Автор Тема: Залужный требует что бы люся закрыл рот  (Прочитано 559 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 21637
Залужный требует что бы люся закрыл рот
« : Квітня 23, 2022, 01:13:50 13:13 »
Залужний просить утриматися від публічних оцінок бойових дій: Лише військове керівництво володіє всією повнотою інформації

"Я в черговий раз закликаю всіх, особливо блогерів з великими аудиторіями, утриматися від публічних оцінок бойових дій, логістики, забезпечення і рішень командирів. Лише військове керівництво володіє всією повнотою інформації та використовує її для відбиття агресії. Запорукою успішного знищення противника є нерозповсюдження цієї інформації", - додає головнокомандувач ЗСУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3336236

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3929
Re: Залужный требует что бы люся закрыл рот
« Reply #1 : Квітня 23, 2022, 02:06:25 14:06 »
Немистецтво заголовку.
Читаєш і думаєш- це Залужний просить Арестовича не розказувати скрізь, що вони разом вчились, як Швець розказував, що навчався з Тупіним. Але ні- черговий проплачений ідіот, що за все життя українську мову не зміг вивчити, скопіпейстив офіціозний україномовний текст, надавши йому свого нерелевантного російськомовного заголовку.
Ну, ракети у москалів колись можуть закінчитись, це я можу припустити. Але в те, що в нас  колись закінчяться узкаязичні ідіоти, з берізками в голові як типовим російським пейзажом- не повірю ніколи. А отже, поки ми всі не поспилюємо ці берізки в наших головах- росіяни завжди будуть приходити сюди ґвалтувати українок, бо  бо "хахли- ані ж на самом дєлє русскіє, толька ім мазґі прамилі"

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8755
  • Стать: Чоловіча
Re: Залужный требует что бы люся закрыл рот
« Reply #2 : Квітня 23, 2022, 03:23:37 15:23 »
Немистецтво заголовку.
Читаєш і думаєш- це Залужний просить Арестовича не розказувати скрізь, що вони разом вчились, як Швець розказував, що навчався з Тупіним. Але ні- черговий проплачений ідіот, що за все життя українську мову не зміг вивчити, скопіпейстив офіціозний україномовний текст, надавши йому свого нерелевантного російськомовного заголовку.
Ну, ракети у москалів колись можуть закінчитись, це я можу припустити. Але в те, що в нас  колись закінчяться узкаязичні ідіоти, з берізками в голові як типовим російським пейзажом- не повірю ніколи. А отже, поки ми всі не поспилюємо ці берізки в наших головах- росіяни завжди будуть приходити сюди ґвалтувати українок, бо  бо "хахли- ані ж на самом дєлє русскіє, толька ім мазґі прамилі"

забаньте підараса, пліз
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47143
  • Never give in!
Re: Залужный требует что бы люся закрыл рот
« Reply #3 : Квітня 23, 2022, 04:45:29 16:45 »
Люся самозакоханий павіан як і все зелене шобло.
If you are going through hell, keep going.