Автор Тема: Elon Musk is an idiot  (Прочитано 4461 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #90 : Листопада 06, 2022, 06:01:12 18:01 »
Що ти хочеш цим сказати? Штати не поважають свободу слова? Чи вибори всі фейкові? Чи брешуть з підрахунками голосів?

А тобі повилазило?
Яка нахуй свобода слова, коли за якусь фразу, що нібито ображає якісь там ліберальні почуття якогось засранця, викидають нахуй з роботи?
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #91 : Листопада 06, 2022, 06:27:03 18:27 »
А тобі повилазило?
Яка нахуй свобода слова, коли за якусь фразу, що нібито ображає якісь там ліберальні почуття якогось засранця, викидають нахуй з роботи?

 :smilie8:Знову кіт дурня з себе корче, наче не розуміє що означає свобода слова

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #92 : Листопада 06, 2022, 07:19:27 19:19 »
:smilie8:Знову кіт дурня з себе корче, наче не розуміє що означає свобода слова

Я знаю що таке свобода слова. Це те, що загалом існувало в США до покидька Обами і контролю над американським життям з боку транснаціональних корпорацій та федеральної бюрократії. Про індокринацію молодого покоління в школах і вузах то я вже промовчу.
Це відбувається насамперед завдяки публіці тобі подібній.
If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #93 : Листопада 06, 2022, 07:27:52 19:27 »
Що ти хочеш цим сказати? Штати не поважають свободу слова? Чи вибори всі фейкові? Чи брешуть з підрахунками голосів?

All inclusive.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #94 : Листопада 06, 2022, 09:09:04 21:09 »
All inclusive.

Коротше ясно..... анівсєадінакавиє - що Хуйло що США...... з такою позицією дискутувати нема ніякого сенсу  :smilie8:
кіт та йож знайшли один одного

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #95 : Листопада 06, 2022, 09:23:38 21:23 »
Коротше ясно..... анівсєадінакавиє - що Хуйло що США...... з такою позицією дискутувати нема ніякого сенсу  :smilie8:
кіт та йож знайшли один одного
Хто каже що Хуйло і США однакові?

У тебе одноклітинне мислення.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19062
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #96 : Листопада 06, 2022, 09:42:04 21:42 »
З твітером, схоже, вляпався  :weep:

Це поки що невідомо. Тесла теж майже здохла (ще коли вони в Сан-Карлосі сиділи) але якось вирулила в результаті.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #97 : Листопада 06, 2022, 09:50:09 21:50 »
Хто каже що Хуйло і США однакові?

У тебе одноклітинне мислення.

Це у тебе одноклітинне мислення, якщо ти не можеш зрозуміти що саме відсутність свободи слова, а також відсутність можливості демократично вирішити те чи інше питання і є ключова відмінність......
Якби у Штатах мочили так журналістів як у кацапстані в свій час - от тоді б ваші волання про відсутність свободи слова мали б якийсь сенс....

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #98 : Листопада 06, 2022, 09:53:11 21:53 »
Це поки що невідомо. Тесла теж майже здохла (ще коли вони в Сан-Карлосі сиділи) але якось вирулила в результаті.

тому я і написав - схоже.....
Теслу він вирулив - бо то була його пристрасть.... З твітера ж він взагалі злізти хотів, але не дали.....

Хайперлуп та тунелі он так і не вистрілили... будемо натомість на хайспід трейн їздити років за 20

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19062
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #99 : Листопада 06, 2022, 10:08:55 22:08 »
тому я і написав - схоже.....
Теслу він вирулив - бо то була його пристрасть....

ХЗ, він її перекупив у засновників рівно у такій ж спосіб як зараз Твітер.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #100 : Листопада 06, 2022, 10:21:07 22:21 »
тому я і написав - схоже.....
Теслу він вирулив - бо то була його пристрасть.... З твітера ж він взагалі злізти хотів, але не дали.....

Хайперлуп та тунелі он так і не вистрілили... будемо натомість на хайспід трейн їздити років за 20
Не будете.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #101 : Листопада 06, 2022, 10:50:36 22:50 »
Не будете.

Та може й не будемо.... авто з автопілотом будуть зручнішими для цього  :smiley25:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #102 : Листопада 07, 2022, 03:20:09 03:20 »
Та може й не будемо.... авто з автопілотом будуть зручнішими для цього  :smiley25:

Ага. З автопілотами. І на електриці. І так щоб усім було порівну кіловат.
If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #103 : Листопада 07, 2022, 07:49:09 07:49 »
Коротше ясно..... анівсєадінакавиє - що Хуйло що США...... з такою позицією дискутувати нема ніякого сенсу  :smilie8:
кіт та йож знайшли один одного
Может тебе в образах будет понятней.

