Автор Тема: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.  (Прочитано 1509 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« : Березня 01, 2022, 04:28:26 16:28 »
&t=110s
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #1 : Березня 12, 2022, 06:38:35 06:38 »
Тетяна Чорновол
YetSste9rday2m8 0pas5otlm 1r1e4:21  ·
Мій підрозділ ПТРК взяв участь в славнозвісному  бою під  Броварами. Наш вклад - дві штуки металобрухту. Розказую подробиці-  стояли на самому передку. На км попереду всіх... Дві доби спали на природі без жодного джерела тепла, щоб себе не виявляти, ні вогнища, ні прогріву авто, бо смішно - ми контртанкова піхота, для танків - жах, а від  ДРГ надзвичайно вразливі. Холод собачий, особливо першу ніч-снігом присипало, другу звиклися, навіть поспала.На третій день пішли танки...А перед цим  ранок був сонячний теплий -  розслабилися, навіть ризикнули чаю на вогні заварити - калину в лісі наламали...грінки посмажили.
Ми колонну побачили перші. А далі, як закрутилося.Доповісти командиру. Отримати підтвердження, що це ворог. Пам'ятаю одною рукою цілюсь іншою набираю телефон Олексія.
 Я на Стугні, він в ста метрах  на Корсарі, кричу  - вогонь!  Серце  йокнуло, одна справа це, коли стріляєш   сам, інша, якщо іншим  командуєш - вогонь... Ми стріляли першими і самі, наші були далеко. Були промахи, до сих пір перед очима страшна картина, коли ракета проходить повз. Не можу собі пробачити... Танки були близько, рухалися на великій швидкості, драпали, не було часу скерувати ракету... Кинулася заряжати другу...Смішно сказати - сама побігла, бо хлопці це робили вперше.
Корсар  відстріляв  попав в бмп...Відходить, а я чекаю, танків в полі зору не має, але в мене ще ракета в пусковій...Чекаю далі...Йде наступна колона. Стріляю, попадаю..Забираємо, Стугну в мій електромобіль запихаємо...Смішно, так і воюю на екологічно чистому транспорті... Іншого не має...і це жах, бо по бездорожжю відходжу, аби тільки не застрягнути,  машинка  ніжна. Корсар відходить теж на недотранспорті  - на моєму дуже старому авто, тому на якому мене вбивали під час Майдану , таранили на бориспільській трасі  і яке  пройшло Іловайськ...і зараз ледь дихає..
Я розумію, що мені щастить, але щось дуже я це щастя експлуатую...Проте за два тижня війни  не знайшла нікого, хто би не пожалів  притомне авто для підрозділу ПТРК. Отакі то справи...Ну, так то так, електромобіль старається... і головне, що зброя є. До речі, ракети добула сама, на цьому ж електромобілі вивезла в дві ходки 35 штук, перед тим , як авіація розбомбила завод... 
Фото зроблені перед боєм. Друзі попросили.
І ще, курс ПТРК Стугни закінчила за тиждень до війни. В бою під Броварами мій колега, що вчився разом зі мною, Юрист, накосив 4 танки.  А Корсар попереду намолотив взагалі неміряно...Це був просто розтріл. Стугна і Корсар це  українські ПТРК
На фото горить підбите нами БМП.

If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #2 : Березня 12, 2022, 07:25:05 07:25 »
треба організувати людей на збір коштів для закупівлі вседорожника для такого підрозділу

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #3 : Березня 12, 2022, 08:17:08 08:17 »
треба організувати людей на збір коштів для закупівлі вседорожника для такого підрозділу
Грошi через Спец. рахунки НБУ для Армii...  давно йдуть - мульярд там точно е...
 :upa

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #4 : Березня 12, 2022, 01:00:30 13:00 »
Загони,готові до боротьби,не мають касок і броні-проблеми з логістикою

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #5 : Травня 23, 2022, 05:53:41 17:53 »
Тетяна Чорновол
May 17 at 11:19 AM

Вчора я плакала на заправці одного великого залитого сонцем міста.
Напередодні, нас, трьох бійців зі «Стугною», накрило зразу після нашої роботи (ми навіть збитки не встигли зацінити). Перша ж міна лягла біля нас   – отож тягнути в сховок   Стугну, вже було пізно потім їх, мін, було ще багато.  Але нам пощастила – оптика лишилася ціла, я повезла  Стугну в ремонт. І це була вже третя заправка, де мені, військовій, відмовили продати бензин.   Проте тут  відмовили з особливою люттю.  Продавщицям не сподобало моє прохання зв’язатися з керівництвом, щоб я могла попросити хоч 10 літрів. Коли я зауважила, що я заслужила право КУПИТИ бензин в місті, яке я вже місяць захищаю…їх просто прорвало.
Вони мені, кричали, бризкаючись отрутою, що вони впізнали, що я Чорновол. Що я та сама негідниця депутатка і тому ніяких прав «качати права» у мене не має.
Я перерахувала кількість спаленої техніки і русні, тут же, недалеко в 50 кілометровій зоні біля їх міста, тоді мені було сказано, що я піарюся тим, що воюю. Навколо стояло купа  цивільних, яких заправляли по  талонах, і ніхто мене не підтримав…
Сльози самі бризнули в мене з очей від образи. Я може би ще стрималася, але мені було геть погано, пневмонія. Місяць напередку з ковідом і остання ночівля в окопчику далася взнаки.  Окопчик той,  був чисто, як могила. Два на півметра і глибиною півтори. «Хто спить в могилі –довго житиме» -казала я  собі  скручуючись калачиком на його дні, але  якби акуратно я не рухалася грудки глини все одно скочувалися мені в обличчя і пісок скрипів на зубах.  Зате ворожі «пташки» з тепловізорами, мене в цій «могилі» перекритій  зверху, не бачили. Про  пневмонію я якось навіть і не подумала…
Ну, нічого оптимістично, вирішила я, Стугну все-одно вести на ремонт, якраз і підлікуюся.
Я не могла навіть уявити, що на всіх заправках мені відмовлять.
«Вам, військовим, держава повинна купувати», -в дві глотки кричали мені продавщиці…  Можливо і повинна, але без жодних нарікань я всі дні війни  заправляюся за власний кошт. Військова зарплата дозволяє, хоча ніхто з мого підрозділ, який  без перепочинку на нулі(дехто  з першої ночі війни) ні разу  не отримував  славнозвісних бойових 100 тисяч.
Хіба що перед поіздкою, я   домовилася з мінометниками – я їм позичила  пікап для роботи, а вони пообіцяли, як повертатимуть віддячать військовим  бензином. Але повернулися мінометники  чорніші ночі –  в кузові пікапу плюскотіла кров…
Велике залите сонцем місто такого не бачить і не знає, орків тут зупинили давно і на підступах,  місто  живе в мирі,  військові тут, бачте, вже викликають лють  своїми «правами».
Зовсім по іншому було на початку війни. Коли я іздила за ракетами для корсара під Малин я буквально  проскочила попереду ворожої колонни. На мості в Радомишлі вже блоками заклали дорогу, я пояснила що везу ракети і для мене кран посунув блок. Пуста я вкотилася на закриту заправку БРСМ. Слава Богу там, ще були робітники, які не відмовили -заправили…
Невже війна так всім набридла, до недалекого фронту звикли (танки там окопалися, снаряди не долітають),  що підтримка військових в цьому великому залитому сонцем місті вийшла  з моди? Так скрізь? Чи тільки тут? Місто, до речі,  населене    семидисятитрьохвідсотковими, і я собі уявляю, що таким  комфортніше  вірити, що війну виграє та  їх захищає виключно  один самотужки величніший  Володимир Олександрович?

Р.S. На фото скрін-привіт, смс, яке мені прийшло, ще з одного міста, яке я захищала.  Проте я не жаліюсь, я з цього сміюся. Зрештою виплакалася (мені не соромно плакать) і  знову –оптиміст. Мені своє робити.  А ще я не сама. В мене є команда, мій підрозділ. Може я і не найкращий командир,  але я, знаю, що  їм потрібна я, а мені потрібні вони, щоб вижити і перемогти.  А велике залите сонцем місто, хай собі думає, що хоче за нашими спинами. Головне, щоб за нашими спинами.

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #6 : Травня 23, 2022, 06:55:26 18:55 »
От цих срачів внутрішніх і добивається супостат.....
:smilie9:


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #7 : Травня 23, 2022, 07:02:22 19:02 »
От цих срачів внутрішніх і добивається супостат.....
:smilie9:

Ясна річ, що Єрмак, СБУ, ДБР, Генпрокуратура в Україні із криворізьким дегенератом укупі працюють на супостата. Бо і на Тетяну ккримінальна справ не закрита.
Інакше це пояснити просто неможливо.

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #8 : Травня 23, 2022, 07:27:09 19:27 »
Так інших на данний момент нема..... Який сенс зараз оці сеанси зрадойобства влаштовувати?  :smilie9:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8642
  • Стать: Чоловіча
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #9 : Травня 24, 2022, 03:02:47 03:02 »
Чупа міняй модератора. Заєбав вже в доску цей лос-анджелійський куколд
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #10 : Травня 24, 2022, 05:45:14 05:45 »
Американці,треба щось робити з цим культом зе і фактичною узурпацією влади дєрмаком.трампісти,демократи-поставте питання насамперед про видачу бєні перед своїм конгресменом.Бо це погано кінчиться.Ніхто не захоче повертатись в прогнилу корупційну країну після війни.Знаю що не на часі,а що робити?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #11 : Червня 10, 2022, 09:49:03 21:49 »
&t=371s
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Таня Чорновіл завалила Ураган Стугною.
« Reply #12 : Серпня 16, 2023, 11:48:56 23:48 »


Тетяна Чорновол
5h

Кожен пост, я зараз можу починати словами, як я раніше була права, а мені не вірили і хейтили.  Хіба тут я була не права? А мене за це відео  хейтили, зокрема Зеленський у "Вечірньому кварталі".

If you are going through hell, keep going.