Автор Тема: ТРИ ГРУПИ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК ПРИВЕДЕНІ В БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ, – АДМІРАЛ КАБАНЕНКО  (Прочитано 849 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Три потужні групи російських військ біля кордонів України приведені в повну бойову готовність.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адмірал Військово-Морських сил ЗСУ Ігор Кабаненко.

"Ідентифікуються три потужні групи російських військ, які приведені в повну бойову готовність біля наших кордонів та в Криму: "Північ", "Центр" та "Південь". Рух військ свідчить про їх підготовку до чогось", – написав він.

За інформацією Кабаненка, є два варіанти розвитку подій. Перший із них – продовження провокацій і залякування з боку РФ.

"Продовження "качелей" біля наших кордонів із провокативною та залякуючою метою, водночас розширення зон нестабільності із застосуванням російського спецназу (диверсантів)", – зазначив він.

Другий варіант – вторгнення під виглядом проведення "миротворчої операції" з метою заволодіння Дніпропетровськом, Одесою та Києвом, окупування відповідних територій України.

"Усе це буде супроводжуватися інформаційно-психологічною операцією, спрямованою на наших військових і населення", – зауважив Кабаненко.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
після кримського "просеру" укр. флоту
українським адміралам я довіряю ще менше ніж укр. генералам

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Якби командуваав Кабаненко, то просьору не було.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
Якби командуваав Кабаненко, то просьору не було.

да его янукович убрал с должности...  наверное, были причины

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Цитувати
Сам компромат на политика
Первый замначальника Генштаба Вооруженных Сил Украины адмирал Игорь Кабаненко отрицает, что получил пять квартир за счет Министерства обороны. Об этом он заявил «Главкому». «Обвинения меня в получении пяти квартир за счет министерства, – абсолютная неправда. Все квартиры, которые я получал по службе, я потом сдавал. Приватизировал я одну единственную квартиру – и это единственная моя собственность, полученная у государства», - сказал Кабаненко.

Он не понимает, за что его «ломают через колено». «И это после 36 лет службы. Все эти годы я защищал государственные интересы и никогда не думал, что меня в такой способ буду уничтожать. Я готов уйти с любого поста, но хотел бы сделать это нормально, а не путем превращения меня во врага народа и шпиона», - отметил Кабаненко. Ранее Кабаненко был фигурантом квартирных скандалов – якобы он в обход очереди получил квартиры от государства. У адмирала их насчитали пять: три в Крыму и две — в Киеве. Как известно, СБУ устроила обыски в кабинетах Генштаба Вооруженных Сил. По неофициальным сообщениям, в результате этих обысков, длившихся под десять часов, были изъяты копии секретных документов. Но их содержание не известно. В СБУ подтвердили факт проверки, но акцентировали на том, что это именно «проверочные мероприятия», а не обыски.

По решению спецслужб, уже лишен доступа к гостайне первый зам начальника Генштаба адмирал Игорь Кабаненко и аналогичные меры могут быть применены в ближайшее время к замначальнику Генштаба генералу-лейтенанту Юрию Думанскому и начальнику Главного управления оборонного и мобилизационного планирования Генштаба генералу-лейтенанту Владимиру Аскарову.

Offline Чжан

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 134
Якби командуваав Кабаненко, то просьору не було.

да его янукович убрал с должности...  наверное, были причины



 ...його звільнили після того, як в Севастополі українці виявили російські шпигунські буї...

  ...потім відбувся штурм МО в Києві силами СБУ-ФСБ імені Якименка...

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Якби командуваав Кабаненко, то просьору не було.

да его янукович убрал с должности...  наверное, были причины

ну може...я про це не в курсі