Автор Тема: Наразі Україна не має вирішальної переваги над Мордором, і це треба визнати  (Прочитано 1407 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Що тут? Клімактеричний харизматик з дивану знову зрадойобить?  :gigi:

Глянув його ігнор лист. Майже всі шановані люди вже там. А мене чого немає? Це якась неповага.  :laugh:

Ну вот щас попадешь  :gigi:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
І це зрозуміло. РФ має деґрадувати все більше й більше, тому варіант- упав і одразу встав- не підходить. Бо спочатку вони каються, одержують нову порцію "ніжок Бушу", від'їдаються, набираються сил- і знов за своє: людожерити. Як у епіґрафі до твору Радищева "Путешествіе із Петербурга в Москву": "Чудище обло, озорно, огромно, стозевно и лаяй" (с, взяв у Тредіаковського). Єдиний вихід- після денуклеаризації розділити одну велику купу сміття ( або лайна ) на багато маленьких купок сміття ( лайна ). Тоді процес повернення до матінки природи буде протікати значно безпечніше в екологічному сенсі

Это пустьіе фантазии о денуклеаризации и разделе. Кацапьі опять вьійдут сухими из водьі
No money No honey

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Это пустьіе фантазии о денуклеаризации и разделе. Кацапьі опять вьійдут сухими из водьі
Чому Ви так вважаєте?
Не Ви ж вирішуєте й не від Вас залежать об'єктивні процеси
Чим Ваші власні "порожні фантазії" кращі за мої?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ну вот щас попадешь  :gigi:

Ну має залишитись хоча б один какцап. А цей- досить кондовий, його одразу видно. Там ціла бригада писала під різними ніками- Серьога Санін, Фрі Ландер, АутЛандер, ще якась хрінь, типу Іван Іванович ( не пам'ятаю вже точно). Заіґнориш один нік- буде намагатись забулити з-під іншого... Хай вже буде, як маркер, що я на вірному шляху

П.С. Ну а Ви чому запобігаєте перед такими нелюдами- сцикливими нацистами, як їх назвав Лесь Подерв'янський? На них тавра немає де поставити, індекс кацапучості аж зашкалює, а Ви все ж таки держслужбовець. Майте гідність

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Існує велика відмінність у сприйнятті кацапів нами (українцями, поляками, лиутовцями, естонцями, грузинами) та Заходом. Я не думаю, що нам вдасться переконати політичний та бізнесовий Захід, в тому, що йому треба взяти на озброєння наше розуміння кацапів, і відповідно до цього розуміння діяти.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Ну має залишитись хоча б один какцап. А цей- досить кондовий, його одразу видно. Там ціла бригада писала під різними ніками- Серьога Санін, Фрі Ландер, АутЛандер, ще якась хрінь, типу Іван Іванович ( не пам'ятаю вже точно). Заіґнориш один нік- буде намагатись забулити з-під іншого... Хай вже буде, як маркер, що я на вірному шляху

П.С. Ну а Ви чому запобігаєте перед такими нелюдами- сцикливими нацистами, як їх назвав Лесь Подерв'янський? На них тавра немає де поставити, індекс кацапучості аж зашкалює, а Ви все ж таки держслужбовець. Майте гідність

Ты меня с кемто путаешь. Уж кем кем, а держслужбовцем я никогда небыл

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
На ФУПі вже б забанили к хуям собачим. Усіх! (окрім мене).

У нас ніде не було переваги, але ми їх поперли і на півночі, і під Харковом.
Зупинили під Миколаївом і Запоріжжям.
А піздов даємо скрізь.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Чому Ви так вважаєте?
Не Ви ж вирішуєте й не від Вас залежать об'єктивні процеси
Чим Ваші власні "порожні фантазії" кращі за мої?

Я ничего не решаю глобального. Я могу отвечать только за себя и частично за своих близких.
А вот являються ли процессьі объективньіми и правильності их оценки и вьіводьі на их основе и как следствие действия или это плод фантазии вот тут можно поспорить.
Я ни разу не претендую на роль гуру, тем более похвастать нечем. Бизнес потерян, перспектив и планов нет, но тем не менее...
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Існує велика відмінність у сприйнятті кацапів нами (українцями, поляками, лиутовцями, естонцями, грузинами) та Заходом. Я не думаю, що нам вдасться переконати політичний та бізнесовий Захід, в тому, що йому треба взяти на озброєння наше розуміння кацапів, і відповідно до цього розуміння діяти.
Вот поэтому я и утверждают, что Россия и в этот раз вьійдет сухой из водьі.
Блин, даже тему по этому поводу создам.
No money No honey

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Там ціла бригада писала під різними ніками- Серьога Санін, Фрі Ландер, АутЛандер, ще якась хрінь, типу Іван Іванович ( не пам'ятаю вже точно).
Сцуко, яке ж воно імбецильне.  :lol:  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos