Автор Тема: Портников. Печальное...  (Прочитано 810 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Портников. Печальное...
« : Квітня 22, 2022, 03:24:37 15:24 »
долго но полезно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Портников. Печальное...
« Reply #1 : Квітня 22, 2022, 05:29:48 17:29 »
Я Портникова читаю з 1990 року.
Як він сам про себе написав у “Літературній Україні“ в травні 1990-го “Український єврей - рідкісний птах“.
Він один із найкращих наших публіцистів.
If you are going through hell, keep going.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников. Печальное...
« Reply #2 : Квітня 22, 2022, 06:55:13 18:55 »
Я не знаю, чи є в Україні такий політолог, хто сутність і природу Росії розумів би краще ніж Портников.

Особисто я сам не претендую на лаври політолога, але я чудово розумів, що якщо буде обраний Янукович-2010, то це потягне за собою багато великих бід. З ким я тоді про це говорив - на мене дивились дуже скептично. Деякі просто казали, мовляв, що ти дурницю кажеш? Це нас не буде, а Україна ще й нас всіх переживе!
В 2014 році, я своїм колишнім співрозмовникам задавав одне тільки запитанн: А де Крим? І чий він тепер ?
....................................
Цей месидж Портникова я прослухав ще сьогодні вранці.
Портников говорить абсолютно все правильно й точно.

Це тільки мільйони дурних хохлів звикли не розуміти очевидні речі, маючи дуже легкі й комфортні умови для фізичного існування, при цьому завжди весело посміхаючись (скептично!) і тримаючи дулю в кишені.

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8141
  • Стать: Чоловіча
Re: Портников. Печальное...
« Reply #3 : Квітня 22, 2022, 07:28:11 19:28 »
+ попередній пост.
Прослухайте, починаючи з 39-ї хвилинии до кінеця 40-ї.
Там Портников каже суперрозумні слова: " Чому я кажу весь час, що треба було намагатись вирішувати проблему з Путіним політичними методами, розуміти рівень небезпеки? Чому таким переломним був  2019-й рік, коли це розуміння зникло ?
Тому що потрібно було спробувати, принаймні, заграти в гру "хто кого переживе?" Путін Україну, чи Україна Путіна ?
Потрібно було іллюзію Путіна підтримувати, що він ще здатний вирішити цю проблему української окупації без великої війни. Це була наша головна задача після 2014-го року. Не намагатися домовитися, а тягнути весь час процес! Створювати іллюзію, що домовленість вже близько."
.

Від себе добавлю: Рівень небезпеки починати розуміти треба було ще з 2004-го року, коли Кремль настирно потягнув в крісло замість Кучми єнакієвського Хама, людину яка була на прив"язі КГБ-ФСБ давним-давно, навіть ще задовго до ліквідації СРСР.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Портников. Печальное...
« Reply #4 : Квітня 23, 2022, 01:52:46 13:52 »
Портніков нарешті розкрив академічне значення слова "москаль":
1) москвич
2) служива ( в силових структурах) людина

Велика й могутня українська мова. Українці завжди знали, хто їхній найбільший ворог

Сподобалась так же думка, що ця війна- надовго. Гострі фази можуть закінчуватись, сама війна- ні, поки існує російський народ у вигляді москальської імперії, бо "колективний Тупін"- це й є російський народ, його соціальне замовлення

Не сподобалось те, що якби цю тему відкрив я, або б написав те ж  саме від себе, мене б забанили. А якби я спитав- захуя?- забанили б довічно, "без права користування перепискою " ( поштою)- таке страхітливе формулювання вже було в минулий дводенний бан. За сіяння "пораженчеських настроїв". Хоч я всього лише не погодився з пропозиціями української делегації в перемовинах з РФ, вважаючи саме їх капітулянтськими ( поразницькими). Майже Орвел- "війна це мир, свобода- це є рабство"
Наступного дня, коли зайшов, перебуваючи в бані, на гілці "НАТО" побачив коменти до тих пропозицій, набагато більш різкі. Але всім можна, бо всі є членами команд, дарма що тупі й продажні. А вільній людині, яка не є членом команди, висловлювати свою думку на політичних форумах давно вже не можна. Ідіоти, чому тоді ви ФУПом  обурювались, якщо так швидко поскотинились, як ФУП?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Портников. Печальное...
« Reply #5 : Квітня 23, 2022, 02:02:44 14:02 »
Бранд, я сильно сомневаюсь что тебя банили за то что ты пишешь потому как я высказывал подобную точку зрения на те переговоры и еще
Я не помню постов от тебя по той теме, может я просто не помню конечно, но возможно ты путаешь СУП с какимто другим форумом

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Портников. Печальное...
« Reply #6 : Квітня 23, 2022, 02:16:36 14:16 »
Бранд, я сильно сомневаюсь что тебя банили за то что ты пишешь потому как я высказывал подобную точку зрения на те переговоры и еще
Я не помню постов от тебя по той теме, может я просто не помню конечно, но возможно ты путаешь СУП с какимто другим форумом

Гілку одразу знищили. Там лише наш трампо-геній встиг відмітитись, відеом з Гіркиним- мовляв, у них там теж "капітуляція" ( негативні оцінки, "зрада"

Гілку відкрив вночі, випадково прокинувшись, коли виступала "наша" делегація, а саме- Олександр Чалий ( не плутати з Валерієм), який завжди виступав проти НАТО, із самими огидним виразом обличчя, яке тільки можна уявити

Те, що ти не "пам'ятаєш" ( насправді, ти її й не бачив), не означає, що ти можеш ставити під сумнів мої слова. Це щонайменше нечемно

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7114
Re: Портников. Печальное...
« Reply #7 : Квітня 23, 2022, 11:00:55 23:00 »
Бранд, я сильно сомневаюсь что тебя банили за то что ты пишешь потому как я высказывал подобную точку зрения на те переговоры и еще
Я не помню постов от тебя по той теме, может я просто не помню конечно, но возможно ты путаешь СУП с какимто другим форумом
На форумі інколи бувають короткочасні глюки з втратою доступу до різного функціоналу включно з можливістю робити дописи. З моїм профілем було, за півгодини пропало, адмін та модери не в курсі.
Залежно від темпераменту дописувача, таке можна в серцях сприйняти як бан та піти на два місяці з форуму :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27337
Re: Портников. Печальное...
« Reply #8 : Квітня 23, 2022, 11:11:36 23:11 »
На форумі інколи бувають короткочасні глюки з втратою доступу до різного функціоналу включно з можливістю робити дописи. З моїм профілем було, за півгодини пропало, адмін та модери не в курсі.
Залежно від темпераменту дописувача, таке можна в серцях сприйняти як бан та піти на два місяці з форуму :)

Та у меня тоже такое было несколько раз.
Пишет - вы забанены. Причем не то что не дает зайти и писать, не дает даже читать. Но это ж понятно что глюк