Автор Тема: Має бути ретельне розслідування діяльності Зеленського  (Прочитано 650 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Тут Солонін каже, шо Гітляр  скинув на Англію в 100 раз більше бонб, але вже за рік англійські галіфакси та ланкастери стирали
трєтій рєйх з поверхні землі.
Тобто слова Бубачькі про 40% розрушеної енергетичної інфраструктури - піздьож і провокація.
Питання до Бубачьки  - наші ланкастери та галіфакси вже ж ось-ось вилетять з грузом бонб в напрямку Воронєжа?

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32850
  • Стать: Чоловіча
Так крадівництво же, які ще нафіг ланкастери і галіфакси  :smilie8:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Тут Солонін каже, шо Гітляр  скинув на Англію в 100 раз більше бонб
Треба реально відкрити ютуб-канал, й записати ролік на общєпонятном, в том чіслє для малограмотних малоросов, русском язикє, про те як гітлер послав на Британію в сто разів більше дронів. Аж за обидві щоки уплєтать будуть любітєлі поразмисліть й поаналізіровать  :smiley24:

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Треба реально відкрити ютуб-канал, й записати ролік на общєпонятном, в том чіслє для малограмотних малоросов, русском язикє, про те як гітлер послав на Британію в сто разів більше дронів. Аж за обидві щоки уплєтать будуть любітєлі поразмисліть й поаналізіровать  :smiley24:
Ну солонін там трохи применшує, насправді гітляр послав на Британію  в тисячі раз більше бонб, але ланкастери, галіфакси та спітфайри будувались безпереревно.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5885
Ну солонін там трохи применшує, насправді гітляр послав на Британію  в тисячі раз більше бонб, але ланкастери, галіфакси та спітфайри будувались безпереревно.
Насправді можна ще на повному серйозі рахувати, скільки пушичних йадєр в чий бік вилетіло під час Ватерлоо, й на базі цього будувати сочьну аналітику по абсолютно ніяк й ні по яких параметрах не схожому конфлікту.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Скажений кошак притягнув трампістське лайно про необхідність термінового "розслідування".
Бо дуже "карупція" заважає, сукам  :smiley23:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Скажений кошак притягнув трампістське лайно про необхідність термінового "розслідування".
Бо дуже "карупція" заважає, сукам  :smiley23:

Не нервуй ти так за своїх єрмаків...  :gigi:

Не негайно. Одразу після війни.
Бо те, за те що зробило це лайно впродовж 2019-22 його треба повісити пряд з хуйлом і лукою.
Я - за справедливість.
Якби не воно, хуйло б не полізло.
« Останнє редагування: Жовтня 21, 2022, 07:55:00 19:55 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
А оце стосується сьогодення...

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

10h

ВЛАДА ЖИТЛО НЕ БУДУЄ

Схоже у влади виникли крупні проблеми. "Ослік апокаліпсіса" до неї ще не прийшов, але здалеку владу вже погукав. І далі буде.
Видання "Дзеркало тижня" вибухнуло убивчим для влади матеріалом "Зруйноване відновлення. Чому українцям нікуди повертатися". Суть матеріалу наступна.
Влада у питаннях відновлення житла поруйнованого війною, наразі зробила велике НІ ЧОРТА. У Ірпені та Бучі, звільнених більше як півроку тому всі обіцянки відновити житло провалені як таке. Ба більше. Не проведена навіть консервація тих будівель, відновити які до холодів влада не встигала. Тобто тепер на додачу до окупантів їх руйнуватимуть вітер, дощ, сніг та хурделиця.
У країні 129 тисяч об'єктів житлового фонду зруйновані війною, з яких 73 тисячі будинків зруйновані повністю. На відновлення цього житла влада виділила аж 1,5 мільярди грн, що становить неймовірну цифру - 5% від необхідного. Покинуті на призволяще мешканці цих будинків уже доведені до відчаю. Ситуація коливається на межі соціального вибуху.
Україна - не Росія тут довго терпіти ніхто не буде. Я, звісно розумію, що мономарафон зразу ж оголосить невдоволених громадян посіпаками Москви і знайде в протестах "руку Порошенка". Але будинки це людям не поверне і людей не зігріє. Тому якщо не горітиме світло в домівках людей, горітиме рейтинг ЗЕ-найвпливовішого.
Які ж причини такого стану речей?
Ще у березні монобільшість проголосувала за перше читання законопроекту 7198, який мав зняти суперечливі питання щодо швидкої допомоги постраждалим. Перше читання проголосували, і... законопроект не прийнятий досі. Чому? Бо почалися розбірки серед забудовників всередині самої "Слуги народу". Просто нагадаю, голова партії "Слуга народу" і любителька гламурних прикрас Олена Шуляк, сама знатна бізнесвумен саме з будівельної сфери. А є ще групи наближені до міністра Чернишова та до куратора ВеликБуду Кирила Тимошенко. От поки всі ці веселі люди виписують законопроект кожен під себе, українцям доведеться померзнути.
А як пояснюють ситуацію самі "Слуги народу"? Ну звісно, НАТО небо не закриває, вибачте, Захід грошей не дає на відновлення житла.
І все це в той час, коли монобільшість продовжує закладити в бюджет кошти на Велике Будівництво. Все вірно, на ВеликБуді можна непогано заробити. А "на людях що страждають, маржу не відіб'єш". Це цитата зі статті ДТ.
І от знаєте, мені чхати з якого доброго дива "Дзеркало" раптом аж так прозріло. Може справді совість прокинулася. А може хтось з осіб зацікавлених в правильному прийнятті законопроекту 7198 - промотивував. Байдуже. Головне те, що відкривається все більше ознак, що 8 місяців від початку вторгнення влада лише пише відосики про президента з борідкою, у флісці і в кросівках. Бо автівки для ЗСУ купують волонтери, форму купують волонтери, ППО вдосконалюють волонтери, зброю і амуніцію надає Захід... А уряд і ОПУ займаються чим? Агов!
"Ослік апокаліпсіса" наближається неухильно. Разом з пухнастим полярним звірятком. Коли прийдуть - пізно буде знімати відосики про те як не втік.
P.S. Це перший мій допис на суто економічну тему, написаний від лютого 2022 р. Шанувальники ЗЕ мені дорікають що я критикуючи владу допомагаю Москві? Та насправді вони мені цистерну німецького пива винні. Кожним дописом економічного змісту я владу б закопував, бо було за що. Але я мовчав. Бо війна. Власне й зараз заспівав не я, а "Дзеркало тижня". Наші вагові категорії не порівняти. Думай-Те.

https://zn.ua/ukr/internal/zrujnovane-vidnovlennja-chomu-ukrajintsjam-nikudi-povertatisja.html
Як влада здає тил, а війна «все списує»
If you are going through hell, keep going.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Треба реально відкрити ютуб-канал, й записати ролік на общєпонятном, в том чіслє для малограмотних малоросов, русском язикє, про те як гітлер послав на Британію в сто разів більше дронів

валяй
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16944
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
А оце стосується сьогодення...

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

10h

ВЛАДА ЖИТЛО НЕ БУДУЄ

Дякую, пішло в маси.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.