Автор Тема: Чи в мене одного враження, що ШОС- це курултай монгольських ханів?  (Прочитано 76 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3406
Судить самі. Всі учасники колись входили до Імперії Монголів ( або Моголів, як Індія та Пакистан). Або, як Туреччина, могла одночасно мати васалів-чинґизидів (кримські хани) і одержати нищівної поразки від Тамерлана, що був номінально одним із воєначальників династії Чинґизидів ( по тодішній традиції  лише чинґизид міг бути ханом) в битві при Анкарі ( був вбитий султан Баязид, османи тимчасово опинились у залежності від чинґизидів Середньої Азії).

Але ж не Білорусь. Як білоруси до цього докотились, не зрозуміло. Ніколи не були під монголами, й тут одразу таке. В 21 столітті. Добровільно, підтримуючи в себе тиранію Лукашенки. Ну не придурки?

А з росіянами тепер остаточно стало все зрозуміло. "Розчиняться у китайському морі", як колись хотіли всіх слов'ян у собі розчинити. Річ у тім, що ця війна виходить на рівень, коли без економічної допомоги Китаю Росія просто не зможе провести загальну мобілізацію. Бо не буде людей, хто б цих мобілізованих годував, одягав, постачав їм кимось вироблену зброю та боєприпаси до них, та бронетехніку, та автомобілі, та вагони для транспортування... А якщо таких не буде, то цим може зайнятись лише країна, економіка та чисельність населення якої на порядок вище за країну, якій вона допомагає. А навіщо Китаю, та ще під загрозою західних санкцій, це робити, якщо його економіка більш ніж на 50% залежить від експорту в країни Заходу? Тільки якщо одержить пропозицію, від якої важко відмовитись. Повний контроль над територією РФ та її ресурсами, очевидно.

Якими наслідками це вагітне, як писав д-р Д.Донцов? Масштаб населення Китаю та РФ НЕСПІВРОЗМІРНІ. Отже, РФ чекає те ж саме, що й ЛуганДон- повне зникнення репродуктивного чоловічого населення в місцях традиційного розселення в наслідок фізичного знищення або еміграції, як тільки конфлікт вступить у фазу масштабу населення їхнього нового "партнера" та старшого товариша.

А хотіли відновленого СРСР чи Російської Імперії з населенням як мінімуму Росія + Україна.

Історія, напевно, не знала більш безглуздого самовбивства цілого народу, та ще й багатомільйонного
« Останнє редагування: Вересня 21, 2022, 07:28:33 19:28 від Sebastian Brant »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3406
Із позитивного
Очевидно, застосування ЯЗ РФ тепер відкладається, і досить надовго. Бо Китаю вона потрібна повністю, й не зараз. Він може почекати, в нього масштаб і часу зовсім інший- тисячоліття, на відміну від РФ, що в порівняння з Китаєм- як мильна бульбашка