Автор Тема: ненавидеть россиян ошибка  (Прочитано 1393 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
ненавидеть россиян ошибка
« : Вересня 24, 2022, 01:32:32 13:32 »
глупо ненавидеть крыс  саранчу  или короновирус
надо просто искать наиболее эффективные методы уничтожения этой заразы
хотя и крысы и саранча в разумных пределах имеет право и даже обязаны  сущестовать в природе


 термин свинособаки это тоже ошибка
в Украине и хрюшки и псы всегда были положительными животными
не раз видел как старушки пускали слезу когда приходило время "зарезать свинью"

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #1 : Вересня 24, 2022, 08:38:55 20:38 »
глупо ненавидеть крыс  саранчу  или короновирус
Ну, для людей котрі можуть на повному серйозі зарядити, до речі крисячою мовою, типу "що не кажіть, а експерти в саранчі реально найвищого рівня, не те що в нас" - це не так вже й помилково. Просто важкувато, мабуть.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #2 : Вересня 25, 2022, 01:13:40 01:13 »
Ну, для людей котрі можуть на повному серйозі зарядити, до речі крисячою мовою, типу "що не кажіть, а експерти в саранчі реально найвищого рівня, не те що в нас" - це не так вже й помилково. Просто важкувато, мабуть.


 :laugh: :lol: :weep:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #3 : Вересня 25, 2022, 01:40:32 01:40 »
глупо ненавидеть крыс  саранчу  или короновирус
надо просто искать наиболее эффективные методы уничтожения этой заразы
хотя и крысы и саранча в разумных пределах имеет право и даже обязаны  сущестовать в природе


 термин свинособаки это тоже ошибка
в Украине и хрюшки и псы всегда были положительными животными
не раз видел как старушки пускали слезу когда приходило время "зарезать свинью"
  да там надо все под корень зачищать.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #4 : Вересня 25, 2022, 10:15:43 10:15 »
Ну, для людей котрі можуть на повному серйозі зарядити, до речі крисячою мовою, типу "що не кажіть, а експерти в саранчі реально найвищого рівня, не те що в нас" - це не так вже й помилково. Просто важкувато, мабуть.
Ну, для людей котрі можуть на повному серйозі зарядити, до речі крисячою мовою, типу "що не кажіть, а експерти в саранчі реально найвищого рівня, не те що в нас" - це не так вже й помилково. Просто важкувато, мабуть.
Ну, для л
нет никакой крысячей мовы
то чем пользуются кацапы это  привнесенный староболгарский смешанный с украиеским и мордвинским

и таки да
я не слушаю арестовичей на какой бы мрве они не трындели
а также я видел украиномовных коллвборантов в харьковской области и кучу так называемых беженцев львовских котлов , которые заполонили европу

а еще знаю азовцев которые говорят на крысяной

кстати интересна ваша судьбинишка в плане засоуг перед Украиной

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #5 : Вересня 25, 2022, 10:18:09 10:18 »

 :laugh: :lol: :weep:


приезжай в Украину
поржешь ничтожество

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9293
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #6 : Вересня 25, 2022, 10:58:45 10:58 »
глупо ненавидеть крыс  саранчу  или короновирус
надо просто искать наиболее эффективные методы уничтожения этой заразы
хотя и крысы и саранча в разумных пределах имеет право и даже обязаны  сущестовать в природе


 термин свинособаки это тоже ошибка
в Украине и хрюшки и псы всегда были положительными животными
не раз видел как старушки пускали слезу когда приходило время "зарезать свинью"

Та хто їх ненавидить? Просто це тварюки, яких потрібно винищувати. Ті, що залишаться живими, можливо, стануть людьми, але згодом. А в нас немає на це часу, бо під загрозою наші життя.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #7 : Вересня 25, 2022, 12:08:14 12:08 »
не раз видел как старушки пускали слезу когда приходило время "зарезать свинью"
Напрасно старушка свинью ждет домой,
Ей скажут - она зарыдает,
Кровянки в печи одна за одной,
В деревне без жертв не бывает.

PS Дебілоіде, свиней в українських селах переважно колють, а не ріжуть. Про сльози через свиню, я взагалі промовчу. Ще коли бичка молодого чи теличку ріжуть, там дійсно може бути. А свиня вона свиня і є. Їжа і їжа. Тим більше що "старушки" в цих процесах участі не приймають. Їхня робота після обсмалення починається.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #8 : Вересня 25, 2022, 05:00:10 17:00 »
Напрасно старушка свинью ждет домой,
Ей скажут - она зарыдает,
Кровянки в печи одна за одной,
В деревне без жертв не бывает.

PS Дебілоіде, свиней в українських селах переважно колють, а не ріжуть. Про сльози через свиню, я взагалі промовчу. Ще коли бичка молодого чи теличку ріжуть, там дійсно може бути. А свиня вона свиня і є. Їжа і їжа. Тим більше що "старушки" в цих процесах участі не приймають. Їхня робота після обсмалення починається.
читай выкидышь кацапский
хрен ты за мовой спрячешь свою мордвинскую рожу

Було біло, тихо і спокійно, ніби неділя, хоча вона мала би бути лиш наступного дня. Але то й суботнього тихо, бо всі, в кого вдома є деревообробні верстати, що завдають основний гул буднів, поїхали в Кути на базар продавати свої вироби. Тому до обіду тихо. І крізь цю ранкову снігову тишу прорізався вереск свині. Хто з сусідів вдома, вже знають – буде смажка..

Як мовилося, зазвичай, свиней ріжуть перед Різдвяними чи Великодніми святами. Але тоді це недобре робити, бо піст. Є так, що людина може весь піст говіти, а коли заріжуть свиню, то на смажці поскоромиться. Це може й не найбільший гріх, але, як пригадую, в останні роки, ми ріжемо свиней перед постом. Бо не їсти на смажці смаженини якось не випадає. А їсти смаженину в піст – теж трохи не те.

Поки тато викинув зі стайні гні



Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #9 : Вересня 25, 2022, 05:44:30 17:44 »
кстати интересна ваша судьбинишка в плане засоуг перед Украиной
А мені ваша, що характерно, нецікава. Інколи простіше не робити хрінь, аніж вперто робити та намагатися це якось компенсувати по очках в загальному заліку "засоуг".
Повертаючись до теми розмови, в сенсі ставлення до кацапні ("россіян", трясця  :lol:) населення країни не є гомогенним від слова зовсім. Практично кожного з нас тією чи іншою мірою скалічено кацапізацією. Далеко не всі досі перебувають хоча б в адекваті стосовно питань загрози від кацапні та шкоди від кацапні.
Тому м'яко кажучи нерозумно гадати, ніби існує якесь одне правильне ставлення до кацапні, та купа помилкових. Будь-яке ставлення, що задовільняє умові "кацап? -> нахуй" є правильним. Відраза, ненависть, зневага, беземоційне винищення - все це правильно.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #10 : Вересня 25, 2022, 05:56:52 17:56 »

приезжай в Украину
поржешь ничтожество

Кацап, іди нахуй. Я щурячою не розумію.  :smiley14:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #11 : Вересня 25, 2022, 06:35:34 18:35 »
А мені ваша, що характерно, нецікава. Інколи простіше не робити хрінь, аніж вперто робити та намагатися це якось компенсувати по очках в загальному заліку "засоуг".
Повертаючись до теми розмови, в сенсі ставлення до кацапні ("россіян", трясця  :lol:) населення країни не є гомогенним від слова зовсім. Практично кожного з нас тією чи іншою мірою скалічено кацапізацією. Далеко не всі досі перебувають хоча б в адекваті стосовно питань загрози від кацапні та шкоди від кацапні.
Тому м'яко кажучи нерозумно гадати, ніби існує якесь одне правильне ставлення до кацапні, та купа помилкових. Будь-яке ставлення, що задовільняє умові "кацап? -> нахуй" є правильним. Відраза, ненависть, зневага, беземоційне винищення - все це правильно.

