просяться. Але умови будуть гамериканці з британцями диктувати, а не кацапи.
« Останнє редагування: Грудня 06, 2021, 02:25:59 02:25 від а баба галамага »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6700
Re: Байден з кацапами...
« Reply #22 : Грудня 05, 2021, 10:41:50 22:41 »
США про такі свої хотілки нічо не заявляли.   :laugh:
Дивно, що ви не написали про відсутність заяв лідерів ЄС щодо чорної готівки  :laugh:

Offline а баба галамага

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 182
Re: Байден з кацапами...
« Reply #23 : Грудня 06, 2021, 02:25:05 02:25 »
Дивно, що ви не написали про відсутність заяв лідерів ЄС щодо чорної готівки  :laugh:

Буде й таке.
Коли цих „лідерів“ поставлять раком, то вони про все „заявлять“. І попросять Феміду про „всю строгость закона“ в стосунку до них самих.   :laugh:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Байден з кацапами...
« Reply #24 : Грудня 06, 2021, 06:21:05 18:21 »
Лучше всего, даже лучше упомянутого, подействует запрет на экспорт всего чего только можно . Это перекроет поток валюты в Рашу и обвалит всю их экономику до уровня СССР

Не підуть німці на ембарго, а Штати на свіфт, якщо досі не пішли. На жаль.

Offline Harddriver

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 89
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #25 : Грудня 07, 2021, 11:32:52 11:32 »
SWIFT?.........

Відключення Visa i Masrer було-б набагато дієвіше. Майже до кожної тупої кацапської башки дійшло-б, що їхнє місце в 70-х.
« Останнє редагування: Грудня 07, 2021, 11:37:25 11:37 від Harddriver »

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20960
Re: Байден з кацапами...
« Reply #26 : Грудня 07, 2021, 01:35:47 13:35 »
самое эффективное это много стингеров и джавелинов

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Байден з кацапами...
« Reply #27 : Грудня 07, 2021, 01:40:31 13:40 »
Я загалом не розумію, з якого дива кацапи сруться з САШ (Сполученими Амеріканськими Штатами), як мої батьки звикли казати. Тим більше в Північній Америці є ще Statos Unidos Mexicanos і решта Гваделуп, Сальвадорів з Нікарагуа до комплекту...

Останні 150 років САШ тупо рятувала кацапів від голоду. І загалом завше допомагала...Звідки оте ставлення ???  :smilie10:
Contra Spem Spero

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Байден з кацапами...
« Reply #28 : Грудня 07, 2021, 02:44:01 14:44 »
Нічого кацапам не відключать і ніяких  санкцій не введуть. Ото все "тримайте мене семеро" для публіки. Насправді буде дружня розмова, де Байден погодиться з територіальною цілістністю України, а саме виконання Мінських угод, як їх бачить Ху*ло. Таким чином, представники ОРДЛО у ВР і Україна знов у орбіті Парашки.
Цього ж хоче і Зеленський з клікою, але пр уриється домовленостями Західа, Байдена з Кремлем. А він тут ні до чого.
Та й він про це прерасно знає, тому й такий спокійний і нічого не робить
 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19239
Re: Байден з кацапами...
« Reply #29 : Грудня 07, 2021, 10:29:44 22:29 »
Це не „еліти“, а чинуші корумповані.
Справжні еліти поставлять чинуш раком і все буде добре.

Бачили ми ті "справжні еліти", ога.  :smilie8: П'ять років радісно жували смердючу фсбешну какашку.   :fp2