Автор Тема: Про международный красный крест  (Прочитано 360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Про международный красный крест
« : Серпня 04, 2022, 04:43:38 16:43 »
Marina Daniluk-Yarmolaeva
31 July, 12:28  · Коли здається, що Міжнародний комітет Червоного Хреста пробиває дно, він його пробиває ще раз.

Цитувати

Виявляється, що зв’язку з Оленівкою у них не було. А зараз і взагалі Росія не пускає. Зате на зустрічі їхнього великого боса з Путіним час був, як і на відкриття гетто для українців в Ростові-на-Дону.

З огляду на це я щиро пишаюсь, що після перших скандалів я просила усіх закордонних українців, великі наші спільноті і наших людей, які працюють у великих закордонних компаніях не скидати кошти на цих трутнів. А краще дати їх «Повернись живим», надійним малим ініціативам, які їздили замість МКЧХ на самий край пекла і ще напряму працювати із постраждалими громадами.

Коли я хочу матюкнутись в сторону МКЧХ, я видихаю і згадую їхню історію.

Видихаю і згадую, як МКЧХ брав участь у постановках СС, щоб показати Терезієнштадт зразковим табором для євреїв. Таким, що діти в оркестрі грають, сім’ї разом у камерах живуть. І загалом катаються як сир в маслі. Але коли данська делегація поїхала — всіх цих євреїв, яких змусили брати участь у виставі, було вбито. Саме тут загинув німецький олімпієць-гімнаст Альберт Флатов і його брат. Альберт не пішов на співпрацю з Гітлером. Саме тут сидів наш військовик, сотник УНР єврейського походження Семен Якерсон — жаль, що про нього нинішні українці так мало знають. Це ламає міфи, що за українську державу боролись виключно «укронацисти» типу Петлюри і Бандери. Ага! Саме тут сидів внук Володимира Антоновича Марко - він вижив і став прекрасним дослідником наших громадських рухів і аристократії.

Про атмосферу концтаборів під егідою МКЧХ добре написав відомий психолог і філософ Віктор Франкл. Він був в’язнем Терезієнштадту. А потім у Аушвіц. Уже там загинули його батьки. Ще в одному таборі вбили його дружину. Віктор проніс внутрішній стержень, легкість попри все і написав книгу, яку варто прочитати всім. Він одружився ще раз, у нього народилась чудова донька психолог.

Або Маунтгаузен. Ще один страшний концтабір. Освальд Поль, його батько-засновник був не лише діячем СС, а й керівником німецького ЧХ. Відома історія швейцарського волонтера Луі Хефлігера, який поїхав з місією і випадково знайшов підземні копальні із десятками тисяч мучеників, яких готували до знищення. Він повідомив про це американців і вони звільнили цих людей. Але блядський МКЧХ звинуватив волонтера у порушенні правил, що він типу повідомив союзників про цих нещасних в’язнів за кілька днів до дати страти! Ці бюрократичні суки двічі збивали його з Нобелівської премії миру, хоча самі отримали її в 1944. Реабілітували Луі лише в 1990, за три роки до смерті. А Освальда Поля таки повісили після Нюрнберзького процесу. Така доля очільника Червоного Хреста часів Третього рейху.

Це все, що треба знати про МКЧХ і їх піклування про людей.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Про международный красный крест
« Reply #1 : Серпня 04, 2022, 05:01:43 17:01 »
Тут якби й нічого нового, але широкому загалу українців все ж доведеться пройти через розуміння того, чим є всі ці МАГАТе з Юнісефами.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Про международный красный крест
« Reply #2 : Серпня 04, 2022, 05:02:52 17:02 »
 :smiley24:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Про международный красный крест
« Reply #3 : Серпня 04, 2022, 05:15:33 17:15 »
Тут якби й нічого нового, але широкому загалу українців все ж доведеться пройти через розуміння того, чим є всі ці МАГАТе з Юнісефами.

Про факты сотрудничества с нацистами я вообще не в курсе был. Не знаю почему в СССР это замалчивали

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Про международный красный крест
« Reply #4 : Серпня 04, 2022, 05:18:33 17:18 »
все глобалисты это мерзкие лицемеры. они нечестные их цель скрыта и завуалирована.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Про международный красный крест
« Reply #5 : Серпня 04, 2022, 05:57:13 17:57 »
все глобалисты это мерзкие лицемеры. они нечестные их цель скрыта и завуалирована.

Кому що, а бидланівцям якісь глобалісти в борщ насрали  :fp2

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Про международный красный крест
« Reply #6 : Серпня 04, 2022, 06:59:38 18:59 »
Про факты сотрудничества с нацистами я вообще не в курсе был. Не знаю почему в СССР это замалчивали
Та ніби все це нещодавно згадували, коли вони концтабір для нас на кацапщині будували.
Але чесно кажучи, співробітництво з нацистами - то таке. З ними хто тільки не співпрацював, від Діснея до IBM. В принципі, як і з кацапами зараз

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Про международный красный крест
« Reply #7 : Серпня 04, 2022, 07:03:48 19:03 »
Та ніби все це нещодавно згадували, коли вони концтабір для нас на кацапщині будували.
Але чесно кажучи, співробітництво з нацистами - то таке. З ними хто тільки не співпрацював, від Діснея до IBM. В принципі, як і з кацапами зараз

Ну то комерческие организации, из южел, а это ж типа гуманитарная организация
Бляди