много букв
Матфей 7:16 BTI
По делам их узнаете, кто они. Разве собирают гроздья виноградные с терновника или с репейника смоквы?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #12 : Вересня 25, 2022, 06:36:17 18:36 »
Кацап, іди нахуй. Я щурячою не розумію.  :smiley14:

обосцанное гдаголит
воняет на 100 метров

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #13 : Вересня 25, 2022, 07:08:57 19:08 »
много букв
Спрощено: ваша ідея - дурня, а щоб зрозуміти чому, треба вміти читати хоча б три рядки тексту.
P.S.
1:5
A pośród niego było coś w kształcie czterech żywych istot. A z wyglądu były podobne do człowieka,
1:6
Lecz każda z nich miała cztery twarze i każda cztery skrzydła.
1:7
Ich nogi były proste, a stopa ich nóg była jak kopyto cielęcia i lśniły jak polerowany brąz.

Biblia Warszawska, Księga Ezechiela, Prorocka wizja chwały Pana.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #14 : Вересня 25, 2022, 07:40:38 19:40 »
обосцанное гдаголит
воняет на 100 метров

Ju shikoni se çfarë katsapchik i mprehtë - ashtu si një skuqje e dizenterisë. A jeni në Ukrainë, ju thoni? Pse jo në pjesën e përparme? A ndërhyn skolioza, apo është rritur thonjtë?

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1431
  • Стать: Чоловіча
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #15 : Вересня 25, 2022, 07:46:38 19:46 »
по обыкновению, чем дальше от Киева, то тем круче борцуны за неньку)


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19086
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #16 : Вересня 25, 2022, 08:00:53 20:00 »
по обыкновению, чем дальше от Киева, то тем круче борцуны за неньку)



Це правда: найкрутіші "борцуни за неньку", як ти їх назвав, зараз досить далеко від Київа, а саме у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях - на фронті. (Відео не дивився, бо воно вимагає логіну). До тих людей наш кацапчик мажка жодного відношення, натурально, не має і з якого хуя він тут узявся щоки надувати відомо мабуть тільки Дастаєвськаму.  :smilie8:

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1431
  • Стать: Чоловіча
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #17 : Вересня 25, 2022, 08:06:46 20:06 »
Це правда: найкрутіші "борцуни за неньку", як ти їх назвав, зараз досить далеко від Київа, а саме у Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій та Херсонській областях - на фронті. (Відео не дивився, бо воно вимагає логіну). До тих людей наш кацапчик мажка жодного відношення, натурально, не має і з якого хуя він тут узявся щоки надувати відомо мабуть тільки Дастаєвськаму.  :smilie8:

оу, тебя и на ютубе забанили ))
видео про оборону Киева ... почти
но, скажи козе про смерть ... и дальше все как обычно

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17197
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #18 : Вересня 25, 2022, 08:19:21 20:19 »


Додам - Підрив Києва кацапами.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #19 : Вересня 25, 2022, 08:42:42 20:42 »


Додам - Підрив Києва кацапами.
Із великим задоволенням мабуть це робили, як власне й палили наші поля.
ruska swołocz

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #20 : Вересня 25, 2022, 08:46:45 20:46 »
Спрощено: ваша ідея - дурня, а щоб зрозуміти чому, треба вміти читати хоча б три рядки тексту.
P.S.
1:5
A pośród niego było coś w kształcie czterech żywych istot. A z wyglądu były podobne do człowieka,
1:6
Lecz każda z nich miała cztery twarze i każda cztery skrzydła.
1:7
Ich nogi były proste, a stopa ich nóg była jak kopyto cielęcia i lśniły jak polerowany brąz.

Biblia Warszawska, Księga Ezechiela, Prorocka wizja chwały Pana.

ага
поучите нас с ЮАРом  из Польши идеям

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #21 : Вересня 25, 2022, 09:38:30 21:38 »
ага
поучите нас с ЮАРом  из Польши идеям
По-перше вас без ЮАРа
По-друге не з Польщі
По-третє не повчаю, а всього лише коментрую ваші повчання. Це, зненацька, форум - він для цього створений. Оце так дивина, еге?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #22 : Вересня 25, 2022, 11:12:13 23:12 »
ага
поучите нас с ЮАРом  из Польши идеям
ЮАР, а ти цього чмоню в реалі знаєш? Бо він тут до тебе примазується.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #23 : Вересня 26, 2022, 01:04:10 01:04 »
По-перше вас без ЮАРа
По-друге не з Польщі
По-третє не повчаю, а всього лише коментрую ваші повчання. Це, зненацька, форум - він для цього створений. Оце так дивина, еге?

я так понимаю вы считаете кацапов за людей?
я нет

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #24 : Вересня 26, 2022, 10:26:32 10:26 »
я так понимаю вы считаете кацапов за людей?
я нет
Ваше ставлення до кацапів було взяте прикладом в другому ж дописі гілки :) Я так розумію, ви його вважаєте еталонним, й з висоти цього еталону вчите нарід, як ставитися до кацапів правильно.
Моя думка полягає в тому, що всі негативні ставлення до кацапів є правильними.
А розбирати психологічні покручі, коли хтось одночасно не вважає кацапа людиною, але з задоволенням обмазується його лекцією (ще й іншим несе) - то таке

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #25 : Вересня 26, 2022, 12:55:58 12:55 »
Ваше ставлення до кацапів було взяте прикладом в другому ж дописі гілки :) Я так розумію, ви його вважаєте еталонним, й з висоти цього еталону вчите нарід, як ставитися до кацапів правильно.
Моя думка полягає в тому, що всі негативні ставлення до кацапів є правильними.
А розбирати психологічні покручі, коли хтось одночасно не вважає кацапа людиною, але з задоволенням обмазується його лекцією (ще й іншим несе) - то таке


про то что Швец кацапское ИПСО  я слышал  на одном форуме от очень недалеких людишек
неясно какой он кацап

это раз

второе слушать и анализировать информацию  Умных и особенно Очевидцев  ( любой национальности )  крайне важно   ( что бы не быть совками и не рассказывать что радио изобрел украинец  и Христос был украинцем и подобную херню )

ну и еще раз повторю - среди коллаборантов куча украинцев
среди офицеров кацапской армии тоже (которые бомбят города свои батькив)
почему?
потому что они слушали всю свою жизнь дураков как наших так и кацапских

НЕ слушать украинских дураков еще важнее  -   73% яркий пример
а еще пример один тутошний форумчанин который целует туфлю  зятю мороза считая его носителем информации "с самых верхов" :fp2
кроме всего прочего он вудьгарный кацапский хам

удели вам время так как вы не до конца потеряны
хотя и занимаетесь на форуме бестолковой херней



Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #26 : Вересня 26, 2022, 02:25:42 14:25 »
Маджести із впертістю, гідної кращого застосування, провадить московські наративи. І, як і всі кацапи, вважає себе настільки розумним, зарозумілим, насправді, що просто впевнений в тому, що "тупі хахли" нічого не бачать і не розуміють, досить їх самих назвати дурнями та шароварниками- і вони одразу повірять у цю кацапську муйню

Жоден українець зараз в Україні не виступить проти української мови чи проти ненависті до росіян. В реалі я таких не знаю. Це просто нереальна ситуація. Отже, маджесті або не живе в Україні ( але стверджує протилежне, та ще й хУцпово питає інших- в якому полку служиш? А ти в якому, диво дивне?), або є ворогом всього українського, 5-тою колонною.