Это борьба Хищника и Чужого. Что то Зло, что другое. Только одно Зло цивилизованное - США, а другое - абсолютное, коренное - Россия.

Хрен редьки не слаще для Украиньі от этого.

 Украина из двух Зол вьібрала цивилизованное. Но это совсем не означает, что она останется при этом целая или вьіживет.

А тьі можешь дальше продолжать жить в Мире розовьіх пони.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #104 : Листопада 07, 2022, 01:38:25 13:38 »
Может тебе в образах будет понятней.

Это борьба Хищника и Чужого. Что то Зло, что другое. Только одно Зло цивилизованное - США, а другое - абсолютное, коренное - Россия.

Хрен редьки не слаще для Украиньі от этого.

 Украина из двух Зол вьібрала цивилизованное. Но это совсем не означает, что она останется при этом целая или вьіживет.

А тьі можешь дальше продолжать жить в Мире розовьіх пони.

П-ць :fp2
Я з ним намагаюсь про конкретні речі дискутувати - про те як відбувається висування кандидатів, голосування, підрахунки голосів, передача влади..... про те як толеруються альтернативні та незручні публікації в мас мідія, і т.д...... про відповідальність влади перед виборцями..... А він зі мною про злих хижаків та рожевих поні

Все з тобою зрозуміло
« Останнє редагування: Листопада 07, 2022, 01:43:01 13:43 від Uki »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #105 : Листопада 07, 2022, 04:31:30 16:31 »
П-ць :fp2
Я з ним намагаюсь про конкретні речі дискутувати - про те як відбувається висування кандидатів, голосування, підрахунки голосів, передача влади..... про те як толеруються альтернативні та незручні публікації в мас мідія, і т.д...... про відповідальність влади перед виборцями..... А він зі мною про злих хижаків та рожевих поні

Все з тобою зрозуміло

Американська виборча система аж ніяк не нє зразковою. Більше того, вона є дуже скомплікованою через свою децентралізовану природу, позаяк була створена в ті далекі часи, коли федеральний уряд не відігравав якоїсь ролі в житіі окремих штатів та місцевих громад. Нині ситуація дуже відмінна, і це призводить до того, що виборчий процес - насамеперед сам хід голосування і підрахунку голосів у багатьох штатах є вкрай хаотичним і дезорганізованим. Зокрема, контроль за процесом підрахунку голосів з боку представників політичних партій практично відсутній і все залежить від тих, хто і як рахує та політичних уподобань місцевого шерифа.

 Інша характерна риса виборчого процесу США - це повна відсутність юридичних запобіжників від фальсифікацій результату виборів, що було дуже наочно продемонстровано в 2020 році, коли суди під різними приводами відмовлялися розглядати справи по суті переданих їм документів і доказів.

Іншою великою проблемою є політично вмотивована цензура, коли совіяльні медія (Фейсбук та Твіттер) просто блокували правдиву інформацію щодо однієї партії та її кандидатів і водночас сприяли поширенню дезинформації щодо опонентів. Вибори 2020 року - класичний приклад.

З огляду на сказане, то дивною видається позиція тих, хто вважає, що оскаржувати результати минулих виборів чи піддавати сумніву їхні результати є мало не тяжки державним злочином.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #106 : Листопада 07, 2022, 04:59:53 16:59 »
Це у тебе одноклітинне мислення, якщо ти не можеш зрозуміти що саме відсутність свободи слова, а також відсутність можливості демократично вирішити те чи інше питання і є ключова відмінність......
Якби у Штатах мочили так журналістів як у кацапстані в свій час - от тоді б ваші волання про відсутність свободи слова мали б якийсь сенс....

Саме одноклітинне мислення це вважжати, що свобода слова - це коли тобі щоразу треаб бігати до суду, щоб тебе не вигнали з роботи за те, що ти сказав щось не те.

Оскільки ти людина без освіти, то щоб тобі буле зрозумілішою твоє особисте місце в соціально-політичному житті, то прочитай оце. Може через художню літературу збагнеш свій тип мислення і,поведінки.

https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=4037
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #107 : Листопада 07, 2022, 05:14:40 17:14 »
Саме одноклітинне мислення це вважжати, що свобода слова - це коли тобі щоразу треаб бігати до суду, щоб тебе не вигнали з роботи за те, що ти сказав щось не те.

