Автор Тема: Elon Musk - власник Твіттера  (Прочитано 6132 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #60 : Травня 11, 2022, 07:51:55 19:51 »
В том то и дело что роблять бляди!
А лучше б не робылы  :weep:

Вообще то этот вопрос не только ИТ касается, а всего промпроизводства. Производством стали заниматься не инженеры, а управленцы у которых совершенно по другому устроены мозги и цели абсолютно другие.

Бо весь розвиток це суцільний експеримент.... Все міняється, все динамічно.... Думаєш просто так управління виробництвом почали переміщати від інженерів до менеджерів?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #61 : Травня 11, 2022, 07:58:54 19:58 »
бггг

ты тут описываешь  свои страдания на винде
которых нет почему-то у меня )
и то и другое, естетсвенно, не твои проблемы,
а как минимум тех, у кого вообще их нет ))

 :fp2

Еще раз, для туго доходящих
Я Винду на ноут поставил летом 2009 года. С тех пор она у меня работает без всяких сбоев и проблем
Эта проблема возникла не сразу после установки, а после того как утюб отказался от флеша.
Внимание вопрос - при чем тут винда? С виндой в этот период времени ничего не происходило, какие к ней вопросы? Я ничего на компе не менял, какие ко мне вопросы?
Менялись две вещи - убили флеш и заменили на хтмл5 и постоянно обновляется Хром (без спроса кстати, тоже винда виновата?)
Может тут причину поищем, а не в том что Сатурн в четвертый дом зашел?
Я на это тоже особого внимания не обращал, но теперь, когда я смотрю ТВ через комп выводя картинку на телек и одновременно просматриваю другие ролики она проявилась

Гуд? Или продолжим толочь хуйню в ступе?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #62 : Травня 11, 2022, 08:05:59 20:05 »
Бо весь розвиток це суцільний експеримент.... Все міняється, все динамічно.... Думаєш просто так управління виробництвом почали переміщати від інженерів до менеджерів?

А кто "перемещает" а?
Правильно, менеджеры. Вот и ответ
Кстати, все эти ИТ гиганты сделали свои "козырные" продукты пока программисты там заправляли. Как только к власти пришли манагеры или из кодеров вылялся ктото склонный к административной работе начинается вот это вот все.
Исключение таки только Винда которую как раз Билли раскрутил за счет эффективной работы с целевой аудиторией

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #63 : Травня 11, 2022, 08:20:43 20:20 »
А кто "перемещает" а?
Правильно, менеджеры. Вот и ответ
Кстати, все эти ИТ гиганты сделали свои "козырные" продукты пока программисты там заправляли. Как только к власти пришли манагеры или из кодеров вылялся ктото склонный к административной работе начинается вот это вот все.
Исключение таки только Винда которую как раз Билли раскрутил за счет эффективной работы с целевой аудиторией

Власники це роблять.... Роблять тому що в певний момент розробка продукта стає самоціллю, а розвиток компанії починає упиратись в стелю. Технарі не мають ніякого поняття, як подолати цей бар'єр та вивести компанію на новий рівень фінансового розвитку.
Саме в таких ситуаціях і беруться за роботу менеджери та маркетологи. Іноді успішно, іноді не дуже.

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1420
  • Стать: Чоловіча
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #64 : Травня 11, 2022, 08:25:16 20:25 »
:fp2

Еще раз, для туго доходящих
Я Винду на ноут поставил летом 2009 года. С тех пор она у меня работает без всяких сбоев и проблем
Эта проблема возникла не сразу после установки, а после того как утюб отказался от флеша.
Внимание вопрос - при чем тут винда? С виндой в этот период времени ничего не происходило, какие к ней вопросы? Я ничего на компе не менял, какие ко мне вопросы?
Менялись две вещи - убили флеш и заменили на хтмл5 и постоянно обновляется Хром (без спроса кстати, тоже винда виновата?)
Может тут причину поищем, а не в том что Сатурн в четвертый дом зашел?
Я на это тоже особого внимания не обращал, но теперь, когда я смотрю ТВ через комп выводя картинку на телек и одновременно просматриваю другие ролики она проявилась

Гуд? Или продолжим толочь хуйню в ступе?

если человек ищет причины
то он сообщает версию OS
версию браузера, лицензию
и перепробованные варианты других браузеров
а также состояние с видео и драйверами для него
и уровень обновления их до актуального сотояния

а так ...
типа: вилка не вошла в розетку
и пацаны конкретно на этом стоят , как-то так ...
алес
зы
одно время я сапортил линух
и хорошо изучил породу людей  ,
которые чуть что и  сразу лезут в бутылку
 всегда неизменно правы и только преподают свои мучения ))
неприемля возражений и сомнений в своих действиях.
« Останнє редагування: Травня 11, 2022, 08:43:24 20:43 від Stanton »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #65 : Травня 11, 2022, 09:28:22 21:28 »
Власники це роблять.... Роблять тому що в певний момент розробка продукта стає самоціллю, а розвиток компанії починає упиратись в стелю. Технарі не мають ніякого поняття, як подолати цей бар'єр та вивести компанію на новий рівень фінансового розвитку.
Саме в таких ситуаціях і беруться за роботу менеджери та маркетологи. Іноді успішно, іноді не дуже.

Вот именно. А проще говоря как увеличить доходность.
Я те скажу как той конторе про которую я упоминал доходность увеличили - закрыли отдел дизайна и всех уволили, гениальное решение в конторе которая сидела на флаше и нтмле. Через год контора загнулась. Но конечно в течении  этого года успели провести массу колоквиумов и внедрить массу столь же гениальных идей
В этом то и проблема Уки - не сделать новый продукт, а увеличить доход. А как проще всего увеличить доход? Правильно. Уменьшив расход. Например взять сплав похуже, сделать жесть потоньше, перенести написание кода в Индию, а производство корпусов в Китай. Получаем вместо нормальных продуктов кучу дерьма за ту же цену

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #66 : Травня 11, 2022, 09:43:09 21:43 »
если человек ищет причины
то он сообщает версию OS
версию браузера, лицензию
и перепробованные варианты других браузеров
а также состояние с видео и драйверами для него
и уровень обновления их до актуального сотояния

а так ...
типа: вилка не вошла в розетку
и пацаны конкретно на этом стоят , как-то так ...
алес
зы
одно время я сапортил линух
и хорошо изучил породу людей  ,
которые чуть что и  сразу лезут в бутылку
 всегда неизменно правы и только преподают свои мучения ))
неприемля возражений и сомнений в своих действиях.

Дорогой мой человек, зачем тебе все это?
Я жаловался на дравера? Ты решил что если Винда то обязательно должны быть проблемы? Так я тебе скажу что ты не прав.
После второго обновления 95, насколько помню, 99.9% проблем Винды благополучно канула в лету.
Остались только проблемы криворуких и не в меру инициативных пользователей очень интересующихся вот именно тем что ты написал - драйверами, версиями, обновлениями и пр. Не что б просто работать на поставленной двадцать раз проверенной стабильной версии. Нет. Обязательно надо что то им обновить и поменять.
Я кстати написал семерка, она уже не поддерживается. Надо знать если ты уж такой крутой спец.
И кстати, а не просил мне в чем то помогать в данном случае, я сам многим помочь могу, поверь

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1420
  • Стать: Чоловіча
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #67 : Травня 11, 2022, 09:51:03 21:51 »
Дорогой мой человек, зачем тебе все это?
Я жаловался на дравера? Ты решил что если Винда то обязательно должны быть проблемы? Так я тебе скажу что ты не прав.
После второго обновления 95, насколько помню, 99.9% проблем Винды благополучно канула в лету.
Остались только проблемы криворуких и не в меру инициативных пользователей очень интересующихся вот именно тем что ты написал - драйверами, версиями, обновлениями и пр. Не что б просто работать на поставленной двадцать раз проверенной стабильной версии. Нет. Обязательно надо что то им обновить и поменять.
Я кстати написал семерка, она уже не поддерживается. Надо знать если ты уж такой крутой спец.
И кстати, а не просил мне в чем то помогать в данном случае, я сам многим помочь могу, поверь

на самом деле семерок всяких как говна
причем в каждой локализации )

еще
и  например
если ты ставишь браузер
на систему, которую выпустили задолго до рождения этого браузера
то, возможно ...
браузер бы собран с поддержкой  определенной  версией api графической подсистемы OS
и если версия не та этой подсистемы, переключается на отрисовку графики средствами CPU.
 и что воспринимается как тупняк ...

« Останнє редагування: Травня 11, 2022, 10:05:26 22:05 від Stanton »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #68 : Травня 11, 2022, 10:22:20 22:22 »
на самом деле семерок всяких как говна
причем в каждой локализации )

еще
и  например
если ты ставишь браузер
на систему, которую выпустили задолго до рождения этого браузера
то, возможно ...
браузер бы собран с поддержкой  определенной  версией api графической подсистемы OS
и если версия не та этой подсистемы, переключается на отрисовку графики средствами CPU.
 и что воспринимается как тупняк ...

Обычно если программа сделана под версию не совпадающую с наличной она матюкается и требует доставить необходимый пакет. Я не встречал программ которые замещали бы недостающий api  своими функциями. Кроме того, даже если такое есть вряд ли творчество серьезной конторы (Гугля в данном случае) сильно уступает МС.
Если ты имеешь ввиду что моя видеокарта не может не имеет некоторых функций требуемых программой и поэтому операционка отправляет данные на ЦП то это врядли этот случай. Все кроме видео обрабатывается нормально. Вот сейчас открывал гуглмап загрузило проц на 3-4% всего
Короче не морочь себе голову.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #69 : Травня 11, 2022, 10:38:42 22:38 »
Те що я не впахую абсолютно не означає що я плюю в стелю. Просто маю змогу виділяти на свої проекти рівно стільки часу скільки вважаю за потрібне, тому виходить їх реалізація на рівні близькому до досконалості.
Результати реально рятують життя людей по всьому світу.
Тому я знаю про що я стверджую у цих суперечках з вашим нігілізмом
Саме це й означає. За визначенням. Люди ж не буквально в стелю плюються :) вони спортом/сексом займаються, з собакою гуляють, книжки читають (втім кого тут дурити, в інеті вони сидять замість роботи). Але так, за історичною інерцією дуже важливо робити вигляд - причому дуже сурйозний - ніби це все частина робочого процесу. Якої тільки хріні в цьому сенсі не вигадали... саморозвиток, баланс, оперативна робота... взагалі в мій особистий топ все ще входить програмерський рєчєкряк щодо норми помилок на 1000 рядків коду  :lol:
Таємничі пращури, на хвилиночку, цю лукаву хіпстеріаду навіть в другому наближенні не зрозуміли б. Які нахрін помилки на 1000 рядків, спитала б панночка що наваяла книжок коду у власний зріст аби ракету на місяць запустити. Які нахрін "виділив скільки вважаю за потрібне", спитали б Едісон з Морганом, якби їхні вчоні їм таке зарядили  :gigi:
Коли в золотому ярді ще працювали, це було так само повний робочий день - й відповідно результатів було в чотири рази більше. Це зараз "поспаль, черкнув дві формули на дошці, іішенку з хлєбцем поїв - вкуууусно" (тм). Я й не проти, але не треба при цьому робити вигляд ніби це продуктивність та якість в рази відвищило  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #70 : Травня 11, 2022, 10:47:02 22:47 »
Цитувати
взагалі в мій особистий топ все ще входить програмерський рєчєкряк щодо норми помилок на 1000 рядків коду  :lol:

Ха
Абсолютно не удивлен
Вспомним хотябы ипическую эпопею с "ошибкой 2000"
Явный програмны проеб за который в нормальной конторе програмисту должны были поламать руки,  контору не просто за свой счет ликвидировать баг, а еще и штрафануть
Но нет. Билли цуко таки гений. На свою лажу еще и бабла себе же выбил. Я в шоке был

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #71 : Травня 11, 2022, 10:47:06 22:47 »
Основна проблема - це лайабілиті...... Адобу загрожували позови на круглі суми,
Не треба тільки фантазувати. Всі програми, котрі ви собі безкоштовно ставите на залізо, й тицяєте кнопку "погоджуюся", надаються за принципом "as is". Якраз щоб розумники потім позови не кидали.
В програм за які сплачено гроші, в найкращому випадку стоїть фраза що максимальний розмір компенсації за несправність не може перевищувати ціни за одну копію програми. Й це, увага, за несправність. Тобто коли воно без хакера само по собі вам напаскудило.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #72 : Травня 12, 2022, 02:13:03 02:13 »
Саме це й означає. За визначенням. Люди ж не буквально в стелю плюються :) вони спортом/сексом займаються, з собакою гуляють, книжки читають (втім кого тут дурити, в інеті вони сидять замість роботи). Але так, за історичною інерцією дуже важливо робити вигляд - причому дуже сурйозний - ніби це все частина робочого процесу. Якої тільки хріні в цьому сенсі не вигадали... саморозвиток, баланс, оперативна робота... взагалі в мій особистий топ все ще входить програмерський рєчєкряк щодо норми помилок на 1000 рядків коду  :lol:
Таємничі пращури, на хвилиночку, цю лукаву хіпстеріаду навіть в другому наближенні не зрозуміли б. Які нахрін помилки на 1000 рядків, спитала б панночка що наваяла книжок коду у власний зріст аби ракету на місяць запустити. Які нахрін "виділив скільки вважаю за потрібне", спитали б Едісон з Морганом, якби їхні вчоні їм таке зарядили  :gigi:
Коли в золотому ярді ще працювали, це було так само повний робочий день - й відповідно результатів було в чотири рази більше. Це зараз "поспаль, черкнув дві формули на дошці, іішенку з хлєбцем поїв - вкуууусно" (тм). Я й не проти, але не треба при цьому робити вигляд ніби це продуктивність та якість в рази відвищило  :laugh:

Коротше з вами все ясно. На заході "плюють в стелю" і нііпьот.....  Китай всих годує......... продовжуйте жити своїми мантрами.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #73 : Травня 12, 2022, 02:52:28 02:52 »
Китай нікого не годує нічим крім лайна.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #74 : Травня 12, 2022, 04:04:35 04:04 »
Коротше з вами все ясно. На заході "плюють в стелю" і нііпьот.....  Китай всих годує......... продовжуйте жити своїми мантрами.

Рідка комашка долетить до середини даху типового цеху заводу Боінгу під Сіетлом.  :smilie8: (Злі язики кажуть, що із-за їхнього розміру там утворювалися локальні погодні аномалії і довелося приймати заходи проти того). А всередині тисячі співробітників Боінга сладострастно пинають хуї, втомившись після короткої, але бурхливої кар'єри у Макдональдсі, поки десь під Ляоляном дядющка Сю і тьотющька Лю на колінках мастирять дрімлайнери.  :bm :be

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #75 : Травня 12, 2022, 11:28:22 11:28 »
Коротше з вами все ясно. На заході "плюють в стелю" і нііпьот.....  Китай всих годує......... продовжуйте жити своїми мантрами.
Та дякую звісно за дозвіл  :laugh: просто шо в сухому підсумку в нас таке.
 - Пане Укі, ви особисто на заході як працюєте?
 - Плюю в стелю здебільшого, але так набагато комфортніше ніж фігачити повний робочий день. Та й куди квапитися, все одно колись буде зроблено, й принесе користь.
 - Ну тобто...
 - Ну тобто все з вами зрозуміло, ви агент кхетаю.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #76 : Травня 12, 2022, 12:18:52 12:18 »
Напівоффтопне про Кхетай, глобалізацію, західні технології та війну.
У Кунгсберзі є контора, займається ракетобудівництвом - ну, тобто бойовим. Відносно відомі останнім часом на українських теренах NASAMS робляться там.
Контора режимна. Що це означає на практиці
1) Персоналу чпьохає мізки військовий психолог. Як саме: заводить в кабінет, ставить одне й те ж питання "якщо наприклад буржуіни вас впіймали й почали катувати, от ви їм військового секрета скажете?". Те що військовим секретом персонал не володіє, його мало обходить. Всі відповідають "так, скажемо"; він робить помітку що психічний стан так собі, й повертається з питанням наступного тижня.
2) Якщо до контори приїздить партнер по НАТО турок, то це гвалт. Как би от гавнішка нє проізошло! Щоб точно не проізошло, наймають (ну може останні два місяці не наймають, брехати не стану) кацапа з повним доступом до всіх мереж, аби той прослідкував щоб турок з окремої офісної мережі не проліз до закритої промислової.
3) Виробництво чисто-виключно норвезьке, щоб значить лютий ворог не підсунув чіпа з сюрпризом, та й взагалі.
По пункту 3 докладніше.
Будувати та підтримувати в Норвегії повний замкнений цикл розробки всіх компонентів? Та бугага (тм). Але після початку війни 2014 року гайки трохи підкрутили, й по електронних компонентах стали робити ревізію.
В рамках тих ревізій йшли такі розмови:
 - Шановні, це все звісно дуже круто, але у вас три чверті компонентів беруться з Китаю, а ще чверть теж з Китаю, просто ви їх купуєте не напряму а через другі руки.
 - Пхахахай! Ті єсть не бачити чюда! Транзістора є транзістора, ми Китай гроші-гроші вони нам транзістора-транзістора! Інакше бить-єсть не можит! Ті єсть ставіть хлібало на нуль й робити ікспєрдно-висновко що на транзістор неможна впаяти вірус-вірус!
 - Ну а що як буде військова двіжуха, й Китай затримає постачання?
 - Пхухухуй! Ті єсть нє із золотой мільярд, твоя просто не понімать що нас таке просто ніяк не може зачепити! В нас є (увага) бамажка-контракт  :super:
Ну, коротше пройшов деякий час, й якимось чином виникла потреба наробити ракет. А вони не робляться. Чому? А от сталося непередбачуване - Китай не висилає срані транзистори. Каже що криза, ковід, в тигрів дзвоники на нацюцюрниках. Може колись надішле. Буде дуже старатися.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #77 : Травня 12, 2022, 12:42:26 12:42 »
Рідка комашка долетить до середини даху типового цеху заводу Боінгу під Сіетлом.  :smilie8: (Злі язики кажуть, що із-за їхнього розміру там утворювалися локальні погодні аномалії і довелося приймати заходи проти того). А всередині тисячі співробітників Боінга сладострастно пинають хуї, втомившись після короткої, але бурхливої кар'єри у Макдональдсі, поки десь під Ляоляном дядющка Сю і тьотющька Лю на колінках мастирять дрімлайнери.  :bm :be
Ну, якщо рівень автоматизації підприємства Боїнгу принаймі не гірший за рівень автоматизації якогось складу, сміттєсортувалки або збірочної лінії в Норвегії, то так - буї там буцають досить-таки сладострастно  :gigi: але хоча б на роботу ходять в повну зміну.
Так-то між іншим фігачать й в золотому мільярді, але трохи не там де всім чомусь здається. От бармен, кожен перший - так. Нурси, оце все з оперативної охорони здоров'я - так. Вчителі, як не дивно.
Тобто на всіх тих місцях, де за людину не працює машина, яка потребує інколи там уваги. Й де клієнт трохи прибалдіє, коли йому перукар зарядить що сам визначає скільки часу приділити проекту його стрижки  :lol:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #78 : Травня 12, 2022, 01:27:42 13:27 »
Та дякую звісно за дозвіл  :laugh: просто шо в сухому підсумку в нас таке.
 - Пане Укі, ви особисто на заході як працюєте?
 - Плюю в стелю здебільшого, але так набагато комфортніше ніж фігачити повний робочий день. Та й куди квапитися, все одно колись буде зроблено, й принесе користь.
 - Ну тобто...
 - Ну тобто все з вами зрозуміло, ви агент кхетаю.

в остаточному рахунку:

- "золотий міліарт" ніхуя вже не робить
- насправді багато чого робить
- ніхуя не робить, плює в стелю от ти шо робиш
- реалізую проекти, які рятують життя людям у всьому світі
- значить плюєш в стелю, казав же ніхто ніхуя не робить

 :weep:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #79 : Травня 12, 2022, 01:34:34 13:34 »
в остаточному рахунку:

- "золотий міліарт" ніхуя вже не робить
- насправді багато чого робить
- ніхуя не робить, плює в стелю от ти шо робиш
- реалізую проекти, які рятують життя людям у всьому світі
- значить плюєш в стелю, казав же ніхто ніхуя не робить

 :weep:
Тим не менш, всі ходи записані :) А саме,
Те що я не впахую абсолютно не означає що я плюю в стелю. Просто маю змогу виділяти на свої проекти рівно стільки часу скільки вважаю за потрібне
Тобто є вісім годин робочий день. Є проект. Людина сидить, й виділяє на нього рівно стільки часу, скільки вважає за потрібне. Наприклад, дві годинки.
Все, буквальний атомарний факт :)
Може це не плювання в стелю? Може. Тоді, як то кажуть, дефайн плювання в стелю.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #80 : Травня 12, 2022, 01:52:41 13:52 »
Тим не менш, всі ходи записані :) А саме,Тобто є вісім годин робочий день. Є проект. Людина сидить, й виділяє на нього рівно стільки часу, скільки вважає за потрібне. Наприклад, дві годинки.
Все, буквальний атомарний факт :)
Може це не плювання в стелю? Може. Тоді, як то кажуть, дефайн плювання в стелю.

це ваш приклад, а не мій. Я виділяю достатньо часу щоб здійснювати проекти в розумні терміни та якісно. Все інше - то ваша інтерпретація та видумки

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #81 : Травня 12, 2022, 02:14:29 14:14 »
це ваш приклад, а не мій. Я виділяю достатньо часу щоб здійснювати проекти в розумні терміни та якісно. Все інше - то ваша інтерпретація та видумки

Хорошо Уки, без подъеба, сколько в среднем в день у тебя уходит на работу?

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #82 : Травня 12, 2022, 02:55:47 14:55 »
Хорошо Уки, без подъеба, сколько в среднем в день у тебя уходит на работу?

 :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #83 : Травня 12, 2022, 05:12:25 17:12 »


 :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #84 : Травня 13, 2022, 03:49:48 03:49 »
https://twitter.com/elonmusk/status/1524869557185351680


поясніть мені якого хєра ті дві видри в масках? самі у кімнаті...

в потім розкажіть мені про ковід ... маски то хрестики - релігія

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #85 : Травня 13, 2022, 03:53:40 03:53 »
Хорошо Уки, без подъеба, сколько в среднем в день у тебя уходит на работу?
я трачу годин 12 в тиждень...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46416
  • Never give in!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #86 : Травня 13, 2022, 03:59:12 03:59 »
Biden’s mistake is that he thinks he was elected to transform the country, but actually everyone just wanted less drama

Elon Musk
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #87 : Травня 13, 2022, 08:36:11 08:36 »
я трачу годин 12 в тиждень...

В тебе не сомневаюсь, у самого форумы дофига времени отнимают
Но я Уки спрашивал

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17136
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #88 : Травня 13, 2022, 02:05:14 14:05 »
Илон Маск сообщил о приостановке сделки по покупке Twitter до получения от соцсети реальной статистики по фейковым аккаунтам. Компания оценивает их долю менее чем в пять процентов, но, по словам миллиардера, не предоставила подробностей, подтверждающих расчёты.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #89 : Травня 13, 2022, 02:34:20 14:34 »
В тебе не сомневаюсь, у самого форумы дофига времени отнимают
Но я Уки спрашивал

Коли я сказав скільки хочу - я мав на увазі що мені ніхто дедлайнів не виставля, та ніхто не підганя. А так звичайно ж я працюю весь робочий час. Чому б мені цього не робити, якщо я отримую від роботи задоволення.
Форуми не віднімають особливо часу, бо я на них в паралельному режимі......