Єдина людина, від якого я чув подібну маячню- треба прощати й не ненавидіти- є один з екс-президентів Харківського округа Церкви ІХСОД, але ж він агент Москви й є, як та кішка, що й є кішка

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6184
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #27 : Вересня 26, 2022, 02:41:53 14:41 »

про то что Швец кацапское ИПСО  я слышал  на одном форуме от очень недалеких людишек
неясно какой он кацап

это раз

второе слушать и анализировать информацию  Умных и особенно Очевидцев  ( любой национальности )  крайне важно   ( что бы не быть совками и не рассказывать что радио изобрел украинец  и Христос был украинцем и подобную херню )

ну и еще раз повторю - среди коллаборантов куча украинцев
среди офицеров кацапской армии тоже (которые бомбят города свои батькив)
почему?
потому что они слушали всю свою жизнь дураков как наших так и кацапских

НЕ слушать украинских дураков еще важнее  -   73% яркий пример
а еще пример один тутошний форумчанин который целует туфлю  зятю мороза считая его носителем информации "с самых верхов" :fp2
кроме всего прочего он вудьгарный кацапский хам

удели вам время так как вы не до конца потеряны
хотя и занимаетесь на форуме бестолковой херней
Дякую звісно, але можу лише ще раз тонко натякнути що не аналізаторам думок Умньіх кацапов когось чомусь вчити :) Для початку треба відростити яку-ніяку силу волі щоб зіскочити з кацапщини, на якій все життя майже вся країна сиділа, а не роками ліпити відмазки в стилі "чому конкретно цей русскій - крайнє хароший і нужний".
Ще може виявитися, що перед цим доведеться щось відростити щоб не підтанцьовувати на упячці за двадцятирічною звичкою. Як мінімум звільниться купа місця яку наразі займає дріб'язкова інфа, хто чий зять та які в нього мешти  :gigi:
А так-то загалом будь-яку тезу можна спокійно обговорювати, просто ви чомусь не тримаєтеся думкою на чомусь одному довше за два дописи.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #28 : Вересня 26, 2022, 02:45:54 14:45 »
прощать в нткоем слу,ае
уничтожать даже через 50 лет мясников и насиьников
но делать это как хирурги
они знают апендицит лосконально и вырещают его без всяких сторонних эмоций

писи
кто сказал что я против украинской мовы??

но козырять мовой сидя в польских ипенях ничтожно
азов практически весь в быту говорил на русском
я кое кого лично знаю
мова это не индульгенция для  глупости
а сколько кацапских ботов пишут на украинском  и набирают их из украиномовних

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Re: ненавидеть россиян ошибка
« Reply #29 : Вересня 26, 2022, 02:57:20 14:57 »
Дякую звісно, але можу лише ще раз тонко натякнути що не аналізаторам думок Умньіх кацапов когось чомусь вчити :) Для початку треба відростити яку-ніяку силу волі щоб зіскочити з кацапщини, на якій все життя майже вся країна сиділа, а не роками ліпити відмазки в стилі "чому конкретно цей русскій - крайнє хароший і нужний".
Ще може виявитися, що перед цим доведеться щось відростити щоб не підтанцьовувати на упячці за двадцятирічною звичкою. Як мінімум звільниться купа місця яку наразі займає дріб'язкова інфа, хто чий зять та які в нього мешти  :gigi:
А так-то загалом будь-яку тезу можна спокійно обговорювати, просто ви чомусь не тримаєтеся думкою на чомусь одному довше за два дописи.

не думки, а информацию
иныормация не имеет национальности
я читаю и на английском и на ыранцузском
украинский само собой, но простите типа Мосейчук или Ткаченко идут нахрен

а из информации делать выводы

основная проблема вас и подобных , козыряние мовой
мне это режит слух

и а отличие от некоторых тут я знаю свои украинские корни без преувелечения в глуб веков
некоторые были польскомовными хотя по крови украинцами, были и такие времена
больше всего кичатся мовой полукровки  с кацапских ипеней
некая форма самоутверждения и ненависть к своим кацапским корням :laugh: