Автор Тема: Я немного в шоке  (Прочитано 931 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Я немного в шоке
« : Вересня 21, 2022, 09:25:26 09:25 »
Читал тут статью https://www.5.ua/polityka/zsu-sylnishi-nizh-10-chleniv-nato-eksradnyk-marharet-tetcher-ne-rozumiie-chomu-ukraina-dosi-ne-v-aliansi-288109.html и попалось такое
Цитувати
У далеких 1960-х Швеція була близькою до того, щоб застосувати ядерну зброю проти Швейцарії.

Кто нибудь что то про это слышал?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #1 : Вересня 21, 2022, 09:46:36 09:46 »
Доктор Карбер був зовнішнім радником прем'єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер. Служив радником генсека НАТО Манфреда Вернера. У минулому – радник міністра оборони США. Виступав у парламентських комітетах з оборони Великої Британії, Канади, Данії, Франції, ФРН, Польщі, Південної Кореї, Швеції і Нідерландів. До думки цієї людини нині прислухається більшість лідерів західних демократій. Філіп Карбер – активний провідник проукраїнських позицій у Західній Європі й США.

Радники, яких ми заслужили.  :fp2

Єдина надія що тут щось перекладачі нахомутали. З іншої сторони багато чого стає зрозумілим, якщо такі радники у лідерів західного світу, то чого від самих лідерів очікувати.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #2 : Вересня 21, 2022, 11:42:07 11:42 »
Кто нибудь что то про это слышал?
Ну, може на рівні "Швайнмайєр був близьким до того, щоб згвалтувати хуйла". Типу, ніби є принада, й ніби в теорії міг би доїхати до кремля. Мотиву правда нема, але то таке.
Швеція дійсно мала програму, й навіть зробила кілька боєголовок, які планувалося пхати в торпеду або ракету літака (тобто де-факто їх туди навіть не поставили). У 1960х ту програму власне й згорнули.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Я немного в шоке
« Reply #3 : Вересня 21, 2022, 12:00:52 12:00 »
Мабуть англійський юмар
бо Швеція і Швейцарія були на той час нейтральними у Європі
були ще фіни і австріяки з югами
але як каламбур всі ці інші не звучать

що стосується Швеції, то підготовка до війни з совдепом там була дуже серйозною
була купа інцедентів з підводними човнами
тому цілком ймовірно, що розробляли ЯЗ
технологічний рівень їм це дозволяв
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #4 : Вересня 21, 2022, 12:41:30 12:41 »
тому цілком ймовірно, що розробляли ЯЗ
А може й не розробляли. А може й на Швейцарію скинути хотіли. А може це були якісь поляки (тм)  :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Я немного в шоке
« Reply #5 : Вересня 21, 2022, 01:01:53 13:01 »
А може й не розробляли. А може й на Швейцарію скинути хотіли. А може це були якісь поляки (тм)  :gigi:

Ніт! Поляки тоді ще були хароші і зовсім не ноцисти, бо входили до лагідної ОВД, котра какала квіточками!  :laugh:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: Я немного в шоке
« Reply #6 : Вересня 21, 2022, 03:18:33 15:18 »
 ???

Таки надо поискать надосуге что там за терки между Швецией и Швейцарией были в 60х
Он Комашки пишет что таки Бонба у них была, что для меня само по себе уже удивительно.
Интересно на что они ее променяли

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #7 : Вересня 21, 2022, 03:39:07 15:39 »
Он Комашки пишет что таки Бонба у них была, что для меня само по себе уже удивительно.
Интересно на что они ее променяли
Не було у них бімби. Програма по створенню була. А до самої бімби не дійшло.
Проміняли (відмовились від розробки) приблизно на те ж на що і ми. СРСР погрожувало що в випадку розробки та виготовлення ЯЗ Швецією, перестане вважати її нейтральною країною та стане вважати загрозою. США розповідали Шведам що захистять їх якщо ті відмовляться від подальшої розробки. Місцеві політики все більше декларували політику "Якщо ми будемо за мир, то ніхто на нас не нападе". Загалом стандартний розводняк.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #8 : Вересня 21, 2022, 03:45:13 15:45 »
Таки надо поискать надосуге что там за терки между Швецией и Швейцарией были в 60х
Враховуючи що це дві нейтральні країни в мирній та благополучній Європі 60х, які навіть не мають спільного кордону, то єдині тьорки які могли між ними бути це суперечка між шведом і швейцарцем, в чиїй країні життя нудніше. Мабуть навіть в Австрії та Австралії більше шансів на конфлікт.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Я немного в шоке
« Reply #9 : Вересня 21, 2022, 03:52:18 15:52 »
Одні вимагали у інших змінити назву бо всі плутають  :gb:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #10 : Вересня 21, 2022, 03:57:27 15:57 »
я так понимаю цель достигнута - домохозяйки резко забоялись ядерной бомбы. февраль март 2022 один в один.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #11 : Вересня 21, 2022, 03:59:24 15:59 »
щас все полезные идиоты и новостные каналы печатают статьи о ядерной угрозе. в головах женщин чиновников щёлкнет тумблер - опасность.
результат - торможение и осторожность.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #12 : Вересня 21, 2022, 04:00:51 16:00 »
Не було у них бімби. Програма по створенню була. А до самої бімби не дійшло.
Ну, так вважалося допоки не розсекретили власне ту програму. Хоча може там був нюанс, що бімбу зробили, але плутонія не зробили  :gigi: це я не пам'ятаю. Треба гуглити 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #13 : Вересня 21, 2022, 04:02:11 16:02 »
в головах женщин чиновников
таких як макарон, шульц, папа аргентинський, бідон, трумп та іже с німі
ох уж єті женчіни

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Я немного в шоке
« Reply #14 : Вересня 21, 2022, 04:06:30 16:06 »
щас все полезные идиоты и новостные каналы печатают статьи о ядерной угрозе. в головах женщин чиновников щёлкнет тумблер - опасность.
результат - торможение и осторожность.

Гальмування в цих умовах це найдеструктивніше що може бути.....
Почнеться гонка ядерного озброєння у всих

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #15 : Вересня 21, 2022, 04:09:09 16:09 »
Интересно на что они ее променяли
На прутня на носі (шведською буде так :) )
В них атомна енергетика де-юре є, а де-факто нема. Тобто там не те що військовий плутоній виробляти - там електрики не особливо виробляється  :lol:
З'ясувалося це, як водиться у скандинавії, зненацька - на двадцятий рік прожекту. Ну й вирішили, знов-таки у скандинавському стилі, замість працювати - вбити собі в голову, що за них у випадку ядерного конфлікту впишеться США. Тому що ну а як.
Вушеньки заткнули, оченятка заплющили, й повторювали цю літанію до 2022 - а там бардзо вшистко спєрдолілі до НАТО.
Північна смєкалочка - це сурйозна штука :)

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #16 : Вересня 21, 2022, 04:09:56 16:09 »
Гальмування в цих умовах це найдеструктивніше що може бути.....
Почнеться гонка ядерного озброєння у всих
не ну это понятно. я про короткую перспективу. запуганные все - усираются с ковида, а тут атомом обещают вдарить.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #17 : Вересня 21, 2022, 04:10:15 16:10 »
Гальмування в цих умовах це найдеструктивніше що може бути.....
Ну, ще непогана штука - дискредитація власної доктрини застосування ЯЗ, чим пан Байден займається останній ледь не рік  :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #18 : Вересня 21, 2022, 04:11:19 16:11 »
таких як макарон, шульц, папа аргентинський, бідон, трумп та іже с німі
ох уж єті женчіни
это говорящие головы  решение основные принимают прослойки чиновников в развитых демократиях.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #19 : Вересня 21, 2022, 04:12:21 16:12 »
это говорящие головы  решение основные принимают прослойки чиновников в развитых демократиях.
Угумсь, діпстейт  :lol:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Я немного в шоке
« Reply #20 : Вересня 21, 2022, 04:14:45 16:14 »
не ну это понятно. я про короткую перспективу. запуганные все - усираются с ковида, а тут атомом обещают вдарить.

 :fp2 шось не вловлюю твою думку то ядерна загроза то ковід......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #21 : Вересня 21, 2022, 04:15:06 16:15 »
Угумсь, діпстейт  :lol:
демократия.
ну да. все эти аналитики контракторы клерки и тыды. это ж не параша где полит бюро из 10 человек решает что делать.

называйте это дип стейтом или как угодно.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #22 : Вересня 21, 2022, 04:15:53 16:15 »
:fp2 шось не вловлюю твою думку то ядерна загроза то ковід......
ну да и то и то угроза жизни.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #23 : Вересня 21, 2022, 04:18:30 16:18 »
Ну, так вважалося допоки не розсекретили власне ту програму. Хоча може там був нюанс, що бімбу зробили, але плутонія не зробили  :gigi: це я не пам'ятаю. Треба гуглити
Ну тут є дуже простий маркер. Створення ЯЗ неможливе без ядерних випробувань. Жодні симулятори чи імітатори не здатні це замінити. В той же час приховати ядерні випробування практично неможливо - це повноцінний ядерний вибух - хоч підземний, хоч підводний, він фіксується засобами об'єктивного контролю, а випробувань шведської бімби зафіксовано ніким не було. Тому там все досить однозначно ніби.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #24 : Вересня 21, 2022, 04:23:35 16:23 »
демократия.
ну да. все эти аналитики контракторы клерки и тыды. это ж не параша где полит бюро из 10 человек решает что делать.

