Автор Тема: Про розкрадання гуманітарки, включаючи воєнної допомоги  (Прочитано 3080 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Це треба перевірити і взяти під контроль негайно!!
Дуже багато сигналів. що на західних кордонах гуманітарка, включаючи військову, воєнні шпиталі, ліки. броніки приціли і т.л. включаючи снаряди зникає

Американці підозрюють, що багато зброї, що передається ЗСУ не потрапляє до ЗСУ в місця воєнних дій, а розкрадається і продається закордон, включаючи Сирію.

Про таку зброю в кінці відео

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Во первых это бред
Во вторых явная кацапская спецоперация

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Roman Donik
21 mins ·
Я так розумію російська ІПСО з приводу "зброя яку передали союзники, лежить на складах", почалася? Я не знаю як там з гуманітаркою, але я точно знаю як там зі зброєю та обладнанням.
1. Нам дають ту зброю, яку ми офіційно просим. Це не волонтери, насипали розсипом печєньок і повезли не розуміючи треба то чи не треба. То держави відвантажуюьб те що ми просимо. А потім звітують своїм платникам податків.
2. Перед тим як попросити офіційно зброю, наші спеціально навчанні люди вираховують
а) Скільки саме нам треба цієї зброї. Бо просто хатєлки від балди, не прокатять. Які і завищені цифри. Там теж є фахівці, які вміють рахувати.
б) Скільки цієї зброї є в наявності в робочому стані. В яких країнах. З якими ************. Бо на рівні держав, МО та військових аташе, не можна гнати порожняк типу - дайте нам веселку, та коней пегасів. Кожне звернення то залізобетонні розрахунки.
3. Обрахування кількості зброї в заявках ведеться настільки прискіпливо та точно, з урахуванням всіх можливих сценаріїв (обов'язково враховуючи інтенсивність дій), що це виглядає для мене як щось потойбічне.
4. Кожен етап постачання зброї прозорий для нашого військового керівництва. Вони знають що, звідки, як і куди перевозиться та куди вантажиться. Терміни та час. Як заходить, та коли. Все це проходить під контролем кількох відомств, які як би прикривають одне одного, а насправді ще й контролюють.
5. Розподіл. Розподілом всіх ніштяків займається особисто Залужний. Я не кажу про набої 50 BMG, але все високотехнологічне та потужне проходить через нього. З ліва коло робочого столу висить полиця.
На полиця на торці нижньої полки приліплений аркуш. На аркуші вся номенклатура яка поступає, яка потрібна, та яка передається, та кому у війська. В перші неділі Залужний особисто ділив "NLAW" по напрямкам згідно розвідданим по наявності угруповань танків.
Більше того, коли почалися перші проблеми з одноразовими акумуляторами на Джавеліни, вдень було повідомлено Залужному, ввечері вже було вирішене питання, а через два дні свіжепривезені відновлювальні аккуми пішли у війська.
5. Я не уявляю, навіть в теорії, як таке може бути, що на якомусь етапі, з цього списку щось випадає, та кудись їде на склад чи на дачумуженка.
6. Я правда не знаю, що там з цивільними та гуманітарними питаннями. Щось десь може й крадеться, що там десь може й рахується як вкрасти на відновленні. Але я точно знаю, що зараз війна. Війна гірша за 2 світову. Війна де ціною є суверенність держави Україна. Війна, відповідальність за хід якої несе главком Залужний. Рішення по зброї приймається військовими. Ви взагалі можете собі уявити, як це хтось проїбе, або вкраде зброю, яку зараз чекає главком для підсилення фронту? Ви взагалі уявляєте, як люди з команди Залужного можуть при такій відповідальності, щось подібне допустити? Я ні.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Во первых это бред
Во вторых явная кацапская спецоперация

Я згоден, Швець подає інформацію маніпулятивно. Можливо він робить це на замовлення хуйла, а можливо ним мотивує кацапська "ревність", яку я помічаю у багатьох росіян, що позиціонують себе як противники хуйла....
Поясню - вони ревнують що кацапи самі не змогли протистояти хуйловському режиму, а українці роблять це завзято та досить успішно..... От і починають вишукувати всякі негативи в українцях.
Але навіть якщо там і є якісь маніпуляції, це не означає що проблеми як такої не існує, і її не потрібно вирішувати.....

Ось інтерв'ю волонтера, якого коментує швець

« Останнє редагування: Квітня 22, 2022, 02:44:51 14:44 від Uki »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Уки, я выше процитировал Донника
Он пишет что к поставкам вооружений волонтеры не имеют ни малейшего отношения. Хотя в общем это и без него понятно любому человеку.
Поэтому если у этого конкретного волонтера чото спиздили то это он виноват что хреново наладил свои поставки.

ЗЫ
Если СНН не доверяет нашим военным то оно может начать агитацию за то что бы западное оружие в Украине применялось только западными армиями, мы только за

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
 З висячими з усіх сторін аркушами паперу можна заплутатись за півгодини.
Невже так  і не автоматизували бізнес-процеси?
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
думаете ермачки не мародерят?

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
З самого початку від цієї "новини" смерділо кацапщиною.
"Стурбоване" мудило вскрилося повністю.
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
думаете ермачки не мародерят?

"Ермачки" к поставкам не допущены

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча
ВСУ как трофеи завоевали больше техники, чем получили от украинской "оборонки" - министр обороны
4 марта 2022, 11:24

Как пишет руководитель украинского Минобороны Алексей Резников, украинские бойцы захватили и несколько машин со снарядами к реактивным-системам залпового огня.
Разгромленная российская техника
https://glavred.info/ukraine/vsu-kak-trofei-zavoevali-bolshe-tehniki-chem-poluchili-ot-ukrainskoy-oboronki-ministr-oborony-10349699.html

Вооруженные силы Украины захватили в качестве трофеев очень много техники оккупационных войск – причем, в основном, в рабочем состоянии. Об этом на своей странице в социальной сети Facebook написал руководитель украинского Минобороны Алексей Резников.

Чиновник говорит, что за время войны бронемашин и танков украинская армия получили больше, чем от украинского оборонного-промышленного комплекса за минувшие восемь лет.

Как говорит министр обороны, теперь вся захваченная техника и боеприпасы будут направлены в сторону врага.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча

У Украины "на ходу" больше танков, чем у россии – Washington Post

21.04.2022 21:05
https://www.5.ua/ru/polytyka/u-ukrayni-na-khodu-bolshe-tankov-chem-u-rossyy-washington-post-275140.html

По словам высокопоставленного представителя обороны США, у украинских войск больше танков

По расчетам Пентагона, у Украины "на ходу" больше танков, чем у россии.

Об этом сообщает Washington Post.

По словам высокопоставленного представителя обороны США, у украинских войск больше танков.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча
Т-72 и боевые машины пехоты
"Европейская правда" — Вторник, 5 апреля 2022, 20:31

Чешская Республика отправила поездом в Украину несколько десятков танков Т-72 и боевых машин пехоты, чтобы помочь в защите от нападения России.

Об этом пишет чешское издание Echo24, пишет "Европейская правда".

Чехия бесплатно передала немодернизированные танки Т-72 советских времен, которые находились в резервах. Чешская армия имела на складах около 90 танков, но активно эксплуатируется лишь около 30 модернизированных машин.
« Останнє редагування: Квітня 22, 2022, 04:16:02 16:16 від Stanton »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46473
  • Never give in!
Мова насамперед про медичну допомогу, бронежилети. Я не вірю в чесність людей Єрмака.
If you are going through hell, keep going.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча
загадочные вещи происходят ...
лучше не думать головой

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26914
Мова насамперед про медичну допомогу, бронежилети. Я не вірю в чесність людей Єрмака.

Никогда не слышал что бы все это переводилось как вэпонс

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Це треба перевірити і взяти під контроль негайно!!
Дуже багато сигналів. що на західних кордонах гуманітарка, включаючи військову, воєнні шпиталі, ліки. броніки приціли і т.л. включаючи снаряди зникає

Американці підозрюють, що багато зброї, що передається ЗСУ не потрапляє до ЗСУ в місця воєнних дій, а розкрадається і продається закордон, включаючи Сирію.

Про таку зброю в кінці відео



Які "американці підозрюють"? Імена у них є, чи так, попиздіти ніачом?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Які "американці підозрюють"? Імена у них є, чи так, попиздіти ніачом?

дивись нижче інтервью з тим полковником

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Американці вже зреагували....
Найняли координатора поставок - тризіркового генерала у відставці Террі Фолфа

https://www.cnn.com/2022/04/21/politics/official-coordinating-military-assistance-to-ukraine/index.html

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Не знаю, як там памперси з милом, це теж відправляємо. Але якщо відправляємо тепловізори, чи щось таке, то знаємо кому, в якій точці, ким і як саме буде передано. І потім отримуємо фотку, що подарунок отриманий кінцевим користувачем. Не знаю, як тут можна вкрасти.

