Автор Тема: Если бы Янукович не сбежал.  (Прочитано 1454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Если бы Янукович не сбежал.
« : Квітня 27, 2014, 10:10:31 22:10 »
На секундочку представила что могло бы быть за те пол года что мы бы ждали выборов останься Янукович при власти после договоренностей 21 февраля.  У Путина тогда бы все получилось с юго-востоком.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #1 : Квітня 27, 2014, 10:16:28 22:16 »
На секундочку представила что могло бы быть за те пол года что мы бы ждали выборов останься Янукович при власти после договоренностей 21 февраля.  У Путина тогда бы все получилось с юго-востоком.

ІМХО, якби тоді жорстко затримували Януковичів\Пшонок\Захарченків та беркутівців нічого б в ТАКОМУ маштабі не сталося
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Федорівна

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 173
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #2 : Квітня 27, 2014, 10:21:21 22:21 »
Так, я не думаю, що  Яник сидів би у Києві - тут йому було б дуже небезпечно. Можливо, і Межигіря він евакуйовував у Донецьк.От з рідних країв Вітя й мутив би воду. Навіть якби гіпотетична більшість у Раді й приймала б закони - не підписував би - на лікарняний, наприклад ,пішов би
-Тату,тату! Чорт лізе в хату!
-Дарма,синку, аби не москаль.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #3 : Квітня 27, 2014, 10:21:38 22:21 »
На секундочку представила что могло бы быть за те пол года что мы бы ждали выборов останься Янукович при власти после договоренностей 21 февраля.  У Путина тогда бы все получилось с юго-востоком.

ІМХО, якби тоді жорстко затримували Януковичів\Пшонок\Захарченків та беркутівців нічого б в ТАКОМУ маштабі не сталося
а якиби це зробили б ще в 2005?

Думаю в 2020 на майдані будуть ті ж думки.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #4 : Квітня 27, 2014, 10:22:59 22:22 »
Так, я не думаю, що  Яник сидів би у Києві - тут йому було б дуже небезпечно. Можливо, і Межигіря він евакуйовував у Донецьк.От з рідних країв Вітя й мутив би воду. Навіть якби гіпотетична більшість у Раді й приймала б закони - не підписував би - на лікарняний, наприклад ,пішов би

з якого диве небезпечно? Когось серйозного посадили в Києві з минулої влади? Не кажути про вбивства.

Offline Федорівна

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 173
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #5 : Квітня 27, 2014, 10:27:12 22:27 »
Небезпечно не від влади, а від людей після розстрілів.Як ви думаєте, як би воно по Києву зі своєю паранойєю їздило?
-Тату,тату! Чорт лізе в хату!
-Дарма,синку, аби не москаль.

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #6 : Квітня 27, 2014, 10:28:55 22:28 »
На секундочку представила что могло бы быть за те пол года что мы бы ждали выборов останься Янукович при власти после договоренностей 21 февраля.  У Путина тогда бы все получилось с юго-востоком.

ІМХО, якби тоді жорстко затримували Януковичів\Пшонок\Захарченків та беркутівців нічого б в ТАКОМУ маштабі не сталося

Нічого б то не змінило по суті, бо у Путлєра є мета знищити незалежність України і кілька пророблених варіантів її досягнення.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #7 : Квітня 27, 2014, 10:52:03 22:52 »
не уявляю як після всіх жертв і крові він міг би правити
це просто нерелаьно
незалежно від підписаних паперів 21 лютого, він вже не був по факту президентом України

Так, я не думаю, що  Яник сидів би у Києві - тут йому було б дуже небезпечно. Можливо, і Межигіря він евакуйовував у Донецьк.От з рідних країв Вітя й мутив би воду.

+++
і тому не виключено відбувся би чистий відкол України від ЛуганДонії (яка, щоправда в такому разі була би дещо більшою)
хоча це чиста гіпотеза, бо невідомо що би робив Путін в цей час.

згідний що в Путніа були плани на Крим і Украхну в будь-якому разі, і готувалися вже давно

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #8 : Квітня 27, 2014, 10:59:07 22:59 »
На секундочку представила что могло бы быть за те пол года что мы бы ждали выборов останься Янукович при власти после договоренностей 21 февраля.  У Путина тогда бы все получилось с юго-востоком.

ІМХО, якби тоді жорстко затримували Януковичів\Пшонок\Захарченків та беркутівців нічого б в ТАКОМУ маштабі не сталося

Нічого б то не змінило по суті, бо у Путлєра є мета знищити незалежність України і кілька пророблених варіантів її досягнення.

По суті ні. Але маштаб "задніци" ІМХО був би менший
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline DeL1T

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 958
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #9 : Квітня 27, 2014, 11:00:01 23:00 »
давайте не будем говорить гоп... когда отведет войска от границ то и будем говорить в прошедшем времени

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #10 : Квітня 27, 2014, 11:02:29 23:02 »
однозначно был бы звиздец - он вон сидя в мацкве воду мутит на востоке прилично, а если б оставался презом бойни были бы ежедневные по всей стране - милиция, сбу, армия - все оставалось бы под ним ...

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #11 : Квітня 27, 2014, 11:04:41 23:04 »
не уявляю як після всіх жертв і крові він міг би правити
це просто нерелаьно

это нереально со всех точек зрения, кроме одной - если бы он попросил вована ввести "миротворческие" войска для сдерживания агрессии бандеровских экстремистов - вован нагнал бы сюда ГРУ, ОМОН - они бы без зазрения совести все бы здесь подчистили

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #12 : Квітня 27, 2014, 11:11:46 23:11 »
однозначно был бы звиздец - он вон сидя в мацкве воду мутит на востоке прилично, а если б оставался презом бойни были бы ежедневные по всей стране - милиция, сбу, армия - все оставалось бы под ним ...

А вы можете себе на секундочку представить если бы он запросил помощи у Вована будучи при власти. Я себе на секундочку это представила и у меня волосы зашевелились.  Это сейчас вся януковичья шобла деморализована и вертикаль  рассыпалась. А будь это все на месте!!! Кошмар!!
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Re: Если бы Янукович не сбежал.
« Reply #13 : Квітня 27, 2014, 11:14:32 23:14 »
однозначно был бы звиздец - он вон сидя в мацкве воду мутит на востоке прилично, а если б оставался презом бойни были бы ежедневные по всей стране - милиция, сбу, армия - все оставалось бы под ним ...

А вы можете себе на секундочку представить если бы он запросил помощи у Вована будучи при власти. Я себе на секундочку это представила и у меня волосы зашевелились.  Это сейчас вся януковичья шобла деморализована и вертикаль  рассыпалась. А будь это все на месте!!! Кошмар!!

я и говорю - это был бы полный звиздец - никакими бы методами не пренебрегали бы в подавлении свободы людей - гестаповцы бы обзавидовались