Автор Тема: Український солдат має пройти через кордон… Р. Безсмертний.  (Прочитано 884 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17140
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Він провів 28 днів в окупації в Мотижині на Київщині.

Решил оправдать свою фамилию  :an

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Нда. Повезло ему по крупному
Еще раз повторю - такие люди должны эвакуироваться принудительно вместе с родными

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17140
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Решил оправдать свою фамилию  :an

Треба читати.
Він вивіз родину, і повернувся до старої матері, яка не хотіла їхати.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4775
  • Стать: Чоловіча
в протистоянні гуманіста і безпринципового вбивці переможе вбивця.

"перейти кордон" з метою цивілізувати когось? рілі? в який спосіб?
не вбиваючи тих, хто впиратиметься? пан роман трохи замріявся.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Я не думаю что он собирается когото там цивилизировать
Думаю это просто желание мести - разрушить до основания

Я считаю что было бы хорошо просто сделать демилитаризованую зону 200 км по границам без дислокации войск - только наблюдение и рейды

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Мені здається, що він озвучив тезу, що рашка в тому вигляді, в якому вона існує зараз, має бути зруйнована. Це не станеться без зовнішньої допомоги. От про це й мова. Не про виховання дикунів, а про їх поділ на популяції і посилення протиріч між ним, що дозволить знизити загрозу орди для зовнішнього світу.

Тобто, Роман пише про необхідність зовнішнього управління.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26896
Мені здається, що він озвучив тезу, що рашка в тому вигляді, в якому вона існує зараз, має бути зруйнована. Це не станеться без зовнішньої допомоги. От про це й мова. Не про виховання дикунів, а про їх поділ на популяції і посилення протиріч між ним, що дозволить знизити загрозу орди для зовнішнього світу.

Тобто, Роман пише про необхідність зовнішнього управління.

Да нет. Он конкретно пишет - украинский солдат должен перейти границу.
Он прекрасно может формулировать мысли и всегда производил впечатление разумного человека.
Отсюда я делаю вывод что все это сказано на больших эмоциях. На эмоциях я то же за. Но вот после размышления на тему - против

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1421
  • Стать: Чоловіча
Если посмотреть на карту,
то 40 км от Харькова до границы с орками - абсурд.
Поэтому просто из соображений безопасности,
  защиты граждан и вложений на востановление Харькова,
Белгородаская губерния должна быть под Украиной. И это как минимум.
Причем кацапы об этом уже догадываются и роют там траншеи ))
Это тут у поцифистов разрывы шаблонов постоянные - какжы таг, мы всегда только пострадавшие ...

А все писульки с кацапами ни хера не стоят.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Юра Луценко,який зараз воює-каже,чим далі від лінії фронту,тим більші плани на реконкісту.Простий солдат хоче не наполеонівських планів,а закінчення війни.Треба питатись в того солдата,який зараз на передовій

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4775
  • Стать: Чоловіча
Мені здається, що він озвучив тезу, що рашка в тому вигляді, в якому вона існує зараз, має бути зруйнована. Це не станеться без зовнішньої допомоги. От про це й мова. Не про виховання дикунів, а про їх поділ на популяції і посилення протиріч між ним, що дозволить знизити загрозу орди для зовнішнього світу.

Тобто, Роман пише про необхідність зовнішнього управління.
не так. пан роман говорить про просвіту серед народів і етносів, як запоруку того, що вони стануть самі собою, а не якимось  особливими "рускімі" монголоїдами. тут було цікаво. добровільне "самоопредєлениє нациї" і т.п.

але, наприкінці розмова зайшла про те, що український солдат повинен фізично перетнути кордон в ході переможних боїв, являючи собою носія цивілізаційної ідеї. при цьому ж, ще й воювати якось особливо. х.з. як це.
не вбиваючи? не розвалюючи мости, будинки? не стріляючи з гармат на десятки км? ренікса, як казав один хлоп з таганрогу.

проблема є, але скоріше, погоджуся, що кореспондентка її не зрозуміла і виклала так, як второпала.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4775
  • Стать: Чоловіча
Юра Луценко,який зараз воює-каже,чим далі від лінії фронту,тим більші плани на реконкісту.2862.69   345.64Треба питатись в того солдата,який зараз на передовій
от про це й мова. війну легше було розпочати, але поки що ніхто не знає, як її, кляту, звершити.

бо поряд "чудіще обло, озорно стозевно і лаяй..".
відсидиться, залижеться, та знову полізе грабувати в разі простого випихання за двері. проблема для світу таки є.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Спочатку треба дати Зебілу зрозуміти, що пагпваріть з Хуйлом він зможе лише висячи на сусідній гіляці.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
от про це й мова. війну легше було розпочати, але поки що ніхто не знає, як її, кляту, звершити.


