Автор Тема: І знову про "хароших рузьких"  (Прочитано 1614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
І знову про "хароших рузьких"
« : Вересня 20, 2022, 11:46:07 23:46 »
Тут такий собі активіст Айдер Муждабаєв дуже їх не любить.


Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #1 : Вересня 20, 2022, 11:51:38 23:51 »
айдер нормальний хлоп, хоча не завжди виважений і без камери - матюкливий.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #2 : Жовтня 10, 2022, 02:38:21 02:38 »
.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #4 : Жовтня 10, 2022, 07:15:54 19:15 »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #5 : Грудня 06, 2022, 08:03:08 20:03 »
Схоже "дождь" фсьо  :ak


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #6 : Грудня 06, 2022, 08:06:26 20:06 »
'До жопи' (с)  :smilie7:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #7 : Грудня 06, 2022, 08:34:53 20:34 »
Цирк на дроті!
 :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20077
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #8 : Грудня 06, 2022, 08:40:27 20:40 »
пока у меня в полезных русских для цивилизации
 Бабченко ,  Фейгин , Невзоров, Гудковы  (думаю только Бабченко и Невзоров за полное уничтожение раши)
Швец по умолчанию не русский ( родился в Украине, родственники в Украине), 30 в штатах (с современной рашей его ничего не связывает)
есть еще ряд просто продвинутых экспертов от нафтогазовых вопросов по раше до кацапских зоновских порядков  (создатель галугунет вроде или что то подобное)

но времени на них нет

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #9 : Грудня 06, 2022, 08:54:28 20:54 »
пока у меня в полезных русских для цивилизации
 Бабченко ,  Фейгин , Невзоров, Гудковы  (думаю только Бабченко и Невзоров за полное уничтожение раши)
Швец по умолчанию не русский ( родился в Украине, родственники в Украине), 30 в штатах (с современной рашей его ничего не связывает)
есть еще ряд просто продвинутых экспертов от нафтогазовых вопросов по раше до кацапских зоновских порядков  (создатель галугунет вроде или что то подобное)

но времени на них нет

Леонід Гозман, дякувати Господу він не руzький. І нещодавно поїхав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #10 : Грудня 06, 2022, 09:55:26 21:55 »
Схоже "дождь" фсьо  :ak



"Каво ібут какіє-та укрАінци і іх убітиє дєті када у нас Льоша астался бєз срєцтв к сущістваванію патамучта хатєл памочь нашім мальчікам в акопах.... Вєрнісь, Льоша, прасті засранцєфф!"

 :at :russian:  :moskali:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #11 : Грудня 06, 2022, 10:16:11 22:16 »
пока у меня в полезных русских для цивилизации
Боюся навіть спитати, в чому там власне користь  :laugh:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #12 : Грудня 07, 2022, 10:38:32 10:38 »
Боюся навіть спитати, в чому там власне користь  :laugh:

 Щодо Бабченка ви точно зря. Хоч і його можна підловити на імперських замашках але він один з найпослідовніших ворогів режиму Хуйла, і він наразі наш союзник.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #13 : Грудня 07, 2022, 01:40:04 13:40 »
Щодо Бабченка ви точно зря. Хоч і його можна підловити на імперських замашках але він один з найпослідовніших ворогів режиму Хуйла, і він наразі наш союзник.
Маджесті підняв тему користі, от я й цікавлюся: в чому користь? Ну, типу припустимо Бабченко є кацапом, котрий довго, крапля за краплею, чавить з себе кацапскість, й в нього це виходить хай не ідеально, але точно краще ніж у 99,99(...)9 відсотків інших кацапів. Ще він пише статті, зміст котрих здебільшого подобається українцям бо переважно співпадає з їхніми поглядами. Ще СБУ за Пороха рятувала його від ФСБ.
Це точно користь? Або просто якісь залишки нав'язаної нам з СРСР потреби дивитися в бік кацапів й, бажано, бачити там "хароших рузьких"?
Немає ніяких "палєзних рузьких", це наратив кацапської "опозиції", котра в найкращому випадку - як Бабченко - є представниками мікроскопічного прошарку людей з нормальними моральними якостями на теренах кацапстану, безнадійно й вчисту програвші свою цивілізацію покручам.
Ставлення до них до всіх має бути відповідним - як до біженців, котрим надано прихисток та копійчину на поїсти. Все.
Союзники, цедзіп  :weep:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #14 : Грудня 07, 2022, 02:35:42 14:35 »
Бабченко волонтерить, і досить успішно. Я можу лише позаздрити (по об'ємах).
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #15 : Грудня 07, 2022, 02:38:00 14:38 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #16 : Грудня 07, 2022, 02:39:48 14:39 »


