Автор Тема: турєцкоє фуйло заявіло шта бєз Xy-йла міра в Украінє нє дастічь  (Прочитано 332 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
без Хуйла війну в Україні не закінчити, - помічник Ердогана Алтун
 
Світ нібито не зможе покласти край війні в Україні без Москви. Проблема в тому, що дехто "зацікавлений" у продовженні цього конфлікту.

Про це заявив помічник президента Туреччини Фахреттін Алтун

"Міжнародна спільнота не може покласти край війні в Україні, ігноруючи Москву. Дипломатія та світ мають перемогти. Ми прагнемо використовувати відносини Туреччини з Росією та Україною для досягнення взаємоприйнятного рішення", - заявив він.

Помічник Ердогана заявив, що нібито деякі країни "намагалися підірвати намагання Туреччини щодо налагодження діалогу між Україною та РФ", втім, не уточнив які саме.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1401
  • Стать: Чоловіча
зерно идет через Турцию ? идет
поэтому он может нести что угодно ...
у него все ок.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Президент  тимчасовий султан Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вважає, що домовленість для розблокування експорту зерна з українських портів створює сприятливий грунт для ширших перемовин між Києвом і Кремлем, та висловив готовність прийняти зустріч Путіна і Зеленського у Стамбулі.

Як повідомляє Anadolu, про це він заявив після зустрічі з президентом РФ Владіміром Xyйлом у Сочі

"Зараз важливо втілювати цей план і трансформувати цю позитивну атмосферу у конкретні кроки задля повернення до перемовин у Стамбулі. Я від початку наголошував, що у війні в Україні не буде переможця. Попри труднощі, я все ще твердо переконаний, що питання вирішиться за столом переговорів. Я нагадав Xyйлу ще раз, що ми можемо прийняти його зустріч із Зеленським", - сказав президент Туреччини.

Він додав, що Анкара продовжить "просувати діалог з Росією у всіх сферах, щоб сприяти регіональній і глобальній стабільності".

Як повідомлялося, Ердоган також погодився на часткову оплату за російський газ у рублях.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Турки це кацапи Півдня.
If you are going through hell, keep going.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Оце, коли Ердоган поліз у бункер до х..ла, мені чомусь одразу тривожно стало. Подумала, хоч би він не передивився у вічі х..лу.
Бачу, що мої побоювання були недаремними. :ai

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Наїбуть турки кацапів, 100%