Автор Тема: Outlander давай до нас!!!  (Прочитано 2189 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8057
  • Стать: Чоловіча
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #60 : Серпня 06, 2022, 11:01:51 23:01 »
Так!
Вона сховалася і перестала брехати! :love:

Ти зовсім не про те думаєш
https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/6/7362168/

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8057
  • Стать: Чоловіча
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #61 : Серпня 06, 2022, 11:15:41 23:15 »
Та взагалі-то ніт, причому ваш допис це значною мірою підтверджує. Можна було б сказати, що я чудово пам'ятаю "пхахахай-пхухухуй" реакції піпла, котрому про це говорилося напряму - але навіщо, коли навіть після 2014 року фраза "а то путін нападьот" була взірцем умності та прохаваності користувача. Так що не треба собі заднім числом нафантазовувати пес зна що про половину населення України, котра була за Юлю й звісно все розуміла наперед.
Ваш особистий приклад демонструє, що попри зацікавленість історією та політикою ви рівень загрози та війни відчули банально тому, що вам забракло здібності заплющення очей на такі факти як Тузла. При цьому відомо, що в переважної більшості населення планети з цією здібністю все більш ніж гаразд.
Тож які там 50 відсотків.
Відповідно, переважна більшість тем де ми з вами не доходимо згоди, мають ноги приблизно звідси. Ви побачили, що кацапи це смертельний(?) ворог, але не зрозуміли причин, та вирішили що вам це робити ніколи - треба спасати країну, ну й хто ж це зробить як не найрішучіша на словах політикиня. Звідси ваші проекції щодо наслідків обрання Юлі, й все таке інше.

Комашки
Можу з Вами дискутувати скільки завгодно, але, прохання висловлюватись якось простіше й зрозуміліше. А то Ваші літературні прийоми в постах - метафори, епітети, якісь натяки, напівнатяки з порівняннями я не можу зрозуміти та уяснити.
.............
" я чудово пам'ятаю "пхахахай-пхухухуй" реакції піпла, котрому про це говорилося напряму - але навіщо, коли навіть після 2014 року фраза "а то путін нападьот" була взірцем умності та прохаваності користувача."
..............
Це що й це про що ???

Я, звичайно, не стверджую, що я тут найрозумніший,політично найдосвідченіший форумчанин, але, все ж таки, отак "вітієвато" свої думкия ніколи не викладаю, щоб мої пости потрібно було перичитувати пару разів, щоб зрозуміти, що я хотів сказати.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8057
  • Стать: Чоловіча
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #62 : Серпня 06, 2022, 11:19:29 23:19 »
Дааа.....хоробра жіночка. На 6-му місяці війни виступила нарешті із заявою. А ще щось вонам зробила для нашої перемоги?

А вона давно не при владі, пенсійного віку і не займає зараз жодної службової чиновницької посади( з 03.03.2010 року посьогодні).
Лише керівник мізерної фракції в ВР.
В неї є ютуб канал, можете дивитися його, якщо зацікавить

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8057
  • Стать: Чоловіча
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #63 : Серпня 06, 2022, 11:23:16 23:23 »


Єгорки, ти, певно, Мазепин рідний брат ?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #64 : Серпня 06, 2022, 11:28:09 23:28 »
звали одного
а пртшел другой :laugh:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #65 : Серпня 07, 2022, 03:50:21 15:50 »
Якби Йуля стала президеншою, то ніякої анексії Криму не було б .
Тут треба погодитися з Бумером.
Йуля цього недопустила б.

Була б анексія всієї України.
ВСІЄЇ!!!
Без жодної війни.
Все було б в стилі «хі-хі».
Йуля, можливо, навіть претендувала б на посаду Валюнтіньі Матвієнко.
І Бумер про це знає.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #66 : Серпня 07, 2022, 08:54:44 20:54 »
А де Ірпінь, щось давно не писав  :smilie11:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
Re: Outlander давай до нас!!!
« Reply #67 : Серпня 07, 2022, 09:08:21 21:08 »
Комашки
Можу з Вами дискутувати скільки завгодно, але, прохання висловлюватись якось простіше й зрозуміліше. А то Ваші літературні прийоми в постах - метафори, епітети, якісь натяки, напівнатяки з порівняннями я не можу зрозуміти та уяснити.
.............
" я чудово пам'ятаю "пхахахай-пхухухуй" реакції піпла, котрому про це говорилося напряму - але навіщо, коли навіть після 2014 року фраза "а то путін нападьот" була взірцем умності та прохаваності користувача."
..............
Це що й це про що ???

Я, звичайно, не стверджую, що я тут найрозумніший,політично найдосвідченіший форумчанин, але, все ж таки, отак "вітієвато" свої думкия ніколи не викладаю, щоб мої пости потрібно було перичитувати пару разів, щоб зрозуміти, що я хотів сказати.
Якщо до 2014 року публічно висловлювалася теза про неминучість нападу кацапів, то половина людей відкрито з цього насміхалася, а друга половина ввічливо посміхалася.
Після 2014 десь півтора року ніхто не сміявся, а потім потихеньу знов почали. Масове використання фрази "а то шо, путін нападьот?" як приклад.
Відповідно, ви глибоко помиляєтеся щодо того, ніби хтось окрім тих 2,5% націоналістів взагалі не бздів бодай у себе в голові міркувати про напад кацапів та те, як це буде виглядати.
Підозрюю, що 2,5 відсотки є сильно завищеними.
Так краще?