100 крутейших медицинских тактических рюкзаков UTactic готовы и ждут отправки на фронт!
Друзья, давайте наполним банку!
МЕДИКАМ 🇺🇦
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #17 : Грудня 07, 2022, 02:43:00 14:43 »

.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #18 : Грудня 07, 2022, 02:51:36 14:51 »
Бабченко волонтерить, і досить успішно. Я можу лише позаздрити (по об'ємах).
Іншими словами, найкращі з них в сенсі корисності дорівнюють українцю відповідних здібностей.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #19 : Грудня 07, 2022, 03:11:36 15:11 »
Іншими словами, найкращі з них в сенсі корисності дорівнюють українцю відповідних здібностей.

Іншими словами, пропаную від Аркаши від'їбатися, він такий один, унікальний.
І ще, Аркадій в Україну перебрався не у 22 році, а вже давно. І допомагає давно.

А з загальним положенням, що "хороший руский" має бути з бирочкую на нозі і з температурою тіла рівною температурі навколишнього середовища, я абсолютно згоден.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #20 : Грудня 07, 2022, 03:30:46 15:30 »
Іншими словами, пропаную від Аркаши від'їбатися, він такий один, унікальний.
І ще, Аркадій в Україну перебрався не у 22 році, а вже давно. І допомагає давно.

А з загальним положенням, що "хороший руский" має бути з бирочкую на нозі і з температурою тіла рівною температурі навколишнього середовища, я абсолютно згоден.
А до нього ніхто не чіплявся, для початку. Як ви можете помітити, я дійсно принципово оминаю будьщо російське, а не вигляд роблю - тому про Бабченка я знаю здебільшого те, що сюди носять люди. Тому в першому дописі про волонтерство нічого нема, а в другому "корисність" відредаговано згідно вашого коментару.
Тому ще раз, з суто прагматичної точки зору, бо мова про "користь": користі з нього як з українця відповідних здібностей. Без жодних оцінок, добре це чи погано - просто за фактом.
Це навіть не починаючи розмови про те, один він такий чи їх два (ну, щось принаймі доводилося чути про росіян котрі пішли воювати іноземцями-добровльцями, як грузини й білоруси. припустимо що один такий існує).
Й повертаючись до питання, а це точно користь для цивілізації, чи просто вчергове щастя знайти серед ста мільйонів расіян людину, котра просто поводить себе як людина?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #21 : Грудня 07, 2022, 03:42:33 15:42 »
А до нього ніхто не чіплявся, для початку. Як ви можете помітити, я дійсно принципово оминаю будьщо російське, а не вигляд роблю - тому про Бабченка я знаю здебільшого те, що сюди носять люди. Тому в першому дописі про волонтерство нічого нема, а в другому "корисність" відредаговано згідно вашого коментару.
Тому ще раз, з суто прагматичної точки зору, бо мова про "користь": користі з нього як з українця відповідних здібностей. Без жодних оцінок, добре це чи погано - просто за фактом.
Це навіть не починаючи розмови про те, один він такий чи їх два (ну, щось принаймі доводилося чути про росіян котрі пішли воювати іноземцями-добровльцями, як грузини й білоруси. припустимо що один такий існує).
Й повертаючись до питання, а це точно користь для цивілізації, чи просто вчергове щастя знайти серед ста мільйонів расіян людину, котра просто поводить себе як людина?
Користь у фаховості, свою роботу він робить фахово. У нас таких обмаль.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #22 : Грудня 07, 2022, 03:47:12 15:47 »

Й повертаючись до питання, а це точно користь для цивілізації, чи просто вчергове щастя знайти серед ста мільйонів расіян людину, котра просто поводить себе як людина?

Це питання філософське, а філософ у нас тут S. Brandt, то обговори це з ним.

