Автор Тема: Elon Musk - власник Твіттера  (Прочитано 6143 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #90 : Травня 13, 2022, 02:57:52 14:57 »
Це до речі типова пострадянська мулька. Скажеш типу правду - працюю години зо дві - заплюють із заздрощів, мовляв ледаще. Скажеш "пашу від дзвінка до дзвінка" - всі перезирнуться, й на чолі того хто паше проступить невидиме й незмиваєме тавро "лох"  :gigi:
Хто більш-менш крутиться в подібних дискусіях, той відразу обира шлях софістики й метафізики. Можна, наприклад, сказати "працюю весь робочий час, паралельно з форумами, купанням, прогулянками, грою на мобілці та лясоточкою з колегами". Ну а хто не крутиться, тому доводиться міняти парадігми в польоті :)

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #91 : Травня 13, 2022, 03:26:55 15:26 »
Це до речі типова пострадянська мулька. Скажеш типу правду - працюю години зо дві - заплюють із заздрощів, мовляв ледаще. Скажеш "пашу від дзвінка до дзвінка" - всі перезирнуться, й на чолі того хто паше проступить невидиме й незмиваєме тавро "лох"  :gigi:
Хто більш-менш крутиться в подібних дискусіях, той відразу обира шлях софістики й метафізики. Можна, наприклад, сказати "працюю весь робочий час, паралельно з форумами, купанням, прогулянками, грою на мобілці та лясоточкою з колегами". Ну а хто не крутиться, тому доводиться міняти парадігми в польоті :)

Якщо вам доводилось лише в подібних командах працювати то мої вам співчуття......
Якщо ж ви намагаєтесь якусь "психоаналіттику" сюди тулити на основі власних стереотипів то не буду вам заважати

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #92 : Травня 13, 2022, 04:02:57 16:02 »
Якщо вам доводилось лише в подібних командах працювати то мої вам співчуття......
Якщо ж ви намагаєтесь якусь "психоаналіттику" сюди тулити на основі власних стереотипів то не буду вам заважати
Які ще команди та стереотипи. Це всього-навсього середньостатистичні муви хвостом покоління, котрому довелося попрацювати на зламі совку та у дев'яностих. Причому наведені без персоналій - але чомусь озвалися саме ви  :gigi:
Коли людина тим не парить собі мізки, вона на прості питання відповідає просто. Як Алі, наприклад. Просто за фактом, незалежно від того - 12 там годин чи 62.
Коли людині те питання якимось чином болить, починаються 100500 вточнень та розворотів на 180. Й ніякої психоаналітики та стереотипів тут не треба

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #93 : Травня 13, 2022, 04:16:59 16:16 »
Які ще команди та стереотипи. Це всього-навсього середньостатистичні муви хвостом покоління, котрому довелося попрацювати на зламі совку та у дев'яностих. Причому наведені без персоналій - але чомусь озвалися саме ви  :gigi:
Коли людина тим не парить собі мізки, вона на прості питання відповідає просто. Як Алі, наприклад. Просто за фактом, незалежно від того - 12 там годин чи 62.
Коли людині те питання якимось чином болить, починаються 100500 вточнень та розворотів на 180. Й ніякої психоаналітики та стереотипів тут не треба

А ми тут мене обговорюємо, чи Алі? Наскільки я пам'ятаю дискусія була на тему чи виробляє щось захід чи лише споживає, а ви потім чомусь вирішили на моєму прикладі в цьому питанні розібратись. Я намагався пояснити що немає значення скільки та як інтенсивно я працюю, а важливо лише що виходить в результаті...... Ви потім чомусь вирішили цей мій аргумент використати у якості доказу що я весь час плюю в стелю.....
А питання - "скільки часу я працюю" взагалі несуттєве та не має сенсу, якщо взяти до уваги моє пояснення про характер моєї роботи. Але народ наполегливо продовжує намагатись визначити скільки часу я працюю    :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #94 : Травня 13, 2022, 04:54:51 16:54 »
А ми тут мене обговорюємо, чи Алі? Наскільки я пам'ятаю дискусія була на тему чи виробляє щось захід чи лише споживає, а ви потім чомусь вирішили на моєму прикладі в цьому питанні розібратись. Я намагався пояснити що немає значення скільки та як інтенсивно я працюю, а важливо лише що виходить в результаті...... Ви потім чомусь вирішили цей мій аргумент використати у якості доказу що я весь час плюю в стелю.....
А питання - "скільки часу я працюю" взагалі несуттєве та не має сенсу, якщо взяти до уваги моє пояснення про характер моєї роботи. Але народ наполегливо продовжує намагатись визначити скільки часу я працюю    :smilie8:
Ну ви так собі пам'ятаєте, насправді все почалося з
Які ще жарти. Потреба людини в людиноподібних роботах - це потреба в рабах. Оскільки золотий мільярд, між нами кажучи, живе за принципом "я не работал і нє буду" - то потребу в рабах можна конкретизувати до потреби в сексуальних рабах.
Просто що період пурітанства на дворі, в кіно чпьохаються в штанах та бюстгальтерах, тому звісно називати речі своїми іменами не можна.
Але якщо назвати, то роботи потрібні для сексу, а не щоб барсєтку за хазяєм носити
Тобто всі ці виробляє-споживає, то фігня. Йшлося про використання людиноподібних роботів, ну й з моєї подачі дискусія в стилі "мамо, мені компуктєр треба для учьоби" пішла в радикально-правдивому напрямку  :gigi: компуктєр для ігор, робот для чпьоха, златоярд не впахує й все де можна було застосувати роботів - вже по вуха у роботах, що повертає нас до справжньої потреби в людиноподібних.
А потім хтось з златоярду не погодився з тим що шляхта не працює, ну й виникло невеличке опитування серед присутніх мешканців златоярду - пішли шукати тих хто власне ото впахує.
Виявилося, звісно, що навіть з мігрантів ніхто  :gigi:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #95 : Травня 13, 2022, 05:02:29 17:02 »
А потім хтось з златоярду не погодився з тим що шляхта не працює, ну й виникло невеличке опитування серед присутніх мешканців златоярду - пішли шукати тих хто власне ото впахує.
Виявилося, звісно, що навіть з мігрантів ніхто  :gigi:

виключно за вашим критерієм: а саме що якщо людина не впахує так як людиноподібний робот - то вона плює в стелю.....

А так люди працюють дай боже. І результати цієї роботи значні....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #96 : Травня 13, 2022, 05:16:29 17:16 »
Elon Musk ще не є власником Твіттера. Купівля є on hold.  :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #97 : Травня 13, 2022, 05:22:00 17:22 »
Elon Musk ще не є власником Твіттера. Купівля є on hold.  :weep:

Він має підозру що його намагаються наїбати.....

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #98 : Травня 13, 2022, 09:52:44 21:52 »
виключно за вашим критерієм: а саме що якщо людина не впахує так як людиноподібний робот - то вона плює в стелю.....

А так люди працюють дай боже. І результати цієї роботи значні....
Так, зненацька виявляється, що як не впахує, то не впахує. А ще біле то біле, й чорне то чорне. Отакі вже в мене дивні особисті критерії... ніт би ото якось гібридно, типу от не впахую але впахую.
Є, звісно, у гібридності свої межі - наприклад людей, котрі сплять паралельно з сидінням на форумі/мобілках не так щоб багато було. Іграшки та соцмережі чомусь найкраще поєднуються з впахуванням  :shuffle: й "контент" отой генерується й споживається - згідно з особисто мною вигаданою наукою "статистика" - в робочий час. Люди працюють дай боже, оце без жодних сумнівів  :smilie5:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #99 : Травня 13, 2022, 09:55:09 21:55 »
Elon Musk ще не є власником Твіттера. Купівля є on hold.  :weep:
Та я не здивуюся що він просто торгане акціями твітора  :gigi: не перший й не останній раз коли він використовує паблік канали для спекуляцій.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #100 : Травня 13, 2022, 10:17:21 22:17 »
Так, зненацька виявляється, що як не впахує, то не впахує. А ще біле то біле, й чорне то чорне. Отакі вже в мене дивні особисті критерії... ніт би ото якось гібридно, типу от не впахую але впахую.
Є, звісно, у гібридності свої межі - наприклад людей, котрі сплять паралельно з сидінням на форумі/мобілках не так щоб багато було. Іграшки та соцмережі чомусь найкраще поєднуються з впахуванням  :shuffle: й "контент" отой генерується й споживається - згідно з особисто мною вигаданою наукою "статистика" - в робочий час. Люди працюють дай боже, оце без жодних сумнівів  :smilie5:

"Впахування" за вашим принципом знищує креативність, заважає неупереджено з різних боків оцінити проблему або рішення, швидко переключатись в плані осягнення з загальної картини до найдрібніших деталей і назад..... Звичайно є роботи де все це не потрібно....... там треба "впахувати" за складеним кимось розкладом

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #101 : Травня 18, 2022, 09:57:00 21:57 »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #102 : Травня 20, 2022, 12:24:24 12:24 »
Ну вот, насчет впахивания, контор и пр

Задрал меня окончательно Хром со своим тормознутым ВПНом (перед этим Опера задрала, та еще хуже) и я поставил Тор
Все заработало быстрее сразу. И о чудо! Все твитерные и пр ролики проигрываются не только без проблем, а совершенно для меня не заметно.
Жрет он столько ресурса в проце что вообще в списке не видно, децл
И еще о том же
Я уже писал что ТВ у меня крутится на отдельном браузере, Mypal, без ВПН и подобного.
Ну и время от времени там выскакивает ошибка скрипта причем иногда после сноса нагрузка на проц продолжается, до 60%. Приходится перегрружать браузер. после перегруза начинает работать нормально и проц грузит гдето в районе 12%.
Так вот, я подумав что что то поймал решил посмотреть что ж за скрипт валится с таким эфектом.
Не, не вирусня была - гугловское произведение
Отакэ

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #103 : Травня 20, 2022, 03:35:39 15:35 »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #105 : Грудня 02, 2023, 10:26:26 22:26 »
Елоша буде кричати з кічі 'путєн, введі'   :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #106 : Грудня 04, 2023, 01:11:47 01:11 »
https://twitter.com/i/status/1707781230857433206

Нуль конкретики: які агенції нібито нападають на маска, за що конкретно - чювак ніхуя не сказав.

Якщо його їбуть за вимикання старлінку, котре провалило потоплення чефе дронами - то правильно їбуть. (Це велике якщо - навряд чи вся ця саліванщина буде чіпати його за те, що вони самі по суті роблять, хоч і іншими методами).

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5424
  • Стать: Чоловіча
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #107 : Грудня 04, 2023, 02:22:39 02:22 »
https://twitter.com/i/status/1707781230857433206

Цитувати
"Том Фіттон відомий протрампівськими коментарями.[3] Фіттон відомий своєю критикою розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо ймовірного втручання Росії у президентські вибори в Сполучених Штатах 2016 року; він заявив, що розслідування було «переворотом» проти президента США Дональда Трампа , і закликав його припинити.[4][5] У 2022 році дослідники виявили, що Фіттон був третім за кількістю розповсюджувачів виборчої дезінформації в Twitter протягом останніх місяців 2020 року.[6]

Фіттон відкидає науковий консенсус щодо зміни клімату ; під час його правління Judicial Watch подала позови проти кліматологів.[7][8]"

https://en.wikipedia.org/wiki/Tom_Fitton

 :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: Elon Musk - власник Твіттера
« Reply #108 : Грудня 05, 2023, 07:48:34 19:48 »
Курва Маск, не бере на роботу в свою американську космічну програму неамериканців...   :lol: :lol: :lol:


https://twitter.com/i/status/1732093259483111571
If you are going through hell, keep going.