Оскільки ти людина без освіти, то щоб тобі буле зрозумілішою твоє особисте місце в соціально-політичному житті, то прочитай оце. Може через художню літературу збагнеш свій тип мислення і,поведінки.

https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=4037

Стандартний прийом - коли нема більше аргументів переходити на особистості та приниження.....
"Одноклітинне мислення"(с) - то коли починають мову про свободи виключно коли це вигідно і прицьому переживають про свободи одних, абсолютно ігноруючи права і свободи інших ....

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #108 : Листопада 07, 2022, 05:18:19 17:18 »
П-ць :fp2
Я з ним намагаюсь про конкретні речі дискутувати - про те як відбувається висування кандидатів, голосування, підрахунки голосів, передача влади..... про те як толеруються альтернативні та незручні публікації в мас мідія, і т.д...... про відповідальність влади перед виборцями..... А він зі мною про злих хижаків та рожевих поні

Все з тобою зрозуміло
Ну, какие конкретные речи? :fp2
Что ты можешь знать о "про те як відбувається висування кандидатів, голосування, підрахунки голосів, передача влади..... про те як толеруються альтернативні та незручні публікації в мас мідія, і т.д...... про відповідальність влади перед виборцями."?

Твой максимум - это вывесить звёздно-полосатый флаг перед домом, надеть в такой же расцветке патриотические трусы и восторженно махать маленьким флажком с идиотской улыбкой под партийным блазером с фамилией кандидата, за которого тебе сказали голосовать, в арендованом зале после проведённых праймариз.

Всё!

Где твой выбор?
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #109 : Листопада 07, 2022, 05:21:25 17:21 »
Стандартний прийом - коли нема більше аргументів переходити на особистості та приниження.....
"Одноклітинне мислення"(с) - то коли починають мову про свободи виключно коли це вигідно і прицьому переживають про свободи одних, абсолютно ігноруючи права і свободи інших ....

Я просто намаюся допомогти тобі зрозуміти суть речей. Щодо ігнорування прав і свобод інших, то цензура (зокрема та, яку тит тут увів) є одним із класичних прикладів порушення цих прав і свобод.
Ти ніяк не можеш зрозуміти, що ти і тобі подібні - ви не є кращими, моральнішими і розумнішими, і відтак ви не маєте ані морального, ані юридичного права на контроль поведінки і висловлювань інших. Хоча ви саме так і вважаєте.

Why Liberals Aren’t as Tolerant as They Think
https://www.politico.com/magazine/story/2017/05/09/why-liberals-arent-as-tolerant-as-they-think-215114/
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #110 : Листопада 07, 2022, 05:26:18 17:26 »
Ну, какие конкретные речи? :fp2
Что ты можешь знать о "про те як відбувається висування кандидатів, голосування, підрахунки голосів, передача влади..... про те як толеруються альтернативні та незручні публікації в мас мідія, і т.д...... про відповідальність влади перед виборцями."?

Я давно вже спостерігаю як це все відбувається..... Я бачу як всі хто займаються політикою з самого початку розуміють що намагатись якось контролювати ці процеси - марна справа..... На свої очі спостерігав, як швидко вилітають з цих процесів молоді перспективні політики, на яких істеблішмент ставив все ще вчора, через якийсь невеликий зашквар.... Бачу принципові та уважні очі волонтерів похилого віку на дільницях, які все життя цим займаються.....
Мирну ж передачу влади всі спостерігають вже десятки років..... навіть коли комусь дуже не хочеться цю владу передавати.

Твой максимум - это вывесить звёздно-полосатый флаг перед домом, надеть в такой же расцветке патриотические трусы и восторженно махать маленьким флажком с идиотской улыбкой под партийным блазером с фамилией кандидата, за которого тебе сказали голосовать, в арендованом зале после проведённых праймариз.

Всё!

Где твой выбор?

Та ясно що тобі не залишається нічого крім того щоб тупо злитись
« Останнє редагування: Листопада 07, 2022, 05:30:32 17:30 від Uki »

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #111 : Листопада 07, 2022, 05:27:33 17:27 »
Я просто намаюся допомогти тобі зрозуміти суть речей. Щодо ігнорування прав і свобод інших, то цензура (зокрема та, яку тит тут увів) є одним із класичних прикладів порушення цих прав і свобод.
Ти ніяк не можеш зрозуміти, що ти і тобі подібні - ви не є кращими, моральнішими і розумнішими, і відтак ви не маєте ані морального, ані юридичного права на контроль поведінки і висловлювань інших. Хоча ви саме так і вважаєте.

Why Liberals Aren’t as Tolerant as They Think
https://www.politico.com/magazine/story/2017/05/09/why-liberals-arent-as-tolerant-as-they-think-215114/

Те що ти мені даєш я пройшов вже дуже давно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #112 : Листопада 07, 2022, 05:30:04 17:30 »
Те що ти мені даєш я пройшов вже дуже давно

Але з того, що ти кажеш і робиш не видно, щоб ти зробив зробив правильні висновки.

If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #113 : Листопада 07, 2022, 05:32:49 17:32 »
Але з того, що ти кажеш і робиш не видно, щоб ти зробив зробив правильні висновки.

Тутешній люд вже неодноразово мав змогу переконатись в нікчемності твоїх суджень.....

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #114 : Листопада 07, 2022, 05:50:20 17:50 »
Тутешній люд вже неодноразово мав змогу переконатись в нікчемності твоїх суджень.....

 :lol: :lol: :lol:

Якраз навпаки....

І тому ти мене через те банив?  :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #115 : Листопада 07, 2022, 05:58:18 17:58 »
......
Ілон Маск закликав голосувати за Республіканську партію на виборах до Конгресу США, які відбудуться вже завтра.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #116 : Листопада 07, 2022, 06:10:33 18:10 »
:lol: :lol: :lol:

Якраз навпаки....

І тому ти мене через те банив?  :fp2 :fp2 :fp2

Ти знаєш прекрасно що в бан ти потрапляв не за свої нікчемні судження, а за систематичне розповсюдження брехливої та ворожої пропаганди .... В банлисті все є з поясненнями та лінками

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46452
  • Never give in!
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #117 : Листопада 07, 2022, 06:18:49 18:18 »
Ти знаєш прекрасно що в бан ти потрапляв не за свої нікчемні судження, а за систематичне розповсюдження брехливої та ворожої пропаганди .... В банлисті все є з поясненнями та лінками

Ну от бачиш, ти лише підтвердив правильність мого судження про тебе.
Все, що не вписується в твою доволі обмежену ідологічну схему, ти негайно піддаєш цензурі, називаючи те “брехливою і ворожою пропагандою“, хоча там не було ані брехні, ані ворожості. То були факти та оцінки або ж мої, або ж інших американців щодо реалій політичного життя.

If you are going through hell, keep going.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #118 : Листопада 07, 2022, 06:28:32 18:28 »
Я давно вже спостерігаю як це все відбувається..... Я бачу як всі хто займаються політикою з самого початку розуміють що намагатись якось контролювати ці процеси - марна справа..... На свої очі спостерігав, як швидко вилітають з цих процесів молоді перспективні політики, на яких істеблішмент ставив все ще вчора, через якийсь невеликий зашквар.... Бачу принципові та уважні очі волонтерів похилого віку на дільницях, які все життя цим займаються.....
Мирну ж передачу влади всі спостерігають вже десятки років..... навіть коли комусь дуже не хочеться цю владу передавати.



Так я тебе и говорю, что ты просто наблюдатель.  :smilie5:

Знаешь, такой щегол, который увидел кое-что в щель в женской бане, а потом с важным видом пытается рассказать взрослым свои глубокие познания о письках. При этом с железобетонной уверенностью, что о письках он знает всё! На основе увиденного в щель в бане.

Ты бы лучше наблюдал как деревья растут.

Толку больше.



Та ясно що тобі не залишається нічого крім того щоб тупо злитись

Мне? Злиться?
С чего это?
Улыбнуться лишний раз. Это да.
No money No honey

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Elon Musk is an idiot
« Reply #119 : Листопада 07, 2022, 06:57:47 18:57 »
Так я тебе и говорю, что ты просто наблюдатель.  :smilie5:

Знаешь, такой щегол, который увидел кое-что в щель в женской бане, а потом с важным видом пытается рассказать взрослым свои глубокие познания о письках. При этом с железобетонной уверенностью, что о письках он знает всё! На основе увиденного в щель в бане.


 :smilie8: Взагалі то все якраз навпаки..... Ти тут важливим виглядом намагаєся переконати всих в тому чого не існує, про ті речі яких навіть у щілину ніколи не бачив, а лише чув коли Рабіновіч тобі наспівав......
Я ж лише коментую ці твої недолугі спроби базуючись на своєму власному досвіді та знаннях....