Автор Тема: Світове протистояння призведе до тотальної перемоги капіталізму  (Прочитано 1284 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
всі ваші совково-соціалістично ідіотські мрії будуть знищені ... разом із китаєм .. тому що капіталізм єдина система що пермагала у світовому протистоянні цивілізацій останні 300 років.

тому що ефективна.

і буде ще більш ефективна зараз ніж 100 років тому тому що війна стала більш технологічною а капіталізм характеризується тим що він породжує інноваційну економіку.

ви не можете протистояти у технологіній війні капвталізму тому що капіталізм і є джерелом інновацій та технологій.

тому китай буде знищено ...
тому Україні вже давно було б слід відмовитись від соціалістичних бздур які (насправді) і привели нас до цієї війни ..

тож якщо ще рік тому я розумів що капіталізм мегаефективен але я не розумію його цивілізаційних перспектив, то зараз я їх не те що розумію - бачу що він стане безальтернативним.
вже стає.

і українцям які 100 років від УНР до України 2022 будувіали тільки соціялізм безальтернатино треба багато що переосмилити.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
ТС, а ти ще якісь форми, крім капіталізму й соціалізму, знаєш?
І що таке капіталізм і соціалізм у твоєму розумінні, дай визначення

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
ТС, а ти ще якісь форми, крім капіталізму й соціалізму, знаєш?
І що таке капіталізм і соціалізм у твоєму розумінні, дай визначення

проблема що не тільки я не знаю - проблема що ніхто не знає.
бо їх тупо немає.

є два полюси й сіра зона між ними різного ступеню сірості.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Та ні, це несерйозна розмова. Китай, наприклад, має цілком капіталістичну економіку при політичному керуванні країною комуністичної автократії. А яка економіка в теократичному Ірані? Невже соціалістична? То, може, й Ватикан є соціалістичною державою? Чи Тибет до китайської анексії?
Я вже не кажу про Тупіна, який до того, як стати президентом РФ, тусувався з неолібералами- Чубайсом і К. . Досі засуджує Леніна, жовтневу революцію, а деякі ідейні тупіністи можуть цитувати Платона, якого вважають батьком не лише філософії, але й правого авторитаризму чи навіть тоталітаризму. Але ж вкрай правого, не лівого... Принаймні, марксистською РФ сучасна точно не є. Залишається в чистому вигляді лише Північна Корея, як приклад тоталітарного СОЦІАЛІЗМУ.

Переважна більшість професійних політологів класифікують два табори цієї гібридної війни зовсім у інших термінах: демократія проти авторитаризму
Іноді додають конфлікт цивілізацій, іноді- ґеополітику. Але не соціалізм-капіталізм 

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Переважна більшість професійних політологів класифікують два табори цієї гібридної війни зовсім у інших термінах: демократія проти авторитаризму
Іноді додають конфлікт цивілізацій, іноді- ґеополітику. Але не соціалізм-капіталізм

бо вони ідіоти

демократія та авторитаризм то лише надбудови

базис визначає економіка і завжди визначала.
і буде визначати.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Свого часу, Билл Клинтон, тоді Президент США, відвідав Київ- столицю незалежної України. Від'їжджаючи, підняв вгору два пальці- запам'ятайте, українці, - Демократія та Ринок! Ринок та Демократія!

То коли вони виникли історично, в яких державах? У рабовласницьких державах-полісах давніх греків, фінікійців, італіків- народів Середземномор'я в часи античної цивілізації. Не у всіх. Як писав Платон у якомусь діалозі за участі Сократа, в одних полісах була оліґархія, в інших- демократія, в третіх утвердилась тиранія.  Але в деяких була демократія- Афіни, Фиви.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Ринок же був скрізь- бо як же торгувати рабами, як не на ринку?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
бо вони ідіоти

демократія та авторитаризм то лише надбудови

базис визначає економіка і завжди визначала.
і буде визначати.
чітко марксистські формули

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Поставимо питання інакше- коли виник капіталізм і чи можна всі попередні формації до нього об'єднати терміном соціалізм, як можна припустити з характеру твоїх тверджень?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Ринок же був скрізь- бо як же торгувати рабами, як не на ринку?

ринок це природний стан людства  - ринок є навіть у шимпанзе.

це так само природньо як повітря .. а чим торгувати залежить не від ринку а від соціальних норм що змінюються.


соціалізм це антиприродна структура що покликана замінити ринок .. те що в китаї тимчасово дали поступки ринковим відносинам не робить їх капіталістами тому що вони чітко тримаютьситуацію під контролем та знищать ринок коли прийде час на догоду соціялістичним цінностям. 
як в СРСР НЕП.

демократія породжуєтьсся ринком ... але ринок може бути й при авторитаризмі .. тільки ця система не стіка і або авторитаризм знищує ринок або ринок авторитаризм.

в китаї авториттаризм знищує ринок тому що ринок введений ним дозовано і підконтрольно.
в США ринок знищує авторитаризм тому що ринок породив цю країну і аторитаризм є девіацією для цієї системи.

в україні аторитаризм є преважною формою правляння та відсутність ринку протягом останняї 100 років визначає наше хєрове мабутнє в руському мірі чко ми не змінимо наші базові парадигми та не перейдемо чітко і назавжи до ринку та демократії
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Взагалі-то в Китаї та Парашці капіталізму набагато більше, а соціалізму набагато менше ніж в багатьох країнах ЄС. Але то таке, якщо людина виходить на "священу війну", то незалежно від того з чим вона воює - з Сатаною, Іблісом чи Капіталізмом, заважати мабуть не варто - тут мабуть уже нічим не зарадиш.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Поставимо питання інакше- коли виник капіталізм і чи можна всі попередні формації до нього об'єднати терміном соціалізм, як можна припустити з характеру твоїх тверджень?

капіталізм не виникав - він був завжди.
це природній стан суспільства.

тому соціялісти минулого й ставили завданням "зробтити нову людину" через селекцію розстрілами.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Власне, у мене є версія, коли це відбулось- і вона збігається із загальноприйнятою в західному експертному середовищі  думкою- капіталізм виник в результаті Нідерландської буржуазної революції в 16-му столітті, після чого був експортований до Анґлії після так званої Славної революції наприкінці віку 17-го. А тоді вже розповсюдився по Західній Європі та Північній Америці, разом із Промисловими ( Індустріальними) революціями
Але хіба можна назвати попередні формації- рабовласницькі та феодальні- соціалізмом- я дуже сильно невпевнений

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Взагалі-то в Китаї та Парашці капіталізму набагато більше, а соціалізму набагато менше ніж в багатьох країнах ЄС.

ніт, але то таке .. .

те що від соціалізму  буде знищено та ЄС або повернеться до свого природного стану що й створив їх як Європу або загине.


це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
капіталізм не виникав - він був завжди.
це природній стан суспільства.

тому соціялісти минулого й ставили завданням "зробтити нову людину" через селекцію розстрілами.

Ну, тут я вже безсилий
Смайлик "Понтій Пілат умиває руки"

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Ну, тут я вже безсилий
Смайлик "Понтій Пілат умиває руки"

шимпанзе мають ринок - наприклад секуальних послуг .. це з досліджеоного... але й інші тварини мають ринкові відносини оміну послуг чи "товарів"

люди туту не відрізняються

капіталістичні відносини були завжди .. єдине що до того як люди вийшли з родинно-племінних відносин субєктом капіталістичних відносин не могла бути людина а був лише рід чи інша спільнота ...

капіталістичні вдносини у сучасному їх розумінні працювали і тоді і зіріз просто тепер людина стає субєктом і ми визнаємо цінність людини .. кожної ...

на відміну від соціялізсу що і відносин ринкових не визнає і людина для нього ніщо а перше місце - інтереси спільноти людей.

щоб привести людину іх природного капіталізму до сприйняття соціялізму то тут потрібна сторічна селекція - відстріл тих хто хоче буде особистістю.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Взагалі-то в Китаї та Парашці капіталізму набагато більше, а соціалізму набагато менше ніж в багатьох країнах ЄС. Але то таке, якщо людина виходить на "священу війну", то незалежно від того з чим вона воює - з Сатаною, Іблісом чи Капіталізмом, заважати мабуть не варто - тут мабуть уже нічим не зарадиш.  :gigi:

 дівчино, я помітив, що останнім часом наші думки майже на все збігаються.  ?
« Останнє редагування: Листопада 05, 2022, 02:38:12 14:38 від Sebastian Brant »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
киянин маркс не тврй предок?
вот делать некуй человеку

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
киянин маркс не тврй предок?
вот делать некуй человеку

судячі з популярності його ідей серед вкраїнчегів то він зачав всю українську націю у шлюбі з ТГ Шевченко.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
судячі з популярності його ідей серед вкраїнчегів то він зачав всю українську націю у шлюбі з ТГ Шевченко.


украинцы нация с исторический  предпринимательской жилкой
наши селяне даже при совке занимались бизнесом

а вот твои братья кацапы стадо на вечном подсосе

и принесли в Украину свою идеологию

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
убрать гетьманцевых и страна расцветет

кстати сейчас несмотря на войну бум мелкого и среднего бизнеса
потому что люди шлют накуй слуг нарида

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Світове протистояння призведе до перемоги транснаціонального Китайського капіталізму.  :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
Світове протистояння призведе до перемоги транснаціонального Китайського капіталізму.  :smilie7:


там немає капіталізму - як в СРСР НЕП не робив СРСР капіталістичною країною - це просто тимчасові рішення що рятували соціалістичні системи від розвалу.

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest

там немає капіталізму - як в СРСР НЕП не робив СРСР капіталістичною країною - це просто тимчасові рішення що рятували соціалістичні системи від розвалу.
Современная экономическая наука вьівела китайський способ хозяйствования в отдельную категорию и активно её изучает стараясь разобраться в феномене.
В журнале The World Economy, года два назад, бьіло опубликовано достаточно глубокое исследование по этому поводу.
No money No honey

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча

там немає капіталізму - як в СРСР НЕП не робив СРСР капіталістичною країною - це просто тимчасові рішення що рятували соціалістичні системи від розвалу.
:fp2
Да відкрий для себе уже нарешті хоча б такі поняття як Political spectrum, Economic system, Political Compass і до тебе дійде що ти пишеш абсолютну дурню. Китай як Парашка знаходяться в "правій" частині економічного спектру, вони яскраві представники капіталізму. При цьому політично вони тяжіють до авторитарності.
https://en.wikipedia.org/wiki/Political_spectrum
https://en.wikipedia.org/wiki/Economic_system
Китай на політичному компасі
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
транснаціонального Китайського
Оксюморон

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Оксюморон

Зовсім ні. Всі головні транснаціональні корпорації активно працюють в тоталітарному Китаї..
If you are going through hell, keep going.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
:fp2
Да відкрий для себе уже нарешті хоча б такі поняття як Political spectrum, Economic system, Political Compass і до тебе дійде що ти пишеш абсолютну дурню. Китай як Парашка знаходяться в "правій" частині економічного спектру, вони яскраві представники капіталізму. При цьому політично вони тяжіють до авторитарності.
https://en.wikipedia.org/wiki/Political_spectrum
https://en.wikipedia.org/wiki/Economic_system
Китай на політичному компасі

при капіталізмі гроші породжують владу

а де дівся в китаї джек ма? чому в капіталістичному (як ви стверджуєте) китаї гроші не конвертувались у владу?

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
при капіталізмі гроші породжують владу

а де дівся в китаї джек ма? чому в капіталістичному (як ви стверджуєте) китаї гроші не конвертувались у владу?
У мене був колись друг, який, як і ви, вигадував власні визначення для загальноприйнятих понять, і щось намагався довести на основі цих визначень. Дуже важко з ним було сперечатись.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4019
У мене був колись друг, який, як і ви, вигадував власні визначення для загальноприйнятих понять, і щось намагався довести на основі цих визначень. Дуже важко з ним було сперечатись.

**загальноприйнятих понять**


загальноприйняте поняття лібералізму ассоціювалось із капіталізмом більшу частину минулого сторічя .. після чого ліваки взяли цю ідею на щит та за 30-40 років лібералізм став лейблом ліваків ...

це все що вам слід знати про загальноприйнятн поняття.

коли ви їми користуєтесь не забувайте вказувати до якого періоду воно відноситься.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.