Думаю, що із великими ніштяками  все ще суворіше контролюється.  Вірю, що як описано вище, то так і є.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Не знаю, як там памперси з милом, це теж відправляємо. Але якщо відправляємо тепловізори, чи щось таке, то знаємо кому, в якій точці, ким і як саме буде передано. І потім отримуємо фотку, що подарунок отриманий кінцевим користувачем. Не знаю, як тут можна вкрасти.

Думаю, що із великими ніштяками  все ще суворіше контролюється.  Вірю, що як описано вище, то так і є.

Звичайно: така хуйнюшка, як Стінгер, у не тих руках - це завалений цивільний авіалайнер, тому контролюється ця хуїта дуже щільно.

А кацап на відео займається підривною роботою.
« Останнє редагування: Квітня 22, 2022, 05:53:13 17:53 від Адам Жоржович »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Американці вже зреагували....
Найняли координатора поставок - тризіркового генерала у відставці Террі Фолфа

https://www.cnn.com/2022/04/21/politics/official-coordinating-military-assistance-to-ukraine/index.html

Це ніяка не "реакція на розкрадання", судячи із тексту.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33093
  • Стать: Чоловіча
загадочные вещи происходят ...
лучше не думать головой

Де, у вас на Кацапії проісходят ?  :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Це ніяка не "реакція на розкрадання", судячи із тексту.

де саме це в тексті?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
де саме це в тексті?

У тому ж і справа, що немає.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
У тому ж і справа, що немає.

Бо ніхто ніколи не сипе звинувачення без твердих доказів..... Поки що мова про факти затримки на складах.... розкрадання - це лише припущення стосоно причин цих затримок.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча
Бо ніхто ніколи не сипе звинувачення без твердих доказів..... Поки що мова про факти затримки на складах.... розкрадання - це лише припущення стосоно причин цих затримок.

Кирби заявлял что штаты работают по спискам потребностей ВСУ
а распределением по складам , по фронтам и воинским частям  и тд - всем этим они не занимаются
это уже чисто парафия ВСУ
 

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
  • Стать: Чоловіча
Де, у вас на Кацапії проісходят ?  :smilie7:

хлопцi на селi вiд реготу з тину попадали i насiнням вдавилися
гарна шутка

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
І ще відео, нібито Зеля у курсі і буде з цим бороцця..

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
І ще відео, нібито Зеля у курсі і буде з цим бороцця..



Що це за один, чим знаменитий?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Що це за один, чим знаменитий?

Бувший КГБіст, розшифровував плівки Кучми, зараз живе в США

Ю́рій Бори́сович Шве́ць (нар. 16 травня 1952, Херсон ) — американський аналітик, колишній радянський розвідник українського походження, майор закордонної розвідки КДБ у 1980—1990. З квітня 1985 по 1987 працював офіцером-аналітиком у резидентурі КДБ у Вашингтоні. Після розпаду СРСР перебрався до США, де заснував власну аналітичну фірму з питань безпеки у міжнародному бізнесі. Публіцист, блогер, веде власний російськомовний інформаційний канал на YouTube.
У 1990 році, на знак протесту проти політики керівництва КДБ, Швець подав рапорт про свою відставку. Восени 1993 він, купивши туристичну латвійську візу на кордоні, приїхав до Риги і вже там отримавши візу в американському посольстві, переїхав до США, де в цей час проживає. Свою мотивацію до еміграції Швець пояснив в одному з чисельних інтерв'ю 2020 р.

За твердженням Швеця, він має чотири дипломи про вищу освіту, зокрема фах правника з міжнародного права та перекладача з англійської, французької та іспанської мов, а також досвід роботи журналістом. З 1997 працює слідчим корпоративної безпеки (corporate security investigator) у сфері «дью дилі́дженс» (due diligence) — збору інформації та оцінки комерційних ризиків для компаній, що збиралися вести бізнес в Росії.

У 2015 Юрій Швець дав інтерв'ю українському інтернет-виданню Гордон UA, у якому озвучив своє ставлення щодо російського президента В. В. Путіна, а також оприлюднив факти щодо минулих та майбутніх планів, переконань та намірів низки високопоставлених політичних та військових осіб декількох країн.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2022, 10:24:45 10:24 від Мазепа Київ »
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)