Автор Тема: Етноцид  (Прочитано 1160 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Етноцид
« : Липня 30, 2022, 10:58:36 22:58 »
Взагалі то подивимимось на це навіть не політично, а антропологічно. Ось маємо ми таке собі гупло кочевніків, які мабуть більше 2000 років лізлі з території тутешньої Рашки до Європи, через Дике поле-Херсонщину  та Запоріжжя сьогоденне десь з 2-4 століття Нашої ери. взагалі то лізли і раніше але хто ліз як ліз це вже мабуть не дослідіти, ну може Кам"яну Могилу нарешті дослідять після деокупациї там щось,,,
 Так от кацапи так и залишилися кочевниками для яких експансія- це сенс жіття!  Суть кочевої експансії в тому, що ти або прієднуєшся або вмираєш, або знищуєш кочевників-іншого не  вигадали. Бо якщо не знищиш-експансия буде знов. що ми й бачимо. Яка там толерастія.!!! Нічого не змінилося!

І що тут поробиш?










є

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1401
  • Стать: Чоловіча
Re: Етноцид
« Reply #1 : Липня 30, 2022, 11:09:43 23:09 »
І що тут поробиш?

да боже мой ...

контрактное производство компонентов ракет за бугром
сборка их и хранение в тоннелях метро ...
 но как посомотришь на раскормленные рожи в оборонпроме ..
сразу фантазия сужается до попрошайничества))

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Етноцид
« Reply #2 : Липня 30, 2022, 11:16:11 23:16 »
І що тут поробиш?
->
знищуєш кочевників-іншого не  вигадали

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Етноцид
« Reply #3 : Липня 31, 2022, 11:19:48 11:19 »
Та Зелупонь єрмаківська не буде робити ракети! 29 липня ледве не пройшла поправка в Законі  7429 передачу більшості оборонніх грошей на дороги-не вистачило 5 голосів! Навіть повії з "Довіри" ох.....їли!
  Поправку всунув САня Трухін, ну той що всовував хабаря ДАЇшніку щоб збігті в ліс. За передачу військових грошей знов пиляти на дороги проголосувало 221 ЗЕлена потвора! Лише 5 голосів не вистачило!

 Мені здається що нас чекають ще важчі часи бо Єрмак нас доведе до страшного-хоча куді страшніше! он гроші войнам затрімують та ріжуть

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #4 : Липня 31, 2022, 10:42:48 22:42 »
Так. Вони з початку війни нічого не зробили, щоби налагодити виробництво. Тільки те й роблять, що випрошують, та схоже, крадуть.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #5 : Серпня 01, 2022, 07:33:42 19:33 »
крадуть.

Знов розмащуєте кацапський наративчик про "вкрадену зброю"?  :Sho_za:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #6 : Серпня 01, 2022, 10:30:13 22:30 »
Знов розмащуєте кацапський наративчик про "вкрадену зброю"?  :Sho_za:

Ні. Прочитай гілку Кота про саботаж. Це ти, схоже, наративчик від зелених розганяєш про їхню кришталеву чесність. :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #7 : Серпня 01, 2022, 11:19:43 23:19 »
Ні. Прочитай гілку Кота про саботаж. Це ти, схоже, наративчик від зелених розганяєш про їхню кришталеву чесність. :smilie8:

Ще один тесть? Дякую, мені одного досить.  :fp2

Конкретно що з західної зброї вкрали і продали, своїми словами.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #8 : Серпня 01, 2022, 11:28:20 23:28 »
Ще один тесть? Дякую, мені одного досить.  :fp2

Конкретно що з західної зброї вкрали і продали, своїми словами.

Я вибачаюсь, але що там з тестем?  :smilie1:І до чого він тут?
Зараз буду тобі щось розповідати про зброю. Ніби це не військова таємниця, й інфа ходить на рівні ОБС.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #9 : Серпня 01, 2022, 11:30:37 23:30 »
Я вибачаюсь, але що там з тестем?  :smilie1:І до чого він тут?

Я вже розповідав. Він у будь-якій суперечці, коли його питають про конкретику, каже "а подивись телевізор - там все є". А на питання, кого конкретно і на якому каналі - "дивись всіх на всіх".  :smilie8:

Зараз буду тобі щось розповідати про зброю. Ніби це не військова таємниця, й інфа ходить на рівні ОБС.

Тобто хуйня на пісній олії і звичайний кацапський вкид "про хахли піздят газ і амєріканскає аружіє".  :fp2

А ще в "в ачісткє" служиш.  :smilie8:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #10 : Серпня 01, 2022, 11:33:41 23:33 »
Він у будь-якій суперечці, коли його питають про конкретику, каже "а подивись телевізор - там все є".  :smilie8:

Тобто хуйня на пісній олії і звичайний кацапський вкид "про хахли піздят газ і амєріканскає аружіє".  :fp2

А ще в "в ачісткє" служиш.  :smilie8:

Не зрозуміла, де це я служу? Я давно вже нікому не служу. :smilie8:
Собі повністю вільна птаха.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Етноцид
« Reply #11 : Серпня 02, 2022, 12:10:22 00:10 »
Взагалі то подивимимось на це навіть не політично, а антропологічно. Ось маємо ми таке собі гупло кочевніків, які мабуть більше 2000 років лізлі з території тутешньої Рашки до Європи, через Дике поле-Херсонщину  та Запоріжжя сьогоденне десь з 2-4 століття Нашої ери. взагалі то лізли і раніше але хто ліз як ліз це вже мабуть не дослідіти, ну може Кам"яну Могилу нарешті дослідять після деокупациї там щось,,,
 Так от кацапи так и залишилися кочевниками для яких експансія- це сенс жіття!  Суть кочевої експансії в тому, що ти або прієднуєшся або вмираєш, або знищуєш кочевників-іншого не  вигадали. Бо якщо не знищиш-експансия буде знов. що ми й бачимо. Яка там толерастія.!!! Нічого не змінилося!

І що тут поробиш?



TL;DR
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #12 : Серпня 02, 2022, 03:08:15 03:08 »
Не зрозуміла, де це я служу? Я давно вже нікому не служу. :smilie8:
Собі повністю вільна птаха.

Синя хуйня біля ніку - це не модераторська личка? Ну то вибачай.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #13 : Серпня 02, 2022, 10:58:22 22:58 »
Синя хуйня біля ніку - це не модераторська личка? Ну то вибачай.

Жоржович, мене попросили помодерувати тут - я погодилась. Нікому нічого не обіцяла й договорів не підписувала. Ти хіба забув? Все одно проводжу тут час в спілкування. Хочу спілкуватись нормально. Обов"язків в мене тут ніяких немає, тож в любий момент можу собі піти. 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #14 : Серпня 03, 2022, 03:01:36 03:01 »
Жоржович, мене попросили помодерувати тут - я погодилась. Нікому нічого не обіцяла й договорів не підписувала. Ти хіба забув? Все одно проводжу тут час в спілкування. Хочу спілкуватись нормально. Обов"язків в мене тут ніяких немає, тож в любий момент можу собі піти.

Та мене не цікавлять мотиви і предісторія, а цікавлять хвакти. Думав, що ти модератор - і такі да, хвакт - ти модератор.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #15 : Серпня 04, 2022, 01:38:15 01:38 »
Та мене не цікавлять мотиви і предісторія, а цікавлять хвакти. Думав, що ти модератор - і такі да, хвакт - ти модератор.

А...то я тебе ще не банила? Але, здається попереджала. :smilie8:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #16 : Серпня 04, 2022, 02:57:21 02:57 »
А...то я тебе ще не банила? Але, здається попереджала. :smilie8:

Налякала їжака голою сракою.  :smilie8:

А своєму начальнику передай, щоб призначив тобі 3 години обов'язкового тренінгу з інформаційної гігієни.  :gigi:
 

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Етноцид
« Reply #17 : Серпня 04, 2022, 08:13:01 20:13 »
Я вибачаюсь, але що там з тестем?  :smilie1:І до чого він тут?
Зараз буду тобі щось розповідати про зброю. Ніби це не військова таємниця, й інфа ходить на рівні ОБС.
================
 Свого знов нічого не робимо! Це все твій Єрмак з Хламідією!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #18 : Серпня 04, 2022, 09:31:01 21:31 »
================
 Свого знов нічого не робимо! Це все твій Єрмак з Хламідією!

Звичайно. Бо треба ж зразу повідомляти що робимо і де! Он як з ремонтним заводом у Києві - повідомили і як, и де - і як чудово вийшло в результаті.  :smilie8:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Re: Етноцид
« Reply #19 : Серпня 04, 2022, 09:44:05 21:44 »
Володимир Ар‘єв

  ·
Відповідь на рашистський теракт в Оленівці повинна дати Верховна Рада. Європейська Солідарність зареєструвала законопроект 7627. Парламент повинен проголосувати це звернення на найближчому засіданні, щоб світ розумів, наскільки важливим є порятунок захисників Маріуполя, передусім, для України. Чи проголосує? Наразі не скажу. Будемо добиватись.
Ось проект:
ЗВЕРНЕННЯ
Верховної Ради України
до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав-членів НАТО, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без
кордонів» щодо засудження факту масової
страти українських військовополонених державою-агресором в Оленівці 29 липня 2022 року
➡️ Зважаючи на масове вбивство щонайменше 53 українських військовополонених захисників Маріуполя, що сталось в ніч на 29 липня 2022 року в Оленівці;
➡️ Зважаючи на спроби Російської Федерації відразу звинуватити Україну у тому, що це вона сама вбила своїх військовослужбовців у в’язниці в Оленівці, обстрілявши їх ракетою GMLRS з РСЗВ HIMARS, які виявились цілком не правдивими та не викликали довіри у світу;
➡️ Беручи до уваги, що наявні супутникові знімки місця трагедії та висновки експертів вказують на застосування термобаричного боєзапасу всередині будівлі в’язниці;
Зважаючи на те, що за наявних доказів вбивство захисників Маріуполя в Оленівці має усі ознаки скоєного Російською Федерацією терористичного акту проти беззахисних українських військовополонених;
➡️ Беручи до уваги, що цей військовий злочин, вчинений Росією, є порушенням Женевських конвенцій поводження з військовополоненими;
➡️ Беручи до уваги, що дії Російської Федерації в Україні є неспровокованою воєнною агресією проти суверенної держави, призводять до загибелі тисяч мирних громадян внаслідок обстрілів і ракетних ударів по цивільній інфраструктурі, що є проявом терору;
➡️ Враховуючи необхідність виконання норм та принципів Статуту Організації Об’єднаних Націй, Загальної декларації прав людини, Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму, Заключного акта Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 1 серпня 1975 року, Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання», Конвенції про закони і звичаї суходільної війни, Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими, Резолюції Генеральної Асамблеї ООН «Визначення агресії» 1974 року, Декларації про неприпустимість втручання у внутрішні справи держав, про захист їх незалежності та суверенітету 1965 року, Декларації про неприпустимість інтервенції та втручання у внутрішні справи держав 1981 року, Декларації про посилення ефективності принципу утримання від погрози силою чи застосування сили у міжнародних відносинах 1987 року, Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року (Будапештського меморандуму), Резолюції Генеральної Асамблеї ООН 68/262 «Територіальна цілісність України» від 27 березня 2014 року;
➡️ Зважаючи на Постанови Верховної Ради України 129-VIII від 27 січня 2015 року та 2234-IX від 03 травня 2022 року із закликами про визнання Російської Федерації державою-агресором та державою-спонсором тероризму;
➡️ Зважаючи на необхідність протидіяти військовим діям і новим терористичним атакам Російської Федерації проти України;
Верховна Рада України у зв’язку із вищенаведеним:
🔴 висловлює своє обурення цинічному вбивству українських військовополонених захисників Маріуполя, що вчинила Російська Федерація в ніч на 29 липня 2022 року в Оленівці;
🔴 закликає Організацію Об’єднаних Націй та Міжнародний комітету Червоного Хреста, які виступали гарантами життя та здоров’я українських військовополонених, негайно відреагувати на терористичний акт, здійснений Російською Федерацією та направити представників Організації Об’єднаних Націй, Міжнародного комітету Червоного Хреста, на територію колонії в смт. Оленівка на тимчасово окупованій території Донецької області з метою інспекційної місії;
🔴 закликає Організацію Об’єднаних Націй, Міжнародний комітет Червоного Хреста та Організацію з Безпеки і Співробітництва в Європі вжити заходів для постійного контролю за умовами утримання усіх українських військовополонених, які перебувають на території Російської Федерації та на тимчасово окупованих територіях України;
🔴 закликає Організацію Об’єднаних Націй, Міжнародний комітет Червоного Хреста та Незалежну міжнародну медичну гуманітарну організацію “Лікарі без кордонів” невідкладно зробити все можливе для звільнення без усіляких передумов полонених жінок-медиків, серед яких є вагітні і поранені;
🔴 закликає міжнародні інституції активізувати зусилля для обміну та повернення в Україну військовополонених захисників Маріуполя, оскільки лише зусилля України не дають для цього необхідних результатів;
звертається до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав-членів НАТО:
‼️визнати дії Російської Федерації щодо вбивства українських військовополонених захисників Маріуполя, яке вчинила Російська Федерація в ніч на 29 липня 2022 року в Оленівці терористичним актом;
‼️визнати Російську Федерацію державою-спонсором тероризму;
‼️посилити тиск на Російську Федерацію та держави, які співпрацюють з нею та підтримують її терористичний режим, у тому числі шляхом запровадження санкцій, передбачених відповідно до статусу держави - спонсора тероризму, включно з повним ембарго на торгівлю енергоносіями з державними та приватними компаніями, афілійованими з Російською Федерацією та відключенням від системи SWIFT усіх фінансових установ Російської Федерації.
Віримо, що повноцінне використання вищенаведених можливостей, наявних у Організації Об’єднаних Націй, Європейського Союзу, Європейської Ради, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, парламентів та урядів держав-членів НАТО, Міжнародного комітету Червоного Хреста, Незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» за наявності політичної волі, значно швидше змусить Російську Федерацію відмовитися від продовження неспровокованої агресії проти України та припинити свою терористичну діяльність, а винні особи понесуть покарання за воєнні злочини і терор проти України.
If you are going through hell, keep going.

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Етноцид
« Reply #20 : Серпня 04, 2022, 09:44:21 21:44 »
Коли б робили-воно б летіло на ворога!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #21 : Серпня 04, 2022, 09:52:04 21:52 »
Коли б робили-воно б летіло на ворога!

Дай вгадаю: тобі теж піхотинці твітять з окопу, що "нічого не летить"?  :smilie8:

Offline Wolter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Етноцид
« Reply #22 : Серпня 04, 2022, 11:16:43 23:16 »
Піхотинці з окопів пишуть... Вільхі практічно нема, Стугни-ну є Таня Чорновил-почитай, Нептунів-сам знаєш, про Грім-2 та инші тіпа Сапсан навіть не треба и писати

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #23 : Серпня 04, 2022, 11:53:47 23:53 »
Піхотинці з окопів пишуть... Вільхі практічно нема, Стугни-ну є Таня Чорновил-почитай, Нептунів-сам знаєш, про Грім-2 та инші тіпа Сапсан навіть не треба и писати

Хуйня у тому, мій йуний дрюх, що піхотинець в окопі ніяк не може знати, є вільхи, чи їх немає, бо це не його рівня інформація, а застосовується такого рівня зброя так, що піхотинець не передовій не бачить ні звідки вона вилітає, ні куди прилітає. Така ж хуйня з нептунами. Про стугни, так вже бути, повірю - це дійсно зброя піхотинця на передовій. А тут хуйня у тому, що протитанковими засобами такого рівня ЗСУ вже насичені по самі яйця, тому наврядчи розганяти виробництво саме стугн є таким вже пріорітетом прямо зараз.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #24 : Серпня 05, 2022, 10:44:01 22:44 »
================
 Свого знов нічого не робимо! Це все твій Єрмак з Хламідією!

Не зрозуміла? Чий Єрмак?
Вольтер, запам"ятайте, що я завжди була прихильницею Порошенка, але без рожевих окулярів. Всі його промахи теж бачила й бачу.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #25 : Серпня 05, 2022, 11:12:26 23:12 »
Не зрозуміла? Чий Єрмак?
Вольтер, запам"ятайте, що я завжди була прихильницею Порошенка, але без рожевих окулярів. Всі його промахи теж бачила й бачу.

Таке враження, що кацапи почали бити по площинам, розкидаючи по всьому українському енторнету воплі "у нас ніхуя не робиться і нічого свого немає" з розрахунком на те, що хтось, хто в темі чи поруч стоїть, не витримає і скаже "та не несіть хуйні, дядько, у нас у пгт Червона цицька, Надпиздянського района що на Хуївщині, ще з травня цех з виробництва снарядів до системи Пиздюлина крутить болванки калібра хуйканадцять дюймів"...

OSINT/HUMINT - це вам не хуй собачий.  :smilie8:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Етноцид
« Reply #26 : Серпня 05, 2022, 11:39:15 23:39 »
Таке враження, що кацапи почали бити по площинам, розкидаючи по всьому українському енторнету воплі "у нас ніхуя не робиться і нічого свого немає" з розрахунком на те, що хтось, хто в темі чи поруч стоїть, не витримає і скаже "та не несіть хуйні, дядько, у нас у пгт Червона цицька, Надпиздянського района що на Хуївщині, ще з травня цех з виробництва снарядів до системи Пиздюлина крутить болванки калібра хуйканадцять дюймів"...

OSINT/HUMINT - це вам не хуй собачий.  :smilie8:

Жоржовичу, не суди інших по собі. Якщо військові на фронті говорять, що їм елементарно не вистачає снарядів, для виготовлення яких не потрібно особливого якогось виробництва, то виникає питання до уряду. Бо це їх відповідальність.
« Останнє редагування: Серпня 05, 2022, 11:42:26 23:42 від Lina »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: Етноцид
« Reply #27 : Серпня 06, 2022, 12:31:30 00:31 »
Жоржовичу, не суди інших по собі. Якщо військові на фронті говорять, що їм елементарно не вистачає снарядів, для виготовлення яких не потрібно особливого якогось виробництва, то виникає питання до уряду. Бо це їх відповідальність.
Пардон звісно, але як ви уявляєте виготовлення снарядів без "особливого якогось виробництва"?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Етноцид
« Reply #28 : Серпня 06, 2022, 12:36:56 00:36 »
Пардон звісно, але як ви уявляєте виготовлення снарядів без "особливого якогось виробництва"?

"Нема нічого неможливого для того, хто ніхуя не робить сам"(с)

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1401
  • Стать: Чоловіча
Re: Етноцид
« Reply #29 : Серпня 06, 2022, 03:03:50 15:03 »


ога, люто готовились к войне
и кальсоны даже простирали ...
наплодили дурных пеньков в нене
которые убеждают друг друга в своей импотенции