Автор Тема: Бл....ін, що це робиться?  (Прочитано 1411 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Бл....ін, що це робиться?
« : Червня 06, 2022, 08:47:55 20:47 »
До подій на Донбасі. Позавчора чую, що голова обладміністрації Гайдай віщає, що Сєвєродонецьк не важливе стратегічно місто. Я так трошки присіла, адже це його обласний центр і він має бути зацікавлений в ньому.
Сьогодні, пробігаючи повз телевізор раптом чую, що Данілов віщає, що Сєвєродонецк і Лисичанськ, які знаходяться до речі під контролем ЗСУ нині, а Лисичанськ і взагалі орки й не пробували брати, це не важливі території і якщо ми відійдемо на завчасно підготовлені позиції, то нічого страшного не трапиться. Мотив все той же - недостатньо зброї, що стає явною брехнею, бо зброя вже пішла у армію. І, мабуть, в першу чергу на Донбас.
Що це таке взагалі? Може, відійдемо на завчасно підготовлені позиції аж до Києва? Чи це таким чином наша ОПа допомагає х..лу реалізовувати його план по захопленню Донецької області до 10 червня?
Я вже не кажу про те, як на інших фронтах матюкають наше керівництво.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #1 : Червня 06, 2022, 08:49:30 20:49 »
До подій на Донбасі. Позавчора чую, що голова обладміністрації Гайдай віщає, що Сєвєродонецьк не важливе стратегічно місто. Я так трошки присіла, адже це його обласний центр і він має бути зацікавлений в ньому.
Сьогодні, пробігаючи повз телевізор раптом чую, що Данілов віщає, що Сєвєродонецк і Лисичанськ, які знаходяться до речі під контролем ЗСУ нині, а Лисичанськ і взагалі орки й не пробували брати, це не важливі території і якщо ми відійдемо на завчасно підготовлені позиції, то нічого страшного не трапиться. Мотив все той же - недостатньо зброї, що стає явною брехнею, бо зброя вже пішла у армію. І, мабуть, в першу чергу на Донбас.
Що це таке взагалі? Може, відійдемо на завчасно підготовлені позиції аж до Києва? Чи це таким чином наша ОПа допомагає х..лу реалізовувати його план по захопленню Донецької області до 10 червня?
Я вже не кажу про те, як на інших фронтах матюкають наше керівництво.

Мається на увазі що вони не варті того щоб за них втратити половину збройних сил......

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #2 : Червня 06, 2022, 08:50:48 20:50 »
Мається на увазі що вони не варті того щоб за них втратити половину збройних сил......

Укі, тобі звідки відомі наші втрати? Розкажи, бо ми тут не в знаємо нічого.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #3 : Червня 06, 2022, 08:56:43 20:56 »
Мені те саме сказали військові. Саме ті, які поруч.

Здається це якесь політичне рішення.
Я би відійшов до Лісичанська, він височиє над місцевістю, гарно з верху артою мочити орків.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #4 : Червня 06, 2022, 09:04:51 21:04 »
Укі, тобі звідки відомі наші втрати? Розкажи, бо ми тут не в знаємо нічого.

Просто я висловлюю те як я розумію подібні оцінки військових....

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #5 : Червня 06, 2022, 09:05:04 21:05 »
Мені те саме сказали військові. Саме ті, які поруч.

Здається це якесь політичне рішення.
Я би відійшов до Лісичанська, він височиє над місцевістю, гарно з верху артою мочити орків.

Яка ще політика у війні? Ми або б"ємося за свою землю, або здаємося. А оці політичні манси тільки шкодять. Спочатку здаємо міста, а потім їх відвойовуєм. Що значно важче, аніж іх захищати. І втрати таки да - більші.
« Останнє редагування: Червня 06, 2022, 09:33:48 21:33 від Lina »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #6 : Червня 06, 2022, 09:07:31 21:07 »
Просто я висловлюю те як я розумію подібні оцінки військових....

Це висловлювання зовсім не військових, а політиків, і навіть не політиків, а офісних менеджерів Зелі, що чомусь лізуть у військові справи.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #7 : Червня 06, 2022, 09:13:04 21:13 »
Це висловлювання зовсім не військових, а політиків, і навіть не політиків, а офісних менеджерів Зелі, що чомусь лізуть у військові справи.

Ну я допускаю, що він брав участь у обговореннях майбутніх планів військових та пояснює можливі майбутні рішення.....

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #8 : Червня 06, 2022, 09:24:15 21:24 »
Яка ще політика у війні?

Так, її не має бути. Але вона є.

Ми маємо берегти своїх людей, у нас ресурс обмежений.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #9 : Червня 06, 2022, 09:25:05 21:25 »
Ну я допускаю, що він брав участь у обговореннях майбутніх планів військових та пояснює можливі майбутні рішення.....

Дуже сподіваюся, що у Зелі досить розуму не лізти у справи Головнокомандувача. Туди, де він не спеціаліст.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #10 : Червня 06, 2022, 09:27:32 21:27 »
От дивись, це пишуть кацапи. Правда це чи ні , я не знаю.

Цитувати
Наш источник в ОП рассказал, что Залужный доложил Зеленскому о тяжёлой ситуации в Северодонецке и потерях среди военного спецназа. Попытка контрнаступления захлебнулось в первый день, но на Банковой продолжают настаивать о необходимости уличных боев и создание из города символа героического сопротивления российской агрессии. Главнокомандующий ВСУ снова просит Президента отвести войска на возвышенность в Лисичанск и не тратить резервы на пиар акции, чтобы сохранить боеспособность группировки и не подрывать авторитет командования.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #11 : Червня 06, 2022, 09:28:06 21:28 »
Так, її не має бути. Але вона є.

Ми маємо берегти своїх людей, у нас ресурс обмежений.

Ми маємо берегти всіх своїх людей і країну, а не тільки військових.І берегти потрібно було ще до війни, а не коли вже ситуація хр...нова.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #12 : Червня 06, 2022, 09:30:25 21:30 »
От дивись, це пишуть кацапи. Правда це чи ні , я не знаю.

Я не читаю кацапів. Бо вони ніколи не говорять правди.І невідомо, чи була та розмова, чи ні. А головне питання - звідки кацапи знають про розмову президента і головнокомандувача?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #13 : Червня 06, 2022, 10:03:43 22:03 »
Ліно, мене дивує, що вас це дивує.
Чого ще ви можете чекати від Буратіно?
Буратіно є під щільним ковпаком агента ФСБ “Козиря“ - Єрмака.

Можу вам відкрити ще одну очевидну таємницю - жодного окупованого кацапами міста звільнено військовою силою не буде.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #14 : Червня 06, 2022, 10:19:07 22:19 »
Ліно, мене дивує, що вас це дивує.
Чого ще ви можете чекати від Буратіно?
Буратіно є під щільним ковпаком агента ФСБ “Козиря“ - Єрмака.

Можу вам відкрити ще одну очевидну таємницю - жодного окупованого кацапами міста звільнено військовою силою не буде.

Ти маєш на увазі Херсон?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #15 : Червня 06, 2022, 10:23:08 22:23 »
До подій на Донбасі. Позавчора чую, що голова обладміністрації Гайдай віщає, що Сєвєродонецьк не важливе стратегічно місто. Я так трошки присіла, адже це його обласний центр і він має бути зацікавлений в ньому.
Сьогодні, пробігаючи повз телевізор раптом чую, що Данілов віщає, що Сєвєродонецк і Лисичанськ, які знаходяться до речі під контролем ЗСУ нині, а Лисичанськ і взагалі орки й не пробували брати, це не важливі території і якщо ми відійдемо на завчасно підготовлені позиції, то нічого страшного не трапиться. Мотив все той же - недостатньо зброї, що стає явною брехнею, бо зброя вже пішла у армію. І, мабуть, в першу чергу на Донбас.
Що це таке взагалі? Може, відійдемо на завчасно підготовлені позиції аж до Києва? Чи це таким чином наша ОПа допомагає х..лу реалізовувати його план по захопленню Донецької області до 10 червня?
Я вже не кажу про те, як на інших фронтах матюкають наше керівництво.

Зброї не вистачає.
Та, що надається, приходить по незмінній формулі: " Мало-Пізно-Дорого".
З таким станом справ дуже скоро будем турбуватись про Запоріжжя якщо не про все лівобережжя.

Ріал політік.
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #16 : Червня 06, 2022, 10:30:20 22:30 »
А це ще що?  У нас мало було добровольців, що хотіли піти на фронт? І чому з людей, які вже пройшли вишкіл не сформували хоча би резервні бригади? І скільки можна нити про ту зброю, а зараз ще й бригади, коли інші фронти, окрім східного не воюють?
Якщо резервні бригади не були сформовані, то чого чекаємо зараз? Готуємось до здачі, чи що?

І чи Данілов сповна розуму давати такі інтерв"ю Файненшіал Таймс?

https://censor.net/ua/news/3346344/dlya_kontrnastupu_ukrayini_potribni_shist_novyh_brygad_i_bagato_zahidnoyi_zbroyi_danilov


Для контрнаступу Україні потрібні шість нових бригад і багато західної зброї, - Данілов


Для повноцінного контрнаступу ЗСУ і повного звільнення тимчасово окупованих Росією територій на півдні та сході України необхідно сформувати шість нових бригад загальною чисельністю 25 000 осіб.

Про це інтерв'ю газеті Financial Times заявив секретар РНБО Олексій Данілов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Бабель.

Данілов каже, що для визволення територій від росіян потрібні сотні далекобійних ракетних установок і одиниць артилерії, літаки і танки, а також тисячі безпілотників.

У Росії дуже багато живої сили, тому, за словами Данілова, контрнаступ може бути "не дуже швидким процесом". Він додав, що згодом це стане можливим — західні партнери України продовжать надавати зброю.

Крім того, секретар РНБО торкнувся питання Сєверодонецька, де йдуть тяжкі бої за контроль над містом. За його словами, у Сєверодонецьку та Лисичанську противник має перевагу в артилерії, і Україна зараз не може "адекватно відповісти тим самим" через брак необхідного озброєння. Через готовність РФ жертвувати своїми військами українським військовим стало важче утримувати позиції.

"Тимчасова втрата територій — це не трагедія. Трагедією буде втрата країни", — заявив Данілов щодо можливого відходу сил оборони з міста. Джерело: https://censor.net/ua/n3346344

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #17 : Червня 06, 2022, 10:33:11 22:33 »
Ти маєш на увазі Херсон?

І Херсон також. І Маріуполь, і Донецьк, і Луганськ, і Мелітополь, і Бердянськ, і Енергодар, і Нову Каховку, і Джанкой, і Симферополь...
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #18 : Червня 06, 2022, 10:35:28 22:35 »
Зброї не вистачає.
Та, що надається, приходить по незмінній формулі: " Мало-Пізно-Дорого".
З таким станом справ дуже скоро будем турбуватись про Запоріжжя якщо не про все лівобережжя.

Ріал політік.

А може потрібно активніше потурбувати наших західних партнерів, щоби ті пришвидшили процедуру надання зброї? Бо Зеля щось скис і сидить мовчки.
І, взагалі, за ці 3 місяці могли би вже й налагодити виробництво нашої зброї.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #19 : Червня 06, 2022, 10:37:14 22:37 »
Зброї не вистачає.
Та, що надається, приходить по незмінній формулі: " Мало-Пізно-Дорого".
З таким станом справ дуже скоро будем турбуватись про Запоріжжя якщо не про все лівобережжя.

Ріал політік.

Вони дарма спекулюють на тому, що не вистачає зброї. Бо пройде ще місяць і правда вилізе на світ Божий.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #20 : Червня 06, 2022, 10:42:21 22:42 »
От дивись, це пишуть кацапи. Правда це чи ні , я не знаю.

Ги: "отут в сраці таке щось... брунатне.... чи шоколад, чи ні - хуй знає" :pooh_lol:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #21 : Червня 06, 2022, 10:43:22 22:43 »
А може потрібно активніше потурбувати наших західних партнерів, щоби ті пришвидшили процедуру надання зброї? Бо Зеля щось скис і сидить мовчки.
І, взагалі, за ці 3 місяці могли би вже й налагодити виробництво нашої зброї.
......
Масштаб и интенсивность поставок Украине вооружения не совпадает с ситуацией на фронте. А это значит, что способность Сил обороны Украины накопить материальный ресурс для создания мощного ударного «кулака» под вопросом.

Бесконечные сообщения о том, что ВСУ вот-вот перейдут в наступление и опрокинут силы вторжения, являются абсолютно вредными и дезориентируют население и сторонников Украины.

Крайне маловероятно, что мы увидим впечатляющие прорывы и победные марши украинских войск. Очевидно, что командование ВСУ выбрало стратегию сбережения собственных сил и размена территории (когда это необходимо) на максимальный урон врагу. Идет и будет продолжаться постоянное и монотонное перемалывание российского военного потенциала. С периодическими контратаками на отдельных тактических, максимум оперативных направлениях.
......

Всё идёт так, как максимально удовлетворяет наших западньіх "партнёров".

Им не нужна победа Украиньі, но надо ослабление России и перемальівание её боеспособной группировки. Проблемьі Украиньі их не интересуют.
No money No honey

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #22 : Червня 06, 2022, 10:46:41 22:46 »
Вони дарма спекулюють на тому, що не вистачає зброї. Бо пройде ще місяць і правда вилізе на світ Божий.

Если правда вьілезет наружу, то у широких народньіх масс сразу возникнет острое желание пиздить наших "партнёров" ногами.

И у вас тоже появиться это желание
No money No honey

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #23 : Червня 06, 2022, 10:53:20 22:53 »
Если правда вьілезет наружу, то у широких народньіх масс сразу возникнет острое желание пиздить наших "партнёров" ногами.

И у вас тоже появиться это желание

Уже.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #24 : Червня 06, 2022, 11:05:54 23:05 »
Уже.

Ну-у-у-....

Тут дело такое. Придётся понять и простить.
У ребят реальная проблема и она вьілезла наружу, а под ковёр её назад не запхаешь.

НАТО в Европе - одно огромное наебалово!
И сей прискорбньій факт стал достоянием общественности.
Если бьі Путин попёр в Европу напрямую, а не через Бучу и Гостомель, то кацапские триколорьі над штаб-квартирою НАТО развивались бьі в течение недели.

Поэтому мьі вьігребаем за них. Но спасибо не будет.
К отопительному сезону всё разрешиться. Потерпите.

А там уже дело каждого как то принимать.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46466
  • Never give in!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #25 : Червня 06, 2022, 11:50:47 23:50 »
 :smiley16:

If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #26 : Червня 07, 2022, 05:26:53 05:26 »
Рашка кинула туди всі сили.В нас брак всього,і є постійна небезпека котла.Вчора залишили Святогірськ,взірвали мости.Наші відступають.Вірю в перемогу і Залужного,але найголовніше-зберегти Армію.Чого США так тянуть-неясно.Можна скоротити час навчання на РСЗО до тижня.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #27 : Червня 07, 2022, 05:42:36 05:42 »
Я не читаю кацапів. Бо вони ніколи не говорять правди.І невідомо, чи була та розмова, чи ні. А головне питання - звідки кацапи знають про розмову президента і головнокомандувача?

Цитувати
"Причина приїзду президента Зеленського на Запорізький напрямок та до Лисичанська — підтримати війська особисто перед дуже важким етапом війни. Він знає, що готується наступ і приїхав підтримати," — Арестович

А звідки знає Арестович?

Розвідка теж не має читати кацапів?

Там же написано - "Наш источник в ОП рассказал". Чи ти не віриш, що у кацапів в ОП є істочник? Я навіть прізвище знаю, і не одне.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #28 : Червня 07, 2022, 05:52:37 05:52 »
Вчора залишили Святогірськ,взірвали мости.

 :smilie10:

Звідки інфа?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Бл....ін, що це робиться?
« Reply #29 : Червня 07, 2022, 06:11:03 06:11 »
:smilie10:

Звідки інфа?
Писали вроде, что на этом направлении кацапьі собрали группировку неимоверной концентрации. Превосходство по арте и живой силе в 10 раз.
Бить нечем, вот наши и отходят.

Может это?
No money No honey