Автор Тема: Виникла потреба в людях здатних вбивати ворогів  (Прочитано 3594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Без всякого пацифізму,сентиментів і душевних переживань. В москалів  такі є, причому з великим досвідом. Наше суспільство розкладене пацифізмом і міфами про вселенську цінність окремого життя ворога.  Зараз війна і для збереження  країни потрібні інші якості, можливо не такі гуманні і благородні. .. потім розберемося.. Хай попи офіційно оголосять про прощення  майбутніх гріхів і благословлять на святу справу. Потрібні козаки-головорізи, потрібно УПА-2, потрібні необендерівці  якими залишки москалі будуть лякати своїх дітей  ще сотні років.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Такі люди давно є. Тільки нашому сраному керівництву вони нафіг не потрібні.

Offline Scipionn

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1047
  • "З нами Бог і автомат Калашнікова(с)" Сашко Білий
Без всякого пацифізму,сентиментів і душевних переживань. В москалів  такі є, причому з великим досвідом. Наше суспільство розкладене пацифізмом і міфами про вселенську цінність окремого життя ворога.  Зараз війна і для збереження  країни потрібні інші якості, можливо не такі гуманні і благородні. .. потім розберемося.. Хай попи офіційно оголосять про прощення  майбутніх гріхів і благословлять на святу справу. Потрібні козаки-головорізи, потрібно УПА-2, потрібні необендерівці  якими залишки москалі будуть лякати своїх дітей  ще сотні років.
Все це є нас. Треба лишень у дзеркало глянути...Був би порив - а навик буде.
"Боже, розплати шаленої, Боже, шаленої мсти, Лютості всенаученної Нам на всечас відпусти."(с)

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Насправді такими людьми стають цілком звичайні люди, якщо їх дістає національне приниження. Колись Шухевич був власником процвітаючої рекламної фірми "Фама", Бандера був сином священика, січові стрільці взагалі формувались з дітей українського духовенства, студентів і побожних селян. Це вимушена травма для нормальної людини, але нема ради, якщо нація не подбала про таких людей заздалегідь.

Ірландці - взагалі селянський народ, але треба було, і постала ІРА.

Offline Груздев

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 928
 появятся такие люди... потом ещё попробуй их остановить :smilie2:

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
появятся такие люди... потом ещё попробуй их остановить :smilie2:
Цитувати
Всю свою жизнь до 1914 года Козырь был сельским учителем. В четырнадцатом году попал на войну в драгунский полк и к 1917 году был произведен в офицеры. А рассвет четырнадцатого декабря восемнадцатого года под оконцем застал Козыря полковником петлюровской армии, и никто в мире (и менее всего сам Козырь) не мог бы сказать, как это случилось. А произошло это потому, что война для него, Козыря, была призванием, а учительство лишь долгой и крупной ошибкой. Так, впрочем, чаще всего и бывает в нашей жизни. Целых лет двадцать человек занимается каким-нибудь делом, например, читает римское право, а на двадцать первом — вдруг оказывается, что римское право ни при чем, что он даже не понимает его и не любит, а на самом деле он тонкий садовод и горит любовью к цветам. Происходит это, надо полагать, от несовершенства нашего социального строя, при котором люди сплошь и рядом попадают на свое место только к концу жизни. Козырь попал к сорока пяти годам. А до тех пор был плохим учителем, жестоким и скучным.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
війну проти рф ніхто не виграє, навіть сша.
Nuclear superpower, як то кажуть.

Партизанщина у 21ст. навіть у лісах Галичини нічого не дасть проти термобачення та авіації.

Якщо рф не буде успішна у просуванні территорією України, то застосує тактичну ядерну зброю для залякування.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Насправді такими людьми стають цілком звичайні люди, якщо їх дістає національне приниження. Колись Шухевич був власником процвітаючої рекламної фірми "Фама", Бандера був сином священика, січові стрільці взагалі формувались з дітей українського духовенства, студентів і побожних селян. Це вимушена травма для нормальної людини, але нема ради, якщо нація не подбала про таких людей заздалегідь.

Ірландці - взагалі селянський народ, але треба було, і постала ІРА.
Крім того це люди, які пережили особисту втрату

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
війну проти рф ніхто не виграє, навіть сша.
Nuclear superpower, як то кажуть.

Партизанщина у 21ст. навіть у лісах Галичини нічого не дасть проти термобачення та авіації.

Якщо рф не буде успішна у просуванні территорією України, то застосує тактичну ядерну зброю для залякування.

Якраз навпаки, nuclear superpower може бути успішною проти США, але не проти ВЖЕ ОКУПОВАНОЇ КРАЇНИ. Чечню не можна знищити атомом, бо вона вже "захоплена", тому треба платити. Якщо окупувати Україну, купа партизанів-індивідуалістів з'їсть більше ресурсів, ніж цілий явно ворожий Афганістан.

Росія може хіба одночасно вбити себе і нас - ну, що ж...

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
Повно таких. І з певним досвідом.
Але, як раніш написано - владі вони не потрібні.
Тож будуть вони боронити себе та свою рідню та своє майно.
А не ту владу, яка на ниш клала із цінізмом.


Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
війну проти рф ніхто не виграє, навіть сша.
Nuclear superpower, як то кажуть.

Партизанщина у 21ст. навіть у лісах Галичини нічого не дасть проти термобачення та авіації.

Якщо рф не буде успішна у просуванні территорією України, то застосує тактичну ядерну зброю для залякування.

Якраз навпаки, nuclear superpower може бути успішною проти США, але не проти ВЖЕ ОКУПОВАНОЇ КРАЇНИ. Чечню не можна знищити атомом, бо вона вже "захоплена", тому треба платити. Якщо окупувати Україну, купа партизанів-індивідуалістів з'їсть більше ресурсів, ніж цілий явно ворожий Афганістан.

Росія може хіба одночасно вбити себе і нас - ну, що ж...

хоча у принципі, їм потрібні раби для Сибіру..

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
війну проти рф ніхто не виграє, навіть сша.
Nuclear superpower, як то кажуть.

Партизанщина у 21ст. навіть у лісах Галичини нічого не дасть проти термобачення та авіації.

Якщо рф не буде успішна у просуванні территорією України, то застосує тактичну ядерну зброю для залякування.

В 21 веке партизанят не по лесам, а по городам.
Даже Славянск - наглядное подтверждение.
Про ядерное оружие - ерунда.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
війну проти рф ніхто не виграє, навіть сша.
Nuclear superpower, як то кажуть.

Партизанщина у 21ст. навіть у лісах Галичини нічого не дасть проти термобачення та авіації.

Якщо рф не буде успішна у просуванні территорією України, то застосує тактичну ядерну зброю для залякування.

ЯЗ навіть тактична це табу
її ніхто не почне використовувати
тому що рутинне використання тактичної ЯЗ дуже скоро приведе до радіаційного забруднення планети в цілому і скорочення місця придатних дял життя

зверніть увагу, від 1945р. - НІХТО не використав ЯЗ в такт. цілях
тому що той хто першим на це наважиться відкриє велику скриньку Пандори

якщо би Путін, в його тепершньому стані парії, та ще бахнув такитчним снарядом, в околицях Європі
його би просто стерли в пил разом з росією, просто тому що діватися Штатам і Європі би не було куди.

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297

ЯЗ навіть тактична це табу
її ніхто не почне використовувати.....
Этот ящичек Пандоры РФ только что сама открыла, нарушив Будапештские соглашения.
Теперь куча стран "озаботится" ( не дай бог) вполне успешно ЯО.
Или "грязными" бомбами. Вполне "комнатно-подвального" производства.
И средств доставки у них вполне хватит.
Царнаевых - море.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
хіба справа у вбиванні?
нема точного розподілу на свій-чужий...

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
хіба справа у вбиванні?
нема точного розподілу на свій-чужий...
Чому нема ?
НМД є.
1)Іноземець зі зброєю тут, у нас , який захопив щось чи когось.
2)Кати, яки вбили Рибака та ін.
3)Бандво, яке тероризує місцеве населення тогож Слав`янська, вводить там комеантську годину, грабує тогівельників та ін.
Список можно продовжити....

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
хіба справа у вбиванні?
нема точного розподілу на свій-чужий...
Чому нема ?
НМД є.
1)Іноземець зі зброєю тут, у нас , який захопив щось чи когось.
2)Кати, яки вбили Рибака та ін.
3)Бандво, яке тероризує місцеве населення тогож Слав`янська, вводить там комеантську годину, грабує тогівельників та ін.
Список можно продовжити....

