Автор Тема: Сколько же сломанньіх жизней!  (Прочитано 1703 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #30 : Жовтня 25, 2022, 01:32:53 01:32 »
мені чомусь здається що відповідальність має нести оцей нелох
Угумсь. А насправді відповідальність несуть виключно кацапи.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #31 : Жовтня 25, 2022, 06:15:00 06:15 »
мені чомусь здається що відповідальність має нести оцей нелох



100%
Плюс Хуйло.
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #32 : Жовтня 25, 2022, 09:00:58 09:00 »
Це вже само по собі... фундамент для неприємних несподіванок
Це коли високоризиковою діяльністю займаєшся, а в інших випадках нормальний стан для людини

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #33 : Жовтня 25, 2022, 09:18:27 09:18 »
Ну психоаналітик з тебе приблизно такий же як і політилог. Але це нічого, не можна бути досконалим в усьому - нити наприклад у тебе чудово виходить.  :lol:

Бг-г-г-..... :smilie5:
Что? Близко тебе? Так отож.
 Не переживай. Тьі, главное, не забьівай вечером чистить зубьі перед тем как лечь в люлю, с утра делай утреннюю гимнастику. И! Продолжай вдосконалюватся, может к старости и найдёш смьісл своего существования.

.........
А ти хотів мене образити?  :gigi:
Тебя? Обидеть?
Боже збав!
Это тоже самое, что на дураке воду возить.
Скучнейшее занятие.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #34 : Жовтня 25, 2022, 09:35:40 09:35 »
У мене в ТрОшній роті (до травня, коли почали демобілізовувати 60+) було півдесятка людей старших 65-ти і ще стільки ж 60-65. Найстаршому було 73 і він міг фори мені дати. Це люди які прийшли добровольцями в лютому захищати свою країну. Це історії життя, які мені справді цікаві. А тут один нитік, приніс історію про іншого невдаху, який талановито просрав усе. Просрав сім'ю, просрав дружину, яка його обікрала, просрав доньку, яка в цьому приймала участь і нічим йому не допомогла, просрав друзів, оскільки нікому було ані зібрати документи-речі з будинку, ані зараз допомогти відбудовуватись, ані взяти до себе. Тому я написав що "зламалось" у героя цієї розповіді щось в житті задовго до війни. Якщо взагалі було чому "ламатись".
Я давно цікавлюсь історією і кацапоукраїнськими взаєминами, і сам людина досить цинічна але Буча всеодно стала для мене шоком - тиждень відходив (може ще й тому, що родина якраз в окупації залишилася, а що таке кацапня я й так знав). Як результат виходу з шоку, я почав самих потерпілих обвинувачувати в їх нещастях: цілком закатовану родину, що не змогли розподілити ризики і вберегти хоч би дітей; вбитих чоловіків, що не пішли вчасно в армію; згвалтованих сільських чернігівських жінок, у їх бідності і що у 2019 голосували за Зеленського; східняків, у голосуванні за ригів.
 А ТРОшники, до речі, це окрема прецікавезна тема при потраплянні чи намаганні їх впихнути в бойові піхотні частини: герої лютого, які здатні всім дати фору, враз виявляються у травні хворими усіма земними болячками, "ми нє мясо", три тисячі за ВЛК, навіть скоювали самогубства і т.д. Це у них фора враз закінчилася, всененепросрали чи що це враз сталося з деякими королями життя? Коли вони зламалися: задовго чи враз? Такі історії цікаві?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #35 : Жовтня 25, 2022, 10:47:34 10:47 »
Угумсь. А насправді відповідальність несуть виключно кацапи.
Нет. Не виключно. "Цивилизованньій Мир" в равной степени.
Вне подозрений разве что аборигеньі Австралии и папуасьі, которьіе съели Кука.
No money No honey

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #36 : Жовтня 25, 2022, 07:43:29 19:43 »
Нет. Не виключно. "Цивилизованньій Мир" в равной степени.
Вне подозрений разве что аборигеньі Австралии и папуасьі, которьіе съели Кука.

