Автор Тема: Ідеологічна робота в ЗСУ  (Прочитано 462 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Ідеологічна робота в ЗСУ
« : Травня 18, 2022, 06:44:32 18:44 »
Вчора говорив із кількома вояками з фронту (вони не на лінії зіткнення, а трохи подалі). Розмова особливого задоволення не принесла.
 Дуже неприємно вразила їхня “позиція“ щодо Заходу. На питання, чи є чим воювати, кажуть є все, але то тому, що Захід хоче нашою кров“ю Росію перемогти. Питаю, а який вихід? Відмовчуються.
Звичайно, я не там, і не воюю. Але думаю собі - а скільки ще треба буде кацапам Буч і Маріуполів зробити, щоб ці дядьки нарешті зрозуміли, що головне зло - кацапи?
« Останнє редагування: Травня 18, 2022, 07:18:56 19:18 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #1 : Травня 18, 2022, 06:59:21 18:59 »
Чего ты хочешь если власть зама закинула эту тему?
Я уже не помню ктоэтоляпнул, но точто ктото из власти точно. Как наиболее вероятный кандидат - Арахамия

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #2 : Травня 18, 2022, 10:18:52 22:18 »
Вчора говорив із кількома вояками з фронту (вони не на лінії зіткнення, а трохи подалі). Розмова особливого задоволення не принесла.
 Дуже неприємно вразила їхня “позиція“ щодо Заходу. На питання, чи є чим воювати, кажуть є все, але то тому, що Захід хоче нашою кров“ю Росію перемогти. Питаю, а який вихід? Відмовчуються.
Звичайно, я не там, і не воюю. Але думаю собі - а скільки ще треба буде кацапам Буч і Маріуполів зробити, щоб ці дядьки нарешті зрозуміли, що головне зло - кацапи?

Коте, це ж на нас напали, а не на Захід. Захід згодився нам допомагати, а не воювати замість нас. В першу чергу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #3 : Травня 18, 2022, 10:22:45 22:22 »
Коте, це ж на нас напали, а не на Захід. Захід згодився нам допомагати, а не воювати замість нас. В першу чергу.

Ти не зрозуміла. Вони незадоволені Заходом, бо дає зброю саме тому, що йому не шкода українців, і що він хоче перемогти росію українською кров“ю. Тобто майже хуйловська теза про те, що НАТО воює проти Росії в Україні.
« Останнє редагування: Травня 18, 2022, 10:27:34 22:27 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #4 : Травня 18, 2022, 10:31:10 22:31 »
Ти не зрозуміла. Вони незадоволені Заходом, бо дає зброю саме тому, що йому не шкода українців, і що він хоче перемогти росію українською кров“ю. Тобто майже хуйловська теза про те, що НАТО воює проти Росії в Україні.

Ну трохи тупуваті дядьки, буває.  :weep:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #5 : Травня 18, 2022, 10:53:31 22:53 »
Ти не зрозуміла. Вони незадоволені Заходом, бо дає зброю саме тому, що йому не шкода українців, і що він хоче перемогти росію українською кров“ю. Тобто майже хуйловська теза про те, що НАТО воює проти Росії в Україні.

Все я зрозуміла, це твої знайомі не розуміють розстановку сил й слухають якусь прокацапську пропаганду. Скажи їм, що інакше поїдуть освоювати простори Сибіру. Або просто їх вб"ють, бо мета кацапів - це знищення українців як народу. І це правда, а не всілякі видумки.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #6 : Травня 18, 2022, 11:41:33 23:41 »
Все я зрозуміла, це твої знайомі не розуміють розстановку сил й слухають якусь прокацапську пропаганду. Скажи їм, що інакше поїдуть освоювати простори Сибіру. Або просто їх вб"ють, бо мета кацапів - це знищення українців як народу. І це правда, а не всілякі видумки.

Вони ту пропаганду слухали як мінімум останні вісім років на українському телебаченні.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #7 : Травня 18, 2022, 11:49:48 23:49 »
Вони ту пропаганду слухали як мінімум останні вісім років на українському телебаченні.

Якщо ти про проросійські канали, то вони вже не працювали декілька місяців. І з початком війни вже ніяких ілюзій з приводу намірів рашистів не було. Дивно, що твої знайомі через 2 місяці після початку війни раптом стали повторювати наративи кацапів з приводу намірів Заходу.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #8 : Травня 18, 2022, 11:55:44 23:55 »
Якщо ти про проросійські канали, то вони вже не працювали декілька місяців. І з початком війни вже ніяких ілюзій з приводу намірів рашистів не було. Дивно, що твої знайомі через 2 місяці після початку війни раптом стали повторювати наративи кацапів з приводу намірів Заходу.

Вони галичани. Москалів ненавидять, але далі в них мізки не працюють.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Ідеологічна робота в ЗСУ
« Reply #9 : Травня 19, 2022, 12:10:19 00:10 »
Вони галичани. Москалів ненавидять, але далі в них мізки не працюють.

Тим більш. Якось потрібно їм мізки вправити.
А що таке галичани? Мій родич проходив перепідготовку на Яворівському полігоні якраз перед війною. Вже ходили розмови про війну. В його роті були хлопці з різних регіонів. Він був вражений тим, що київські хлопці сказали, як буде війна, то вони будуть лупашити кацапів, а із західної двійка хлопців сказали, що вони виїдуть у Польщу. Це навряд чи їм вдалося, але факт є фактом.
І я впевнена, що розмови твоїх знайомих про те, що вони ненавидять москалів - це пусте бахвальство. Коли ненавидять, то не думають, чи не підговорив хтось бува мене ненавидіти, а просто луплять ненависного.