Автор Тема: Про розкрадання гуманітарки, включаючи воєнної допомоги  (Прочитано 3079 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Хто цей *уй? Знову "голів босі", все покрали, стріляти нічим, гуманітарку стибрили і дощі за вікном за

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
у нас ніхто нічого не крав і не вкрав. Скрізь є фотозвіти і інші підтвердження. Показово. Топікстартер- зрадойоб Мазепа

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Бувший КГБіст, розшифровував плівки Кучми, зараз живе в США

Ю́рій Бори́сович Шве́ць (нар. 16 травня 1952, Херсон ) — американський аналітик, колишній радянський розвідник українського походження, майор закордонної розвідки КДБ у 1980—1990. З квітня 1985 по 1987 працював офіцером-аналітиком у резидентурі КДБ у Вашингтоні. Після розпаду СРСР перебрався до США, де заснував власну аналітичну фірму з питань безпеки у міжнародному бізнесі. Публіцист, блогер, веде власний російськомовний інформаційний канал на YouTube.


Гебня іде нахуй зразу.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Хто цей *уй? Знову "голів босі", все покрали, стріляти нічим, гуманітарку стибрили і дощі за вікном за

Ну він ж "бувший" кагебіст - треба прислуховуватися. :pooh_lol:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Лещенко сере на Швеця..

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Лещенко сере на Швеця..



Жаба їбе гадюку. :pooh_lol:


PS. Всі, хто зараз створює Україні імідж "корумпованої країни" - лиють воду на млин пиздоти за кордоном, котра камлає про "це не наша війна, не треба витрачати кошти бо вони все одно все спиздять". Є конкретика - піднімаєш слухвку і телефонуєш до СБУ. А відосіки на цю тему пиляти, та ще з-за океану - нахуй!

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Лещенко сере на Швеця..



Господи, що воно таке, що ще й брифінги влаштовує?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33092
  • Стать: Чоловіча
Господи, що воно таке, що ще й брифінги влаштовує?

Та ще й на фоні державного прапора.

 

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
А що, Лещенко вже в Офісі Преза працює ??   :Sho_za:

Там написано біля держпрапору..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А що, Лещенко вже в Офісі Преза працює ??
Там написано біля держпрапору..
Радник Зеленського...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9302
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Ну він ж "бувший" кагебіст - треба прислуховуватися. :pooh_lol:
А під час війни - так й зовсім з таких "джерел" не злазити.
Ну как хорошее вкуснєнькоє русскоязичнєнькоє може виявитися кацапською пропагандою, а кожен абонент - розносчиком антиукраїнських нарративів? Ніяк практично. Тому кацапів в інеті дуже важливо та корисно дивитися

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ой, вей....
Iншоi Люсi у нас для вас немае...
Короля робить свiта...
 :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
А під час війни - так й зовсім з таких "джерел" не злазити.
Ну как хорошее вкуснєнькоє русскоязичнєнькоє може виявитися кацапською пропагандою, а кожен абонент - розносчиком антиукраїнських нарративів? Ніяк практично. Тому кацапів в інеті дуже важливо та корисно дивитися

Ты реально думаешь что кацапы свою агитацию не могут на украинском двигать?
"Виктор Андрийовичь - ваша дружина американка"
И кстати, тот пидор с херсонского СБУ которого отловили в Черновцах общался по телефону на махровом суржике

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Ты реально думаешь что кацапы свою агитацию не могут на украинском двигать?
"Виктор Андрийовичь - ваша дружина американка"
И кстати, тот пидор с херсонского СБУ которого отловили в Черновцах общался по телефону на махровом суржике
Ні, я реально думаю що кацапські канали, в тому числі "хорошихрусскіх" дивитися й раніше було шкідливо, а зараз просто вже трохи зашквар.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Ні, я реально думаю що кацапські канали, в тому числі "хорошихрусскіх" дивитися й раніше було шкідливо, а зараз просто вже трохи зашквар.

А тех кто "вышел из русских"? :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
А тех кто "вышел из русских"? :)
Типу чеченців, з досвідом реальної боротьби та вбивства кацапів? :) Бо я інших "виходів" якось не розумію

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Типу чеченців, з досвідом реальної боротьби та вбивства кацапів? :) Бо я інших "виходів" якось не розумію

Типа Бабченко или Невзорова. Это цитата последнего

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Типа Бабченко или Невзорова. Это цитата последнего
Ну, особисто я не читаю обох, й не можу сказати що це якось дуже погано вплинуло на мої розумові здібності :)
Відверто кажучи, я в принципі можу якось толерувати Бабченко, котрий послідовно займає відверто антиросійську позицію - принаймі з уривків його текстів що тут періодично носять, та випадку з операцією СБУ за Порошенка, коли його хотіли вбити. Якщо виявиться що він працював на ФСБ, можна буде хоча б сказати що він старався.
Невзоров - це здається російська медіаперсона що типу нон-конформіст й коментує їхні там локальні кацапські теми. По-перше я не вважаю що можна довгий час сидяти в рашці та казати щось таке що шкодить рашці (й лишатися живим), по-друге не розумію яка нам справа до локальних кацапських тем, де інколи коментуються й ті що нас стосуються.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
А тех кто "вышел из русских"? :)

точна цитата невзорова : "отпісался от рускіх"
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
С нового года он практически ничего кроме Украины не комментирует
Но это не важно, я не агитирую его слушать. Просто получается ты не в курсе так что замнем

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
С нового года он практически ничего кроме Украины не комментирует
Но это не важно, я не агитирую его слушать. Просто получается ты не в курсе так что замнем
Так, я дійсно не в курсі. Просто незалежно від цього...
1) Типу опозиційний - це в росії - чувак, котрого толерує російська влада
2) Росіянин, коментатор російських тем
3) З початку року перемикається виключно на українську тематику
якось не знаю навіть :) тобто навіть якщо винести за межі розгляду питання "напуркуа нам думки російських коментаторів", тут чисто на прагматичному рівні нічого нікого не напружує?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Так, я дійсно не в курсі. Просто незалежно від цього...
1) Типу опозиційний - це в росії - чувак, котрого толерує російська влада
2) Росіянин, коментатор російських тем
3) З початку року перемикається виключно на українську тематику
якось не знаю навіть :) тобто навіть якщо винести за межі розгляду питання "напуркуа нам думки російських коментаторів", тут чисто на прагматичному рівні нічого нікого не напружує?

Його вроді витиснули з рашки

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Його вроді витиснули з рашки

Открыли уголовку когда он у евреев гостил

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Його вроді витиснули з рашки
Як Політковську та Немцова? Тоді ой. А як ні, то... нам тут всім не по п'ять рочків?

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6188
Просто я не знаю, може чогось не розумію, але звідки всі мають такі кредити довіри, та ще й до кацапів?..

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Як Політковську та Немцова? Тоді ой. А як ні, то... нам тут всім не по п'ять рочків?

Їм зараз достатньо вибуцати зайвих..... витрачатись на вбивство нема сенсу..... 98% населення не має доступу до некацапських засобів інформації.....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Просто я не знаю, може чогось не розумію, але звідки всі мають такі кредити довіри, та ще й до кацапів?..

причому тут довіра?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Просто я не знаю, може чогось не розумію, але звідки всі мають такі кредити довіри, та ще й до кацапів?..

У него какието сложные отношения с росвластью. Он же вроде как из их среды вышел и многое про них знает. Пути разошлись как я понял после второй чеченской. Как и у Бабченко кстати. Всетаки созерцание войны в реале некоторым мозги прочищает очень хорошо