Я знаю..... Забрати у кацапів ядерну зброю


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4775
  • Стать: Чоловіча
Я знаю..... Забрати у кацапів ядерну зброю
це в теорії.
а практично що? не вбиваючи, не розбиваючи? як захиститись і де майбутнє?

пан роман сам відповів:
в другу світову америка здійснила бомбардування хіросіми й нагасакі. після чого була повна мобілізація японців і капітуляція протягом кількох днів. все. мир.

а тепер який вихід? кривавий карлик розворушив процеси глобальні, після яких світ не буде вже таким, яким був останні 70 років.

п.с.
сссука.. хлопці подзвонили - на знеструмленій ще підстанції спиздили шинного моста. алюмінію комусь не вистача. а те що люди без нормальної електрики будуть - похуй. ороборус, блядь, якийсь.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Я не дуже розумію сенсу у його ідеї "зайти до кацапських міст і сел, щоб показати, як воююь цивілізовано". Щоб кацапи сказали "а хулі еті хахли станалі - ніхуя страшнава в вайнє для граждвнскіх нєт: сначала наші ім точєчно па ваєнним аб'єктам а патом ані - па нашім". Вони ж ніхуя про Бучу або не знають, або не вірять.

Єдиний сенс туди заходити - щоб взяти територію для обміну, мовляв, хочете назад свій Бєлгород - спиздуйте з Маріку, Херсону і Криму.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4775
  • Стать: Чоловіча
Я не дуже розумію сенсу у його ідеї "зайти до кацапських міст і сел, щоб показати, як воююь цивілізовано"...
так ото ж. відношу це або до журналістської інтерпретації відповідей, або на те, що роман просто втомився наприкінці і треба було якось балаканину скінчити.

нехай відпочине з місяць, та продовжить участь у політиці. він має ще принести державі користь.
це не гетьманцев якийсь чи пиздобол арестович (прости господи, та спаси від зеленого слизу у майбутньому!)

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Замість «пагаваріть» Зє мав би закликати всіх, міжнародну спільноту
не контактувати напряму з хуйлом.
А то виглядає, що він лише заохочує всяких Макронів…
Вже ж давно зрозуміло, що «пагаваріть» з хуйлом = «сахраніть хуйлу ліцо».

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17140
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Я не думаю что он собирается когото там цивилизировать
Думаю это просто желание мести - разрушить до основания

Я считаю что было бы хорошо просто сделать демилитаризованую зону 200 км по границам без дислокации войск - только наблюдение и рейды

Мета переходу кордону одна - кацапи мають підписати акт капітуляції.
Впевнений саме це він мав на увазі.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Кордон можна переходити лишень після звільнення всієї території України.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Кордон можна переходити лишень після звільнення всієї території України.

Кордон можна і треба переходити тоді, коли цього вимагає тактичні і оперативні обставини. Ніякого табу у переході кордону агресора немає і не повинно бути.

PS. А ще можна зробити фінт вухами: замість того, щоб брати укріплені за останні роки Донецьк, Луганськ і Крим, куди нагнали все хуйляцьке воїнство - взяти неукріплені і оголені Бєлгород, Курск і Варонєж - і обміняти.  :gigi:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9271
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Кордон можна і треба переходити тоді, коли цього вимагає тактичні і оперативні обставини. Ніякого табу у переході кордону агресора немає і не повинно бути.

PS. А ще можна зробити фінт вухами: замість того, щоб брати укріплені за останні роки Донецьк, Луганськ і Крим, куди нагнали все хуйляцьке воїнство - взяти неукріплені і оголені Бєлгород, Курск і Варонєж - і обміняти.  :gigi:

Ні, Бубочка на це не піде, а то х..ло образиться і ще війну нам оголосить. І свіжого м"яса піджене.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Ні, Бубочка на це не піде, а то х..ло образиться і ще війну нам оголосить. І свіжого м"яса піджене.

Бубачьку спитають у п'яту чергу. І то після.  :bm

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
реінкарнація кіплінга з його "тягарем білої людини" :weep:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17140
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Бубачьку спитають у п'яту чергу. І то після.  :bm

Ви дуже недооцінюєте бубочкине хитродупе кодло.
Уся його діяльність направлена на узурпування влади, і нажаль це йому вдається.
Жодного покидька зі свого оточення, про яких говорить суспільство, він не звільнив і не покарав.
Смирнов, Татаров, Труба, Хомчак, Таран, Трухін, Дубинський, ... Усі в шоколаді.

Він не знає звідки прийшов Гетманцев або Татаров?
Знає, але саме покидьки його влаштовують, бо він і сам такий. :smiley23:
« Останнє редагування: Травня 17, 2022, 09:01:07 09:01 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: