Автор Тема: проблема України  (Прочитано 596 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
проблема України
« : Листопада 03, 2022, 06:16:07 18:16 »
Основна. Це кількість держ підприємств. Позбудеться їх Україна - буде шанс. Ні - тоді нічого не зміниться.

Приклад:
https://dbr.gov.ua/news/dbr-vikrilo-visokoposadovciv-ukrpatentu-na-zavolodinni-250-mln-grn-pid-viglyadom-zakupivli-bronezhiletiv-dlya-vijskovih

ДБР викрило високопосадовців Укрпатенту на заволодінні 250 млн грн під виглядом закупівлі бронежилетів для військових (ВІДЕО)



Працівники ДБР викрили колишнього в.о. держсекретаря міністерства економіки, колишнє керівництво держпідприємства Укрпатент, а також керівника однієї з благодійних організацій на заволодінні державними коштами у розмірі 250 млн грн.

Гроші перераховувалися на волонтерські рахунки нібито для закупівлі бронежилетів для військових, але насправді розкрадалися посадовцями.

Колишній керівник держпідприємства мав залишок коштів на рахунку, які міг витратити виключно на статутні потреби. Проте він вирішив заволодіти ними.

Ексдиректор ДП залучив спільників – головного бухгалтера, яка склала бухгалтерські та фінансові документи для оборудки, а також в.о. державного секретаря профільного Міністерства. Остання мала погодити здійснення правочину та створити умови для приховування злочину.

Для привласнення коштів було залучено благодійну організацію. Її директор надав завідомо неправдиві відомості та документи про нібито потребу у закупівлі бронежилетів для ЗСУ. Перераховані «благодійнику» гроші були переведені у готівку через низку фіктивних фірм та привласнені учасниками оборудки.

Після вчинення злочину ексдиректор Укрпатенту виїхав за межі держави. Підстави для його виїзду наразі перевіряються. В.о. Державного секретаря Міністерства з роботи звільнилась, розраховуючи уникнути відповідальності за свої дії.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #1 : Листопада 03, 2022, 06:16:53 18:16 »
Питання - що таке взагалі Укр Патент та нахріна він потрібен. І скільки ще таких Укр Патентів у країні.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #2 : Листопада 03, 2022, 06:29:04 18:29 »
Ali(UA), ти вищу освіту отримував в Україні? Платив за неї чи на бюджеті був?  :shuffle:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #3 : Листопада 03, 2022, 06:33:12 18:33 »
Ali(UA), ти вищу освіту отримував в Україні? Платив за неї чи на бюджеті був?  :shuffle:

немає нічого безкоштовного запам'ятайте це. Ви переходите на особистості, тобто вас щось персонально заділо. Це так очевидно. Навчіться аргументувати на форумі. Зменьшіть емоції будь ласка

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #4 : Листопада 03, 2022, 06:44:35 18:44 »
немає нічого безкоштовного запам'ятайте це. Ви переходите на особистості, тобто вас щось персонально заділо. Це так очевидно. Навчіться аргументувати на форумі. Зменьшіть емоції будь ласка
Тобто на бюджеті.  :gigi: Не хочеш гроші повернути державі? Якщо ти уже так проти усього "державного" що аж їсти не можеш. Ніякої моральної дилеми не бачиш?  :smilie3:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #5 : Листопада 03, 2022, 06:56:36 18:56 »
Тобто на бюджеті.  :gigi: Не хочеш гроші повернути державі? Якщо ти уже так проти усього "державного" що аж їсти не можеш. Ніякої моральної дилеми не бачиш?  :smilie3:
бюджет це чиїсь гроші. я можу повернути гроші але перед цим хай держава поверне податки платникам.. deal?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #6 : Листопада 03, 2022, 07:11:43 19:11 »
бюджет це чиїсь гроші. я можу повернути гроші але перед цим хай держава поверне податки платникам.. deal?
deal. Перечисли в будь-який фонд що опікується обороною України. Наприклад Госпітальєрам. Це найкращий спосіб повернути платникам податків, оскільки піде на охорону платників податків від смертельної небезпеки.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #7 : Листопада 03, 2022, 07:19:08 19:19 »
deal. Перечисли в будь-який фонд що опікується обороною України. Наприклад Госпітальєрам. Це найкращий спосіб повернути платникам податків, оскільки піде на охорону платників податків від смертельної небезпеки.
Не deal. Спочатку ЯК Я НАПИСАВ ВИЩЕ - розрахунок та повернення податків сплачених моїми батьками на той час що я відвідував ВУЗ. Коли вони мені скажуть що їм було повернуто гроші - тоді Госпітальєри та інше.

До речі я донатив на армію і так. Без усяких пихатих підказок.

Тут у нас суперечка за іншим виникла.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #8 : Листопада 03, 2022, 07:22:15 19:22 »
це аналог як у мене дитина відвідує "безкоштовну" паблік скул тут у Флориді. Тільки кожен рік мені приходить такий собі найс Real Estate Tax. З графою на паблік скулз. І що ти мені будеш тикати що  я користувався "безкоштовною системою"?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #9 : Листопада 03, 2022, 07:30:31 19:30 »
Не deal. Спочатку ЯК Я НАПИСАВ ВИЩЕ - розрахунок та повернення податків сплачених моїми батьками на той час що я відвідував ВУЗ. Коли вони мені скажуть що їм було повернуто гроші - тоді Госпітальєри та інше.
Ох які гнилі відмазки то пішли. А так добре гілочку починав. :gigi:
До чого тут взагалі твої батьки? Якщо ти вже так ставиш питання, то з податків твоїх батьків сплачується їм же пенсія. Податками вони розплачувались з державою за безкоштовну їхню освіту і тд. Ти яким боком взагалі до батьків? Якась не американська позиція, і тим більше не лібертаріанська. Ти ж окремий індивідуум. І гроші які держава витратила на твою освіту, ця ж держава планувала повернути з ТВОЇХ податків. Але ти вирішив інакше. Кожний щасливий наодинці. Хтось забрав у держави кошти, які пішли на його безкоштовну освіту, хтось як в топікстарті 250 лямів. Масштаб різний, але вцілому щось спільне в цьому є, хіба ні?  :smilie5:

До речі я донатив на армію і так. Без усяких пихатих підказок.
Вірю.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #10 : Листопада 03, 2022, 07:33:11 19:33 »
Ох які гнилі відмазки то пішли. А так добре гілочку починав. :gigi:
До чого тут взагалі твої батьки? Якщо ти вже так ставиш питання, то з податків твоїх батьків сплачується їм же пенсія. Податками вони розплачувались з державою за безкоштовну їхню освіту і тд. Ти яким боком взагалі до батьків? Якась не американська позиція, і тим більше не лібертаріанська. Ти ж окремий індивідуум. І гроші які держава витратила на твою освіту, ця ж держава планувала повернути з ТВОЇХ податків. Але ти вирішив інакше. Кожний щасливий наодинці. Хтось забрав у держави кошти, які пішли на його безкоштовну освіту, хтось як в топікстарті 250 лямів. Масштаб різний, але вцілому щось спільне в цьому є, хіба ні?  :smilie5:

перше - жодної ВІДМАЗКИ. тому що ти не зрозумів узагалі нічого. НЕМАЄ free stuff, при будь якому укладі, чи то соціалізм чи комунізм чи щось інше. за все хтось платить - якщо ти з цим погодися, підемо далі бо інакше балакати сенсу немає.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #11 : Листопада 03, 2022, 07:43:43 19:43 »
перше - жодної ВІДМАЗКИ. тому що ти не зрозумів узагалі нічого. НЕМАЄ free stuff, при будь якому укладі, чи то соціалізм чи комунізм чи щось інше. за все хтось платить - якщо ти з цим погодися, підемо далі бо інакше балакати сенсу немає.
Да мені похрін куди ти підеш, чи не підеш, будеш балакати з сенсом, чи без сенсу. Мене просто дивують люди, які декларують якусь глибокодумну дурню, якої на повірку самі дотримуються рівно там де їм це вигідно.
Тут все дуже просто. Тобі було вигідно на шарка здобути освіту, ти здобув. Але якщо ти реально сповідуєш те що декларуєш в топікстарті - поверни гроші. А якщо ти реально сповідуєш тільки тоді коли це не торкається тебе, то вибачай виходить комічно.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #12 : Листопада 03, 2022, 07:49:46 19:49 »
Да мені похрін куди ти підеш, чи не підеш, будеш балакати з сенсом, чи без сенсу. Мене просто дивують люди, які декларують якусь глибокодумну дурню, якої на повірку самі дотримуються рівно там де їм це вигідно.
Тут все дуже просто. Тобі було вигідно на шарка здобути освіту, ти здобув. Але якщо ти реально сповідуєш те що декларуєш в топікстарті - поверни гроші. А якщо ти реально сповідуєш тільки тоді коли це не торкається тебе, то вибачай виходить комічно.  :gigi:

тобто у тебе немає розуміння самого головного - що "шарка" немає. не існує. завжди хтось за шось платить. може ти платив за мою освіту зі своїх податків? а може батьки твої? мої точно платили. а може платив твою зарплатню програміста в КБ Луч? бо то держ підприємство.

тобто те що я казав у топік старті якщо ти хочеш до того повернутися - це те що держ підприємства не ефективні за визначенням і їх треба винищувати.

А ще я користувався ЖЕКом, бо іншого не було.. то шо з тим робити? треба рухатись уперед а не зациклюватись на минулому.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #13 : Листопада 03, 2022, 08:05:45 20:05 »
твою зарплатню програміста в КБ Луч
Я ніколи не працював програмістом в КБ ЛУЧ. І ніколи не працював в КБ ЛУЧ. І ніколи не працюв програмістом, хоча робота з програмуванням пов'язана. Але можу впевнено сказати що твої аналітичні здібності десь на рівні плінтуса.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: проблема України
« Reply #14 : Листопада 03, 2022, 08:10:18 20:10 »
мої точно платили.
:fp2
Ми це вже проходили ніби. Почалась казка про білого бичка. Все, я пас.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: проблема України
« Reply #15 : Листопада 03, 2022, 08:17:29 20:17 »
Тобто на бюджеті.  :gigi: Не хочеш гроші повернути державі? Якщо ти уже так проти усього "державного" що аж їсти не можеш. Ніякої моральної дилеми не бачиш?  :smilie3:

Говорячи еконономічними категоріями, оте “навчання за рахунок держави“ є віддзеркаленням заробітної плати в радянській системі в 120 рублів на місяць.
Тому ті, хто отримували ту зарплатню в обмін на “безкоштовне“ не  винні нічого державі, а радше навпаки.

Так само й тут - “безкоштовна“ освіта в державній школі США є безкоштовою (частково) лише для тих, хто не має власного помешкання і не має платити податок на нерухомість. Хоча й тут теж є непряме оподаткування таких людей - через орендну платню яку з них стягує власник будинку, який платить підвищений через це податок на комерційну нерухомість.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #16 : Листопада 03, 2022, 08:25:03 20:25 »
:fp2
Ми це вже проходили ніби. Почалась казка про білого бичка. Все, я пас.  :gigi:


я розумію що тобі сумно бо ти програв аргумент але ж може хоч спробуєш пояснити нащо Україні 3000 держ підприємств?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: проблема України
« Reply #17 : Листопада 03, 2022, 08:42:03 20:42 »
Говорячи еконономічними категоріями, оте “навчання за рахунок держави“ є віддзеркаленням заробітної плати в радянській системі в 120 рублів на місяць.
Тому ті, хто отримували ту зарплатню в обмін на “безкоштовне“ не  винні нічого державі, а радше навпаки.

Так само й тут - “безкоштовна“ освіта в державній школі США є безкоштовою (частково) лише для тих, хто не має власного помешкання і не має платити податок на нерухомість. Хоча й тут теж є непряме оподаткування таких людей - через орендну платню яку з них стягує власник будинку, який платить підвищений через це податок на комерційну нерухомість.

оце ти розложив. не підкопаєсся.