Автор Тема: а памятаєте хто пропонував мінувати АЕС та шантажувати їх підривом у разі війни  (Прочитано 433 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
було таке часто пушався цей маразм що типу замінуємо аЕси та ніхто тоді не нападе на неньку бо забояццо.. на фупі такі дебілии були точно..

реальність - це роблять кацапи а наші язик у дупи засунули )))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Ну ви для початку визначтеся, дебілізм це чи якийсь сенс має, але тільки у випадку коли кацапи це роблять.
А тоді може вам й підкажуть, хто пропонував це робити (поспілкуєтеся)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19078
було таке часто пушався цей маразм що типу замінуємо аЕси та ніхто тоді не нападе на неньку бо забояццо.. на фупі такі дебілии були точно..

реальність - це роблять кацапи а наші язик у дупи засунули )))

А у чому тут відкриття? Що кацапи - йобнуті? Добрий ранок.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Ну ви для початку визначтеся, дебілізм це чи якийсь сенс має, але тільки у випадку коли кацапи це роблять.
А тоді може вам й підкажуть, хто пропонував це робити (поспілкуєтеся)


ну їм це може ще й подарують бо ЯЗ - а от  нам точно ніколи.
але навіть на їх прикладі очевидно що це хєрова ідея.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173

ну їм це може ще й подарують бо ЯЗ - а от  нам точно ніколи.
але навіть на їх прикладі очевидно що це хєрова ідея.
Та яка різниця, хто кому що подарує. От вже в останню чергу, реально, хвилює думка третіх країн.
Інша справа що на практиці таке не реалізується, бо коли ситуація така що можна й АЕС підірвати - то вже нема можливості це зробити, а поки не така - то немає й сенсу.
По темі питання - пропонував це, здається, Йожин, але оскільки пошук неіндексовано - то можу помилятися :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
Цитувати
Заяви про те, що російські війська обстрілюють Запорізьку АЕС, Медведєв назвав "брехнею", в яку нібито навіть не вірять в Організації Об'єднаних Націй.

"Що тут скажеш... Не слід забувати, що і в Європейському союзі є атомні станції. І випадковості там також можливі", - йдеться у повідомленні.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19078
Заяви про те, що російські війська обстрілюють Запорізьку АЕС, Медведєв назвав "брехнею", в яку нібито навіть не вірять в Організації Об'єднаних Націй.

"Що тут скажеш... Не слід забувати, що і в Європейському союзі є атомні станції. І випадковості там також можливі", - йдеться у повідомленні.

(голосом Блінкєна) "Це не зовсім терористична погроза - не все так адназначна - будєм прадалжать наблюдєніє ..."