Автор Тема: Віддамо в добрі руки...  (Прочитано 3678 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Віддамо в добрі руки...
« : Квітня 27, 2014, 08:28:29 08:28 »

Offline simba

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 98
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #1 : Квітня 27, 2014, 08:37:07 08:37 »
 :smiley24: :smiley24:

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #2 : Квітня 27, 2014, 08:43:20 08:43 »
Фу блін. Забагато уваги Юлі. При тому, що вона зараз погоди не робить. Але це мабуть специфіка цього форуму: як юльку не обісрав то себе не поважаєш. Зара ще мінусів нахапаю :)

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #3 : Квітня 27, 2014, 09:30:11 09:30 »
ontent

 Дійшло? От що ви натворили, підтримуючи її і інші деструктивні сили.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #4 : Квітня 27, 2014, 09:34:19 09:34 »
ontent

 Дійшло? От що ви натворили, підтримуючи її і інші деструктивні сили.
Я теж в шоці"
Гізмо відвернувся від Юлі... Не пройшло і 10 років  :smilie5:

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #5 : Квітня 27, 2014, 09:35:51 09:35 »
Текст неправильный! В хорошие руки? Нужно было написать: срочно отдадим с доплатой по договорённости! И, потом, зачем оскорблять сравнением таких замечательных зверей как кошки.

 :upa

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #6 : Квітня 27, 2014, 09:54:47 09:54 »
ontent

 Дійшло? От що ви натворили, підтримуючи її і інші деструктивні сили.
Я теж в шоці"
Гізмо відвернувся від Юлі... Не пройшло і 10 років  :smilie5:

 У них був довгий пошук істини. Можливо щось дійшло, дуже сподіваюсь. Важливо, щоб українці порозумнішали. Хоча, справ негативних наробили своєю бездумністю і гарячковістю дуже багато... :smilie2:
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 09:58:07 09:58 від Sojuznuk »

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #7 : Квітня 27, 2014, 09:56:55 09:56 »

Я теж в шоці"
Гізмо відвернувся від Юлі... Не пройшло і 10 років  :smilie5:

Только дураки не признают своих ошибок. К тому же Юлька очень хитрая была

 Це для неосвічених і не надто наділених розумом людей вона була настільки незрозуміло хорошою. Але людина наділена хоча б трішечки глуздом і знаннями повинна б була швидко помітити її лицемірство. тим більше, що про це багато раз говорилось.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #8 : Квітня 27, 2014, 10:06:19 10:06 »
Це для неосвічених і не надто наділених розумом людей вона була настільки незрозуміло хорошою. Але людина наділена хоча б трішечки глуздом і знаннями повинна б була швидко помітити її лицемірство. тим більше, що про це багато раз говорилось.

Я дивуюсь вашій ненависті до Юльки ніби вона одна винна у всіх бідах. Вона популістка, це ясно, підписала невигідну для України газову угоду, це факт. Але Ющенко здав владу Януковичу, який довів країну до війни. Що було гірше у вашому розумінні? Зараз виберете презом ще одного олігарха, думаєте його інтереси сильно відрізняються від юлькіних?? Я вам щиро дивуюсь.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #9 : Квітня 27, 2014, 10:11:19 10:11 »
Саме так! Порошенко й Тимошенко - це лайно майже однакового гатунку. Ще невідомо, хто з них продасть національні інтереси України швидше і дешевше. Я просто не знаю, що робити.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #10 : Квітня 27, 2014, 10:30:21 10:30 »
Саме так! Порошенко й Тимошенко - це лайно майже однакового гатунку. Ще невідомо, хто з них продасть національні інтереси України швидше і дешевше. Я просто не знаю, що робити.

Обмежити права президента до рівня британської королеви і вибирати парламент.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #11 : Квітня 27, 2014, 10:53:50 10:53 »
Я дивуюсь вашій ненависті до Юльки ніби вона одна винна у всіх бідах. Вона популістка, це ясно, підписала невигідну для України газову угоду, це факт. Але Ющенко здав владу Януковичу,

Я вже вам не дивуюсь, і ці люди бажають мати власну державу.... :smilie2:
 Тобто, винен Ющенко, винен, що переміг у 2004р.? В такому разі Янукович не став би Президентом????
Де ви, вам подібні і ваша Григян були до 2000р.?????????? Навіщо благали Ющенка очолити рух за владу в Україні????????????? НАВІЩО?????????????




 
який довів країну до війни.

 Довели до війни Україну Григян і такі розумахи як ви!!!!! Яку не розуміють, що населення України не є однорідним і Україна не створена лише для людей із ментальністю подібною до вашої!!!!!!!!!!!!!!




 
Що було гірше у вашому розумінні? Зараз виберете презом ще одного олігарха, думаєте його інтереси сильно відрізняються від юлькіних?? Я вам щиро дивуюсь.

 Краще був Ющенко, бо до серпня 2006р. в України не було жодних проблем ні по розрахункам із кредиторами, ні по росту економіки, ні по внутрішньому протистоянні. Але ж "розумахи" порахували інакше. Ще б пак, весь той позитив, щоб був в Україні творився не їх мозолями, вони змогли його лише зруйнувати своєю безголовістю.
 Звичай

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #12 : Квітня 27, 2014, 10:55:05 10:55 »
Звичайно вами буде керувати новий олігарх, ваших синів і співплемінників будуть відправляти на бійню, а ви будете їм аплодувати, БО ІНШОГО НЕ ДОСТОЙНІ!

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #13 : Квітня 27, 2014, 10:59:56 10:59 »
 Вже можна бути абсолютно безглуздим, але лише глянути на статистичні дані по управлінню економікою України Григян за два роки і її результати: падіння виробництва 20 % у рік !!!!!!!!!!! Де таке ще було, в якій країні????????? І ріст боргів держави із темпом у 40 % в рік!!!!!!!!!! Де таке ще було????????? Це при тому, що вона мала найбільші повноваження із всіх Прем"єр-міністрів.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #14 : Квітня 27, 2014, 11:05:26 11:05 »
Sojuznuk, чого ти істериш? Пасічник ваш разом з вашою Юльою здали все, що виборола Помарачева революція. Але це минуле. Як зробити так, щоб такого більше не сталося? Скасувати посаду президента. Україні гетьмани не потрібні, лише шкода від них. Має керувати громада у вигляді парламента, моє щире переконання.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #15 : Квітня 27, 2014, 11:06:57 11:06 »
Це для неосвічених і не надто наділених розумом людей вона була настільки незрозуміло хорошою. Але людина наділена хоча б трішечки глуздом і знаннями повинна б була швидко помітити її лицемірство. тим більше, що про це багато раз говорилось.

Я дивуюсь вашій ненависті до Юльки ніби вона одна винна у всіх бідах. Вона популістка, це ясно, підписала невигідну для України газову угоду, це факт. Але Ющенко здав владу Януковичу, який довів країну до війни. Що було гірше у вашому розумінні? Зараз виберете презом ще одного олігарха, думаєте його інтереси сильно відрізняються від юлькіних?? Я вам щиро дивуюсь.
Ну да, народ обрав Янука презом на найчесніших виборах, які були в історії України. Але винен все одно Ющ, бо це він забезпечив проведення вільних та чесних виборів.
Ну да, Юля готова була обирати Янука презом зовсім без виборів та поділити з ним владу на 20 років уперед, але винен все одно Пасічник. Він бо вносив кандидатів на посади прем"єра тих людей, яких народ обирав на парламентських виборах.
Ну да, зараз бютоголова юлькашня здає Путєну область за областю, але винен все Андрійович, бо він дачку одразу не здав, а лише після того, як свою хату добудував.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #16 : Квітня 27, 2014, 11:07:36 11:07 »
 Безглузді українці, невже ви не розумієте, що Григян і такі як вона, вони вас просто НЕНАВИДЯТЬ! Ви гадаєте, коли вони Ющенка обзивали хоружівським селюком це відносилось лише до Ющенка????? Це стосувалось кожного із нас. Я поясню за що вони нас ненавидять. За те, що через нас Григян заставила себе вивчити українську мову, що через нас вона вимушена була всякий раз хоча б частково дотримуватись нашої, а не своєї культури, цитувати ненависного їй Шевченка, задовольняти потреби в вигляді зарплат і пенсій, за те, що вимушена була нас переконувати за неї голосувати і отримувала спротив, за те, врешті решт, що носила оту штучну косу!

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #17 : Квітня 27, 2014, 11:10:55 11:10 »
Sojuznuk, чого ти істериш? Пасічник ваш разом з вашою Юльою здали все, що виборола Помарачева революція. Але це минуле. Як зробити так, щоб такого більше не сталося? Скасувати посаду президента. Україні гетьмани не потрібні, лише шкода від них. Має керувати громада у вигляді парламента, моє щире переконання.
Я вам юлькам дивуюся. Ви досі упевненні, що від перестановки доданків може сума змінитися  :weep:
Чи буде в нас посада преза, чи не буде, але все одно буде уряд і хтось прийматиме чи не прийматиме необхідні рішення.
Не буде преза, то буде прем"єр. Шкоду все одно буде кому робити. Ті ж газові угоди прем"єрка підписала, до речі.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #18 : Квітня 27, 2014, 11:17:10 11:17 »
Ну да, народ обрав Янука презом на найчесніших виборах, які були в історії України. Але винен все одно Ющ, бо це він забезпечив проведення вільних та чесних виборів. [...]

Яка в вас пам'ять коротка! Хто меморандум з Януком підписав, в той час, як ПР можна було просто заборонити? А про чесні вибори - це жарт?

Ще раз повторю, сама наявність посади президента України неконструктивна. Доведено за останні 20 років.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #19 : Квітня 27, 2014, 11:25:18 11:25 »
Ну да, народ обрав Янука презом на найчесніших виборах, які були в історії України. Але винен все одно Ющ, бо це він забезпечив проведення вільних та чесних виборів. [...]

Яка в вас пам'ять коротка! Хто меморандум з Януком підписав, в той час, як ПР можна було просто заборонити? А про чесні вибори - це жарт?

Ще раз повторю, сама наявність посади президента України неконструктивна. Доведено за останні 20 років.
:lol:
Меморандум підписали усі полігравці, крім ВОНи, котра замість мумурандуму запропонувала Хряку поділити українців як кріпаків навпіл. На віки вічні. Але це їй тільки в плюс, бо вона мумурандум не підписувала.

І ще одне. От зараз знову був Майдан, ще одна перемога народу, який привів нарешті до влади Ваших братів по розуму юльків. Якось я пропустив цей момент: партія регіонів вже заборонена?

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #20 : Квітня 27, 2014, 11:29:58 11:29 »
Я вам юлькам дивуюся. Ви досі упевненні, що від перестановки доданків може сума змінитися  :weep:
Чи буде в нас посада преза, чи не буде, але все одно буде уряд і хтось прийматиме чи не прийматиме необхідні рішення.
Не буде преза, то буде прем"єр. Шкоду все одно буде кому робити. Ті ж газові угоди прем"єрка підписала, до речі.

По-перше, я не юльок. Якщо я написав, що Ющ ще гірший від Юльки - то це лише факт. А по-друге, ти слабо собі уявляєш, що таке парламентська республіка. Рішення прийматиме парламент, прем'єр підписуватиме.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #21 : Квітня 27, 2014, 11:30:11 11:30 »
Забув про вибори відповісти. Вочевидь Ви хочете сказати, що вибори за президентства Ющенка були не вільними та не чесними. Можливо й так, але я не про просто вибори писав, а про вибори в сучасній Україні. Хочете сказати, що вибори в часи Кучми чи Януковича були більш вільні та більш чесні?
В принципі не здивуюся, якщо отримаю від Вас ствердну відповідь. Юлькам завжди Янук був миліший, ніж хорунжівський селюк. Доведено Дурдомом.

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #22 : Квітня 27, 2014, 11:39:52 11:39 »
Я вам юлькам дивуюся. Ви досі упевненні, що від перестановки доданків може сума змінитися  :weep:
Чи буде в нас посада преза, чи не буде, але все одно буде уряд і хтось прийматиме чи не прийматиме необхідні рішення.
Не буде преза, то буде прем"єр. Шкоду все одно буде кому робити. Ті ж газові угоди прем"єрка підписала, до речі.

По-перше, я не юльок. Якщо я написав, що Ющ ще гірший від Юльки - то це лише факт. А по-друге, ти слабо собі уявляєш, що таке парламентська республіка. Рішення прийматиме парламент, прем'єр підписуватиме.
Ще не бачив юлька, який би час від часу не писав "Я не юльок", а бо "Я канєчна нє юльок"  :lol:

Фактами в юльківській уяві може стати будь-яка маячня. Юльківська уява просто блокує сприйняття реальних фактів, а заміняє їх тим, що почує з вуст ВОНи. До речі, подібний фокус путєнські технологи постійно вчиняють і зі своєю паствою.

От я Вам пишу про те, що Юля готувала з Януковичем ганебну угоду про розподіл влади на 20 років уперед. Пишу про те, що юльківська влада зараз здає Путєну область за областю. Але Ваш юльківський мозок просто не помічає цих реплік, у Вашому сприйнятті не було ні цих реплік, ні цих фактів. Для Вас фактом є те, що говорить Юля: хорунжівський селюк - найгірше зло.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #23 : Квітня 27, 2014, 11:50:31 11:50 »
Ще не бачив юлька, який би час від часу не писав "Я не юльок", а бо "Я канєчна нє юльок"  :lol:

Як ви заграли :) На фупі за останні 8 років ніхто не звинувачував мене в юльківстві. Але це якийсь специфічний форум. Ти взагалі хто такий був на фупі, герой? Мабуть дрочиш тихенько на Юльку? :)

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #24 : Квітня 27, 2014, 11:58:49 11:58 »
Sojuznuk, чого ти істериш?

 А і справді, що за причина для істерики? Молоді люди гинуть, країна на межі багаторічної громадянської війни, розпаду і повного занепаду. Краще фотографії виставляти із Канади та музикою англомовних виконавців насолоджуватись.


 
Пасічник ваш разом з вашою Юльою здали все, що виборола Помарачева революція.

 Помаранчева революція? ??? Вона можлива була без Ющенка???? Чому не була????? Я задав запитання, чому ви благали Ющенка очолити боротьбу в Україні, чому не зробили це із Тягнибоком...., ну, хто там у вас ще по списку......????

 Підозрюю, у 1999р. тебе в Україні вже не було? Якою її Ющенко взяв очоливши кабмін ти не знаєш.....


 
Але це минуле. Як зробити так, щоб такого більше не сталося?

 :lol: це справді істеричний сміх. Ти не здатний зрозуміти, тому я тобі скажу:"Твої дії і таких як ти призвели до того, що Україна буде повністю під зовнішнім управлінням. Від тебе нічого не буде залежати. Продовжуй бігати із фотиком, і годувати двадцяток родичів в Україні - це все на що ти здатний."

Offline borderlander

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1397
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #25 : Квітня 27, 2014, 12:00:24 12:00 »
Ще не бачив юлька, який би час від часу не писав "Я не юльок", а бо "Я канєчна нє юльок"  :lol:

Як ви заграли :) На фупі за останні 8 років ніхто не звинувачував мене в юльківстві. Але це якийсь специфічний форум. Ти взагалі хто такий був на фупі, герой? Мабуть дрочиш тихенько на Юльку? :)
:lol:
І після цієї тиради Ви ще маєте нахабство стверджувати, що Ви - не юльок?!  :smilie10:

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #26 : Квітня 27, 2014, 12:00:56 12:00 »



те, що говорить Юля: хорунжівський селюк - найгірше зло.

Так і ще варто добавити -в усьому винуваті противсіхи, по версії юльків. Як згадаю цю нісенітницю, яку Юлька вклала їм у вуста і яку вони розповсюджували по всіх форумах... Бред собачий(с). Але несли цю ахінею цілком серйозно, бо так мамка сказала. Хворі люди.

 100 %, нещасна Україна.  :smilie2:

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #27 : Квітня 27, 2014, 12:11:04 12:11 »
Sojuznuk, borderlander,

мені шкода, що я потратив час на спілкування з вами. Мені соромно, що ви теж українці. Ви просто базарні баби. Стільки брехні і образ в одній гілці, це треба вміти...

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #28 : Квітня 27, 2014, 12:14:15 12:14 »
Sojuznuk, borderlander,

мені шкода, що я потратив час на спілкування з вами. Мені соромно, що ви теж українці. Ви просто базарні баби. Стільки брехні і образ в одній гілці, це треба вміти...

 Аналогічно можу сказати про тебе. Хоч ти і не спромігся дати хоча б одну відповідь на мої прості запитання. І так спілкування із тобою не є приємним, а у подальшому буде просто огидним.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Віддамо в добрі руки...
« Reply #29 : Квітня 27, 2014, 12:22:51 12:22 »
Аналогічно можу сказати про тебе. Хоч ти і не спромігся дати хоча б одну відповідь на мої прості запитання. І так спілкування із тобою не є приємним, а у подальшому буде просто огидним.

Sojuznuk, наскільки пам'ятаю з ФУПа ти москаль і провокатор. Повідомив модеру, може тебе забанять, чистіше буде повітря.