называйте это дип стейтом или как угодно.
Угумсь. Перед кожним вторгненням до Афгану, Іраку й так далі - в овальному кабінеті тільки й думали, що з цього приводу гадають клєркі.
Це тріііішечки не так працює. Демократія починає грати тоді й тільки тоді, коли рішення тих 10 людей призводить до енормус факапу, й от тоді так - замість сідати на бутиль підуть, й попросять президента на відставку. Чи як там з В'єтнамом було.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #25 : Вересня 21, 2022, 04:27:49 16:27 »
Угумсь. Перед кожним вторгненням до Афгану, Іраку й так далі - в овальному кабінеті тільки й думали, що з цього приводу гадають клєркі.
Це тріііішечки не так працює. Демократія починає грати тоді й тільки тоді, коли рішення тих 10 людей призводить до енормус факапу, й от тоді так - замість сідати на бутиль підуть, й попросять президента на відставку. Чи як там з В'єтнамом було.

20 лет назад там было меньше женщин. соответственно больше риска. психология. я люблю женщин но считаю в военных решениях их нельзя допускать.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Re: Я немного в шоке
« Reply #26 : Вересня 21, 2022, 04:30:14 16:30 »
Ну тут є дуже простий маркер. Створення ЯЗ неможливе без ядерних випробувань. Жодні симулятори чи імітатори не здатні це замінити. В той же час приховати ядерні випробування практично неможливо - це повноцінний ядерний вибух - хоч підземний, хоч підводний, він фіксується засобами об'єктивного контролю, а випробувань шведської бімби зафіксовано ніким не було. Тому там все досить однозначно ніби.

Може, вони якраз на швейцарцях і хотіли її випробувати. А потім передумали  :smilie5:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Я немного в шоке
« Reply #27 : Вересня 21, 2022, 04:30:54 16:30 »
ну да и то и то угроза жизни.

А сказати що хотів? Що якби не було істерії з ковідом то і ядерну небезпеку всі б проігнорували?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Я немного в шоке
« Reply #28 : Вересня 21, 2022, 04:36:20 16:36 »
А сказати що хотів? Що якби не було істерії з ковідом то і ядерну небезпеку всі б проігнорували?
нет просто ковид показал что общество запугано. соответственно им легко манипулировать с помощью угроз.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5875
Re: Я немного в шоке
« Reply #29 : Вересня 21, 2022, 04:43:02 16:43 »
Ну тут є дуже простий маркер. Створення ЯЗ неможливе без ядерних випробувань. Жодні симулятори чи імітатори не здатні це замінити. В той же час приховати ядерні випробування практично неможливо - це повноцінний ядерний вибух - хоч підземний, хоч підводний, він фіксується засобами об'єктивного контролю, а випробувань шведської бімби зафіксовано ніким не було. Тому там все досить однозначно ніби.
Є нюанс. Ви недооцінюєте скандинавію  :lol:
(тобто я з вами погоджуюся, але шведи все це крутили на прутні)
Вони підірвали кілька нітро-бімб, провели розрахунки з нуль цілих хрін десятих плутонія, ну й потім хтось типу вас там такий каже: ну шо, створення ЯЗ неможливе без ядерних випробувань. А пацани кажуть: з випробуваннями кожен може, але ж на них плутоній витрачати - це дорого. Давайте без цієї хоботні, відразу в продакшен.
Так й зробили  :gigi:
https://www.nyteknik.se/energi/den-svenska-atombomben-6421374
Цитувати
Швеція підписала угоду про заборону випробувань у 1963 році, але Фоа має готові плани проведення підземних випробувальних вибухів у Наусті, де кілька років тому проводилися експерименти з боніловими зарядами.
Але тестові вибухи насправді не потрібні. Дослідження секретної атомної бомби допомогло дослідникам Foa добре провести теоретичні розрахунки, моделювання та випробування моделей.
Виробники бомб настільки впевнені у своїй конструкції, що готові відразу приступити до виробництва, не підриваючи справжню бомбу.
Коротше, все в стилі коду до системи судного дня  :laugh: