Автор Тема: Урок життя від братів-євреїв  (Прочитано 2143 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Урок життя від братів-євреїв
« : Квітня 27, 2014, 09:35:39 21:35 »
"...В Израиле узники концлагерей встречались с местными школьниками и рассказывали о Холокосте. Ну как у нас ветераны встречаются.
В общем рассказали, потом учитель школьников поднимает и их спрашивает какие они выводы сделали. Те грамотно так отвечают, что мол надо уважать людей, которые такие испытания пережили, ценить мир на земле и все такое.

Седенькая старушка, пережившая то ли Освенцим то ли Майданек, вежливо кивала головой, а потом с горечью улыбнулась и сказала, что это все правильно конечно, но главный вывод должен быть совсем другой.

ЗАПОМНИТЕ НАВСЕГДА, сказала она, - что если кто-нибудь где-нибудь обещает вас убить - ПОВЕРЬТЕ ИМ. Не рассуждайте как мы тогда, перед Холокостом, что это у них политика такая, а сами они хорошие и милые люди, что они это просто так говорят. Когда они перейдут от слов к делу СТАНЕТ ПОЗДНО. Верьте тем, кто обещает вас убить. И, если у вас есть силы, берите в руки оружие и убейте их первыми, чтобы защитить себя и свои семьи, если нет - хватайте детей, что можете взять и бегите оттуда, но только не рассуждайте о том, что говорят плохое, а думают хорошее."

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #1 : Квітня 27, 2014, 09:45:06 21:45 »

Верьте тем, кто обещает вас убить. И, если у вас есть силы, берите в руки оружие и убейте их первыми, чтобы защитить себя и свои семьи, если нет - хватайте детей, что можете взять и бегите оттуда, но только не рассуждайте о том, что говорят плохое, а думают хорошее."

Послідній російський цар до посліднього не вірив, за що і поплатилися його невинні діти...

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #2 : Квітня 27, 2014, 09:46:43 21:46 »
Да, в Израиле сегодня наступает ежегодный день памяти катастрофы и героизма в годы 2МВ, когда у евреев не было ни государства, ни армии, ни оружия.

Пусть это будет не уроком, а дружеским напоминанием: у украинцев сейчас есть государство, есть армия, и есть оружие. Всё в ваших руках!  :Prapor2:
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #3 : Квітня 27, 2014, 09:46:46 21:46 »
Правільно вона все каже. :(
Так і не можу зрозуміти тогочасних евреї чому вони так не хотіли йти в ліс. :(
Дякувати Б-гу хоч дітей рятували.
Так і не знаю до сих пір чи були вони праві чи ні.
А ще завжди дивувало наскільки україніці насправді в своїй внутрішній суті подібні до тодішніх українськіх і польських євреїв.
Так і не знаю хто в кого більше набрався вони в нас чи ми в них, і чи це добре чи навпаки зле.
Ну крім музики звичайно, про як так само не зрозуміло чи це наша чи їхня чи наспраді не має  різниці.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #4 : Квітня 27, 2014, 09:50:37 21:50 »
Все правильно вона каже.

п.с. дл речі, нас підтримує дуже патріотичний ізраїльський рух Ерец-Ісраель
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #5 : Квітня 27, 2014, 09:51:08 21:51 »
Ну крім музики звичайно, про як так само не зрозуміло чи це наша чи їхня чи наспраді не має  різниці.
На Галичині 7/40 на кожному весіллі танцюють. Ще й тримаються за лацкани уявних камізельок!  :smilie1:

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #6 : Квітня 27, 2014, 09:55:14 21:55 »
Ну крім музики звичайно, про як так само не зрозуміло чи це наша чи їхня чи наспраді не має  різниці.
На Галичині 7/40 на кожному весіллі танцюють. Ще й тримаються за лацкани уявних камізельок!  :smilie1:
А ще підтримують уявні ярмулки і махають уявними пейсами.  :gigi:
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 09:57:10 21:57 від Scipionn »
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #7 : Квітня 27, 2014, 09:56:23 21:56 »
Для любителів hebrew  :smilie1:
[/youtube]

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #8 : Квітня 27, 2014, 09:58:25 21:58 »
Да, в Израиле сегодня наступает ежегодный день памяти катастрофы и героизма в годы 2МВ, когда у евреев не было ни государства, ни армии, ни оружия.

Пусть это будет не уроком, а дружеским напоминанием: у украинцев сейчас есть государство, есть армия, и есть оружие. Всё в ваших руках!  :Prapor2:

Я настолько п'ян сегодня, что не свсем пнмаю написне вамі, но зню точно пка м помним, такое никогда не повторися.
У таких вещей поросто не право на жизнь,
И пофик о каком народе идет речь,
Опыт еверев говорит о старшных вещах , которым не должно быть места серди людей,
И тут не важно кто Мы, евреи или нет, важно что бы ми помнили что был холокост,,,
Я  пъян и мне турдно выражать мои мисли, но это не важно на самом деле пока мы помним и  знаем и не даем повторится тому что чобыло,
И что бы небыло ми должны быть готовы в воорожены, а кто думает иначе то жертва и корм для нихэ, для этиъ фасшитим и воообще негодяев,
Надо просто промит что ми украинцы, и не дать себя обмуть

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #9 : Квітня 27, 2014, 09:59:33 21:59 »
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Astronaut

  • Гість
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #10 : Квітня 27, 2014, 10:01:31 22:01 »
Когда они перейдут от слов к делу СТАНЕТ ПОЗДНО. Верьте тем, кто обещает вас убить.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 10:13:36 22:13 від Askold »

Offline Natan

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3144
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #11 : Квітня 27, 2014, 10:03:38 22:03 »
Я настолько п'ян сегодня, что не свсем пнмаю написне вамі, но зню точно пка м помним, такое никогда не повторися.
У таких вещей поросто не право на жизнь,
И пофик о каком народе идет речь,
Опыт еверев говорит о старшных вещах , которым не должно быть места серди людей,
И тут не важно кто Мы, евреи или нет, важно что бы ми помнили что был холокост,,,
Я  пъян и мне турдно выражать мои мисли, но это не важно на самом деле пока мы помним и  знаем и не даем повторится тому что чобыло,
И что бы небыло ми должны быть готовы в воорожены, а кто думает иначе то жертва и корм для нихэ, для этиъ фасшитим и воообще негодяев,
Надо просто промит что ми украинцы, и не дать себя обмуть
Я чуть длиннее написал то, что можно написать короче: Борітеся — поборете!
Иврит: רשע [раша] - злодей.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #12 : Квітня 27, 2014, 10:06:57 22:06 »

Верьте тем, кто обещает вас убить. И, если у вас есть силы, берите в руки оружие и убейте их первыми, чтобы защитить себя и свои семьи, если нет - хватайте детей, что можете взять и бегите оттуда, но только не рассуждайте о том, что говорят плохое, а думают хорошее."

Послідній російський цар до посліднього не вірив, за що і поплатилися його невинні діти...

1). У нього не було жодних підстав не вірити, бо навіть у дореволюційні (тобто спокійні) роки народовольці полювали на царську родину).

2). Чому ж не втік? Наскільки мені відомо, причина така. Вони із дружиною мали багатьох коронованих родичів і, звичайно, сподівались емігрувати до них. Але справа затягувалась, бо абсолютних монархій не залишилось і це треба було узгодити з урядами. А тут була проблема: ніхто не хотів приймати загально-відомого антисеміта. Антисемітизм був офіційною політикою Російської імперії.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #13 : Квітня 27, 2014, 10:07:14 22:07 »
Для любителів hebrew  :smilie1:

Мені подобається їхня фраза "Барух ата Адонай Елогейну, Мелех а'олам!" - ніщо інше не приходить в голову, коли дивишся через телескоп у нічне небо, на яку галактику чи туманність...

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #14 : Квітня 27, 2014, 10:08:27 22:08 »
Когда немцы объявили в Харькове и округе о обязательной регистрации евреев в комендатуре - моя бабуля стала прятать моего отца ( 5 лет ему было ) и соседского мальчика в перине, буквально зашивая их там, когда уходила в город за чем-нибудь.  И соседи были в курсе, и полицаям говорили - что тут детей нет, дескать в эвакуациии.... Так и выжили.... А если бы поверили немцам - ?    :(

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #15 : Квітня 27, 2014, 10:14:57 22:14 »
ще любителям єврейської музики (до яких належу й я)



Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #16 : Квітня 27, 2014, 10:19:21 22:19 »
Когда они перейдут от слов к делу СТАНЕТ ПОЗДНО. Верьте тем, кто обещает вас убить.

Цим сакахене все, насправді це геніальна фаза.
Вір тим хто обіцяє вас вбити!
Що ще можна тут додати!

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #17 : Квітня 27, 2014, 10:28:38 22:28 »
[ Invalid YouTube link ]

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #18 : Квітня 27, 2014, 10:28:48 22:28 »
Антисемітизм був офіційною політикою Російської імперії.

Через антисемітичну політику в Російській Імперіі, покинули Східну Україну батьки найрозумнішої людини всіх часів і народів - William James Sidis.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #19 : Квітня 27, 2014, 10:40:26 22:40 »
Євреї століттями жили разом з українцями, в селах і містах, поруч одні з одними. Жили мирно. В моєму селі на Галичині було 2 церкви, 1 костел і 1 синагога. Ніколи ніяких конфліктів не було. Галич взагалі був одним з найбільших на Галичині центрів євреїв-караїмів, за часи Незалежності там створили музей.
Навіть мови і культури зазнали взаємного впливу: в єврейську мову перейшли такі слова, як "калач", "огірки", а в галицький діалект - "цимес", "мішігін" etc.
Євреї боролися проти коцапів в лавах УПА, були навіть цілі сотні.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #20 : Квітня 27, 2014, 10:41:13 22:41 »
На добраніч ! :smilie1:

Завершу молитвою на мові Ісуса.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #21 : Квітня 27, 2014, 10:44:40 22:44 »
Для любителів hebrew  :smilie1:

Мені подобається їхня фраза "Барух ата Адонай Елогейну, Мелех а'олам!" - ніщо інше не приходить в голову, коли дивишся через телескоп у нічне небо, на яку галактику чи туманність...

Дві речі свідчать про існваня Б-га, зоряне небо над нами, і закон моральний в середні нас.(с) Кант
Цитатта не дослівна але вірна в своїй суті.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #22 : Квітня 27, 2014, 10:45:41 22:45 »

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #23 : Квітня 27, 2014, 10:47:19 22:47 »
На добраніч ! :smilie1:

Завершу молитвою на мові Ісуса.
А моя улюблена - ця версія:

http://www.youtube.com/watch?v=Bs-j-ByzpVE

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #24 : Квітня 27, 2014, 10:48:19 22:48 »
Я настолько п'ян сегодня, что не свсем пнмаю написне вамі, но зню точно пка м помним, такое никогда не повторися.
У таких вещей поросто не право на жизнь,
И пофик о каком народе идет речь,
Опыт еверев говорит о старшных вещах , которым не должно быть места серди людей,
И тут не важно кто Мы, евреи или нет, важно что бы ми помнили что был холокост,,,
Я  пъян и мне турдно выражать мои мисли, но это не важно на самом деле пока мы помним и  знаем и не даем повторится тому что чобыло,
И что бы небыло ми должны быть готовы в воорожены, а кто думает иначе то жертва и корм для нихэ, для этиъ фасшитим и воообще негодяев,
Надо просто промит что ми украинцы, и не дать себя обмуть
Я чуть длиннее написал то, что можно написать короче: Борітеся — поборете!

Завжди було трудно розуміти Шевченка, певно спава в ментальнгості, хоча ми обидовє з ним східняки, але одне однозначно, він один з гениїв, хоча це і не очевдно.

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #25 : Квітня 27, 2014, 10:55:14 22:55 »
Я настолько п'ян сегодня, что не свсем пнмаю написне вамі, но зню точно пка м помним, такое никогда не повторися.
У таких вещей поросто не право на жизнь,
И пофик о каком народе идет речь,
Опыт еверев говорит о старшных вещах , которым не должно быть места серди людей,
И тут не важно кто Мы, евреи или нет, важно что бы ми помнили что был холокост,,,
Я  пъян и мне турдно выражать мои мисли, но это не важно на самом деле пока мы помним и  знаем и не даем повторится тому что чобыло,
И что бы небыло ми должны быть готовы в воорожены, а кто думает иначе то жертва и корм для нихэ, для этиъ фасшитим и воообще негодяев,
Надо просто промит что ми украинцы, и не дать себя обмуть
Я чуть длиннее написал то, что можно написать короче: Борітеся — поборете!

Завжди було трудно розуміти Шевченка, певно спава в ментальнгості, хоча ми обидовє з ним східняки, але одне однозначно, він один з гениїв, хоча це і не очевдно.
Аскольд, по теме - МАЛАДЕЦ. По люццки - СПАТЬ ИДИ БУХАРИК.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Урок життя від братів-євреїв
« Reply #26 : Квітня 27, 2014, 10:55:18 22:55 »
На добраніч ! :smilie1:

Завершу молитвою на мові Ісуса.
А моя улюблена - ця версія:

http://www.youtube.com/watch?v=Bs-j-ByzpVE

В чисто єврєйські музиці є щось таке що змушує резонувати найглибіші струни душі, про які до цого до цього міг просто не знати.
Ну або я прост люблю стиль Нью Єйдж. :)