такий перелік для фахівців та для спецоперацій...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33532
  • Стать: Чоловіча
Вони є, але Авакови вже почали їх вбивати, тому що вони заважають їм продавати країну. :smilie9:

Досвід французької революції показав - без того, щоб покінчити зі зрадниками всередині, республіка не почне перемагати зовнішніх ворогів.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Найбільших збитків можна було б здійснити не обов"язково вбиваючи агресора, а знищуючи його інфраструктуру на його території. Такі дії могли б нанести серйозні негативні наслідки.

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Наприклад електромережі. Хоча б короткі замикання на ВВЛ.

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
такий перелік для фахівців та для спецоперацій...
Ось у цьюму й помилка. Усі ждуть чогось від спецури. А яка вона в нас - ми бачимо.
От якби кожен "поребрик" знав - що куля у брюхо прилетить обовязково, але не знав звідкиля - з вікна, з підїзду будівлі та ще звідки - він так би вільно не пересувався по тому ж Славянську. Чи де інде.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
особисто я готовий
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
без того, щоб покінчити зі зрадниками всередині, республіка не почне перемагати зовнішніх ворогів.
+100500  :smiley24:
Це - золоті слова.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
особисто я готовий
Ну якщо курку зарубати можеш  і кролика, то  :smilie5:вірю

Offline Andy61

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 297
Найбільших збитків можна було б здійснити не обов"язково вбиваючи агресора, а знищуючи його інфраструктуру на його території. Такі дії могли б нанести серйозні негативні наслідки.
Є маленьке НО - аргессор на НАШІЙ территорії.
Знишувати іСВОЮ нфрастуктуру - то таке, треба дивитися по обставинам.
Бува - що конче треба. Залізницю, електромережи.....
Але зольдатів - при першій можливості. Деморалізація - це дуже педагогічно.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
особисто я готовий
Ну якщо курку зарубати можеш  і кролика, то  :smilie5:вірю

рубав, рублю і буду рубати
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Sojuznuk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 969
  • Стать: Чоловіча
Найбільших збитків можна було б здійснити не обов"язково вбиваючи агресора, а знищуючи його інфраструктуру на його території. Такі дії могли б нанести серйозні негативні наслідки.
Є маленьке НО - аргессор на НАШІЙ территорії.
Знишувати іСВОЮ нфрастуктуру - то таке, треба дивитися по обставинам.
Бува - що конче треба. Залізницю, електромережи.....
Але зольдатів - при першій можливості. Деморалізація - це дуже педагогічно.

Мало українців перебуває у них на території?

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Не хочу війни, бо було багато мирних планів! І от саме за те що мені не дають мирно жити в мене дома, я б їх убивала , з огидою і задоволенням. Вчора йшла повз Рашенське посольство на Повітрофлотському. Їхній пляцький триколор тріпається. В будинку поруч люди на балконі вивісили прапори ЄС і України.  Раша вкрала в мене цю весну, радість і спокій.  Московія завжди нищила  українців.Мені є за що їх вбивати.

Offline Вампум

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 164
  • Стать: Чоловіча
Не хочу війни, бо було багато мирних планів! І от саме за те що мені не дають мирно жити в мене дома, я б їх убивала , з огидою і задоволенням. Вчора йшла повз Рашенське посольство на Повітрофлотському. Їхній пляцький триколор тріпається. В будинку поруч люди на балконі вивісили прапори ЄС і України.  Раша вкрала в мене цю весну, радість і спокій.  Московія завжди нищила  українців.Мені є за що їх вбивати.
я на балконі примостив ще й УПАшний)
гарно написала, молодець!
Adesso comando io. Lei vada a bordo! E' chiaro?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
такий перелік для фахівців та для спецоперацій...
Ось у цьюму й помилка. Усі ждуть чогось від спецури. А яка вона в нас - ми бачимо.
От якби кожен "поребрик" знав - що куля у брюхо прилетить обовязково, але не знав звідкиля - з вікна, з підїзду будівлі та ще звідки - він так би вільно не пересувався по тому ж Славянську. Чи де інде.

а як звичайний громадянин може знайти та знищити якусь окрему особу?
максимум, що може зробити людина, це взяти зброю в руки та вбивати всіх ворогів звідси і до останнього...
як їх визначити?
п"янь та підлітки з колорадськими стрічками це хто? їх вбивати за фактом наявності стрічки, чи чекати, поки вони зброю у руки не візьмуть? а якщо вони стрічку знімуть, як їх ідентифікувати?
жінок, які під танки кидаються та сповіщенням займаються як? що з ними робити?