Автор Тема: Портрнов призначає нового омбудсмена  (Прочитано 529 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Портрнов призначає нового омбудсмена
« : Червня 27, 2022, 05:32:21 17:32 »
Володимир Мартинюк

Важко не  помітити у звільненні і переслідуванні Денисової виконання побажань Путіна і Кремля.
Новий безальтернативний кандидат в омбудсмени - депутат Дмитро Лубінець з групи "За майбутнє", яка належить Коломойському, тобто слуга зовсім не чужого ні Москві ні Путіну Бені.
Не бачу різниці між переслідуванням Денисової і кримінальними справами проти Тетяни Чорновіл і генерала Дмитра Марченка.
Денисова забезпечила Україні стратегічну перемогу на інформаційному фронті - і за це її зараз знищують.
Схоже Андрій Портнов і далі на своєму бойовому посту  у своєму маєтку в Кончі Заспі та з державною охороною.

Viktor  Teren
В "Українській правді" Соня Лукашова пише, що Денисова вигадувала (!?) злочини росіян і через те й позбулася посади. Он як! Злочини росіян треба вигадувати? !
 Більше того, на Денисову завели кримінальну (!!!) справу, що вона нібито вигадувала ці злочини. Це що??? Ірпінь, Буча, Бородянка - вигадки Денисової?
 Інформаційна атака на Денисову особливо загострилася зараз напередодні виборів нового омбудсмена (до речі, безальтернативного, і тому назвати це вибором дуже важко). Питання - Арестовичі переходять у наступ?
І питання до "Української правди". Ти хто, моя хороша Українська правда, в яку я колись так багато дописував ще з часів Чорновола і Гії Гонгадзе - хто ти зараз?  Таки українська правда чи російська брехня? На кого працюєте, мої хороші?
------
Uкі, гнидо підкацапна. Не читай.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #1 : Червня 27, 2022, 06:44:43 18:44 »
Не знаю кто там заказчик этого , но Денисова типичная ТП. Она несла шо попало даже не думая проверять факты.
Понятно что точных данных я по пригородам Киева я не имею и поэтому ничего по тем преступлениям не скажу.
Но она заявила что русские из Украины депортировали четверть миллиона детей. Когда она это озвучивала то даже н подумала что это значит что в тех областях Украины. в основном в Мариуполе, было четверть миллиона сирот! Курица тупая.
Вот из таких мелочей и состоит провал.
Надо думать что говоришь на официальной должности

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #2 : Червня 27, 2022, 07:28:28 19:28 »
100%, Пєнісова тупа бютораска. Вона більше дискредитувала справу, ніж доносила достовірну інфу про кацапські злочини.

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #3 : Червня 28, 2022, 12:45:15 00:45 »
Не знаю кто там заказчик этого , но Денисова типичная ТП. Она несла шо попало даже не думая проверять факты.
Понятно что точных данных я по пригородам Киева я не имею и поэтому ничего по тем преступлениям не скажу.
Но она заявила что русские из Украины депортировали четверть миллиона детей. Когда она это озвучивала то даже н подумала что это значит что в тех областях Украины. в основном в Мариуполе, было четверть миллиона сирот! Курица тупая.
Вот из таких мелочей и состоит провал.
Надо думать что говоришь на официальной должности

Взагалі то самі росіяни дали цифри, що українських дітей вони "врятували" (тобто вивезли) 307 тис.
Це навіть третина мільйона - більше, ніж вказала Денисова.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #4 : Червня 28, 2022, 12:57:00 00:57 »
Взагалі то самі росіяни дали цифри, що українських дітей вони "врятували" (тобто вивезли) 307 тис.
Це навіть третина мільйона - більше, ніж вказала Денисова.

То Пєнісова сиділа на посаді для озвучення кацапських заяв ? Ясно-понятно  :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #5 : Червня 28, 2022, 02:23:01 02:23 »
Хто така Соня Лукашова, і чому вона так впевнена, що Дєнісова неправа?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #6 : Червня 28, 2022, 02:26:38 02:26 »
Хто така Соня Лукашова, і чому вона так впевнена, що Дєнісова неправа?

До речі, ось що про неї пише сайт Миротворець

https://myrotvorets.center/criminal/lukashova-sonya/

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #7 : Червня 28, 2022, 08:58:18 08:58 »
Взагалі то самі росіяни дали цифри, що українських дітей вони "врятували" (тобто вивезли) 307 тис.
Це навіть третина мільйона - більше, ніж вказала Денисова.

Если интересует мое мнение то я считаю что это общее количество детей пересекших границу РФ.
Но это никак не равно "депортированные дети"
1 - Там большинство в составе семей и поэтому это максимум депортированные семьи, а не дети. Неужели надо разницу объяснять между тем как одинокий ребеной кудато вывозится или он вывозится в составе своей родной семьи? Денисова этой разницы не видит?
2 - Уверен что большинство выехавших в РФ на самом деле выехало дальше - в Закавказье и Европу. Денисовой это не понятно? Пусть поинтересуется сколько граждан Украины въехало в ЕС не из Украины
3 - Есть такие которые уехали в РФ к родственникам. Это можно долго обсуждать, но это не депортация
4 - Если кацап открывает рот значит он врет. Денисова не в курсе?


Это так, с налета.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #8 : Червня 28, 2022, 06:58:18 18:58 »
Если интересует мое мнение то я считаю что это общее количество детей пересекших границу РФ.
Но это никак не равно "депортированные дети"
1 - Там большинство в составе семей и поэтому это максимум депортированные семьи, а не дети. Неужели надо разницу объяснять между тем как одинокий ребеной кудато вывозится или он вывозится в составе своей родной семьи? Денисова этой разницы не видит?
2 - Уверен что большинство выехавших в РФ на самом деле выехало дальше - в Закавказье и Европу. Денисовой это не понятно? Пусть поинтересуется сколько граждан Украины въехало в ЕС не из Украины
3 - Есть такие которые уехали в РФ к родственникам. Это можно долго обсуждать, но это не депортация
4 - Если кацап открывает рот значит он врет. Денисова не в курсе?


Это так, с налета.

Не пизди.
Я вірю Денисовій, а не твоїм зеленим блядям на службі у хуйла.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6170
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #9 : Червня 28, 2022, 07:53:11 19:53 »
Пусть поинтересуется сколько граждан Украины въехало в ЕС не из Украины
А цього ніхто не знає. Буквально :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #10 : Червня 28, 2022, 09:45:03 21:45 »
Хто така Соня Лукашова, і чому вона так впевнена, що Дєнісова неправа?

Це якась хуйловська соска з упячки, яка використовує як пройоби Пєнісової, так і 'видатні' управлінські досягнення опаришів по її звільненню, щоби дискредитувати тему кацапських злочинів.

Було би дивно, якби кацапи цього не робили в ситуації, коли в нас державою керує всіляке лайно, та ще й напхане москальською агентурою.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #11 : Червня 28, 2022, 09:57:33 21:57 »
Не пизди.
Я вірю Денисовій, а не твоїм зеленим блядям на службі у хуйла.

Никуясе прорвало. Ну верь верь. Ты и Трампу верил

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #12 : Червня 28, 2022, 10:02:47 22:02 »
Никуясе прорвало. Ну верь верь. Ты и Трампу верил

Він все ще вірить..... така ціна його судженням

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Портрнов призначає нового омбудсмена
« Reply #13 : Червня 28, 2022, 10:11:16 22:11 »
Він все ще вірить..... така ціна його судженням

Credo quia absurdum