Автор Тема: Війна  (Прочитано 166954 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1740 : Липня 28, 2022, 06:54:22 18:54 »
Не совсем. Есть прокси, а есть анонимайзер. Анонимайзер удаляет твои данные из пакета и поэтому конечный сервер их не видит. Но меня это не интересует, анонимность в смысле. Меня интересует противоположная сторона так сказать.
РФ фильтрует трафик, ты в курсе думаю, не пускает на определенные сервера, например на ютюб.

Так вот, если ты идешь через прокси то твой запрос к ютюбу "заворачивается" в запрос к прокси и фильтр установленный на твоем провайдере не видит конечного пункта твоего запроса. Особенно если он зашифрован. Тоесть твой запрос на ютюб является телом запроса к проксисерверу.
Я так думал до вчерашнего момента. Но вчера приключилась следующая история
Интернет был, но все запросы вроде бы фильтровались. Есть браузер, у него в установках прописан проксисервер (иначе точно не проходит)
Но на определенные адреса не пускает, напрмер на твой дайджест, на этот форум, на ютюб. На гугл пускает, со свистом, ну все не буду перчислять. Тор перестал коннектиться. Причем никаких ошибок не выдает, а просто запросты иду в никуда, при этом все названные адреса отлично пингуются включая прокси. Тоесть полностью такая картина как будто проксисервер отсутствует.
Вообще не представляю как такое может быть

А VPN хіба не корисна річ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1741 : Липня 28, 2022, 07:08:14 19:08 »
А VPN хіба не корисна річ?

Неработает

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Війна
« Reply #1742 : Липня 28, 2022, 07:15:07 19:15 »
Посмотрим. 500 метров понтонов, капец


Згідно знань, отриманих у дитинстві з глямурної телепідарачі "ССС", понтони можна використовувати ще й як пороми.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1743 : Липня 28, 2022, 07:47:52 19:47 »
Цитувати
А VPN хіба не корисна річ?
впн, це сама правильна річ.

to div: вибач, друже, я намагався допомогти, але, як видно, я чогось не знаю, бо фразу
Цитувати
Анонимайзер удаляет данные из пакета
я не розумію.

загалом, проксі (будь-який) придуманий, в першу чергу, для кешування запроса. анонімізація частки трафіку - побочка, інколи корисна на рівні підприємства і захисту з середини. все.

анонімайзером називають все що завгодно, частіше браузер, який не зберігає кукі-хісторі-паролі-сесії (але анонімність там досить умовна, бо кожна ос лишає свої відбитки при взаємодії з серверним пз будь-якого вузла у мережі). навіть віртуальна машина тут боком.
тобто, браузером з впн досягається обхід блокування будь-якого рівня (але не захист). цього достатньо. інший проксі не потрібен.
здається, провайдер ваш намутив щось в адресації свого пулу, а розплутати нікому. :(  бо, якщо ти дістаєш до ютубу, то ти маєш можливість дотягнути будь-якого безплатного впн-сервера. питання лише в скорості зв'язку і все.

мій домен бовтається на серваку в європі.
нах він кому потрібен для блокування поза зоною ua?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1744 : Липня 28, 2022, 08:05:36 20:05 »
Згідно знань, отриманих у дитинстві з глямурної телепідарачі "ССС", понтони можна використовувати ще й як пороми.

Да, но пишут то про мост
Кроме того до тех "паромов" надо еще по болоту доехать

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1745 : Липня 28, 2022, 08:11:35 20:11 »
впн, це сама правильна річ.

to div: вибач, друже, я намагався допомогти, але, як видно, я чогось не знаю, бо фразу  я не розумію.

загалом, проксі (будь-який) придуманий, в першу чергу, для кешування запроса. анонімізація частки трафіку - побочка, інколи корисна на рівні підприємства і захисту з середини. все.

анонімайзером називають все що завгодно, частіше браузер, який не зберігає кукі-хісторі-паролі-сесії (але анонімність там досить умовна, бо кожна ос лишає свої відбитки при взаємодії з серверним пз будь-якого вузла у мережі). навіть віртуальна машина тут боком.
тобто, браузером з впн досягається обхід блокування будь-якого рівня (але не захист). цього достатньо. інший проксі не потрібен.
здається, провайдер ваш намутив щось в адресації свого пулу, а розплутати нікому. :(  бо, якщо ти дістаєш до ютубу, то ти маєш можливість дотягнути будь-якого безплатного впн-сервера. питання лише в скорості зв'язку і все.

мій домен бовтається на серваку в європі.
нах він кому потрібен для блокування поза зоною ua?

Та хз, я в этом всем не копенгаген, но у меня ВПН под Хромом работал, а потом перестал.
Попробовал поменять - ни один из тех что пробовал не коннектятся.
Более то, я тебе скажу. Сам прокси тоже не помогает, не пускает всеравно. У меня через прокси Тор работает. Только так, через мосты не коннектится
То что они там с адресацией на серваке мутят то БП. Я тут писал даже.
Меня просто интересует как они умудряются фильтровать пакеты идущие на проксисервер. И если это не так то что может вызвать такой эфект что я описал.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1746 : Липня 28, 2022, 08:38:20 20:38 »
стоп. поясни спочатку, що ти маєш на увазі під проксі-сервером і, найголовніше, - де він стоїть? фізично (домовимось, що проксі, це лише програма. ок?).

просто змалюємо мережу:
ноутбук - домашній роутер - світч провайдера - сервер місцевого провайдера - сервер постачальника інтернету для місцевого провайдера - весь інший світ (включно з віртуальними proxy site або vpn). в якому місці стоїть твій проксі?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1747 : Липня 28, 2022, 09:14:18 21:14 »
По описанию он в Турции стоит. Реально хз
Я ж уже писал что под прокси понимаю. Определения не знаю поэтому своими словами -
Я отправляю со своего браузера запросы по разным адресам. Запрос идет на провайдера который их потом рассылает в интернет.
С прокси ситуация другая - все запросы от меня идут по одному адресу, на проксисервер. Поэтому провайдер отсылает все мои запросы туда, а уже проксисервер распределяет мои запросы оп их реальным адресам.
Про ВПН вообще ничего не знаю, не понямаю как оно работает

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1748 : Липня 28, 2022, 10:38:38 22:38 »
якщо ти користуєшся проксі-сервером в туреччині, то це не вберігає тебе від фільтраціїї місцевим провом. він все бачить і ти під його наглядом.

якщо потрібно обійти блокування починаючи з ноутбука (пославши нах прова), то потрібен канал, який це забезпечить.
для цього впн і вигаданий (ну, там ще штук п'ять протоколів є та їх комбінацій, та поки не про них..).
тобто, якщо тебе торбить хтось за порогом хати, то захист повинен починатися перед порогом, а не в анталії.

впн, це така труба, яка з'єднує твій ноут одним кінцем і впн-сервак десь у вільному світі другим. до того ж шифручи передачу.
що ти ганяєш по трубі - лайно, духи шанель, або пердячий пар нікому невідомо. (замість ноута твій впн може починатися з роутера, якщо він крутий, але, то таке)

узагальнимо.
впн, воно ж virtual private network - приватна віртуальна мережа поверх існуючої (яку тобі забеспечує місцевий пров, що бере гроші).
ти виступаєш клієнтом, встановивши зв'язок із сервером впн, який від твого імені буде коннектитись на вже свій ip (тут ти правий, це зовні схоже на роботу проксі). при цьому, пров бачитиме трубу, але ніхєра не зможе вдіяти, окрім одного - блокувати доступ до сервера впн.

які клієнти бувають? ну, яскравий приклад - опера. у хрома примочки теж є. але є й проблема - вони безплатні, а значить відомі. що роблять кацапи? правильно, - тупо блокують по відомим адресам сервери впн.
наприклад, я знаю, що в херсонській обл. (за всю не розкажу) перестала працювати впн-ом опера. а в криму накрився такий сервіс як тeam-viewer. і т.п.

пропоную для перевірок:
- облишити роботу з проксі. воно тут ні до чого.
- взяти чистий (краще портабельний варіант) будь-якого браузера, нічого не налаштовуючи
- зайти через нього на ютуб
- розповісти що вийшло з того. і вже далі подумаємо що робити. ок?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1749 : Липня 28, 2022, 11:39:03 23:39 »
:gigi:

Ну с острова по дачам баркасы ходят. Я думаю они попытаются чем то таким воспользоваться.
Не знаю как с Олешек, есть ли там какая то серьезная притань, но в Гопрах точно есть

В продолжение темы https://suspilne.media/265631-u-hersoni-vijskovi-rf-zavolodili-teplohodom-dla-perepravlenna-cerez-ricku-dnipro/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1750 : Липня 28, 2022, 11:50:01 23:50 »
- облишити роботу з проксі. воно тут ні до чого.
- взяти чистий (краще портабельний варіант) будь-якого браузера, нічого не налаштовуючи
- зайти через нього на ютуб
- розповісти що вийшло з того. і вже далі подумаємо що робити. ок?

Та что тут проверять
Он у меня хром чистый, пять минут назад пытался зайти на ютуб. Был послан

Ладно Ирпинь. Спать пора. Давай баиньки уже. Спасибо

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1751 : Липня 28, 2022, 11:57:12 23:57 »
Та хз, я в этом всем не копенгаген, но у меня ВПН под Хромом работал, а потом перестал.
Попробовал поменять - ни один из тех что пробовал не коннектятся

А ці пробував?

https://chrome.google.com/webstore/detail/browsec-vpn-free-vpn-for/omghfjlpggmjjaagoclmmobgdodcjboh

https://chrome.google.com/webstore/detail/touch-vpn-secure-and-unli/bihmplhobchoageeokmgbdihknkjbknd


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1752 : Липня 29, 2022, 12:08:45 00:08 »
Окупанти і раді втекти із Херсонщини, та не можуть: зрадників розстрілюють чеченці

Окупанти і раді втекти із Херсонщини, та не можуть. Рядовий 126 бригади рф засмучений, бо Антонівський міст не дієздатний, технікою по ньому не поїдеш. А пішки не втікти - бо застрелять чеченці, яким наказали знищувати боягузів і зрадників. Рядовий, бери всіх своїх сослуживцов і здавайся в полон, так збережете життя і здоров'я! Нагадуємо гарячу лінію 2402 - там підкажуть як це зробити.


https://youtu.be/9zirDKyanXw

 :smilie7:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Війна
« Reply #1753 : Липня 29, 2022, 12:53:08 00:53 »
Посмотрим. 500 метров понтонов, капец

Офтоп
Комашки скажи мне как художник художнику
Есть теоретичекская возможность отфильтовать трафик направляющийся на прокси (по дальнейшему адресу) перед прокси? Прокси https
Так, якщо ви довіряєте мережевому обладнанню провайдера.
Ну, типу якщо я правильно розумію вашу схему:
ваш комп'ютер->ваш роутер->роутер провайдеру->проксі->СУП
Бажаний шлях пакету: ваш комп'ютер каже вашему роутеру, що хоче розмовляти з власником сертифікату СУПу, ваш роутер передає пакет роутеру провайдера, роутер провайдера через кілька інших - серверу де стоїть цей форум, цей сервер надає відповідь, підписану своїм сертифікатом, й у вас шифроване з'єднання куди кацапи навряд чи пролізуть.
Зкомпрометований шлях пакету: ваш комп'ютер каже вашему роутеру, що хоче розмовляти з власником сертифікату СУПу, ваш роутер передає пакет роутеру провайдера, і тут нюанс. Скажімо, колись провайдер попросив вас довіряти своєму сертифікату - скажімо, щоб зайти до біллінг-системи, тощо. Й користуючись цим, роутер провайдеру каже вашому комп'ютеру: цей, слухай. Давай шифроване з'єднання зі мною. А я там далі куди треба передам.
Тобто, починає працювати як транспарент проксі або man in the middle, кому як більше подобається.
Оскільки ваш комп'ютер довіряє сертифікату провайдера, він погоджується. Роутер провайдера встановлює з вашим комп'ютером з'єднання, котре шифрується сертифікатом провайдера. А сам дивиться на зміст вашого пакету, й вирішує - переслати його на СУП, чи ніт.
В цьому випадку вони можуть просто згодувати роутеру провайдера "чорний список" й не давати вам туди пролізти.
На додаток до цього, вони могли б ще спробувати заблокувати вам можливість користування ВПН (я паралельно читаю гілку, бачу що спробували).
ВПН блокується через:
1) Тупий блок ІП ВПН-серверу, але якщо ви їх пінгуєте, то мабуть не той випадок
2) Deep packet inspection, це грубо кажучи те що вище розписано як зкомпрометоване з'єднання. Вони дешифрують трафік, бачать що там йде ініціація ВПН-з'єднання, та викидають ці пакети, як наслідок в вас не їде ВПН.
3) Блок портів, це майже так само тупо як блок ІП, але інколи спрацьовує - тоді сервер ВПНу теж буде пінгуватися (бо то ICMP) але не буде з'єднуватися

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1754 : Липня 29, 2022, 08:57:12 08:57 »
цікава відповідь від комашки.
Цитувати
1) Тупий блок ІП ВПН-серверу, але якщо ви їх пінгуєте, то мабуть не той випадок
2) Deep packet inspection, це грубо кажучи те що вище розписано як зкомпрометоване з'єднання. Вони дешифрують трафік, бачать що там йде ініціація ВПН-з'єднання, та викидають ці пакети, як наслідок в вас не їде ВПН.
3) Блок портів, це майже так само тупо як блок ІП, але інколи спрацьовує - тоді сервер ВПНу теж буде пінгуватися (бо то ICMP) але не буде з'єднуватися
1 - випадок самий дешевий, типу встановлення додаткового брандмауера (проксі) у прова
2 - самий дорогий, але (за моїм розумінням) не має відношення до сертифіката
3 - навіть не знаю. на рівні корпоративному ще якось має сенс...

так, dpi можливий, якщо трафік розвернути на якусь межеву залізяку, що займається пошуком байта протоколу. гм.
але ж не все вони різатимуть. дорого. є сенс у вибірковому контролі протоколів (скайпу, торентів, тору й подібних окремостей). інакше все буде виглядати як обмеження пропускної спроможності майже до нуля, нє?
коротше, з випадками 1 і 3 ще можна поборотися, а от з 2-м складніше, тут я у кацапа вірю.

п.с. можливо, що dpi у прова (що керує аплінками) був завжди і він регулював ним навантаження, х.з. але це все одно по окремих протоколах лише.
п.п.с. і тут вже точно проксі у стамбулі не допоможе. навіть заважатиме.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1755 : Липня 29, 2022, 10:41:05 10:41 »
чекав підтвердження. не знаю як втриматися.
орки розстріляли в'язницю з нашими полоненими. здебільше азовців.

тупо, розстріляли артилерією закриті приміщення з людьми. вбитих багато.
одразу ж заявили про вогонь з боку ЗСУ.

п.с.
це не "проєбалі".
зелені здали землю, людей на цій землі і оборонців, які її захищали.
вони брешуть-брешуть і брешуть у проміжках між відосиками, та фотосесіями на тлі мертвих людей, будинків і міст. навіть вбита мрія для них - лише вигідний фон.
« Останнє редагування: Липня 29, 2022, 11:43:46 11:43 від irpin »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Війна
« Reply #1756 : Липня 29, 2022, 12:20:57 12:20 »
чекав підтвердження. не знаю як втриматися.
орки розстріляли в'язницю з нашими полоненими. здебільше азовців.

тупо, розстріляли артилерією закриті приміщення з людьми. вбитих багато.
одразу ж заявили про вогонь з боку ЗСУ.

п.с.
це не "проєбалі".
зелені здали землю, людей на цій землі і оборонців, які її захищали.
вони брешуть-брешуть і брешуть у проміжках між відосиками, та фотосесіями на тлі мертвих людей, будинків і міст. навіть вбита мрія для них - лише вигідний фон.
https://t.me/informnapalm/10903?single

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Війна
« Reply #1757 : Липня 29, 2022, 12:21:14 12:21 »
чекав підтвердження. не знаю як втриматися.
орки розстріляли в'язницю з нашими полоненими. здебільше азовців.

тупо, розстріляли артилерією закриті приміщення з людьми. вбитих багато.
одразу ж заявили про вогонь з боку ЗСУ.

п.с.
це не "проєбалі".
зелені здали землю, людей на цій землі і оборонців, які її захищали.
вони брешуть-брешуть і брешуть у проміжках між відосиками, та фотосесіями на тлі мертвих людей, будинків і міст. навіть вбита мрія для них - лише вигідний фон.
Кацапи не люди, факт відомий.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Війна
« Reply #1758 : Липня 29, 2022, 12:21:51 12:21 »
В соцмережах почалось полювання щодо ідентифікації цього російського воєнного злочинця, який знущався з українського полоненого і на камеру відрізав йому статеві органи ножем. Якщо вам відомі особисті дані цього покидька - пишіть у коментарях або у приватні повідомлення. Відео самого воєнного злочину форсити не будемо, але в мережі його вже виклали на багатьох каналах. Ми зацікавлені, щоб цей покидьок максимально швидко був покараний.

@informnapalm
https://t.me/informnapalm/10888?single

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1759 : Липня 29, 2022, 12:28:18 12:28 »
В соцмережах почалось полювання щодо ідентифікації цього російського воєнного злочинця, який знущався з українського полоненого і на камеру відрізав йому статеві органи ножем. Якщо вам відомі особисті дані цього покидька - пишіть у коментарях або у приватні повідомлення. Відео самого воєнного злочину форсити не будемо, але в мережі його вже виклали на багатьох каналах. Ми зацікавлені, щоб цей покидьок максимально швидко був покараний.

@informnapalm
https://t.me/informnapalm/10888?single
Арошанов Віталій Валерійович, дата народження – 21.02.1983.
Номери телефонів: 79169261270, 79779710839 79688136227.
Номер паспорта: 8514499211.
ІНН: 081408919308.
СНИЛС: 12247005916.
Адреса: Росія, Респ. Калмикія, м. Еліста, мкр. 4-й, д. 48, кв. 16.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1760 : Липня 29, 2022, 03:17:32 15:17 »
Кацапи не люди, факт відомий.

 :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Війна
« Reply #1761 : Липня 29, 2022, 03:21:17 15:21 »
Спасибо всем
Пока ограничился тем что нашел рабочий ВПН (PlanetVPN). Первый раз с утра смог зайти на форум. Утром зашел, только успел прочитать ваши посты в ветке как вышибло намертво.
Будем ждать следующего приступа паранои у них

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4746
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1762 : Липня 29, 2022, 03:38:54 15:38 »
Спасибо всем
Пока ограничился тем что нашел рабочий ВПН (PlanetVPN). Первый раз с утра смог зайти на форум. Утром зашел, только успел прочитать ваши посты в ветке как вышибло намертво.
Будем ждать следующего приступа паранои у них
румунський впн. свіжак цього року. експерементуйте, бажаю якнайшвидше знайти необхідне!

п.с. (набагато пізніше)
пригадалося. були схожі трабли з динамічною адресою, колись із цим стикнувся, але була зворотна задача - зовнішній доступ до хоум-фтп. вирішувалося сервісом, який діапазон адрес сприймав як один і утримував клієнта від втрати зв'язку кожні десять хвилин.
« Останнє редагування: Липня 29, 2022, 07:13:18 19:13 від irpin »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Війна
« Reply #1763 : Липня 29, 2022, 05:34:07 17:34 »
Да, но пишут то про мост
Кроме того до тех "паромов" надо еще по болоту доехать

Вони будуть доїжджати по дорозі, котра йде до бувшого моста. Тому і понтонний міст/пором роблять біля нього. Дуром перти через плавні - це без шансів. :pooh_lol:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Війна
« Reply #1764 : Липня 29, 2022, 05:45:30 17:45 »
Кацапи не люди, факт відомий.

Розстріляли й навмисне. От вся довіра кацапам....

https://censor.net/ua/news/3357265/rashysty_obstrilyaly_koloniyu_v_olenivtsi_ta_zvynuvatyly_v_tsomu_zsu_povidomlyayetsya_pro_53_zagyblyh


Рашисти обстріляли колонію в Оленівці та звинуватили в цьому ЗСУ: повідомляється про 53 загиблих українських полонених.

Російські окупанти заявили, що ЗСУ нібито вдарили по колонії та внаслідок цього загинули 53 українських військовополонених.

Про це повідомляє пропагандистське видання РИА Новости, інформує Цензор.НЕТ.

В Міноборони Росії заявили, що ЗСУ нібито завдали удару ракетами HIMARS по СІЗО біля Оленівки.

В Оленівці розташована колонія №120, де рашисти утримують у полоні українських захисників, зокрема бійців полку "Азов".

"Загинули 40 та поранені 75 військовополонених українців, поранено також 8 співробітників ізолятора", - заявили в Міноборони країни-окупанта.

Пізніше РИА Новости заявило, що кількість жертв зросла до 53.

Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що ЗСУ ніколи не стали б стріляти по місцях ув'язнення полонених.

"Ці заяви необхідно перевірити щодо того, щоб це була правда, а не черговий фейк роспропаганди. Якщо це виявиться правдою, то очевидно, що вбивство українських полонених - це ще один жахливий та цинічний злочин путіна та його спільників", - наголосив Геращенко.

Джерела УП у розвідці повідомили, що зафіксовано артилерійські удари росіян у напрямку Оленівки. Атака була з боку окупантів.

Інше джерело повідомило, що днями українських полонених перевели до промзони, саме у цей барак, по якому 29 липня був удар

"Це був барак, у якому були бійці "Азова", їх перевели до нього за кілька днів до обстрілу, ми ще не могли зрозуміти, чому", - поінформувало джерело. Джерело: https://censor.net/ua/n3357265

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5411
  • Стать: Чоловіча
Re: Війна
« Reply #1765 : Липня 29, 2022, 08:00:24 20:00 »
От вся довіра кацапам....

У народі її до совєтів не було
19 століття:

„Що Бог в нас народе, а люд наробе – москаль же теє у нівеч зводе”;
„У йому тільки віри, як у москалеві правди”;
„Москаль з 6icoм порадились, та й на лихо понадились”;
„Казав москаль право, та й збрехав браво”;
„Собака брехне — москаль віри пойме”;
„Москаль тоді правду скаже, як чорт молицьця стане”;
„Бов, бов по московські брехні”;
Постав навіть вираз оксюморонного змісту ”Московська правда”
https://history.sumy.ua/research/article/495-obrazmoskaliavukrainskykhprykazkakhtaprysliviakhzazbirkoiumnomysaqukrainskiprykazkyprysliviaitakeinsheq.html

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Війна
« Reply #1766 : Липня 29, 2022, 09:47:00 21:47 »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Війна
« Reply #1767 : Липня 29, 2022, 11:18:48 23:18 »
довіра кацапам....
Та це оксюморон.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Війна
« Reply #1768 : Липня 29, 2022, 11:37:54 23:37 »
Та це оксюморон.

Так, але було дохуя молодих жіночок, котрі пейсали відосики з вимогами "дагаваріцца з кацапами пра вивод любімих з Маріуполя".  Ну от, "дагаварілісь"  - полегшало?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Re: Війна
« Reply #1769 : Липня 30, 2022, 12:06:28 00:06 »
Так, але було дохуя молодих жіночок, котрі пейсали відосики з вимогами "дагаваріцца з кацапами пра вивод любімих з Маріуполя".  Ну от, "дагаварілісь"  - полегшало?
Та їх можна зрозуміти. Це не довіра, а просто розпач й ескапізм в світ фантазій, де кацапи то щось людськоподібне.
Але так, проблема існує :(