Автор Тема: У мене одного таке враження?  (Прочитано 256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
У мене одного таке враження?
« : Травня 18, 2022, 08:37:20 20:37 »
що штати почали гальмувати допомогу зебуїнам
через їхній хайповий піар і крадівництво?
бо якісь казочки пішли про неможливість навчитися швидко на ам.зброї і швидко розвернути війсьу.промисловість.

може інші чинники, типу очікування кумулятивного ефекту санкцій всередині недоносії?
Mocsia delenda est

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: У мене одного таке враження?
« Reply #1 : Травня 18, 2022, 08:53:37 20:53 »
що штати почали гальмувати допомогу зебуїнам
через їхній хайповий піар і крадівництво?
бо якісь казочки пішли про неможливість навчитися швидко на ам.зброї і швидко розвернути війсьу.промисловість.

може інші чинники, типу очікування кумулятивного ефекту санкцій всередині недоносії?
Швидше, дозоване постачання

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: У мене одного таке враження?
« Reply #2 : Травня 18, 2022, 09:06:26 21:06 »
що штати почали гальмувати допомогу зебуїнам
через їхній хайповий піар і крадівництво?
бо якісь казочки пішли про неможливість навчитися швидко на ам.зброї і швидко розвернути війсьу.промисловість.

може інші чинники, типу очікування кумулятивного ефекту санкцій всередині недоносії?

Дуже дохуя консерв з числа "спісілістів з міжнародних відносин", "кремлінолухів" і тп повздувалося і почало писати розлогі статті і бігати по Фашингтону - лобіювати за "давайтє прітармазім, прімарозім, нізя уніжать хуйло і заганять іво у угал".  От реально якщо не  кожний ранок, так через два на третій точно як відкрию епл ньюз - так там наступний висер у цьому напрямку у "поважній" газеті з-під пера "поважного" іхсперта. От сьогодні у лівацькому "Атлантіку" такий собі "Чарльз Купчан" відмітився - проффесор, блядь, Джоржтаунського університету і старший співробітник Ради з закордонних справ.  :atё

Можу дати лінк, якщо є бажання поблювати.



PS. Ось, "кац прєдлагаєт сдацца", блюйте: https://apple.news/A5tmHXcB5TemBD2LtehTQhQ
« Останнє редагування: Травня 18, 2022, 09:26:02 21:26 від Адам Жоржович »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: У мене одного таке враження?
« Reply #3 : Травня 18, 2022, 09:23:02 21:23 »
Плюс до то того, що краже Жоржович, тут дуже швидкими темпами насувається економічний пиздець через інфляцію і соціялістичні експерименти ниішніх довбойобів, які зуміли за один рік загнати країну в глибоку сраку. Але це, власне, допомогло Україні, бо з метою також відволікти місцевих манюпасів від своїх економічних див та навали дикунів через південний кордон, Біден і його handlers вирішили (і доволі успішно) впертися проти хуйла і допомогти Україні.

'Elon Musk just announces he's voting Republican. Well, what would you expect from a genius?'
https://www.foxnews.com/media/elon-musk-lights-twitter-announcement-hell-vote-republican-next-election?intcmp=tw_fnc
« Останнє редагування: Травня 18, 2022, 09:31:38 21:31 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Re: У мене одного таке враження?
« Reply #4 : Травня 18, 2022, 10:01:18 22:01 »
..
If you are going through hell, keep going.