Так. Від 1999 було вже зрозуміло що таке хйло і його влада.
Литвиненко кричав про це на весь світ. І кацапи вбили його саме в Лондоні. Нахабно на очах цілого західного світу, який продовжував відвертатися.
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #37 : Жовтня 25, 2022, 09:02:35 21:02 »
Нет. Не виключно. "Цивилизованньій Мир" в равной степени.
А з якого б це дива, окрім того що кацапам не дуже подобається навіть на словах нести повну відповідальність за свої дії? Ще якісь підгрунтя для таких сміливих узагальнень є?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #38 : Жовтня 25, 2022, 09:10:22 21:10 »
А з якого б це дива, окрім того що кацапам не дуже подобається навіть на словах нести повну відповідальність за свої дії? Ще якісь підгрунтя для таких сміливих узагальнень є?
Они несут ответственность как создатель этого "Франкенштейна".
Впоочем, это тема профильной ветки.
No money No honey

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6143
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #39 : Жовтня 25, 2022, 09:20:32 21:20 »
Они несут ответственность как создатель этого "Франкенштейна".
Впоочем, это тема профильной ветки.
Ніхто з них кацапстан не створював. Створення дискримінаційних умов для нашої країни - ок, але це й близько не валяється з діями кацапів та відповідальністю за них.
Ба й більше, навіть коли в якихось країн є пряма змова якось сприяти кацапстану нас атакувати - навіть в цьому випадку ні про яку рівну долю відповідальності немає мови. Як от у яскравому випадку того ж ірану, або бєлоруссіі.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #40 : Жовтня 25, 2022, 11:17:50 23:17 »
Судьба человека.
Есть знакомьій.
Всю жизнь проработал на заводе. Бьіла семья. С женой официально не разводились, но жил отдельно. Купил небольшой участок в частном секторе и всё время сколько его знаю, строился. Сам своими руками, на небольшой доход. Фактически на той стройке и жил. Прошльім летом радостно отчитался, что уже всё. Закончил. Осталось только подъезд перед воротами вьімостить.
Началась война. Он оставался в городе. Жена с дочкой и внучкой до мая тоже. Потом жена ничего не сообщая собралась, забрала ценньіе вещи и с дочкой и внучкой вьіехали в Болгарию. Попутно прихватив и его банковскую пенсионную карточку. Пока он думал что делать в дом прилетела ракета.
Остался живой, но его чудом спасли. Привалило балками и начался пожар. Спас сосед, которьій его откопал. Пролежала в больнице больше месяца - очень повредил спину. Пока лежал остатки имущества размарадёрили, документьі сгорели. Жена в это время пользовалась его карточкой не стесняясь.
В итоге мужик фактически бомж на старости лет, кормится подножньім кормом и гуманитаркой. На зиму соорудил халабуду чуть больше собачей конурьі, собирается в ней перезимовать. Жить не хочет, что-то сломалось внутри.
Знаю со слов общего знакомого, сегодня только разговаривал по телефону.

Отаке.

Ну, сподіваюсь, що він картку заблокував, сходив до найближчого відділення банку й виписав нову. Незрозуміло, чому він не повернувся до квартири де жила його сім"я. Якщо він там прописаний, то має право там проживати. Сім"я все одно виїхала, то чому мерзнути в халабуді?

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8642
  • Стать: Чоловіча
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #41 : Жовтня 26, 2022, 05:12:45 17:12 »
Несподіванки будуть завжди. Але потрібно розуміти що істинне і цінне в цьому житті насамперед це твої сім'я, близькі і друзі; це твої розум, освіта і вміння; це твої сила духу, сила м'язів і сила спокійної вдачі. А з матеріального в цьому світі максимум те що можна перекинути через плече, розкидати в РПС і завантажити в наплічник. І то не завжди.
Заводь велику дружню сім'ю, роби добро оточуючим, допомагай усім кому можеш допомогти, знайомся з новими людьми, постійно займайся освітою і самовдосконаленням, змінюй роботу і зацікавлення, займайся спортом і пізнавай нове. Кожен раз коли тобі хочеться полежати і відпочити, застав себе зробити те що вже давно відкладав, чи хоча б вийти на пробіжку. І тоді у тебе буде статистично більше шансів пережити неприємні несподіванки, ніж у того хто своє життя витратив на завод, бухло, некохану дружину і бетонну коробку. А описана в топікстарті історія мені нагадала плакат з старої свинособачої монстрації.


:fp2
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #42 : Жовтня 26, 2022, 11:23:03 23:23 »
Я давно цікавлюсь історією і кацапоукраїнськими взаєминами, і сам людина досить цинічна але Буча всеодно стала для мене шоком - тиждень відходив (може ще й тому, що родина якраз в окупації залишилася, а що таке кацапня я й так знав). Як результат виходу з шоку, я почав самих потерпілих обвинувачувати в їх нещастях: цілком закатовану родину, що не змогли розподілити ризики і вберегти хоч би дітей; вбитих чоловіків, що не пішли вчасно в армію; згвалтованих сільських чернігівських жінок, у їх бідності і що у 2019 голосували за Зеленського; східняків, у голосуванні за ригів.
Я б розділив би "обвинувачення" таким чином - якщо ми говоримо про юридичну і моральну площину, то провина за убитих в Бучі цілком лежить на Хуйлі і свинособаках. Якщо ми говоримо про причинно-наслідкові зв'язки, то якби ці люди були розумнішими, більше цікавились політикою і новинами, здатні були швидше приймати складні але правильні рішення, то вони б зараз могли бути живими. І я думаю мертвим абсолютно пофіг, навіть якщо винних у їхній смерті колись покарають. В важкі часи які ми зараз переживаємо будь-яка помилка з великою долею ймовірності може стати фатальною. І цинізм тут цілком доречний.

А ТРОшники, до речі, це окрема прецікавезна тема при потраплянні чи намаганні їх впихнути в бойові піхотні частини: герої лютого, які здатні всім дати фору, враз виявляються у травні хворими усіма земними болячками, "ми нє мясо", три тисячі за ВЛК, навіть скоювали самогубства і т.д. Це у них фора враз закінчилася, всененепросрали чи що це враз сталося з деякими королями життя? Коли вони зламалися: задовго чи враз? Такі історії цікаві?
Ну якщо ми говоримо саме про ТрО (а не про якісь ДФТГ і все інше що зараз також народ називає теробороною) то це частина ЗСУ, окремий рід військ, такий же як Сухопутка, ДШВ, ВМС, ПС, ССО і тд. Тому їх ніхто у бойові піхотні частини не намагався впихувати, вони за замовчуванням самі і є бойовими частинами легкої немоторизованої піхоти ЗСУ. І по суті саме ТрО ЗСУ витягли на собі усю найтяжчу кампанію весни-літа. Коли найбоєздатніші частини уже стояли на лінії зіткнення на Донбасі, а кадрові бригади доукомплектовувались мобілізованими і проходили навчання, то саме ТрОшників відправляли на нуль без навчання, злагодження, максимум з легкою стрілецькою зброєю. Причому в більшості бригади ТрО сформовані були геть не з професійних військових, а з добровольців які послухали заклик "усі хто можуть тримати зброю записуйтесь до лав ТрО". Тому звичайно різне було. Але не будь цих людей, Україна зараз була б в набагато гірших умовах, якби взагалі була б. В перші дні все висіло буквально на волосині.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #43 : Жовтня 26, 2022, 11:31:28 23:31 »
Скучнейшее занятие.
А хочеш я тобі запропоную менш "скучное занятие"? А чому б тобі не допомогти людині історію про яку ти тут нам розповів. Взяти його до себе жити. Організуватись зі знайомими і допомогти йому відбудуватись. Загалом за хорошої толоки, простенька невеличка але цілком непогана "коробка" будується за 2 вихідних. Ще пару вихідних і накрити. Якщо це не підходить - загітувати людину виїхати закордон, зайнятись тим щоб знайти йому там місце. В принципі часу який ти витрачаєш на виливання своєї жовчі на цьому форумі, цілком вистачить щоб вивчити питання і прилаштувати людину кудись в ЄС по якійсь програмі допомоги переселенцям.
А знаєш чому ти цим не будеш займатись? Бо це не ваш свинособачий шлях. Ти продовжиш нити тут на форумі про те як в Україні все хуйово, а скоро буде ще гірше. І про те як в цьому винен ненависний тобі Захід.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #44 : Жовтня 27, 2022, 07:52:14 19:52 »
Я б розділив би "обвинувачення" таким чином - якщо ми говоримо про юридичну і моральну площину, то провина за убитих в Бучі цілком лежить на Хуйлі і свинособаках. Якщо ми говоримо про причинно-наслідкові зв'язки, то якби ці люди були розумнішими, більше цікавились політикою і новинами, здатні були швидше приймати складні але правильні рішення, то вони б зараз могли бути живими. І я думаю мертвим абсолютно пофіг, навіть якщо винних у їхній смерті колись покарають. В важкі часи які ми зараз переживаємо будь-яка помилка з великою долею ймовірності може стати фатальною. І цинізм тут цілком доречний.
Та я не про обвинувачення, а більше про психологічний захист. Але всеодно ви гарно доповнили і сформулювали думку.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #45 : Жовтня 27, 2022, 08:15:25 20:15 »
Ну якщо ми говоримо саме про ТрО (а не про якісь ДФТГ і все інше що зараз також народ називає теробороною) то це частина ЗСУ, окремий рід військ, такий же як Сухопутка, ДШВ, ВМС, ПС, ССО і тд. Тому їх ніхто у бойові піхотні частини не намагався впихувати, вони за замовчуванням самі і є бойовими частинами легкої немоторизованої піхоти ЗСУ. І по суті саме ТрО ЗСУ витягли на собі усю найтяжчу кампанію весни-літа.
Я б так не сказав. Витягли ті, у кого була артилерія, ТРОшниками як піхотою дірки намагалися затикати і, м'яко кажучи, не надто вдало але, мабуть, іншого виходу не було.
то саме ТрОшників відправляли на нуль без навчання, злагодження, максимум з легкою стрілецькою зброєю.
Не тільки ТРОшників подібне лихо спіткало. Їхнє і не тільки їхнє лихо було і є в тому, що з підтримкою артилерією туго.
В перші дні все висіло буквально на волосині.
Так, пропетляли дивом

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Сколько же сломанньіх жизней!
« Reply #46 : Жовтня 31, 2022, 06:11:28 18:11 »
А хочеш я тобі запропоную менш "скучное занятие"? А чому б тобі не допомогти людині історію про яку ти тут нам розповів. Взяти його до себе жити. Організуватись зі знайомими і допомогти йому відбудуватись. Загалом за хорошої толоки, простенька невеличка але цілком непогана "коробка" будується за 2 вихідних. Ще пару вихідних і накрити. Якщо це не підходить - загітувати людину виїхати закордон, зайнятись тим щоб знайти йому там місце. В принципі часу який ти витрачаєш на виливання своєї жовчі на цьому форумі, цілком вистачить щоб вивчити питання і прилаштувати людину кудись в ЄС по якійсь програмі допомоги переселенцям.
А знаєш чому ти цим не будеш займатись? Бо це не ваш свинособачий шлях. Ти продовжиш нити тут на форумі про те як в Україні все хуйово, а скоро буде ще гірше. І про те як в цьому винен ненависний тобі Захід.  :gigi:

Родной, я могу себе представить, как это охуенно бьіть добрьім самаритянином за чужой счёт и раздавать подобньіе советьі.
Я, в отличие от тебя, не бью себя пяткой в грудь какой я охуенньій герой. И откуда тебе знать сколько я людей вьівез и помог разместиться в Польше? И что тьі, блядь, можешь знать о ньітье? Я тут хоть слово кому-то сказал о потере своего бизнеса, о своём инфаркте, о тьісяче проблем, которьіе решаются ежедневно.
Что тьі такое, что вьіставляешь мне на вид свои претензии? Я тебе отчитьіваться должен? Так за отчётами в очередь к Кабсу.
Мудак, блдь.
No money No honey