Автор Тема: Енергетична криза - хто пояснить, як будуть вимикати свiтло...  (Прочитано 3861 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Та хіба не видно? Та й про трансформатори давно говорять, і як виникає аварійна ситуація зразу наступає кінець світла.

А що там може бути видно? Я не думаю що всі запаси зразу кидають на повне відновлення після кожного удару, а відновлюють до мінімуму а решту притримують на ще більш чорний день.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
Щось цікаве відновили (здається я знаю що), бо у Ірпені вже добу без виключення

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
А що там може бути видно? Я не думаю що всі запаси зразу кидають на повне відновлення після кожного удару, а відновлюють до мінімуму а решту притримують на ще більш чорний день.
Звичайно що всі запаси кидають на відновлення. Спочатку просто використовували те що в системі закладена надлишковість. Потім витрачали все те що було на складах і чим могли замінити. Потім працювали з коліс з поставок. Зараз намагаються уже просто дива демонструвати. Наприклад знаю історію як з двох трансів, одного повністю згорілого, а другого покуроченого і посіченого осколками з витоком масла, другий вдалось за пару тижнів запустити - заварили дірки, залили нове масло, використали частини зі згорілого і зі складів, працювали вдень і вночі, але таки запустили.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Щось цікаве відновили (здається я знаю що), бо у Ірпені вже добу без виключення
:smilie1:  у нас вже три доби без відключень

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:smilie1:  у нас вже три доби без відключень

О! Вітаю! :smiley15:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Опалення поновили?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Опалення поновили?
Дякую. У мене автономка.  :)  тримаємося.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
..
як на мене, вихід повинен бути в розосередженні розподільчих модульних станцій і генераторів. ну й не соромитись подивитися на досвід кацапів під час блекауту в криму. там цікаві моменти були, які треба було ще літом готувати, а не так, як зараз - хаотична рефлексія і очикування неминучого удару.
..
ми тут запустили місцеву модульну станцію генерації на 1мегават. заживили котельню і трохи легше стало в школах і лікарнях.
газово-поршнева від Jenbacher. краще пізно ніж ніколи, але то таке..

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16950
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
ми тут запустили місцеву модульну станцію генерації на 1мегават. заживили котельню і трохи легше стало в школах і лікарнях.
газово-поршнева від Jenbacher. краще пізно ніж ніколи, але то таке..

Мені здалось, чи Ірпінь стали більш рівномірно/справедливо вимикати, а не як перші два тижні після НР, коли вимикати тільки одних і тих же, а 50+% не вимикати взагалі?
Ну і звичайно країну відпустило сильно останні 2 доби
« Останнє редагування: Лютого 04, 2023, 10:48:38 10:48 від jia »

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Мені здалось, чи Ірпінь стали більш рівномірно/справедливо вимикати, а не як ерші два тидні після НР, коли вимикати тільки один і тих же, а 50+% не вимикати взагалі?
Ну і звичайно країну відпустило сильно останні 2 доби
ірпінська блок-станція почала працювати наприкінці січня. таких треба ставити по країні сотнями. розосередження генерації має бути. про що й говорилося пів року тому.
ну й з початку лютого, дтек почав отримувати енергію з європи. не дуже багато, але це дає можливість скоротити енергодефіцит центральних областей і транзитувати до сходу та півдня.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Був у ДТЕКу. З цікавин - правий беріг з минулого тижня майже позбувся дефіциту електроенергії. Є певні технічні проблеми, але дефіциту нема.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Був у ДТЕКу. З цікавин - правий беріг з минулого тижня майже позбувся дефіциту електроенергії. Є певні технічні проблеми, але дефіциту нема.

Точно. Сидимо тепер з електрикою. Майже не вимикають, сподіваємось на краще.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Гідро-генерація трохи допомагає, але це не назавжди. До часу, поки запаси акумульованої енергії зменшаться, мають розгорнути розосереджену генерацію модульними газовими станціями, х.з як встигатимуть. Ну і - на Захід надія. У Львівській і Закарпатській не дуже добре.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
09.03.2023 вночі була знеструмлена ЗАЕС.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
остаточно дійшов до висновку, що посередництво "постачальника електроенергії" перетворилася зі шпарини на корупційні ворота, якщо говорити про вимивання бюджетних коштів через навчальні заклади, клініки, жкх тощо.
здорова ідея, не зважаючи на відкриті аукціони, виродилася в шахрайські схематози, які опановують нечестиві постачальники. прокуратурі там роботи на роки, з окремою спеціалізацією розслідувачів.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
здорова ідея, не зважаючи на відкриті аукціони, виродилася в шахрайські схематози
Я не знаю звісно подробиць по вашому ринку, але загалом воно відносно так само виглядає в інших країнах та й на міжнародному ринку :)

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Все вірно, бо наша модель ринку, це - іспанська європейська модель, втілення якої почалося ще з 98-го року (можу помилятися трохи).
Основні етапи: створення законодавства, створення енергоринку, приватизація відповідних галузей, переобладнання обліку, реалізація білінгових систем, вільний доступ ліцензіатам до закупівель енергії.

Будь-як, але ж бляді маржують на бюджетних коштах! Не здивуюся, що з того мають зиск директори, завідувачі та енергетики підприємств. І вхопити їх за руку важко.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5887
Будь-як, але ж бляді маржують на бюджетних коштах!
Ну от не до всіх чомусь доходить, що під час війни онуків забезпечувати - така собі ідєйка.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
А де ТС пропав, до речі ?  :smilie11:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Кстати да, давно небыло

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Остання активність:Травня 19, 2023, 09:46:09 09:46

Наверно нечего сказать

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
заес 22.05.23 знову об'єднали з укренерго. від нас живляться для технологічних потреб.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
хлопці кажуть, що енергодар майже повністю без інтернету кілька днів. схоже, що кацапи затіяли недобре.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Наши уже предозвучили так что отключение нета им уже не поможет

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Наши уже предозвучили так что отключение нета им уже не поможет
хотілося б. дуже хотілося б. люто.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
за електроенергію потрібно буде платити більше. зараз біля цієї події буде багато вереску і вигадок. як реагувати на них кожен вирішуватиме сам, але нагадаю лише, що тарифи на послуги передачі електроенергії збільшили постановою нкрек на початку січня 2023р.
нкрек - державна компанія, нек "укренерго" - державна компанія, підвищення вводяться державою, тобто регулятором ціноутворення.

підвищення у 2023р знаходяться тут.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
30.05 на високовольтних мережах у вінницькій області недобре, так що можливі проблеми центральних областях і півдні. інтернет теж може перерватися, якщо він не мобільний.
автоматика відключалася по частотному захисту, тобто виник розсінхрон з мережами об'єднаної європи, це не гуд.
« Останнє редагування: Травня 30, 2023, 08:41:13 20:41 від irpin »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Ніби з 1 червня піднімають ціну