Мій список хор. рузьких, дуже короткий - Гозман, Макаревич, Ахеджакова, і тепер, завдяки тобі я зарахував туди Аркашу (бо раніше я про нього не думав).
До речі, зараз збагнув, жоден з них не є етнічним кацапом, і це приємно.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #23 : Грудня 07, 2022, 04:09:48 16:09 »
Користь у фаховості, свою роботу він робить фахово. У нас таких обмаль.
Кого в нас обмаль, публіцистів та блогерів? :)
Був би Бабченко українцем, вів би колоночку на сайт.уа й більшість його поточних підписників про нього ніколи б не дізналися. Він виділяється саме за рахунок того, що при всьому цьому є росіянином.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #24 : Грудня 07, 2022, 04:17:40 16:17 »
Кого в нас обмаль, публіцистів та блогерів? :)
Був би Бабченко українцем, вів би колоночку на сайт.уа й більшість його поточних підписників про нього ніколи б не дізналися. Він виділяється саме за рахунок того, що при всьому цьому є росіянином.
Це у вас судження типу: я нє чітала, но нє одобряю. Цілком, до речі, кацапське. Щоб знати, за рахунок чого він виділяється, варто б його почитати. Толкових публіцистів обмаль

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #25 : Грудня 07, 2022, 04:24:54 16:24 »
Це питання філософське, а філософ у нас тут S. Brandt, то обговори це з ним.

Мій список хор. рузьких, дуже короткий - Гозман, Макаревич, Ахеджакова, і тепер, завдяки тобі я зарахував туди Аркашу (бо раніше я про нього не думав).
До речі, зараз збагнув, жоден з них не є етнічним кацапом, і це приємно.
Питання так стояло від початку, бо було поставлено мною :) ви самі долучилися, тому мабуть не треба мені розповідати, що з ким обговорювати.
Загалом я так підозрюю, що "хороших рускіх" кілька тисяч й здебільшого то євреї та українці з кавказцями
Десь до 2008 року питання корисності могло бути більш цікавим, бо тоді ще існували ідейні сепаратисти в межах якихось там своїх земель. Потім їх, я так розумію, винищили фізично - чим знизили планку існування в межах кацапської культури чогось більшого за Аркадія.
Ну а потім й на таких як Аркадій пішло полювання на винищення.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #26 : Грудня 07, 2022, 04:31:48 16:31 »
Це у вас судження типу: я нє чітала, но нє одобряю. Цілком, до речі, кацапське. Щоб знати, за рахунок чого він виділяється, варто б його почитати. Толкових публіцистів обмаль
Ну, власне цим й відрізняється людина, здатна бачити сутність процесу від людини, котра змушена його кожного разу мацати руками, й компенсувати це нахабністю в риториці :) Мені не треба вчитувати всього Бабченка, якщо на очі попалися кілька текстів + є ваше твердження що він толковий публіцист. Я з широкої руки його зараховую в толкові публіцисти.
Так шо праблємка не в мені, а в вас з вашою тезою що українських публіцистів практично нема, й обожеякещастя що є Бабченко. А малоросійська ваша теза, чи ні - самі розбирайтеся  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #27 : Грудня 07, 2022, 05:47:19 17:47 »
Ну, власне цим й відрізняється людина, здатна бачити сутність процесу від людини, котра змушена його кожного разу мацати руками, й компенсувати це нахабністю в риториці :) Мені не треба вчитувати всього Бабченка, якщо на очі попалися кілька текстів + є ваше твердження що він толковий публіцист. Я з широкої руки його зараховую в толкові публіцисти.
Так шо праблємка не в мені, а в вас з вашою тезою що українських публіцистів практично нема, й обожеякещастя що є Бабченко. А малоросійська ваша теза, чи ні - самі розбирайтеся  :gigi:
Моє "толкових публіцистів обмаль" і ваше "українських публіцистів практично нема", як на мене, дещо відрізняються по сенсу. Я зробив акцент на малу кількість саме толкових публіцистів, а ви на наяаності публіцистів взагалі.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #28 : Грудня 07, 2022, 07:06:51 19:06 »
Моє "толкових публіцистів обмаль" і ваше "українських публіцистів практично нема", як на мене, дещо відрізняються по сенсу. Я зробив акцент на малу кількість саме толкових публіцистів, а ви на наяаності публіцистів взагалі.
Нема питань, все може бути. Скільки на вашу думку в Україні толкових публіцистів? Два-три? Біля десяти? Кілька десятків? Це якщо рахувати тих, кого розкручено, тобто - хто має аудиторію. А якщо без аудиторії (ну, тобто коли це просто адекватний українець, здатний писати невеликі тексти, а не єдиний на світі, ще й живий, притомний росіянин)?
На хвилиночку, Бабченко не пише нічого такого, чого б не міг сказати середньостатистичний "порохобот", тобто адекватний українець. Ну, може тут не мені судити, я ж типу базуюся тільки на текстах що сюди носять - добре що ви точно можете, й коли що, то доповните.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16955
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: І знову про "хароших рузьких"
« Reply #29 : Грудня 07, 2022, 07:07:28 19:07 »
Портников виклав:

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: