Автор Тема: Історичний момент війни в повітрі  (Прочитано 1535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46418
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #1 : Жовтня 13, 2022, 05:13:12 17:13 »
Через 200 років роботи, після остаточного вирішення людського питання, будуть передивлятись це відео, зітхати "Ех, діди воювали..." і носити на палках фотки Мавіків.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #2 : Жовтня 14, 2022, 03:13:49 03:13 »
1. Маю великий нальон на дронах
2. Регулярно дивлюсь, як наші вчаться і вдосконалюються
3. Часто бачу, як наші працюють на предку

На відео стандартний вихід на передок нашої пари.
Досвідченого і того, у кого нальоту менше 20годин... він робить усі рухи рукожопного "молодого" пілота

До того ж попереду позиції під вогнем, вітер НА НАС і СИЛЬНИЙ
Так сталось, що ворог З ІНШОГО БОКУ і значить за вітром... а значить у нього часу на повернення НАБАГАТО менше, ніж нашим, бо треба летіти проти сильного вітру додому.
В такій ситуації ніякий даун не буде летіти за вітром, що б роздивитись СВОЇ позиції против вітру.... ворог буде летіти 1/3 часу до нас, оглядатись і при 45-50% батарейкі веслувати назад

Це наший в нашого ввалився

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #3 : Жовтня 14, 2022, 03:16:17 03:16 »
У чому сенс парних польотів дронами?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #4 : Жовтня 14, 2022, 03:29:16 03:29 »
У чому сенс парних польотів дронами?

Планшет він малий екран (я як літаю на планшеті, а потім передивляюсь відео 4к на ТВ 70дюймів - помічаю в десятки разів більше дрібниць)... так і на верху, дві пари очей краще одної
Планшет він засліплюється на сонці
Кут огляду малий
Поки будеш повертатись для заміни батарейки - можна багато цікавого пропустити, особливо при активному бою і корегуванні
Другим дроном можна оцінити місце падіння першого і оперативно вирішити, чи можливо його повернути

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6083
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #5 : Жовтня 14, 2022, 10:12:40 10:12 »
В такій ситуації ніякий даун не буде
Цікаво, от що в принципі такого можуть ще зробити кацапи, щоб хоча б українці визнали за ними здатність до будь-якого дебілізму

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #6 : Жовтня 14, 2022, 03:33:44 15:33 »
На відео стандартний вихід на передок нашої пари.
Якщо стандартний, то де можна побачити хоча б кілька схожих відео на яких видно пару дронів?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #7 : Жовтня 14, 2022, 04:22:16 16:22 »
Єдине що я однозначно бачу на відео, це те що дрон який впав ("супротивник"), летів камерою повернутою від нас, тобто цілеспрямованих спроб протаранити дрон відео з якого ми бачимо ("наш"), він явно не робив. Чи робив якісь маневри для збиття "противника" "наш" дрон важко сказати. Якість відео, висота польоту і відсутність якихось близьких орієнтирів особисто мені не дозволяє однозначно сказати який з дронів робив маневри зближення. Тобто те що ми бачимо на відео могло означати і те що "наш" дрон зависав, а "супротивник" рухався, і навпаки, те що "супротивник" зависав, а "наш" рухався. І ситуація "повітряного бою", і випадкового зіткнення по цьому відео я б розгялнув як ймовірні. Те що дрони належать одній стороні, також думаю є можливим. Хоча чесно кажучи ситуація з вильотом двох дронів для тренування криворукого ламера, методом "роби як я" на самому передку, та ще й безпосередній близькості один від одного, мені видається дикою. Але за останні півроку я уже звик нічому не дивуватись.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #8 : Жовтня 14, 2022, 07:17:35 19:17 »
Якщо стандартний, то де можна побачити хоча б кілька схожих відео на яких видно пару дронів?  :shuffle:

Я пригадую що нещодавно було відео про полювання на танки під Херсоном і там у кадрі було два оператора (один з звичайним DJI контролером з планшетом, а другий - з більш навороченим у котрого вбудований екран).

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #9 : Жовтня 14, 2022, 11:40:29 23:40 »
Я пригадую що нещодавно було відео про полювання на танки під Херсоном і там у кадрі було два оператора (один з звичайним DJI контролером з планшетом, а другий - з більш навороченим у котрого вбудований екран).

З вбудованим то просто DJI SMART CONTROLLER

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #10 : Жовтня 15, 2022, 01:46:40 01:46 »
Я пригадую що нещодавно було відео про полювання на танки під Херсоном і там у кадрі було два оператора (один з звичайним DJI контролером з планшетом, а другий - з більш навороченим у котрого вбудований екран).
Те що поруч один з одним знаходяться оператори, не означає що дрони в повітрі також поруч. У них можуть бути різні цілі, задачі і райони польотних завдань; вони можуть працювати по одній цілі, але по ротації; вони можуть виконувати спостереження/корегування за однією і тією ж ціллю але з різних ракурсів.
Відео з двома однотипними дронами на передку в одній точці я до цього не бачив. При цьому я бачив достатньо різних інших відео: дрон і літак, дрон і вертоліт, дрон і ракета ПЗРК випущена по ньому, дрон і салабони зі стрілковкою палять по ньому. І таких відео в різних варіантах я бачив багато. Але Мавік знятий на Мавік на відео з передка, я бачу вперше. Хоча допускаю що воно може бути не єдиним.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #11 : Жовтня 15, 2022, 04:30:52 04:30 »
Те що поруч один з одним знаходяться оператори, не означає що дрони в повітрі також поруч. У них можуть бути різні цілі, задачі і райони польотних завдань; вони можуть працювати по одній цілі, але по ротації; вони можуть виконувати спостереження/корегування за однією і тією ж ціллю але з різних ракурсів.
Відео з двома однотипними дронами на передку в одній точці я до цього не бачив. При цьому я бачив достатньо різних інших відео: дрон і літак, дрон і вертоліт, дрон і ракета ПЗРК випущена по ньому, дрон і салабони зі стрілковкою палять по ньому. І таких відео в різних варіантах я бачив багато. Але Мавік знятий на Мавік на відео з передка, я бачу вперше. Хоча допускаю що воно може бути не єдиним.

Ну близько то таке: 50 метрів і того мавіка хуй побачиш.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #12 : Жовтня 15, 2022, 07:13:39 07:13 »
Те що поруч один з одним знаходяться оператори, не означає що дрони в повітрі також поруч. У них можуть бути різні цілі, задачі і райони польотних завдань; вони можуть працювати по одній цілі, але по ротації; вони можуть виконувати спостереження/корегування за однією і тією ж ціллю але з різних ракурсів.
Відео з двома однотипними дронами на передку в одній точці я до цього не бачив. При цьому я бачив достатньо різних інших відео: дрон і літак, дрон і вертоліт, дрон і ракета ПЗРК випущена по ньому, дрон і салабони зі стрілковкою палять по ньому. І таких відео в різних варіантах я бачив багато. Але Мавік знятий на Мавік на відео з передка, я бачу вперше. Хоча допускаю що воно може бути не єдиним.

З урахуванням скільки сотен тисяч польотогодин уже напрацбовано на фронті - таких повітряних ДТП там сотні, банально через людський фактор

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #13 : Жовтня 15, 2022, 11:22:15 11:22 »
З урахуванням скільки сотен тисяч польотогодин уже напрацбовано на фронті - таких повітряних ДТП там сотні, банально через людський фактор
Саме тому є ідіотизмом запускати поруч два дрони, про що я написав. Сенсу ніякого, ризики високі. А ви писали, що це стандартна ситуація, і я все ще чекаю від вас хоч одне відео, де таке відбувається, крім того що в топікстарті.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #14 : Жовтня 15, 2022, 08:37:52 20:37 »
Саме тому є ідіотизмом запускати поруч два дрони, про що я написав. Сенсу ніякого, ризики високі. А ви писали, що це стандартна ситуація, і я все ще чекаю від вас хоч одне відео, де таке відбувається, крім того що в топікстарті.

Думаєш хтось буде монтувати і викладати відео де два дрони на передку і один знімає жопу іншого?
Такий контент не залетить, але це не значить, що це не стандартна ситуація
І в польоті дуже важко зорієнтуватись, поруч сусід чи ні

Передивився ще
1. Передній дрон 100% жопою до знімаючого
2. Знімаючий теж не слабо так неадекватний. Навіть якщо попереду ворожий дрон - стояти на місці і крутити камерою, коли перед тобою дьоргається інший дрон - це тупо бо ймовірність втрати ОБОХ - дуже висока. Дрони DJI по любомо поводу вимикають кульки

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #15 : Жовтня 15, 2022, 10:55:06 22:55 »
Думаєш хтось буде монтувати і викладати відео де два дрони на передку і один знімає жопу іншого?
Такий контент не залетить, але це не значить, що це не стандартна ситуація
І в польоті дуже важко зорієнтуватись, поруч сусід чи ні
Тоді з чого ти вирішив раптом ЩО ЦЕ СТАНДАРТНА СИТУАЦІЯ? Вона нелогічна, ризикована, не несе жодної користі і доказів що таке відбувається у тебе немає. Я спецом перепитав знайомого з Аеророзвідки, про навчальні польоти пари дронів за нуль. Він сказав що він з таким не стикався.

1. Передній дрон 100% жопою до знімаючого
Я це вже написав.

2. Знімаючий теж не слабо так неадекватний. Навіть якщо попереду ворожий дрон - стояти на місці і крутити камерою, коли перед тобою дьоргається інший дрон - це тупо бо ймовірність втрати ОБОХ - дуже висока. Дрони DJI по любомо поводу вимикають кульки
Я уже писав, що як мінімум у мене особисто немає жодної змоги визначити ЯКИЙ САМЕ З ДРОНІВ ВИКОНУЄ МАНЕВРИ, оскільки рух це поняття відносне, відео досить низькоякісне, а інші близькі орієнтири окрім іншого дрона на відео відсутні. Цілком можливо що усі ці маневри виконує саме той дрон, відео з якого ми і бачимо. І тоді це дійсно схоже на спробу спеціально пошкодити гвинти іншого дрона своїми посадковими стійками.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #18 : Жовтня 28, 2022, 06:27:30 18:27 »
Украинские контрразведчики уничтожили российского «охотника за дронами» с помощью беспилотника 

Российскую станцию РЭБ «Силок-01» уничтожили военные контрразведчики.

Видео успешной спецоперации обнародовала СБУ.

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46418
  • Never give in!
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #19 : Жовтня 30, 2022, 04:06:49 16:06 »
The Ukrainian Air Force has chosen a group of pilots that can move to the US & start training on U.S. planes (F-16 & F-15).

The pilots are “young, promising, proficient in English & with combat experience”

The draft budget approved by the US Congress has $100 mln for training.
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #20 : Листопада 14, 2022, 05:46:30 17:46 »
Ще.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #21 : Листопада 17, 2022, 06:56:29 06:56 »
https://twitter.com/i/status/1580518271635566592

кацапи все одне скажуть, що Україна- це проксі Америки, що воюють вони не з Україною, а з усім колективним Заходом і перемагають, і що то був їхній дрон, який переміг

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Історичний момент війни в повітрі
« Reply #22 : Листопада 24, 2022, 06:05:23 18:05 »
І ще один. Тут уже навіть з тактичними знаками.

https://t.me/military_u/11644

jia,  ну як там? "Стандартний вихід на передок нашої пари"?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos