Автор Тема: Пес з Росгвардії вивчив команди українською мовою та готується служити у ЗСУ  (Прочитано 214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Цитувати
Бельгійська вівчарка на прізвисько Бакс, яка раніше служила у Росгвардіі, вивчила команди українською мовою менше ніж за місяць.

Про це розповів Юрій Шутяк, який очолює Миколаївську обласну громадську організацію по сприянню обороні Україні, передає "Сегодня".

"Собака розумна, відмінна. Що стосується команд українською мовою – вони дублюються жестом і голосом. Іншими словами, пес прийняв українську мову і почав її розуміти", – розповів Шутяк.

Зовсім скоро собака приступить до служби в лавах Національної гвардії України.

"Поки що батальйон, в якому знаходиться пес, у резерві", – уточнив активіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як у Миколаївській області службового пса окупантів, який вижив під час бою, забрали українські військові.

"Після розгрому російських військ собаки розбіглися, їх було чотири-п'ять. Цей пес два тижні не давався нікому в руки. Одна з місцевих мешканок, Валентина, змогла приручити його. Виставляла їжу, щоб підгодовувати пса, також У Валентини у дворі була своя вівчарка, сука. Таким чином цей пес і опинився у Валентини. Було навіть таке, що Валентині пропонували гроші за цю собаку, потім почали погрожувати. Довелося втрутитися мені. Тепер ця вівчарка захищає Миколаївську область", – додав Шутяк.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Треба виправити назву собака зараз в полку НГУ
а так все вірно
класний фашист :super:
хочу собі такого, але не можу дозволити. :smilie2:
Mocsia delenda est